Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

У Матвіївці розпочаті роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією  КП «ЕЛУ автодоріг» у мікрорайоні Матвіївка розпочаті роботи  по очищенню прибордюрної частини дороги  по вул. Силікатній від піску, який намивається під час дощів, чим погіршує умови для пересування автотранспорту.
Мешканці вулиці Силікатна висловлюють щиру подяку органам місцевого самоврядування за приділену увагу до  вирішення проблем мікрорайону.

 

 

Літній відпочинок триває

З 5 червня адміністрацією Центрального району розпочато літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  Влітку діти будуть відпочивати в оздоровчих таборах нашої області.
Сьогодні, 3  липня, ще  110 дітей направлено в ДОТ «Маяк». 
Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Крім того, продовжено оздоровлювати дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах та  дітей з сімей, батьки, яких приймають участь в АТО та дітей з сімей переселенців за їх зверненнями. Літній відпочинок триває…

ЛІКВІДАЦІЯ ЛОКАЛЬНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ

Для підтримки належного санітарного порядку в Центральному районі міста, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі. На території вулиць Центрального району працює автотранспорт підрядного підприємства, яким виконуються роботи по ліквідації стихійних локальних сміттєзвалищ.

Быльш детально>>>

 

30 червня виповнилося 95 років учасниці Великої Вітчизняної війни Пучковій Тамарі Миколаївні!

Привітати Тамару Миколаївну з цією визначною датою завітали заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л., голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К., голова первинної ветеранської організації мкр. Варварівка Мудрий О.П. та завідувач сектору соціально – економічного розвитку мкр. Варварівка Курсаненко Т.Г.
З щирими побажаннями міцного здоров'я, бадьорості духу,  сімейного затишку та дожити до 100 років, гості вручили ювілярці Подячний лист від Адміністрації Центрального району та Ради ветеранів Центрального району, цінні подарунки та квіти.

Більш детально >>>

Службою у справах дітей проведено бесіди з батьками,
між якими існує спір щодо визначення способу участі у вихованні дитини

Ст. 157 Сімейного кодексу України визначає, що питання виховання дитини вирішуються батьками спільно. Той з батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини. Проте, часто трапляються випадки недотримання даної законодавчої норми з боку одного з батьків, що стає причиною звернень іншого з батьків до служби у справах дітей

Більш детально>>>

У мікрорайоні Матвіївка виконані роботи по капітальному будівництву тротуарів

27.06.2017 адміністрацією Центрального району за участю ДСК «Дормайстер» виконані роботи по капітальному будівництву тротуарів в мкр. Матвіївка по вул. Силікатна від будинку № 100 – 120.
Місцеві жителі щиро вдячні адміністрації  Центрального району за виконані роботи.

 

 

Урочисте вручення медалі  «Захиснику Вітчизни»

26 червня, напередодні святкування  Дня Конституції України, в актовій залі адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради   відбулося урочисте вручення головою адміністрації  Центрального району Березою О.Д. медалі «Захиснику Вітчизни» Фоміченку Олександру Сергійовичу – за  особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, згідно Указу Президента України від 10.04.2017 №104/2017.

Більш детально>>>

«Ми ж бо українці»! 

День Конституції України – це свято, про яке повинні знати не лише дорослі, а й діти. Вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 знайомлять учнів в доступній формі з головними питаннями основного Закону держави. Проводяться заходи щодо виховання в дітей поваги до питань громадянськості. Діти беруть участь у вікторинах, бесідах. А ще  видно, як молодь любить і шанує свою державу – Україну.
До Дня Конституції України учні підготували невеликий концерт: співали пісні, читали вірші. А ще діти прийшли у вишиванках. Та особливою гордістю вимовляють учні: «Ми ж бо українці»!

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

27.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представника Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг пр. Центрального.

Більш детально>>>

 

В Тернівці відбувся Перший міжетнічний фольклорний фестиваль «Етнічна спадщина»

24 червня в мікрорайоні Тернівка відбувся Перший міжетнічний фольклорний фестиваль «Етнічна спадщина». Організатори фестивалю БКПЦ «Тирновка» та Тернівський будинок культури запросили до участі в фестивалі багато національних товариств Миколаївщини, Матвіївський і Баловнянський будинки культури, які в піснях  і танцях передали  традиції і звичаї різноманітних етнокультур, а саме  Болгар, Українців, Білорусів, Вірменів, Чехів.

Більш детально>>>

Урочисте вручення подячного листа від адміністрації  Центрального району

26.06.2017 року в адміністрації Центрального району відбулося урочисте вручення подяки голові Громадської організації " Миколаївське міське об'єднання " Миколаїв -єдина родина" Чайці Владиславу Володимировичу.
Голова адміністрації  Центранрального району Береза Олександр Дмитрович та голова Ради ветеранів Центрального району Надточій Тамара Кузмівна висловили свою щиру подяку Владиславу Володимировичу за чуйне ставлення і турботу про ветеранів ВВВ Центрального району та надану матеріальну допомогу для передплати газети " Вечерний Николаев"

 

Підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий
 період 2017-2018 років

На виконання  рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.05.2017 № 358 «Про заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

Більш детально>>>

 

 

Службою у справах дітей перевірено умови проживання
сімей з дітьми в мкр. Матвіївка

22.06.2017 р. Службою у справах дітей адміністрації Центрального району було проведено рейд у мкр. Матвіївка з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання.

 

Більш детально>>>

 

Привітання з 95-річним ювілеєм учасниці бойових дій  Другої світової війни Марії Семенівни Шаповаленко

Спливають роки. Все більше їх віддаляє нас від трагічних подій 1941 - 1945 років. Вочевидь, настане час, коли в живих не залишиться жодного свідка, жодного учасника Великої Вітчизняної війни. Звичайно, є книги, мемуари, документи, проте живого спілкування вже не буде. На щастя, поки що воно є. 

Більш детально>>>

 

 

В «День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» в мкр. Тернівка поклали квіти до Меморіального комплексу
загиблим воїнам

        В мікрорайоні Тернівка 22 червня 2017р. в «День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим воїнам.  Вшанувати пам'ять загиблих воїнів прийшли вихованці дитячого садка  № 112, працівники бібліотеки філії № 16 та школи мистецтв №1. Вихователі та вчителі розповіли дітям, що треба знати та пам'ятати історію і вшанувати пам'ять воїнів, які поклали своє життя за мир і спокій в нашій країні.

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Мешканців Матвіївки війна теж не обійшла стороною. Так,  під час Другої світової війни на фронт було відправлено близько 800 жителів, а більш ніж 260 із них не повернулися з війни живими.

Більш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

21 червня 2017 року представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації  Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з громадським формуванням з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний та вул. 3-я Слобідська (біля ТК «Юліана»).

Більш детально>>>

 

Разом зробимо місто чистішим

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради вдруге звертається до мешканців міста Миколаєва з проханням ставитися до нових встановлених об’єктів благоустрою (зупиночні комплекси, лавки у місцях відпочинку, урни для сміття) з відповідальністю та не спричиняти шкоду, не руйнувати зазначені об’єкти.
Прохання до батьків, проводити з дітьми бесіди та наголосити про недопустимість розфарбовування зупиночних комплексів, стін та фасадів будівель міста.

Більш детально>>>

 

«З добром до людей»

21 червня  в актовій  залі адміністрації Центрального району пройшла зустріч ветеранів, жителів Центрального району, з представником благодійного фонду «З добром до людей»  Присяжним Іваном Станіславовичем.

Більш детально>>>

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 21.06.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 25 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів,ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями,ст.155ч2, обман покупця чи замовника. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  6 086грн.

 

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.  

Більш детально>>>

У  Матвіївці пройшла зустріч міського голови з громадою мікрорайону

19 червня 2017  пройшла зустріч міського голови  Сєнкевича Олександра Федоровича з громадою мікрорайону Матвіївки.
У ході зустрічі керівник міста розповів як здійснюється розподіл бюджету Миколаєва, про впровадження системи "Прозорро", завдяки якій вдалося заощадити мільйони бюджетних коштів,  і шляхи вирішення транспортної проблеми в Миколаєві.

Більш детально>>>

 

Нарада «Чистий четвер»


В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 20.06.2017 року під керівництвом начальника управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району  Пилипенка О.О. відбулась нарада «Чистий четвер».

Більш детально>>>

 

 

Усунення написів, пов’язаних з продажем наркотичних засобів

Більш детально>>>

 

 

 

Запобігання виникненню пожеж

З настанням літнього пожежонебезпечного періоду різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Основною причиною цих пожеж є людська недбалість і безвідповідальність У зв’язку з цим, з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до громадян та нагадує про правила поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення розпалювання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон.

Більш детально>>>

 

У Центральному районі розпочато літнє оздоровлення
дітей пільгових категорій 

    З 5 червня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради розпочато літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області.

Більш детально>>>

 

У районі тривають роботи з благоустрою

Через низьку культуру поводження з відходами приватні  домовласникі та підприємці масово зносять під контейнери всіляке сміття, залишки городини, зрізані гілки дерев, а також завантажують у контейнери сміття, яке не відноситься до ТПВ.  Тим самим утворюються  локальні сміттєзвалища. Пріоритетним напрямком державної політики в галузі поводження з відходами є захист навколишнього середовища і здоров'я громадян від шкідливого впливу відходів.

Більш детально>>>

 

У Матвіївці встановили три контейнери для збору ТПВ

16 червня 2017 року за дорученням голови адміністрації Центрального району Берези Олександра Дмитровича ТОВ «Валан»  у мікрорайоні Матвіївка в місцях загального користування  поблизу лісового масиву за адресами: вулиця 1 Піщана, 104, Силікатна, 264-Б та у зоні відпочинку на березі річки Південний Буг по вулиці Силікатна поруч з будинком № 1 були встановлені контейнери для збору ТПВ.

 

 

Дякуємо за допомогу  ветеранам

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради та Рада ветеранів Центрального району щиро вдячні голові Громадської організації «Миколаївське міське громадське об’єднання  «Миколаїв – єдина родина» Чайці  Владиславу Володимировичу за піклування, увагу і  турботу про ветеранів - учасників бойових дій у Другій Світовій війні, інвалідів, ветеранів війни та праці, жителів Центрального району за надану допомогу в проведенні   передплати періодичного видання газети  «Вечерний Николаев»  на  ІІ півріччя 2017 року.

Агресія батька призвела до вилучення дитини з сім’ї

13.06.2017 р. близько 15.40 у службі у справах дітей адміністрації Центрального району пролунав телефонний дзвінок: телефонував директор однієї зі шкіл-інтернатів Миколаївської області. Схвильовано директор розповіла, що дев’ятирічна учениця закладу, яка поїхала на літні канікули до батька в м. Миколаїв, зараз знаходиться біля супермаркету на вул. 6 Слобідській в оточенні перехожих, плаче, боїться повертатися додому, бо батько її поб’є. Мати дитини померла.

Більш детально>>>

 

Прибирання вулиць механізованим способом

Для підтримки належного санітарного стану вулиць Центрального району міста Миколаєва адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради надано доручення працівникам підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» кожного дня згідно розробленого графіку на червень місяць виконувати роботи з волого прибирання вулиць механізованим способом. Роботи у цьому напрямку тривають.

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 31.05.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 20 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 675грн.

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         13.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників відділу санітарної інспекції адміністрації Центрального району, представників громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг вул. Колодязна.

Більш детально>>>

 

Зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. з керівниками ОСББ

13 червня 2017 року у приміщенні Миколаївського міського будинку вчителя відбулась зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. та голови адміністрації Центрального району Берези О.Д з керівниками ОСББ з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства. Також у нараді прийняли участь: перший заступник Косьянов О.В., начальник управління екології департаменту житлово-комунального господарства Корчагов В.Г. та начальник відділу з впровадження нових форм управління житловим господарством Цацук О.І., начальник управління соціальних виплат і компенсацій  департаменту праці та соціального захисту населення Кульбацька Н.О.

Быльш детально>>>

У Матвіївці привітали ювіляра

10 червня 2017 року заступнику голови первинної ветеранської організації мікрорайону Матвіївка Письменному Василю Гавриловичу виповнилось 80 років.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л., заступник директора міського територіального центру соціального обслуговування Колесник Т.В., голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.

Більш детально>>>

 

Своєчасне виявлення та знищення амброзії

Працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 12.06.2017 спільно з представником Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області, проведено обстеження проспекту Центрального на предмет виявлення карантинних рослин. В ході проведеного обстеження було виявлено на прилеглій до житлових будинків території осередки розростання амброзії.

Більш детально>>>

 

Служба у справах дітей звертається до батьків:
уникайте покарання при вихованні дітей

Згідно зі ст. 151 Сімейного кодексу України, батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини. Вони мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які не суперечать закону, моральним засадам суспільства.
Однак, ч. 7 ст. 150 Сімейного кодексу України забороняє батькам застосувати фізичні покарання дитини, а також інші види покарань, які принижують людську гідність дитини.

Більш детально>>>

Службою у справах дітей проведено роботу з сім’ями, діти з яких перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

07.06.2017 р. на виконання ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», п. 5 ст. 4, п. 9 ст. 5 Типового положення про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 р. № 1068, з метою перевірки умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради, відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

Проведення виїзних прийомів в мкр. Тернівка

В мікрорайоні Тернівка для зручності громадян кожного другого четверга місяця, в приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації  Центрального району Миколаївської міської ради, інженер КП “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” проводить виїзний прийом громадян.
Мешканці мікрорайону висловлюють подяку голові адміністрації - Березі О.Д. та директору КП “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” - Рижику В.І.

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

07 червня 2017 року представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та громадським формуванням з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка громадського транспорту «Шкільна»).

Більш детально>>>

У мкр. Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

07 червня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. У ході обстеження вулиць Хвойна, М. Чуйкова були виявлені порушення п. 12.2.8, 12.2.9, а саме відсутність договорів на вивезення ТПВ та складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження. На порушників було складено 4 адміністративні протоколи, які були передані на розгляд адміністративної комісії.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 07.06.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 701 грн.

 

Літні радощі школярів

Щороку влітку в Миколаївській ЗОШ №60 працює відпочинковий табір з денним перебуванням дітей «Веселка». Цього року в ньому відпочиває 80 учнів, з них 50 - діти пільгових категорій. Кожний день в таборі – це день нових дитячих радощів.

Більш детально>>>

 

 

Прибирання вулиць

В мікрорайоні Варварівка розпочались роботи по прибиранню бордюрів по вул. Очаківська від піску та бруду. Мешканці вулиці Очаківська також приймають активну участь у прибиранні прилеглих територіях до приватних житлових будинків.

 

 

 

В адміністрації Центрального району відбулось засідання оргкомітету
в межах еко – проекту «Миколаїв квітучий 2017»

Більш дітально>>>

 

До уваги мешканців Центрального району!

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району в межах еко- проекту “ Миколаїв квітучий 2017” оголошує проведення конкурсів “ Квіти біля дому ”, “ Квіти на балконі ”, “ Підприємство-сад ”, “ Квіти біля школи ”, “ Мій квітучий дитячий садок ”.

 

Більш дітально>>>

 

Службою у справах дітей перевірено сім’ї, діти з яких перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та лікарні

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району, реалізуючи функції щодо соціального захисту дітей, продовжує здійснювати контроль за сім’ями, діти з яких були вміщені до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, та залишені в закладі охорони здоров'я. Протягом 31.05.2017 р. та 01.06.2017 р.

Більш дітально>>>

За тиждень з території району вивезено 432 м3 сміття

Перш за все, хочеться звернути увагу, що  через низьку культуру поводження з відходами приватних домовласників, підприємств та організацій, які масово зносять всіляке сміття, залишки городини, зрізані гілки дерев, траву тим самим утворюються  локальні сміттєзвалища по Центральному району.

Більш детально>>>

 

 

Виявлення карантинних організмів

Працівниками управління комунального господарства та благоустрою  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради разом з представниками від головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно графіку, щочетверга, розпочалися рейди по виявленню осередків амброзії на територіях житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.

Быльш детально>>>

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

  Роботи з благоустрою в мікрорайоні Матвіївка тривають

  У мікрорайоні Матвіївка тривають роботи по покращенню умов надання послуг населенню. Так, 1 червня 2017 року підрядною організацією ФОП «Медянцев» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради був встановлений павільйон для очікування пасажирського транспорту  на  зупинці маршрутного таксі № 54, за адресою: вулиця Матвіївська, 6.

 

 

Відповідальне ставлення до життя людей!!!        

29.05.2017 у Головному управлінні статистики у Миколаївській області відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та плану основних заходів з питань цивільного захисту на 2017 рік проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Навчання проведено за темою: “Заходи щодо забезпечення мінімізації наслідків та уражень під час виникнення пожежі у Головному управлінні статистики у Миколаївськійобласті".

Більш детально>>>

Планові заходи по недопущенню стихійної торгівлі на території Центрального району

       31.05 та 01.06.2017 працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно зі співробітниками управління з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено чергові рейди з питання недопущення стихійної торгівлі по вул. Соборній.
За результатами складено 3 адміністративних протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення («Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів»).
З підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях. Робота у даному напрямку триває.

Відкриття Дитячого Будинку Сімейного Типу в мкр.Тернівка

Сьогодні, 1 червня в Міжнародний день захисту дітей у мікрорайоні Тернівка, відбулася знаменна подія - відкриття Дитячого Будинку Сімейного Типу. На урочистому заході були присутні: міський голова О.Ф.Сєнкевич, заступник міського голови Є.В.Шевченко, депутат С.А.Ласурія, начальник служби у справах дітей Миколаївської міської ради І.В.Шамаріна, начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району Н.В.Бакалова та інші гості.

Більш детально>>>

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев