Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

28.09.2018 16:00

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району від піску очищують вулицю Силікатна

В мікрорайоні Матвіївка за дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» розпочато роботи по очищенню підбордюрної частини дороги по вулиці Силікатній від піску, який намивається під час дощів та погіршує умови для пересування автотранспорту. Роботи проводять ручним способом із залученням спеціалізованої техніки.

Роботи у данному напрямку тривають.

28.09.2018 15:00

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району вітає із Днем усиновлення усіх, хто робить дітей щасливими!

День усиновлення — свято України, яке щороку припадає 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, громадські, благодійні організації, небайдужих до долі дітей громадян.

Більш детально>>>

28.09.2018 11:15

Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на Потьомкінській в Центральному районі: обговорили проблему приватизації та її вирішення

У четвер 27 вересня на вулиці Потьомкінська, 131В/6 відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із місцевими мешканцями, на яку був запрошений і представник адміністрації Центрального району начальник управління комунального господарства та благоустрою Олександр Пилипенко.

Більш детально>>>

 

28.09.2018 09:20

Оргкомітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" визначив переможців серед учасників

В четвер 27 вересня в адміністрації Центрального району відбулось засідання організаційного комітету еко-проекту “Миколаїв квітучий 2018”, який проводиться за ініціативою народного депутата Олександра Жолобецького, для визначення цьогорічних переможців конкурсів.

Більш детально>>>

 

27.09.2018 12:00

Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на Архітектора Старова, 4: обговорили проблеми зі сфери ЖКГ

У середу 26 вересня в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Архітектора Старова, 4. На зустрічі був присутнім представник адміністрації Центрального району начальник управління комунального господарства та благоустрою Олександр Пилипенко.

Більш детально>>>

27.09.2018 10:00

437 дітей із Центрального району Миколаєва відпочили та оздоровилися в 2018 році

У середу 26 вересня перший заступник міського голови Володимир Криленко провів круглий стіл на тему: «Підсумки проведення відпочинкової кампанії 2018 року та пріоритетні завдання організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки м. Миколаєва у 2019 році».

Більш детально>>>

26.09.2018 11:20

Народний депутат Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на Шнеєрсона, 4 в Центральному районі

У вівторок 25 вересня в Центральному районі Миколаєва відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецього із жителями будинків на вулиці Шнеєрсона, 4, на якій обговорили проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення. На зустрічі був присутнім начальник управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Олександр Пилипенко.

Більш детально>>>

26.09.2018 09:40

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

У радянські часи, коли був у честі монументалізм, в місті звели величезний пам'ятник корабелам і флотоводцям, або просто «куля», як називають його місцеві жителі. Навколо земної кулі – триметрові фігури суднобудівників всіх епох. Пам`ятник встановлено на насипному кургані. Він являє собою композицію з декількох елементів. Всі вони мають символічне значення. Земна куля міцно тримається на трьох підставах. Ці гранітні опори символізують три суднобудівні заводи міста.

Куля оточує 11 бронзових фігур суднобудівників різних епох. Вийшло досить цікаво! Не менш цікаво і повна назва пам`ятника - Пам`ятник «корабелам і флотоводцям у відзначенні двовікового праці Миколаївських суднобудівників: 1789-1989 рр». Таку назву цілком може претендувати на місце в Книзі рекордів Гіннеса.

25.09.2018 09:00

В адміністрації Центрального району відбулася робоча зустріч із представниками філії ДУ "Центр пробації" в Миколаївській області: обговорили політику соціального патронажу

В понеділок 24 вересня в приміщенні адміністрації Центрального району було проведено робочу зустріч спостережної комісії адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради та Центрального районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області, щодо взаємодії у роботі, згідно порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Більш детально>>>

24.09.2018 16:00

До уваги жителів Центрального району! Штормове попередження!

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології по області та м. Миколаїв 25 вересня очікується посилення північно-західного вітру до 20 м/с.

26-27 вересня очікуються заморозки на поверхні ґрунту до -5°. Радимо Вам бути уважними та обережними!!!

 

 

24.09.2018 14:00

В Центральному районі жителі Тернівки креативно облаштували зупинку "Центр"

В мікрорайоні Тернівка Центрального району активні громадяни власними силами здійснили роботи по благоустрою зупинки громадського транспорту «Центр». Ініціатором цієї акції виступила Олена Малінчик, а роботи виконали сім`я Грабко: батько Едвін Валентинович та донька Аліса. Вони разом очистили зупинку від об`яв та розфарбували.

Більш детально>>>

24.09.2018 13:00

Проект "Я маю право" в дії: завідувач сектору захисту прав дітей адміністрації Центрального району взяла участь у батьківських зборах ДНЗ №53

В рамках проекту «Я маю право», з метою підвищення правової освіченості громадськості, з метою попередження бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі служба постійно проводить зустрічі з неповнолітніми, круглі столи з педагогами та вихователями в навчальних та навчально-виховних закладах району.

Більш детально>>>

24.09.2018 10:20

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

21.09.2018 15:00

До уваги жителів Центрального району! Попередження про різкі зміни погодніх умов

За повідомленням Миколаївського обласного центру з гідрометеорології 23-24 вересня очікуються різкі зміни погоди: короткочасні дощі, місцями грози, 23 вересня місцями, а 24 вересня повсюди пориви вітру 15-20 м/с.

Зниження температури повітря вночі до 7-12°, вдень 17-22°. З 25 вересня подальше зниження температури повітря. Будьте обережні та дбайте про себе!

 

21.09.2018 11:00

Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району прийняли участь у тренінгу “Взаємодія органів ДРВ з виборчими комісіями”

В четвер 20 вересня працівники відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району прийняли участь у тренінгу “Взаємодія органів ДРВ з виборчими комісіями”. Організатор заходу — Центр управління навчанням учасників виборчих процесів (ЦУНУВП) за сприянням Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем. Діяльність ЦУНУВП сприяє підвищенню професіоналізму організаторів виборчого процесу по всій території України. На семінар були запрошені працівники органів ДРВ з м.Миколаєва та з Миколаївської області.

Більш детально>>>

20.09.2018 10:50

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району продовжують боротьбу з порушниками Правил благоустрою

У четвер 20 вересня в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району та небайдужих громадян проведено санітарний рейд щодо недопущення спалювання листя та бадилля на території мікрорайону. За результатами рейду на порушників Правил благоустрою були складені адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

Більш детально>>>

20.09.2018 09:00

Ефективне функціонування ОСББ: міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч із представниками ОСББ в Центральному районі

У середу 19 вересня в адміністрації Центрального району відбулася зустріч міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича із головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) які знаходяться в Центральному районі. На зустрічі були присутні перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов, директор департаменту ЖКГ Віталій Кузнецов, голова ГО “Асоціація ОСББ міста Миколаєва” Володимир Ніколайчук.

Більш детально>>>

19.09.2018 13:40

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 10 адмінпротоколів

У вівторок 18 вересня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками санітарної інспекції адміністрації Центрального району, Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська та по вул. Нікольській (ринок «Минутка»).

Більш детально>>>

19.09.2018 12:00

В Центральному районі із професійним святом вітали рятівників

17 вересня в приміщенні 1 державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України в Миколаївській області рятівники Центрального району приймали вітання з нагоди професійного свята. В урочистостях взяли участь і вітали рятівників посадові особи адміністрації Центрального району та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради.

Більш детально>>>

 

19.09.2018 10:00

В Центральному районі в навчальному центрі ВМСУ урочисто відкрили тренажер “Боротьба за живучість”

В суботу, 15 вересня, у Навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулося урочисте відкриття навчального тренажеру “Боротьба за живучість”, де військові моряки матимуть можливість удосконалювати свої професійні навички. На заході був присутній перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов.

Більш детально>>>

19.09.2018 08:30

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проведено роботи по відновленню дорожньої розмітки

У вівторок 18 вересня в мікрорайоні Тернівка Центрального району департаментом житлово-комунального господарства спільно зі Службою автомобільних доріг проведено відновлення розмітки пішохідних переходів на магістральній трасі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

 

 

18.09.2018 14:10

До уваги жителів Центрального району! Рекомендації дій, якщо у приміщенні розито ртутний термометр

ЯКЩО У ПРИМІЩЕННІ РОЗБИТО РТУТНИЙ ТЕРМОМЕТР!!!

- виведіть з приміщення всіх людей, у першу чергу дітей, інвалідів, людей похилого віку;

- відчиніть настіж усі вікна у приміщенні;

Більш детально>>>

18.09.2018 09:30

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Григорій Потьомкін – засновник Миколаєва. В пролетарському сквері в Центральному районі встановили пам’ятку містобудівнику. Саме тут Потьомкін наказав встановити перші суднобудівні верфі.

А на одному із найстаріших будинків міста, що на розі вулиць Потьомкінської та Соборної, на честь 210-ї річниці міста встановлено меморіальну дошку – «Генерал-фельдмаршалу Григорію Олександровичу Потьомкіну, засновнику Миколаєва та засновнику Чорноморського флоту».

17.09.2018 13:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

17.09.2018 10:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Музей суднобудування та флоту в Центральному районі - візитна картка Миколаєва. Єдиний музей подібної тематики в Україні. Будинок, де розмістився заклад, був помешканням та канцелярією головнокомандуючих Чорноморського флоту в ХІХ столітті. У 12 залах розмістилися близько 3 тисячі експонатів. Відвідувачі починають свій тур від часів Київської Русі.

Більш детально>>>

 

14.09.2018 16:30

Адміністрація ДНЗ №68 подякувала Олександру Березі за допомогу у відновленні освітлення на території дитсадка

Директор та колектив ДНЗ №68 мікрорайону Ракетне урочище висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за допомогу у вирішенні питання щодо відновлення мережі освітлення на території закладу.

Більш детально>>>

 

14.09.2018 11:00

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинку на Шевченко, 87

В четвер 13 вересня відбулася чергова зустріч народного депутата Олександра Жолобецького та голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із жителями будинків на вулиці Шевченко, 81. Як завжди головними питаннями на зустрічі були проблеми двору будинку зі сфери ЖКГ: від асфальтування міжквартального проїзду і вуличного освітлення до заміни кранів в підвальних приміщеннях.

Більш детально>>>

14.09.2018 09:00

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проведені роботи по вивезенню сміття з місцевого кладовища

В четвер 13 вересня 2018 року комунальне підприємство «Миколаївська ритуальна служба» виконала планові роботи по очищенню кладовища від сміття в мікрорайоні Тернівка Центрального району.

Все сміття з території кладовища вивезено.

 

13.09.2018 13:00

Капремонт вулиці і тротуару, благоустрій дворів та ремонт крівлі: прийом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези

В четвер 13 вересня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. На прийом до Олександра Берези прийшла жителька будинку на вулиці Потьомкінська, 92 від імені всіх мешканців та розповіла про багаторічну проблему. Жінка мешкає неподалік від зупинки трамвая - «Громадянська», що вже багато років являється домівкою людей без певного місця проживання.

Быльш детально>>>

13.09.2018 11:00

Народний депутат Олександр Жолобецький зустрівся із жителями Центрального району: обговорили ідеї благоустрою двору на Декабристів, 2

В середу 12 вересня в дворі будинків на вулиці Декабристів, 2 в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями під’їздів. На зустрічі був присутнім і голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

13.09.2018 10:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

У кожного міста – своя духовна атмосфера. Вона складається з історичних фактів, традицій, звичаїв, легенд тощо. Духовна атмосфера Миколаєва пройнята вічно живою легендою про героїчний подвиг 68 моряків та солдатів десантного загону під командуванням старшого лейтенанта Костянтина Ольшанського.

Більш детально>>>

 

12.09.2018 16:00

До уваги жителів Центрального району! Рекомендації дій щодо виявлення вибухонебезпечних предметів

На території міста Миколоаєва все частіше виникають випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а також сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Більш детально>>>

12.09.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.09.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 27 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктівЗа результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 14 110 грн.

 

 

12.09.2018 14:10

Громадські працівники виконують роботи із благоустрою на вулицях Центрального району

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи з благоустрою вулиць Центрального району.

Більш детально>>>

 

12.09.2018 13:00

В Центральному районі відбулася зустріч Олександра Жолобецького із жителями: говорили від проблем в сфері ЖКГ до реформ в медицині

У вівторок 12 вересня в дворі будинків на вулиці Чкалова, 98б відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із мешканцями на яку також був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

12.09.2018 10:00

Представників сфери ЖКГ Миколаєва запрошують на семінар щодо обговорення реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»

У зв’язку з прийняттям ВРУ протягом останнього часу низки нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, питання розвитку житлової сфери, визначення управителя багатоквартирними будинками та його взаємовідносин з іншими учасниками ринку, фінансово-економічного забезпечення підприємств ЖКГ є надзвичайно важливим та актуальним для підприємств галузі.

Більш детально>>>

12.09.2018 09:00

В Центральному районі демонтували незаконні пересувні тимчасові споруди

В середу 12 вересня 2018 року на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з департаментом внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.

Більш детально>>>

 

11.09.2018 16:40

До уваги жителів Центрального району! Інформація про реорганізацію органів Пенсійного фонду України

22 серпня 2018 року Уряд ухвалив постанову, якою, зокрема, буде здійснено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України Миколаївської області шляхом приєднання до головного управління.

Зазначені зміни мають на меті суто організаційний характер, їх безпосередня мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Внутрішня реорганізація відомства не вплине негативно на якість обслуговування. Навпаки, зазначені зміни передбачають розширення мережі пенсійних точок обслуговування громадян. Більш детально>>>

11.09.2018 15:00

В Центральному районі неповнолітній батько не відмовився від сина: виховуватиме самотужки за підтримки батьків, - Служба у справах дітей

Кожного дня працівники служби у справах дітей адміністрації Центрального району ММР спостерігають за ситуаціями не у одному десятку родин та знають з досвіду, якими різними бувають батьки та діти. Одні батьки дають тільки найкраще своїй дитині, а вона чомусь не тільки не цінує цього, але навіть вважає, що їй не дають нічого і досить швидко відмовляються від батьків заради власних інтересів.

Більш детально>>>

11.09.2018 13:25

Громадські працівники прибрали вулицю 6-та Слобідська в Центральному районі від сміття

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи з благоустрою вулиць Центрального району.

Більш детально>>>

 

11.09.2018 11:40

До уваги жителів Центрального району! Рекомендації, що робити, якщо вас застала пожежа в багатоповерхівці

- Перед входом у будь яке приміщення намагайтеся запам’ятати дорогу, звертайте увагу на розташування евакуаційних виходів.

- Якщо почули крики «Пожежа!» або відчули запах диму чи побачили полум’я, подзвоніть у пожежну охорону за телефоном «101». Більш детально>>>

11.09.2018 09:30

В Центральному районі зламали арт-об'єкт "лавка із парасолькою", який встановили навпроти "Будинку художника"

У вівторок 11 вересня в Центральному районі Миколаєва невідомі зламали арт-об'єкт "лавка із парасолькою", який встановили навпроти "Будинку художника" на перетині проспекту Центральний і вулиці Інженерної.

- Скільки разів зламають - на один раз більше встановимо знову. Людей, які цінують - більше! Дуже люблю Миколаїв, але такі новини - неприємні! - прокоментував голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

11.09.2018 09:00

В мікрорайоні Тернівка Центрального району святкували День міста

В мікрорайоні Тернівка Центрального району в будинку культури «Софія» відбувся святковий концерт присвячений 229-річниці заснування міста Миколаєва. Творчі колективи БК "Софія" підготували концертну програму, а фахівці філії № 16 бібліотеки для дорослих підготували конкурсну програму та вуличну акцію.

Жителі Тернівки із задоволенням спостерігали за талановитою молоддю, яка підготувала яскраву творчу програму: вокальні і танцювальні номери

10.09.2018 14:25

Робота адміністрації Центрального району в серпні 2018

Серпень виявився насиченим робочим місяцем: підготовка Центрального району Миколаєва до святкування Дня Прапора, Дня Незалежності України, до початку нового навчального року та звичайно до відзначення 229 річниці міста Миколаєва. Незважаючи на щільний графік роботи, окрім підготовки району до святкування ряду державних свят, адміністрацією району продовжено роботу капітальних ремонтів міжквартальних проїздів: проспект Центральний, 139; вулиця Чкалова, 112; вулиця Велика Морська, 5А.

Більш детально>>>

10.09.2018 11:30

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Михайло Фалєєв – перший громадянин Миколаєва Будівництвом перших судноверфей (зокрема фінансовою стороною справи) в 1788 році керував найближчий помічник Потьомкіна – промисловець і купець Михайло Фалєєв. Цікаво, що він будував за свій рахунок військові кораблі, а потім продавав їх скарбниці. Його можна вважати першим інвестором суднобудування вітчизняного флоту.

Більш детально>>>

10.09.2018 10:10

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району відсвяткували 229 річницю заснування міста Миколаєва

У п’ятницю 8 вересня напередодні святкування 229-річниці заснування міста Миколаєва творчі колeктиви Матвіівського будинку культури привітали житeлів мікрорайону Матвіївка святковим концeртом. Цікаво, що разом зі святкуванням Дня міста мешканці Матвіївки також святкують день Матвіївки, в цьому році їй виповнилося 240 років.

Більш детально>>>

10.09.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

08.09.2018 13:30

День міста Миколаєва в Центральному районі: виставка-презентація районів вражає на головній вулиці міста Соборній

У суботу 8 вересня жителі Миколаєва святкують День народження рідного міста! Головна вулиця Миколаєва наповнена атмосферою тепла та любові яку створила виставка організована районами міста.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича та представив всіх учасників виставки, як гордість району, яка допомагає місту розвиватися і процвітати.

Більш детально>>>

08.09.2018 08:30

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Днем міста

Шановні жителі міста! Вітаю вас та ваші родини із Днем Народження Миколаєва, - нашого рідного міста! Я впевнений, що кожен із нас пишається соєю маленькою Батьківщиною: величною, славетною та гордою. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого міста. Ми — це наше місто!

Бажаю, щоб це місто було найкращим для кожного з вас, щоб це місце означало щось особливе і важливе. Нехай наш Миколаїв процвітає і зростає, а кожен його житель і гість вносить свою частку в його розвиток і добробут.

З повагою,

Олександр Береза

 

07.09.2018 15:45

Оргкомітет еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018» завітав в гості до найкреативнішої учасниці конкурсу в минулому році

У четвер 6 вересня під час об’їзду учасників еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018» журі завітали до учасниці Наталі Купченкової, яка мешкає у ОСББ «Улей» на вул. Чкалова, 110А. Те, що побачили члени комісії здивувало їх всіх. Неймовірна, дуже креативна, яскрава та пишно квітуча клумба біля будинку була наповнена криком відчаю хазяйки. 

Більш детально>>>

07.09.2018 14:00

В Центральному районі громадські працівники виконують роботи з благоустрою на розі вулиці Громадянська та пр. Центральний

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи з благоустрою вулиць Центрального району.

У п’ятницю 7 вересня були здійснені роботи по очистці території по проспекту Центральному ріг вулиці Громадянської від випадкового сміття, торішнього листя,гілок дерев та великогабаритного сміття.

Адміністрація Центрального району в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням ставиться з повагою до праці робітників житлово-комунальних підприємств.

07.09.2018 12:15

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Перший міст, який з’явився у нашому місті, був через річку Інгул. Його збудували 219 років тому. Він був наплавний, прокладений на понтонах. Новий, сучасний великий Інгульський міст відновлено значно пізніше, і у цьому році йому виповнюється 40 років. Це розвідний міст на злитті двох річок Інгул та Південний Буг. Основне його призначення– пропуск суден із заводу ім. 61 Комунара. Унікальність Інгульського мосту – його підйомна частина, яка найбільша у Європі.

Більш детально>>>

07.09.2018 10:00

Прийом заявок на участь в еко-проекті "Миколаїв квітучий 2018" завершено: члени комісії здійснили останній виїзд до учасників із Центрального району

В четвер 6 вересня членами оргкомітету еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018» було здійснено останній в цьому році виїзд до учасників конкурсів. Цього разу журі навідали колектив дитячих садочків №68 (вул.1 Екіпажна, 4) та №87 (вул.Привільна, 57).

Більш детально>>>

06.09.2018 16:30

Ви даруєте дітям любов та тепло, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза до свята Дня міста привітав багатодітні родини

В четвер 6 вересня в адміністрації Центрального району відбувся урочистий захід до Дня міста на якому багатодітні родини отримати подарунки від Миколаївської міської ради та весело провели час.

Вітав багатодітні родини із Днем народження Миколаєва голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, який побажав усім присутнім завжди відчувати сімейне тепло і зашиток, а також подякував за важку працю матерів - виховання дітей.

Більш детально>>>

06.09.2018 14:00

В Центральному районі навпроти «Будинку художника» встановили цікавий арт-об’єкт

В Центральному районі на проспекті Центральний, 96 навпроти виставкового залу «Будинок художника» встановили новий арт-об’єкт – ковану лавку над якою повисла парасолька.

Біля кованої металевої лавки знаходиться вуличний ліхтар, руки якого і тримають парасольку – все це являється єдиною композицією, яку вже встигли оцінити місцеві жителі.

Більш детально>>>

06.09.2018 12:10

В адміністрації Центрального району відбулась нарада щодо обговорення питаннь зі сфери ЖКГ: підготовка до святкування Дня міста триває

В четвер 6 вересня голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександр Береза із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенко і начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом провів нараду з нагальних питань у сфері житлово - комунального господарства та благоустрою Центрального району та підготовки району до Дня міста Миколаєва.

Більш детально>>>

05.09.2018 15:40

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Перша і головна вулиця Миколаєва ще з 1789 року - Адміральська. Саме тут розташований будинок, де проживали головнокомандуючі Чорноморського флоту. Саме тут базувалося Чорноморське адміралтейство. Саме тут знаходяться Старофлотські казарми. Вулиця починається біля Морського зібрання, що згодом стало будинком офіцерів флоту.

 

05.09.2018 15:40

До уваги жителів Центрального району! Отримайте державну дотацію за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби

Шановні господарі! Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради доводить до Вашого відому, що наразі Ви маєте право отримати державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Більш детально>>>

05.09.2018 15:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 05.09.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 21 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктівЗа результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 6 460 грн.

 

 

05.09.2018 10:00

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону пропонує познайомитися сьогодні з начальником відділу комунального господарства та благоустрою Світланою Кондрат

- Доставляет большое удовольствие, когда люди обратившись в администрацию Центрального района получают квалифицированную помощь в решении интересующих их вопросов и проблем. Работа сложная, но интересная. 

Більш детально>>>

 

05.09.2018 09:00

Мешканці провулку Софіївський мікрорайону Тернівка висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за допомогу в ремонті провулку

Нагадаємо, що Олександр Шарвей від імені жителів провулку Софіївський в Тернівці прийшов на прийом до голови адміністрації Центрального району та попросив допомоги у вирішенні їх проблеми із станом провулку.

Після чого, Олександр Береза провів виїзну нараду із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенком. На замовлення адміністрації роботи виконувало КП "ЕЛУ Автодоріг".

Більш детально>>>

04.09.2018 16:30

В Центральному районі в Державній установі «Миколаївський слідчий ізолятор» пролунав Перший дзвоник

У вівторок 4 вересня у Державній установі «Миколаївський слідчий ізолятор» пролунав Перший дзвоник. Цього дня за парти сіли учні філіалу Миколаївської вечірньої школи №1. Впродовж навчального року вони отримають знання з основних предметів шкільної програми – української мови та літератури, математики, фізики, хімії, інформатики, зарубіжної літератури тощо.

Більш детально>>>

04.09.2018 12:10

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району виконані роботи по вивезенню сміття зі старого кладовища

У вівторок 4 вересня на території Центрального району в мікрорайоні Матвіївка, КП «Миколаївська ритуальна служба» виконані роботи по вивезенню сміття зі старого кладовища. Всього утилізовано близько 20 м. куб сміття.

Роботи в даному напрямку тривають.

04.09.2018 11:30

До уваги жителів Центрального району! Розпочато голосування за проекти Громадського бюджету

У вівторок 4 вересня розпочато голосування за проекти Громадського бюджету, які були подані жителями Миколаєва для реалізації у 2019 році, яке триватиме до 17 вересня 2018 року.

Протягом двох тижнів – по 17 вересня включно - городяни зможуть віддати свій голос за вподобаний проект, проголосувавши в електронному вигляді на офіційному сайті Громадського бюджету, або власноруч заповнити бланк та вкинути його до урни у трьох пунктах для голосування.

Більш детально>>>

03.09.2018 11:00

Освідченість та грамотність - завжди будуть в моді! - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав студентів Будівельного коледжу із Днем Знань

В понеділок, 3 вересня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відвідав святкову лінійку в Миколаївськом Будівельном коледжі приурочену до початку нового навчального року. Олександр Береза побажав студентам відповідально відноситися до свого нового статусу, адже доросле життя вже наступило.

Більш детально>>>

 

03.09.2018 09:50

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району відбулося свято Першого дзвоника

У понеділок, 3 вересня, подвір’я Матвіївської ЗОШ № 24 наповнилося радісним гомоном. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину.

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Більш детально>>>

01.09.2018 10:30

В суботу, 1 вересня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району в ЗОШ № 16 відбулося урочисте свято Першого дзвоника.

Цього року в школі три перших класса, один з них експериментальний за Програмою «Нова Українська школа». Вчителів, учнів та батьків привітали з початком навчального року – директор школи, настоятель Свято Успенського Храму та депутати Миколаївської міської ради.

Більш детально>>>

01.09.2018 09:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із початком навчального року 2018-2019

День знань - особливе свято! Щиро вітаю з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю Вам, дорогі учні, студенти, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

З повагою, 
Олександр Береза

01.09.2018 08:30

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Шевченко, 1

В п'ятницю 31 серпня народний депутат України Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на вулиці Шевченко, 1, на яку також був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев