Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Cоборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

                            Свято для малечі в мікрорайоні Тернівка

Міжнародний день захисту дітей святкують 1 червня по всій Україні. В мікрорайоні Тернівка  для дітей підготували святкову концертну програму с конкурсами та іграми творчі колективи будинку культури та філії бібліотеки № 16 для дорослих. Всі діти, які приймали участь в конкурсах, отримали призи та солодкі подарунки. 
Призи та солодкі подарунки підготувала адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради.

 

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей в мкр.Матвіївка

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, свято маленьких громадян нашої країни. Цей рік також не став винятком , 31 травня 2017 року адміністрацією Центрального району та працівниками Матвіївського будинку культури було організовано «Подорож у країну дитинства».

Більш детально>>>

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 31.05.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 29 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 5 100 грн.

 

Свято Останнього дзвоника у СІЗО

31 травня для 9 неповнолітніх правопорушників, які утримуються під вартою у Миколаївському  слідчому  ізоляторі пролунав останній дзвоник.  Зі словами привітання зі святом Останнього дзвоника та наступаючим міжнародним Днем захисту дітей, побажання подальших успіхів у навчанні та скорішого становлення на шлях виправлення до них звернулися заступник голови спостережної комісії адміністрації Центрального району Красіліч В.І.,   директор вечірньої  загальноосвітньої школі №1 м. Миколаєва Таратухіна К.П., голова Центральної районної організації товариства «Червоного Хреста» Валюгіна В.О., старший інспектор з особливих доручень Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Шамшура Д.М.   та працівник Центрального районного центру зайнятості Іула М.С.

Більш детально>>>

Ліквідація наркотичних написів

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до керівників підприємств, які обслуговують житловий фонд, установ, організацій, незалежно від відомчої належності, об’єктів соціально-культурного призначення, підприємницької діяльності, навчальних закладів та громадян, що мають будинки на правах приватної власності, з проханням  у разі виявлення на фасадах будівель та парканах написів з рекламою (розповсюдження психотропних речовин) Інтернет сайтів, терміново ліквідовувати-зафарбовувати написи та в подальшому стежити за фасадами і не допускати написів.

Більш детально>>>

Зупиночний комплекс для громадян міста Миколаєва

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради,  організовані та виконанні роботи по прибиранню від сміття зупинки громадського транспорту «Млинна» по проспекту Героїв України .
Питання санітарного стану Центрального району перебуває на постійному контролі у керівництва адміністрації.

 

 

      Благоустрій в мікрорайоні Тернівка

      За зверненням депутата Миколаївської міської ради Ласурії С.А. та мешканців мікрорайону Тернівка підрядною організацією ФОП «Медянцев» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено роботи по встановленню очікувального павільйону  на кінцевій зупинці маршрутних таксі № 51 та № 62.

 

 

Контроль санітарного стану вулиць Центрального району

29 та 30 травня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  проведено чергові рейдові обстеження санітарного стану прилеглих територій  установ, підприємств, організацій.

Більш детально>>>

 

У Центральному районі відбулося навчання з відпрацювання практичних дій по евакуації населення

26.05.2017 на території комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Миколаїв» і прилеглої до нього зони (мкр. Матвіївка, с. Баловне, лісовий масив між населеними пунктами) було організовано і проведено відпрацювання практичних дій по евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення надзвичайної ситуації соціального характеру (актів тероризму). Заходи організовано та проведено в рамках  тактико-спеціального навчання, яке проводилось з метою відпрацювання заходів, спрямованих на убезпечення населення мкр. Матвіївка від можливих терористичних посягань, збереження здоров'я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ № 99, № 112.

Більш детально>>>

Проведено роботи по благоустрою у мкр. Варварівка

Протягом тижня з 22 по 26 травня сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району були організовані та виконані роботи  по очищенню узбіччя від піску та бруду по  вулицям Матвіївська, Очаківська.
Також, з власниками житлових будинків мкр. Варварівка проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо ліквідації карантинних рослин, покосу трави, прибирання сміття та попереджено, що за недотримання Правил благоустрою громадян буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Планові заходи по недопущенню стихійної торгівлі на території Центрального району

         25 та 26 квітня, в рамках проведення заходів по недопущенню стихійної торгівлі на території м. Миколаєва, працівниками відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно зі співробітниками Управління з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено чергові рейди з питання недопущення стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Більш детально>>>

Свято  Останнього дзвоника у мкр. Матвіївка

26 травня на шкільному подвір’ї ЗОШ № 24 мкр. Матвіївка пролунав останній дзвоник. Цього дня усі – дорослі і діти стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання для всіх учнів, а особливо для випускників. Директор школи Жеребцова Тамара Володимирівна привітала учнів із закінченням навчального року, побажала учням цікаво провести літні канікули. Заступник директора з навчальної роботи Мінькович  Юлія Олегівна разом з представником  «Нібулону» вручили похвальні грамоти та грошові винагороди вчителям за плідну працю, учням, які закінчили навчання на відмінно, та приймали активну участь в житті школи. 

Більш детально>>>

Рейдове обстеження вулиць району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться рейди по виявленню карантинних рослин, санітарного стану територій житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.

Більш детально>>>

 

День слов’янської писемності та культури в мкр. Тернівка

        Всі слов’янські народи 24 травня відзначають День слов’янської культури та писемності.
В цей день, вже за традицією, в мікрорайоні Тернівка  святкували день пам’яті слов’янських вчителів, рівноапостольних Кирила і Мефодія. Комусь ці імена нічого не говорять.  Але більшість пам’ятає, що саме вони пов’язані зі слов’янською писемністю. Саме святі брати дали нам писемність і цим не тільки приєднали нас до мирової   культури, але  й заклали міцний фундамент нашої національної культури.

Більш детально>>>

Боротьба з карантинними організмами

Адміністрація Центрального району попереджає та нагадує мешканцям  району про те, що потрібно починати боротьбу з алергенними рослинами (амброзією) з перших літніх місяців, запобігаючи цвітінню та повторному               засіюванню. Для цього необхідно своєчасно виявляти осередки карантинних організмів і знищувати їх шляхом виривання, скошування та обробки гербіцидами.

Більш детельно>>>

У мкр. Варварівка продовжуються роботи по благоустрою

Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району продовжуються виконуватись роботи по благоустрою мікрорайону, проводиться інформаційно - ро’зяснювальна робота з власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою. Слід зазначити, що більша частина власників житлових будинків утримують прилеглу територію в належному санітарному стані: виконано покос трави, висаджено квіти.

Більш детально>>>

Літнє оздоровлення - 2017 вже на порозі

Протягом оздоровчої кампанії 2017 року послугами з оздоровлення та відпочинку у м. Миколаєві планується безкоштовно забезпечити дітей пільгових категорій. 
Відділ з гуманітарних питань, оборонної та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району надає перелік категорій дітей, які мають право на отримання бюджетної путівки...

Більш детально>>>

 

Приємний відпочинок там, де справді чисто

Адміністрацією Центрального району були проведені заходи щодо приведення до належного санітарного стану куточку відпочинку «Лебеді» по пр. Центральному ріг вул. 6 Слобідської.

Більш детально>>>

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 24.05.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 38 справ за ст. 150, порушення правил користування жилими будинками i жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 10 879 грн.

Шановні батьки, опікуни та піклувальники! Шановні діти!


Доводимо до Вашої уваги інформацію, яка може Вас зацікавити.
Згідно інформації, наданої газетою «НікВісті»  від 22.05.2017, з травня 2017 року  «Юніор Банк» запропонував можливість миколаївським школярам  самостійно обрати зручний для себе період навчання в Бізнес Школі. Спочатку треба заповнити  анкету; можна записатися на навчання як влітку, так і на початку учбового року, у вересні. Про це повідомили в прес - службі  Приват Банку.

Більш детально>>>

Розв'язання спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини

Одним з актуальних питань, з якими звертаються громадяни до служби у справах дітей є надання висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дитини. Під час розв'язання спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини служба у справах дітей захищає інтереси дитини з урахуванням рівних прав та обов'язків матері та батька щодо дитини.

Більш детально>>>

До уваги мешканців Центрального району!!!

З 23 по 26 травня  з метою відпрацювання дій по підготовці і проведенню антитерористичної і контрдиверсійної операції на території комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Миколаїв» і прилеглої до нього зони (мкр. Матвіївка, с. Баловне, лісовий масив між населеними пунктами) пройде практична фаза тактико-спеціального навчання за участю підрозділів Управління Служби Безпеки України в Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Збройних Сил України.

Більш детально>>>

У Центральному районі відзначили Свято матері

В другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят - День матері.  Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного.

Більш детально>>>

Планові заходи по недопущенню стихійної торгівлі на території Центрального району

         18 та 19 травня, в рамках проведення заходів по недопущенню стихійної торгівлі на території м. Миколаєва, працівниками відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно зі співробітниками Управління з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено чергові рейди з питання недопущення стихійної торгівлі по вул. Соборній.
За результатами складено 4 адміністративних протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення («Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів»). З підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях. Робота у даному напрямку триває.

Голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. провів  особистий прийом у мікрорайонах Матвіївка та Тернівка

18.05.2017  голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. провів   особистий прийом громадян у мікрорайонах Матвіївка та Тернівка. На прийом до керівника  у мкр. Матвіївка звернулися представники первинної ветеранської організації мкр. Матвіївка. Основні питання,   з якими звернулись громадяни стосувалися пасажирських перевезень по сполученню мкр. Матвіївка з містом Миколаєвом, зокрема щодо нерегулярного руху транспорту під час робочих перевезень.  

Більш детально>>>

Адміністрація Центрального району привітала з 90-річним ювілеєм жителя Центрального району Українського А.Я. 

18.05.2017 свій  90 - річний ювілей відзначав житель Центрального району, учасник Великої Вітчизняної війни Український Анатолій Якович.
З цією визначною датою привітали ювіляра заступник голови адміністрації Центрального району Чайка Л.Л. та голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К. В теплій та щирій обстановці гості  поспілкувалися з ветераном, вручили Подячний лист від адміністрації Центрального району, квіти та цінні подарунки. Побажали ювіляру міцного здоров’я, бадьорості духу та довголіття.

Більш детально>>>

Служба у справах дітей перевірила умови проживання сімей з дітьми, які  опинились у складних життєвих обставинах

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради систематично здійснює контроль за сім’ями, де виховуються діти, що опинились у складних життєвих обставинах. На обліку служби у справах дітей в Центральному районі перебуває 31 дитина. З батьками таких дітей систематично проводяться профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, підвищення їх виховного потенціалу, створення для дітей належних умов проживання.

Більш детально>>>

У районі проведені роботи по влаштуванню двох контейнерних майданчиків для сміття  

З метою дотримання «Правил благоустрою» та забезпечення чистоти і порядку в Центральному районі м. Миколаєва підрядною організацією ФОП «Медянцев» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведені роботи по влаштуванню двох контейнерних майданчиків для сміття за адресами: вул. Соборна, 13 та  Бузький Бульвар, 15.

Також повідомляємо, що з метою подальшого покращення санітарного стану і благоустрою району адміністрацією заплановано виконати роботи з влаштування ще 8 контейнерних майданчиків для сміття.

Виконані роботи по приведенню до  належного
 санітарного стану вулиці Соборної

Протягом тижня з 16 по 17 травня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були організовані та виконані роботи  по приведенню до  належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиці Соборної. Із залученням громадських працівників з Центрального районного  центру зайнятості виконувались роботи з перекопування газонів.

 

Службою у справах дітей проведено профілактичний рейд

 

В адміністрації відбулась нарада «Чистий четвер»

 

 

Художні колективи мкр. Тернівка стали переможцями
XIV Міжнародного фольклорного фестивалю «З Болгарією в серці»

У період з 11 по 14 травня у Болгарії, в місті Каварне пройшов XIV Міжнародний молодіжний фольклорний фестиваль «З Болгарією в серці».На фестивалі болгар України представляли кілька колективів з  мкр. Тернівка Центрального району – творчий колектив болгарської пісні «Чучулічки» Болгарського культурно-просвітницького центру «Търновка» та колектив  народного танцю «Золотий колосок».

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

16.05.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з громадським формуванням з охорони громадського порядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний, ріг вул. 3-я Слобідська біля ТК «Юліана».

Більш детально>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 17.05.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 37 справ за ст. 150, порушення правил користування жилими будинками i жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 155-1, порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю, ст.181-1, заняття проституцією, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 6 545 грн.

Голова ради ветеранів мікрорайону Матвіївка Куц Іван Іванович відсвяткував 90-річний ювілей

Вже стало доброю традицією в Центральному районі вітати з ювілейними датами людей поважного віку. Так, 17 травня свій 90-річний ювілей відзначає дуже шанована в районі людина -  Куц Іван Іванович - голова ради ветеранів мкр. Матвіївка, учасник бойових дій  Великої Вітчизняної війни.
Цього дня з теплими і щирими словами привітань до Івана Івановича завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М., заступник директора міського територіального центру  Колесник Т.В., голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К., голова міської  ради  ветеранів   Ященко В.М.

Більш детально>>>

У Центральному районі відзначили День матері

Свято Матері та Родини несе у світ ніжність, красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою, матір’ю. Вже традиційно щороку у Центральному районі відзначається День матері. З нагоди свята відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району 15.05.2017 проведено анімаційно-розважальну програму в приміщенні міського палацу творчості учнів.

Більш детально>>>

Народний депутат України Олександр Жолобецький провів зустріч з ветеранською організацією мікрорайону Матвіївка 

Народний депутат України побував в мкр. Матвіївка на зустрічі з ветеранською організацією. Обговорили дуже важливі питання, що стосуються життя в Матвіївці, питання соціального захисту ветеранів.
За підсумками зустрічі разом з Іваном Івановичем Куцом, головою організації та активістами вирішили зосередити увагу на вирішенні наступних проблем...

Більш детально>>>

У мкр. Варварівка продовжуються роботи по благоустрою

У мікрорайоні Варварівка на магістральній вул. Веселінівській працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району спільно з ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» продовжуються виконуватися роботи з очищення прибордюрної части доріг від піску та ґрунту,  накопичених після зимового періоду.
Також у мікрорайоні  розпочаті роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Адміністрацією здійснено демонтаж незаконно розміщених рекламних конструкцій на території району

На виконання рішень виконкому Миколаївської міської ради  від 27.04.2012  № 464 «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», від 30.05.2016 № 503 «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві»  відділом з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками патрульної поліції та відділу національної поліції Центрального району 13.05.2017  проведено рейд по демонтажу рекламних засобів, які розміщені з порушенням на території Центрального району. Силами підрядної організації здійснено демонтаж 2 рекламних конструкції розміром 6.0 х 3.0 м.

В  Ракетному Урочищі ліквідували сміттєзвалища

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради 12.05.2017р. організовані та виконані роботи по прибиранню несанкціонованих стихійних звалищ в мкр. Ракетне Урочище, які постійно утворюється мешканцями прилеглих вулиць, за адресами: вул. Безіменна, 76 та Комісара Мартинюка.

Більш детально >>>

 

Службою у справах дітей проведено рейди за місцем
проживання сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Одним з основних напрямків діяльності служби у справах дітей є перевірка стану виховної роботи з дітьми за місцем їх проживання. При надходженні будь-яких повідомлень про складні життєві обставини, в яких опинилися діти, працівниками служби здійснюються виходи за місцем їх проживання або перебування з метою з’ясування умов, в яких вони зростають та проживають, визначення та аналізу причин, що призвели до настання проблемної ситуації. З метою надання всебічної допомоги сім’ям з дітьми до сумісного відвідування можуть залучатися представники інших установ та організацій.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

У Матвіївці відсвяткували День пам’яті та примирення та 72 - річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в Парку Слави мкр. Матвіївка відбувся святковий мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення та 72 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Разом з ветеранами, дорослими мешканцями мікрорайону вшанувати пам'ять загиблих прийшло багато дітей. Учасників святкового заходу привітали народний депутат України Жолобецький О.О., голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., голова ради ветеранів мкр. Матвіївка  Куц І.І.

Більш детально>>>

Святкування Дня Перемоги у мкр. Тернівка

7 травня на передодні святкування 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в мікрорайоні Тернівка відбулись урочисті заходи. Привітати ветеранів та мешканців мікрорайону зі святом завітали голова адміністрації Центрального району  Береза О.Д., помічник народного депутата   України Жолобецького О.О. - Заруба В.І. та депутат Миколаївської обласної ради - Іванова Н.В.

Більш детально>>>>

Проведено рейд у мкр. Тернівка

В мікрорайоні Тернівка з  3 по 5 травня спеціалістами сектору соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району спільно з працівниками фірм  перевізників твердих побутових відходів ТОВ «Валан» і ПП «ЕВАКО» та представниками громадського формування «Сокіл»  проведено рейд з метою виявлення домовласників, які не уклали договір на вивезення твердих побутових відходів.
В ході перевірки складено 6 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП  за відсутність договору.

Дитяча агресивність. Поради батькам

Підвищена агресивність у дітей є важливою проблемою сьогодення. Як правило, помічають агресивність у дитини зазвичай дуже рано, а починають бити тривогу значно пізніше, коли багато чого вже втрачено і боротися з існуючими порушеннями набагато важче. Тому служба у справах дітей звертається до батьків з проханням: будьте уважні до своїх дітей! При виявленні Вами агресивної поведінки дитини не ігноруйте цей факт, не намагайтеся більше догодити своїй дитині для її заспокоєння, а привчайте її до миролюбності, дотримуйтеся правил педагогіки, за необхідності залучайте спеціалістів для надання необхідної допомоги та вироблення тактики поводження з дитиною.

Більш детально>>>

У Центральному районі вітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

5 травня 2017 року, напередодні відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в адміністрації Центрального району відбулась урочиста зустріч керівництва адміністрації з ветеранами.

Більш детально>>>

 

У Варваріці відбувся урочистий «Мітинг Пам’яті»
з нагоди Дня Перемоги

Є у Варварівці сквер Солдата. Це святе місце, біля якого проходять всі урочисті заходи.
5-го травня, напередодні святкування 72-ї річниці Великої Перемоги, тут пройшов мітинг-реквієм. Підготували свято учні, вчителі, батьки Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №60. На святковий захід завітали  голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., депутати Миколаївської міської ради Горбуров К.Є. та Бернацький О.В, голова ради ветеранів мікрорайону Варварівка Мудрий О.П., учні ЗОШ №60, №61, Миколаївського професійного ліцею, ветерани Другої світової війни, особовий склад в/ч 3039, мешканці та гості мікрорайону.

Більш детально>>>

Мікрорайон Матвіївка готується до святкування Дня Перемоги

З  метою благоустрою мікрорайону та в рамках підготовки до відзначення 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сектор соціально-економічного розвитку мкр.Матвіївка адміністрації Центрального району організував роботи по прибиранню парку Слави із залученням  учнів  ЗОШ № 24.   
Так, 3 травня учнями виконувались роботи по прибиранню  в парку випадкового сміття. А житель мкр. Матвіївка Худий В.В., за власною ініціативою, виконав відновлювальні роботи монумента Воїна-визволителя, а саме очищення від старої фарби, шпаклювання і т.ін. Також проведені роботи з ремонту стели Скорботної матері. Роботи тривають.

У районі виконуються роботи по механічному прибиранню прибордюрної частини  доріг 

Щодня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану району під час  святкових днів, організовані та виконуються роботи по механічному прибиранню прибордюрної частини  доріг Центрального району м. Миколаєва.
Так, 30.04.2017 в нічний час підрядною організацією ТОВ «Карс Клініг» виконувались роботи по механічному прибиранню прибордюрної частини  дороги по вул. В. Морській.
Роботи у цьому напрямку тривають.

У мкр. Варварівка розпочаті  роботи з покосу трави


Працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району організовані та розпочаті роботи з покосу трави на території мікрорайону.  До виконання робіт залучено спецтехніку ТОВ «Спецавтобаза».

Більш детально>>>

 

Демонтаж незаконно розміщених рекламних конструкцій на території Центрального району

На виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві» № 304 від 28.04.2017 року відділом з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками патрульної поліції продовжуються роботи по демонтажу незаконно встановлених рекламних конструкцій на території Центрального району.
Так, протягом 3 травня спільними зусиллями демонтовано 6 незаконно встановлених рекламних конструкцій.
Роботи в даному напрямку тривають.

Демонтаж незаконно розміщених рекламних конструкцій на території Центрального району

28.04.2017 спеціалістами відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками патрульної поліції, керуючись рішеннями виконкому Миколаївської міської ради від 27.04.2012 № 464 «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», та  «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві», організовано демонтаж рекламних засобів по території Центрального району. Демонтовано 26 рекламних конструкцій. Роботи у даному напрямку тривають.

Адміністрація Центрального району взяла участь у щорічній Всеукраїнській соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою разом"

В рамках щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання та благоустрою зелених зон, а також місць громадського відпочинку адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради  спільно з ПрАТ «Датагруп»  28.04.2017 організовано та проведено весняну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» за адресою: пр. Героїв України, 1.

Більш детально>>>

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району повідомляє, що з метою соціального захисту дітей працівники служби у справах дітей адміністрації Центрального району ведуть прийом громадян з таких питань:

- перевірка будь-якої інформації від мешканців міста щодо залишення дітей без батьківського піклування, неналежного виконання батьківських обов’язків, або вчинення злочинів відносно дітей та іншої інформації, яка може загрожувати життю та здоров’ю дітей;

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

Мама, тато, я – спортивна сім’я

      25 квітня в Центральному районі відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Мама, тато, я – спортивна сім’я»,  в якому прийняло участь 19 загальноосвітніх шкіл району та близько 250 учасників і вболівальників. Напружена боротьба тривала близько 4 годин. Сім’ї  на достатньо високому рівні демонстрували всі свої спортивні, творчі здібності, злагодженість дій та командний дух. За час гри родини показали не тільки, які вони дружні, спортивні, швидкі й витривалі, але й свої інтелектуальні здібності.

Більш детально>>>

 В Матвіївці триває робота з укладання договорів на вивіз ТПВ

З 24 по 27 квітня  в мікрорайоні Матвіївка працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району відповідно до вимог  Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві було проведено рейд по виявленню місцевих жителів, які не маючи договорів на вивіз твердих побутових відходів, користуються послугами ТОВ «ВАЛАН».  
За результатами рейду відповідно до ст. 152 КУпАП «Про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» складено 5 адміністративних протоколів, які направлені до адміністративної комісії адміністрації Центрального району для прийняття рішення.

Учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни - житель Центрального району Канарш Лев Володимирович відсвяткував 102-й день народження

26 квітня  2017 року свій  102 День народження відзначав житель Центрального району, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни,  людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом -    Канарш Лев Володимирович.

Більш детально>>>

Службою у справах дітей перевірено умови проживання дітей у родинах

Спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено рейди в мкр. Варварівка по сім’ям, відносно яких надійшли повідомлення щодо неналежного виконання батьками своїх обов’язків по вихованню та утриманню дітей.

Більш детально>>>

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 26.04.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 27 справ за ст. 150, порушення правил користування жилими будинками i жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 043 грн.

У районі тривають роботи з благоустрою вулиці Соборної

З метою підтримання належних умов для життєдіяльності мешканців та  благоустрою території району, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради постійно проводяться роботи з  прибирання  центральних вулиць від сміття та бруду. 
Так, за дорученням адміністрації, підрядна організація КП «ЕЛУ автодоріг» виконує роботи з прибирання прибордюрної  частини доріг від піску, бруду та випадкового сміття по вул. Соборній.
Роботи в даному напрямку тривають.

 Санітарний стан  району по постійному контролі   

Щодня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття із залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

 

Адміністрація Центрального району прийняла участь у спортивно -масовому заході «Миколаївському напівмарафоні»

У суботу, 22 квітня, на площі Соборній стартував «Миколаївський напівмарафон». Організаторами спортивно-масового свята у м. Миколаєві стала обласна Федерація легкої атлетики. У спортивному заході взяли участь близько 400 учасників, серед яких були спортсмени, городяни міста Миколаєва та мешканці інших міст України різного віку й професій.

Більш детально>>>

 Особистісні труднощі і проблеми підлітків

Чим старшим стає підліток, тим болючішою є його боротьба з дорослими за свою свободу. Він сам хоче визначати свій спосіб життя, інтереси, форми відпочинку. З віком він стає все більш нетерплячим до авторитарного стилю учителів і батьків, до   дорослих, нав’язування підлітку уявлень про те, що йому корисно або шкідливо.

Більш детально>>>

 

В Центральному районі відзначили День створення Державної кримінально- виконавчої служби України 

Сьогодні, 21 квітня в  Тернівському будинку культури   відбувся святковий захід з нагоди Дня створення Державної кримінально-виконавчої служби України.  Відзначення цього свята є державним визнанням внеску людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей.

Більш детально >>>

Протягом тижня з магістральних вулиць району прибрано та вивезено більше ніж 240 м. куб. великогабаритного сміття

Щодня, з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району   та на виконання доручення голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття по магістральним вулицям району із залученням спецтехніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

 

На  вул. 3 Слобідській провели рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

19.04.2017 спеціалістами відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району спільно з представниками управління департаменту патрульної поліції організовано та проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею по вул. 3 Слобідській від пр. Центрального до вул. Чкалова.
В ході рейду було зафіксовано порушення Правил благоустрою приватними підприємцями, а саме: розміщення квіткової продукції на тротуарній частині по вул. 3 Слобідській, що створює перешкоди для пішоходів, змушуючи їх рухатись проїжджою частиною дороги.
За результатами обстеження на порушників складено 4 адміністративних протоколи за ст.152 КУпАП та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності термінового звільнення тротуару та впорядкування прилеглої території  відповідно з проектною документацією.

У районі  тривають роботи з благоустрою

У період з 18 по 21 квітня  сектором соціально-економічного розвитку  мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району організовано та виконуються роботи з благоустрою і приведенню до належного санітарного стану територій, прилеглих  до старого та нового кладовищ у мкр. Матвіївка.
До виконання робіт залучено спецтехніку КП «Миколаївська ритуальна служба». Всього зібрано та вивезено близько 15 м куб сміття. Також протягом тижня у мікрорайоні проводились роботи з очищення   прибережної зони від побутового сміття.

Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти!!!

Відповідно до вимог Кодексу Цивільного захисту,наказу управління освіти Миколаївської міської ради від 23.02.2017 № 113 «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту та «Тижня безпеки дитини» 14.04.2017 року у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 15 було проведено показовий день цивільного захисту, який відвідали представники управління освіти Миколаївської міської ради, управління з питань Надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради, центру практичної підготовки з питань цивільного захисту міста Миколаєва та директори навчальних закладів Центрального району.

Більш детально>>>

 

УВАГА!!! Штормове попередження!!!

20-21 квітня по Миколаївській області та місту Миколаєву очікуються складні погодні умови, вітер 15-20 м/с. Вночі заморозки 0-5 морозу. Вдень 20 квітня та протягом доби 21 квітня - сильний дощ зі снігом, вночі 21 квітня дуже сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, тимчасове утворення снігового покрову. Будьте обережні!!!

Відділ з питань НС та ЦЗН в Центральному районі

Мікрорайон  Тернівка обстежили на предмет дотримання мешканцями Правил благоустрою

З метою утримання мікрорайону Тернівка в належному санітарному стані та дотримання мешканцями «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» спеціалістами сектору соціально – економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району протягом тижня у мікрорайоні було проведено обстеження вулиць: Маяковського, Втората, Піщаної, Софіївської, Сергія Цвєтка.

В ході обстеження на власників житлових будинків, які не дотримуються Правил благоустрою,  складено чотири адміністративні протоколи та передано на розгляд адміністративної комісії адміністрації Центрального району.

Діти - наше майбутнє!

На жаль, саме малеча страждає від байдужості дорослих, батьків. Дуже часто діти не отримують розуміння і підтримки в родині, почуваються одинокими та покинутими. Майже в кожній родині ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє нашої країни. Якими вони виростуть залежить від батьків, від сім’ї, в якій вони живуть, від дорослих, які їх оточують. В першу чергу батьки повинні поважати маленьку особистість, турбуватися про її здоров’я, освіту, особистим прикладом виховувати в ній чесність і справедливість. А насамперед створити для дитини достойні умови для проживання, навчання, розвитку та відпочинку.

Більш детально>>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 19.04.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 35 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 395 грн.

 

Інформація для населення з питання щодо подолання наслідків
домашнього та  гендерно-орієнтованого насильства

Відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району  інформує, що в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та  гендерно-орієнтованого насильства», який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна», створено Центр психосоціальної допомоги для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від домашнього та  гендерно-орієнтованого насильства.

Більш детально>>>

Адміністрація продовжує прибирання району

 

Міський голова Олександр Сєнкевич представив нового голову адміністрації Центрального району Олександра Березу

У п'ятницю, 14 квітня, міський голова  Олександр Сєнкевич представив колективу адміністрації Центрального району нового голову адміністрації  Олександра Березу. Мер зазначив, що перед районом стоїть багато завдань, які необхідно виконати у цьому році і  новий керівник повинен не боятись відповідальності та бути ініціативним. І,  що він покладає на нового голову адміністрації великі надії. А до колективу мер звернувся з проханням допомагати голові адміністрації і залишатись такими ж згуртованими та зберігати традиції, які існують в колективі.

Більш детально>>>

Службою у справах дітей   проведено рейд «Діти вулиці»

12.04.2017 з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, неповнолітніх, які перебувають у комп’ютерних клубах та інших місцях дозвілля і відпочинку у навчальний час, було здійснено спільний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та сектору ювенальної превенції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Більш детально>>>

 

Планові заходи по недопущенню стихійної торгівлі на території Центрального району

12 та 13 квітня, в рамках проведення заходів по недопущенню стихійної торгівлі на території м. Миколаєва, працівниками відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно зі співробітниками Управління з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено чергові рейди з питання недопущення стихійної торгівлі по вул. Соборній.
За результатами складено 5 адміністративних протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів»).
З підприємцями проведена роз’яснювальна робота щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях.
Робота у даному напрямку триває.

В Тернівці готуються  до Пасхальних свят

Так  вже повелося, що напередодні  Великого світлого свята  Пасхи  кожен наводить лад в своєму господарстві та прибирає у власній оселі. За ініціативи сектору соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району мешканці Тернівки прибирають не лише свої садиби та присадибні ділянки, а й наводять порядки на кладовищі. Працівники комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» 13.04.2017 провели розчистку кладовища  та прилеглої території від сміття.
Комунальне підприємство «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва» провела перевірку зовнішнього освітлення вулиць мкр. Тернівка.

У районі продовжують наводити порядок

З метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради щодня організовуються та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття із залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».
Протягом 10 – 13 квітня  виконувалися роботи по вивозу з вулиць району великогабаритного сміття, побутових відходів та гілок дерев по вулицям: Лягіна, Декабристів, Шнеєрсона, Адмірала Макарова, Набережій, Московській, Шевченка, Громадянській, Великій Морській, Садовій, 1,2,3,6,9 Слобідських, 1,2 Воєнних, Інженерній, Пушкінській.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради в черговий раз звертається до жителів з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан території улюбленого м. Миколаїв, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Важко в навчанні — легко в лікуванні!

06.04.2017р. відповідно до вимог Кодексу Цивільного захисту та плану основних заходів підготовки медичної служби з питань цивільного захисту на 2017 рік КЗ ММР «ЦПМСД №4» під керівництвом головного лікаря Мотуза С.В. було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань ЦЗ. Навчання було проведено за темою: «Дії персоналу в КЗ ММР «ЦПМСД № 4» (сімейній амбулаторії №4) при виникненні пожежі в приміщенні з проведенням евакуаційних заходів та наданням медичної допомоги потерпілим».

Більш детально>>>

Великодня радість землю обіймає

12 квітня у Матвіїці в бібліотеці - філії №21 ЦБС для дорослих м.Миколаєва, пройшла книжкова виставка "Йде Великдень в кожну хату", на якій були представлені видання, що розповідають про народні традиції відзначення Великодня. Мешканці мікрорайону мали змогу ознайомитись із книгами етнографів О. Воропая,  В.Скуратівського. Також з виставки дізнались, що потрібно покласти у великодній кошик, смачні рецепти пасок, великоднього печива та про красиві великодні декорації для своєї оселі.

Голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. провів нараду «Чистий четвер»

13 квітня  в адміністрації Центрального району відбулась щотижнева нарада «Чистий четвер», яку провів голова адміністрації Центрального району  Береза О.Д. за участю першого заступника голови адміністрації Косьянова О.В., керівників житлово-комунальних підприємств району, працівників управління комунального господарства та благоустрою, представників громадськості.
Береза О.Д. звернувся з проханням до присутніх мобілізувати усі сили для благоустрою території району до Великодніх свят та  забезпечення відповідальних чергових осіб у святкові дні.  Також голова адміністрації  доручив тримати на постійному контролі питання виконання відновлювальних робіт, пов’язаних з розкриттям і проведенням земляних робіт та  щодо організації покосу трави у районі.

Черговий призов на строкову військову службу
до Збройних Сил України та інших військових формувань України

Відповідно до Указу Президента  України від 24.02.2017 №44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» з 1 квітня по 31 травня 2017 року  проводиться черговий призов на строкову військову службу.

Більш детально>>>

 

Миколаївські рятувальники напередодні Великодня нагадали священнослужителям правила безпеки

Незабаром в Україні відзначатиметься одне з найвеличніших православних свят – Великдень. В цей день в культові заклади приходить чимало людей на церковну службу та для освячення головних пасхальних символів, продуктів харчування тощо. У зв’язку з тим, що громадяни, які відвідують церкви, використовують свічки, лампадки тощо, а це в свою чергу є джерелами відкритого вогню, збільшується ризик виникнення пожеж.

Більш детально>>>

Якщо у приміщенні розбито ртутний термометр:

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.04.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 367 грн.

 

Щирі серця завжди відкриті для допомоги

 

У мкр. Тернівка пройшли спортивні змагання «Веселі старти»

07.04.2017 за ініціативи сектору соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у мкр. Тернівка в будинку культури пройшли спортивні змагання «Веселі старти» для мешканців мікрорайону. Спортивні команди, до складу яких увійшли діти та їх батьки, змагалися в різноманітних спортивних конкурсах та естафетах.
Всі учасники змагань отримали призи.

В Тернівці зустрічали свято «Лазаріца» в болгарських традиціях 

Із року в рік  населення Тернівки зберігає свої етнічні звичаї та традиції, обряди та цінності в повсякденному житті та побуті, господарюванні та відзначенні свят.  Так 8  квітня у мікрорайоні з нагоди свят Лазаревої суботи  та Вербного воскресіння  учні болгарської недільної школи товариства «БКПЦ Търновка» зустрічали свято «Лазаріца» в болгарських традиціях.

Більш детально>>>

Прибирання вулиць Центрального району триває

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи щодо приведення району до належного санітарного стану.
Так, 10.04.2017 підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» продовжуються виконуватися роботи по підмітанню, очищенню та прибиранню випадкового сміття по вул. Нікольській.
Роботи у даному напрямку тривають.

 

У районі  відбулось свято «Благословіть жінку»

Відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з управлінням культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, міським палацом культури та урочистих подій 7 квітня організовано та проведено міське свято «Благословіть жінку» у палаці урочистих подій по вул. Спаська, 44.

Більш детально>>>

В мікрорайоні Тернівка  проведено тиждень дитячої книги

У мкр. Тернівка у період з 3  по 7 квітня працівниками бібліотеки-філії №16 для дорослих проведено тиждень дитячої книги. Протягом тижня діти знайомилися з новими виданнями дитячої літери, з дитячими письменниками та їх творами. Для дітей в приміщені бібліотеки була організована художня майстерня, де вони вигадували казки та оздоблювали їх власними ілюстраціями відповідно до сюжету. Тиждень дитячої книжки завершився театралізованою виставою «Лисичка йде до бібліотеки», яку підготували юні актори театру «Вогник»          мкр. Тернівка.

Благоустрій району

З метою дотримання «Правил благоустрою» та забезпечення чистоти і порядку в Центральному районі м. Миколаєва за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради підрядним підприємством ТОВ «Конкорд-3» розпочаті роботи по влаштуванню трьох контейнерних майданчиків для сміття за адресами: вул. Інженерна,13 ріг вул. Спаської, вул. Громадянська ріг вул. Адміральської.

 

В адміністрації Центрального району проведено
 «Круглий стіл» щодо підготовки до літньої оздоровчої
кампанії дітей пільгових категорій

06.04.2017 відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району було проведено засідання «круглого столу» з питань організації літньої оздоровчої кампанії дітей пільгових категорій у 2017році.

Більш детально>>>

В Центральному  районі провели  рейд щодо відсутності  урн  біля магазинів, офісів та організацій  

Працівниками управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради тривають роботи з проведення рейдових обстежень прилеглих території до магазинів, офісів та організацій по пр. Центральному. Так 6 квітня поточного року проведено чергове рейдове обстеження дотримання юридичними та фізичними особами вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Більш детально>>>

06.04.2017 16:25

У Матвіївці провели роботи  по відновленню зовнішнього
освітлення вулиць

05.04.2017 у мікрорайоні Матвіївка сектором соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району спільно з  КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва» Миколаївської міської ради були проведені роботи по відновленню зовнішнього освітлення  на вулиці Конєва та частково по вулиці Польова.

 

06.04.2017 14:35

КП «ЕЛУ автодоріг» виконуються роботи по
прибиранню вул. Маршала Василевського

06.04.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради проводяться роботи по прибиранню випадкового сміття по вул. Маршала Василевського із залученням спецтранспорту КП «ЕЛУ автодоріг».
Подібний вид робіт має постійний характер та виконується згідно затверджених графіків.

 

06.04.2017 14:15

Наводимо санітарний лад в районі

На виконання доручення міського голови та з метою комфортного проживання мешканців й гостей міста Миколаєва управлінням комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  06.04.2017  проводяться роботи по очищенню від афіш, об’яв, листівок, розміщених у не відведених місцях, та побілці паркану по проспекту Центральному ріг вул. Мала Морська. До виконання даних робіт залучено громадських працівників, направлених центром зайнятості Центрального району.
Адміністрація району  звертається до усіх мешканців та гостей міста підтримувати чистоту та поважати працю людей, що виконують роботи із благоустрою. Також, наголошуємо, що за порушення Правил благоустрою   передбачено адміністративну відповідальність!

06.04.2017 11:30

Легко брати - тяжко віддавати

В сучасній реаліях нашої держави ринок кредитування є різноманітним та загальнодоступним. У пересічного громадянина не існує істотних проблем з отриманням  грошового кредиту з будь-якої банківської установи під заставу нерухомого майна.

Більш детально>>>

 

05.04.2017 16:40

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 05.04.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 400 грн.

 

05.04.2017 15:40

ЗОШ № 60 прийняла  активну участь у Всеукраїнській  акції «Посади дерево миру»

У період з 1 квітня по 5 квітня  учні ЗОШ № 60, що у мкр. Варварівка, прийняла  активну участь в Всеукраїнській  акції «Посади дерево миру». На загальних зборах учнівського комітету було вирішено висадити на прилеглих до житлових будинків територіях близько 50 саджанців дерев вишень  по вулицям Травневій, Очаківській та інших. Також, учні школи провели інформаційно - роз’яснювальну роботу із власниками приватних житлових будинків, що проживають на зазначених вулицях,  щодо збереження та дбайливого ставлення до молодих саджанців.

05.04.2017 11:20

5 квітня 2017 року  виконувались роботи по підмітанню
території біля наплавного мосту

05.06.2017  адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради проведені роботи по підмітанню спуску до наплавного мосту, а також прилеглої до нього території. До прибирання залучено спецтехніку КП «ЕЛУ автодоріг».
Адміністрація району закликає усіх мешканців та гостей міста берегти чистоту та поважати працю людей, що прибирають місто.

 

05.04.2017 10:20

Жителі Матвіївки отримали адмінпротоколи
за порушення Правил благоустрою 

З метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10) 04.04.2017 працівниками сектору соціально – економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району проведено  санітарне обстеження вулиць Тимірязєва, Комарова та Бузького козацтва. З мешканцями мікрорайону проведено роз’яснювальну роботу щодо своєчасного та якісного прибирання прилеглих територій біля власних будинків, а також про необхідність укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів.
На власників домоволодінь, які порушують  Правила благоустрою, складено 4 адміністративних протоколи відповідно до п. 12.2.8 за відсутність договорів на вивіз ТПВ та направлено на розгляд адміністративної комісії адміністрації Центрального району.

05.04.2017 10:10

Суворі реалії життя

 

 

04.04.2017 16:10

По  пр. Героїв України виконуються роботи по  обрізці та коронуванню дерев

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради додатково інформує мешканців міста,  що з метою поліпшення санітарного стану та  благоустрою м. Миколаєва працівниками підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» 04.04.2017р. за допомогою спеціальної техніки продовжуються роботи по санітарному очищенню, обрізці та коронуванню дерев по пр. Героїв України за замовленням  департаменту житлово – комунального господарства Миколаївської міської ради.

04.04.2017 16:00

КП «ЕЛУ автодоріг» продовжує прибирати 
дороги від піску

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
Так, 04.04.2017р. підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» продовжуються виконуватися роботи по підмітанню, очищенню та прибиранню прибордюрної частини дороги від піску по вул. 2 Екіпажна ріг вул. 1 Воєнна. Роботи у даному напрямку тривають.

04.04.2017 15:50

Демонтаж на території Центрального району

04 квітня 2017 року на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області, патрульної поліції у м. Миколаєві та громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд...

Більш детально>>>

04.04.2017 13:20

Дружба з природою

В мікрорайоні Тернівка до дня екології працівники філії бібліотеки    № 16 для дорослих провели ряд заходів з учнями ЗОШ №16 та ЗОШ № 64, в ході яких ознайомили дітей з рослинним світом та правилами догляду та збереження зелених насаджень.
Також провели екологічну гру «Дивовижно, але факт», в якій учасники на деякий час ставали видатними вченими, які не лише вміють задавати питання, а і знаходити  на них відповіді. Весело і цікаво пізнавати світ з працівниками бібліотеки.

04.04.2017 10:20

У Центральному районі продовжується прибирання вулиць

Щодня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану району організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття із залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».
На цьому тижні виконуються роботи з вивозу великогабаритного сміття, побутових відходів та гілок дерев по вулицям: Лягіна, Декабристів, Шнеєрсона, Адмірала Макарова, Терасній, Шевченка, Лагерне Поле, Велика Морська.
Адміністрація району наголошує на підтримці чистоти і порядку на прилеглих територіях, та заборону викидання сміття у не відведених для цього місцях,  зберігати належний санітарний стан улюбленого міста Миколаїв, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

04.04.2017 10:00

По вул. Мостобудівників ліквідовано стихійне звалище

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із залученням техніки ТОВ «Карс Клінінг» 03.04.2017 проведено роботи щодо ліквідації стихійних звалищ сміття по вулиці Мостобудівників.
Також з метою недопущення повторного утворення несанкціонованих сміттєзвалищ було перекрито дорогу, що веде до колишньої забрудненої ділянки.

 

03.04.2017 16:00

Щиро вдячні  за турботу про ветеранів

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради та Рада ветеранів Центрального району висловлюють слова щирої вдячності Горбурову  Кирилу  Євгеновичу - депутату Миколаївської міської ради VII скликання, територіального виборчого округу № 41 за чуйне ставлення і турботу про ветеранів - учасників бойових дій у Другій Світовій війні, ветеранів війни та праці, мешканців Центрального району за надану матеріальну  допомогу для проведення  урочистого пленуму з нагоди 30-ї річниці з дня  створення Центральної районної ветеранської організації, який відбувся в адміністрації Центрального району 29 березня 2017 року.

03.04.2017 14:50

Вчасно запобігли забрудненню навколишнього середовища

30.03.2017  рятувальниками 10 взводу ДВГРЗ ДСНС України сумісно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради були проведені роботи з ліквідації несанкціонованого звалища ртутних люмінесцентних ламп, які були знайдені користувачами соціальної мережі Facebook на березі річки Інгул в Центральному районі міста.

Більш детально>>>

03.04.2017 11:50

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

 

Структура адміністрації

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев