Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Cоборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

30.09.2016 16:31

В районі відремонтували ще один тротуар

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради у вересні поточного року в Тернівці було організовано та виконано роботи по облаштуванню  пішохідної доріжки від залізничного переїзду до вул. Виноградної за рахунок коштів, виділених депутатом Миколаївської міської ради Ласурією С.А.

 

 

30.09.2016 14:30

Службою у справах дітей проведено бесіду з батьками,
які зловживають алкогольними  напоями

Більш детально>>>

30.09.2016 14:10

У Центральному районі сьогодні привітали двох
шанованих ювілярів

Сьогодні 30 вересня 2016 року у Центральному районі двоє шанованих жителів відзначають свій ювілей. 90 років виповнилося Савельєву Віктору Олександровичу -  учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни. Віктор Олександрович інвалід І групи, воював на Ленінградському фронті, прослужив в армії 7 років. В 1973 році демобілізувався у званні  підполковника у відставці.

Більш детально>>>

29.09.2016 17:20

У мікрорайоні Соляні проведено рейд по виявленню порушень Правил благоустрою

27 вересня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану прилеглих та прибудинкових територій вулиць мкр. Соляні.

Більш детально>>>

 

29.09.2016 17:15

Жителі  Ракетного Урочища отримали
адмінпротоколи за амброзію

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради разом з представниками державної фітосанітарної інспекції кожної середи проводяться рейди по виявленню осередків амброзії на територіях житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.

Більш детально>>>

29.09.2016 16:15

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій в усіх особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня ми відзначаємо День працівників освіти, день коли всі навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів. Відбулося таке свято 29 вересня і в Центральному районі.

Більш детально>>>

 

28.09.2016 15:55

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 28.09.2016 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 25 справ за ст. 105 КУпАП, порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів, ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 1 904 грн.

28.09.2016 14:50

У   Матвіївці  відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек  

27 та 28 вересня в мкр. Матвіївка в бібліотеці-філії № 21 Центральної  бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва відбулося святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Працівники бібліотеки в театралізованому стилі відзначили свято зі своїми дорослими читачами, читачами із ЗОШ № 24, дітьми з дошкільного навчального закладу № 99 «Ластівка» та гостем - депутатом міської ради Кучкаровою С.С.

Більш детально>>>

28.09.2016 14:33

Про організацію ІІ Міжнародного фестивалю
Дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

   Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021рр. з 17 по 20 листопада 2016 року у м.Стара Любовня (Словацька республіка) передбачається проведення ІІ Міжнародного фестивалю Дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».
Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.
За додатковою інформацією звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за тел. :044-501-01-15,   067-407-77-98,   093-214-64-17,   050-447-49-68

28.09.2016 14:30

Інформація для багатодітних родин Центрального району

    У рамках Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини», на виконання п.1.1.12  Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївській області заплановано надрукувати поетичний збірник, до змісту якого увійдуть найкращі вірші, написані членами багатодітних родин.
Короткі біографічні дані про себе та авторські вірші  на тему «Моя щаслива родина» надавати до управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради до 10 жовтня 2016 року  ( вул. Інженерна,1 каб. 107 тел. 37-57-04).

 

28.09.2016 11:30

У Центральному районі тривають рейди по недопущенню розповсюдження  вірусу Африканської чуми

З метою недопущення розповсюдження вірусу Африканської чуми адміністрацією Центрального району було організовано та проведено рейд по вул. Колодязна за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області та Держпродспоживслужби. За результатами проведення рейда представниками Центрального відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області складено 21 протокол за порушення статей 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Робота у даному напрямку триває.

27.09.2016 12:15

У мікрорайоні Тернівка розпочався  навчальний рік
 в болгарській школі ім.І.Вазова

В мікрорайоні Тернівка воскресна болгарська школа імені Івана Вазова, яка базується в ЗОШ № 16  відсвяткувала початок навчального року.
На свято з поздоровленнями та подарунками  завітали міський голова Сєнкевич Олександр Федорович, депутат Миколаївської міської ради  Лєпішев Олексій Олександрович, керівники болгарського товариства імені Івана Вазова та інші гості.
Після привітань вихованці школи представили для гостей концертну програму  на честь початку навчального року.

27.09.2016 11:20

У районі ліквідовано несанкціоноване стихійне сміттєзвалище

Адміністрацією Центрального району 26.09.16р. організовані та виконані роботи по прибиранню несанкціонованого стихійного звалища за адресою: вул. Привільна ріг провулка Привільного, яке  постійно утворюється мешканцями прилеглих вулиць. Адміністрація району наголошує на підтриманні чистоти і порядку на прилеглих територіях та забороні  викидання сміття у не відведених для цього місцях.

 

26.09.2016 16:20

Громадські роботи : зайнятість для безробітних,
користь для громади

Відділом соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради із залученням працівника, направленого з Центрального районного центру зайнятості на громадські роботи тимчасового характеру, організовані  та виконані роботи по благоустрою мікрорайону Матвіївка.

Більш детально>>>

23.09.2016 14:00

За дорученням адміністрації Центрального району виконані роботи по поточному ремонту  тротуару   по
 вул. Маршала Малиновського

23.09.2016 р. з метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району, та благоустрою м. Миколаєва, за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, підрядним підприємством «Миколаївавтодор» виконані роботи по поточному ремонту  тротуарної  доріжки  по  вул. Маршала Малиновського   біля дитячого садочку №68.

23.09.2016 13:53

В районі ремонтують тротуари

23.09.2016 р. з метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району, та благоустрою м. Миколаєва, за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, підрядним підприємством БМП «Піраміда» виконанні роботи по поточному ремонту  тротуарної  доріжки  по  вул. 8 Воєнна.

 

23.09.2016 12:43

У Центральному районі тривають рейди по ліквідації стихійної торгівлі м'ясом

Щотижня на території Центрального району у складі представників адміністрації Центрального району, Центрального відділу поліції та Держпродспоживслужби міста Миколаєва, проводяться рейдові обстеження з метою запобігання спалаху вірусу Африканської чуми, недопущення стихійної торгівлі м`ясом. На території Центрального району випадків стихійної торгівлі м'ясом не виявлено.
У мікрорайонах «Тернівка», «Матвіївка» та «Варварівка» розміщено інформаційний матеріал.

22.09.2016 12:43

В мікрорайоні Тернівка провели роботи
по відновленню зовнішнього освітлення

22 вересня в мікрорайоні Тернівка КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва» були проведені роботи по відновленню зовнішнього освітлення по вул. Цілинній та по провулку Безіменному (між вул. Цілинною та Малко-Тирнівською). Підприємством  були встановлені нові опори з ліхтарями, які приєднали до мережі живлення.

 

В Центральному районі відбувся рейд по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей

З метою профілактики правопорушень та девіантної поведінки серед неповнолітніх   21.09.2016 р. був проведений сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та сектору молодіжної превенції Центрального відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області.

Більш детально>>>

 

21.09.2016 15:50

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 21.09.2016 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 23 справи за ст. 105 КУпАП, порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 1 921 грн.

 

21.09.2016 15:45

Відремонтовані  дороги – рідному району!

З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва 19.09.2016 закінчені  роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. 1 – а Екіпажній від вул. 9 Воєнна до вул. Комісара Мартинюка, та по вул. 11 Воєнна від буд. №50 до вул. Безіменна.

Більш детально>>>

21.09.2016 15:28

Закінчено капітальний ремонт ще однієї
дороги у Центральному районі

Підрядним підприємством ТОВ «Миколаївавтодор» 21 вересня закінчені  роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Константинівська від пров. Інгульського  до вул. 9 Воєнна та по вул. 79-ї бригади. Контроль за якістю виконання робіт здійснювало керівництво адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради. ТОВ «Миколаївавтодор» виконало свої зобов’язання у повному обсязі.

 

20.09.2016 15:23

В Центральному районі ще один учасник Великої Вітчизняної війни  відзначив свій 90-річний ювілей

20 вересня 2016 року відсвяткував свій 90-річний ювілей учасник Великої Вітчизняної війни, житель Центрального району Єленко Григорій Павлович. Привітати ювіляра з цією датою завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Лілія Леонідівна та голова ради ветеранів Центрального району Надточій Тамара Кузьмівна.  

Більш детально>>>

20.09.2016 13:33

Для посадових осіб адміністрації проведено навчання щодо подання електронної  декларації

20 вересня 2016 року в приміщенні актової зали адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулось апаратно-правове  навчання для посадових осіб адміністрації. На порядку денному розглядалось питання щодо особливостей подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування електронної декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій  та оформлення електронного цифрового підпису.

Більш детально>>>

16.09.2016 12:23

В адміністрації відбулось засідання міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання

15.09.16 в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  було проведено засідання постійно діючої  міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання. Більшістю голосів затверджені три акти та надано погодження дев’яти заявникам на відключення окремих квартир у багатоквартирних житлових будинках від централізованих мереж та влаштування в них автономних систем опалення і гарячого водопостачання.

16.09.2016 11:58

Ще 2 жінкам в Центральному районі присвоєно звання «Мати-героїня України»

На обліку в Центральному районі знаходиться 599 багатодітних сімей, в яких виховується 1967 дітей. З 2008 року ще одним напрямком в роботі відділу у справах молоді, культури, сім’ї та спорту з багатодітними сім'ями є подання кандидатур на присвоєння почесного звання «Мати-героїня України».  

Більш детально>>>

 

16.09.2016 11:48

Шановні підприємці!

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до Вас з проханням привести до належного санітарного стану фасади торгівельних об’єктів, розміщених на території Центрального району та дотримуватись Правил благоустрою міста Миколаєва.
У разі виявлення відповідними службами порушень Ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності.

 

15.09.2016 16:12

В Ракетному Урочищі  перевірили умови проживання сімей з дітьми

15.09.2016 р. з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

 

15.09.2016 11:00

Підтримання чистоти у районі – обов’язок кожного

В рамках виконання запланованих робіт по приведенню до належного стану вул. Флотської та проведенню заходів пожежної безпеки, підприємством ТОВ «Центральний 1» за дорученням  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведені роботи по покосу трави.
Зі свого боку адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради просить мешканців організувати заходи зі збору скошеної трави та зобов’язується надати техніку для її вивозу.
Хочеться сподіватися, що ті праця і обсяг робіт, які були виконані, будуть оцінені мешканцями району.

14.09.2016 16:04

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 14.09.2016 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 39 справ за ст. 105 КУпАП, порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів,ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.154, порушення правил тримання собак і котів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 944 грн.

12.09.2016 17:25

Сказано – зроблено!

12.09.2016 з метою покращення умов проживання  мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва підрядним підприємством ТОВ «Миколаївавтодор» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради закінчені  роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Корабельний  від  пров. Парусний  до пров. Міжрічковий.

 

 

12.09.2016 17:15

У районі продовжуються роботи по ремонту доріг

12 вересня, розпочалися ремонтні роботи на вул. Бондаренка. Дані роботи проводяться за рахунок коштів, наданих з міського бюджету, підрядною організацією – ТОВ «Миколаївавтодор». Усі роботи будуть виконуватись згідно проектної  документації. Контроль за якістю робіт буде здійснювати керівництво адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради.
Роботи з покращення умов проживання  мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва триватиму і надалі.

12.09.2016 17:00

На пляжі «Стрілка» пройшов відкритий Кубок міста Миколаєва пам'яті В.Д. Чайки з пляжного волейболу, присвячений Дню міста

У змаганнях, які проходили  з 9 по 11 вересня взяло участь 10 чоловічих пар: 12 жіночих та 6 пар дівчаток молодшої вікової групи (до 14 років) з міст: Миколаєва, Херсона, Дніпра і Полтавської області. Змагання проходили за системою з вибуванням після двох поразок.

Більш детально>>>

11.09.2016 18:35

У Центральному  районі, Миколаївський міський голова Сєнкевич О.Ф., відкрив майданчик у стилі «Street workout»

11 вересня 2016 року в сквері «Манганарівський» по вул. Адміральській ріг вул. Садової відбулось офіційне відкриття спортивного майданчика.   Подібного йому в місті ще не було. Адже це майданчик для воркауту – дуже популярного серед молоді різновиду масових занять фізкультурою, що включає в себе вправи на турніках, брусах, шведських стінках тощо.

Більш детально>>>

11.09.2016 17:42

У центрі Миколаєва пройшла презентація зупинки громадського транспорту по вулиці Пушкінська,36

11 вересня 2016 року відбулась робоча зустріч міського голови Сєнкевича О.Ф. та голови адміністрації Центрального району Волкова І.В. з підрядною організацією ФОП Карлюк О.В щодо презентації зупинки громадського транспорту по вулиці Пушкінська,36.  

Більш детально>>>

 

10.09.2016 10:00

Мікрорайон Тернівка долучився до святкування Дня міста

9 вересня  в мікрорайоні Тернівка відбулось святкування 227-ї річниці від дня заснування м. Миколаєва. В святковому концерті приймали участь, хор дитячої школи мистецтв №1, колективи Тернівського будинку культури та Тернівський хор «Веснянка» під керівництвом Шпачинського.

Більш детально>>>

 

09.09.2016 19:00

Свято з нагоди відзначення 227-річниці заснування міста Миколаєва та 212-річниці створення мікрорайону Варварівка

Напередодні Дня міста, 9 вересня, в Центральному районі відбулося грандіозне свято до Дня заснування мкр. Варварівки. Такі заходи вже стали традиційними і дуже полюбилися мешканцям мікрорайону. На святкування разом з варварівцями приїхав мер нашого міста Сєнкевич О.Ф., який виступив перед присутніми з привітаннями та поздоровленнями.

Більш детально>>>

09.09.2016 18:00

День міста в Матвіївці

9 вересня о 17.00 на розважальному майданчику по вул. Силікатній жителі мікрорайону Матвіївка провели святкування 227-ї річниці з Дня  створення міста Миколаєва. Цікаво, що разом з святкуванням Дня міста жителі  Матвіївки  також святкують день Матвіївки. У цьому році Матвіївці виповнилося 238 років.

Більш детально>>>

 

09.09.2016 15:18

Приведення огорож будівельних майданчиків до належного санітарного та естетичного вигляду

На території Центрального району знаходиться велика кількість будівельних майданчиків на яких будуються споруди торгівельного, соціально-культурного, спортивного та іншого призначення.

Більш детально>>>

08.09.2016 16:56

Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у тому числі дітьми, в Миколаївській області

З 6 по 8 вересня 2016 р. в с. Коблеве Миколаївської області для начальників міських, районних служб у справах дітей проводився тренінг «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у тому числі дітьми, в Миколаївській області». У заході взяла участь начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району...

Більш детально>>>

08.09.2016 16:40

В Центральному районі відбувся рейд «Діти вулиці»

Питання перебування дітей в комп’ютерних клубах в навчальний час зараз є дуже актуальним. У зв’язку з широкою розповсюдженістю мережі Інтернет, вона найчастіше використовується школярами не як джерело отримання корисної інформації, а як бездумне марнування часу в соціальних мережах та, як правило, жорстоких комп’ютерних іграх, в ході яких втрачається грань між віртуальним світом та реальністю.

Більш детально>>>

08.09.2016 16:22

Перевірка умов проживання сімей з дітьми, які проживають в мікрорайонах Соляні та Ракетне Урочище

06.08.2016 р. та 08.08.2016 р. з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району.

Більш детально>>>

 

 

08.09.2016 09:22

Центральний район готується до святкування Дня міста

На передодні 227-ї річниці з дня заснування нашого міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, організовані та виконанні роботи з оновленню трьох стел «Миколаїв» при в’їзді в місто з боку м. Одеси, Кіровограда та м. Києва.

Більш детально>>>

 

07.09.2016 17:15

Рейдове обстеження вулиць приватної забудови мікрорайону Ракетне Урочище

Працівниками відділу благоустрою та контролю за санітарним станом району управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представником управління фіто санітарної безпеки Головного управління держпродспоживслужби 07.09.16 здійснено рейдове обстеження вулиць приватної забудови мікрорайону Ракетне Урочище.

Більш детально>>>

07.09.2016 17:00

В Матвіївці проведений рейд по санітарному стану мікрорайону

07.09.2016р, працівниками відділу соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району був проведений рейд по виявленню порушників Правил благоустрою та санітарного утримання населеного пункту в мкр. Матвіївка.
За результатами рейду з мешканцями мікрорайону були проведені бесіди щодо належного утримання прибудинкових територій, а саме: недопущення створення сміттєзвалищ і самовільного скидання побутового сміття, побутових відходів у не відведених для цього місцях та боротьба з карантинними рослинами. У зв’язку з тривалістю правопорушення на деяких громадян були складені адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

07.09.2016 16:50

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 07.09.2016 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 62 справи за ст. 105 КУпАП, порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів,ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст. 180, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами, ст.182, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 264 грн.

06.09.2016 16:23

Прибирання вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
Так, 06.09.2016 підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» продовжуються виконуватися роботи по підмітанню, очищенню та прибиранню випадкового сміття  по вулицям: пр. Центральному, та вул. Соборній.
Роботи у цьому напрямку тривають.

 

06.09.2016 16:01

До Дня міста по вул. Пушкінській буде встановлено 2 зупиночних комплексів

За дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, підрядним підприємством ФОП Карлюка розпочаті роботи  по встановленню зупиночних комплексів по вул. Пушкінська, 12 та Пушкінська, 39.

Більш детально>>>

 

 

06.09.2016 14:17

Проведення до належного санітарного стану газонів по вул. Соборній

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості Центрального району та залученні до громадських та інших робіт тимчасового характеру, організовані роботи по проведенню до належного санітарного стану газонів по вул. Соборній, з нагоди святкування Дня міста.

 

 

Структура адміністрації

Сторінка 6 5 4 3 2 1

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев