ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

 

28.02.2017 16:45

До Міжнародного Дня рідної мови - «Живої мови чарування»

Спеціалісти бібліотеки – філії №16 ЦБС для дорослих в мікрорайоні Тернівка до Дня рідної мови провели  для дітей  мультимедійну презентацію «Цікаво про українське слово» наповнили почуттям повагу до всього свого, українського, бажанням розмовляти рідною мовою. Діти слухали також цікаві матеріали з приводу свята, які друкувались в різні роки на сторінках журналу «Барвінок», а кросворди, ребуси та інші творчі завдання зі сторінок газети «Казковий вечір» перетворили 45 хвилин на чудову миттєвість радісного дитячого життя, наповненого впевненістю в себе і свої сили.
Великий успіх мала мовознавча  гра  «Рідна мова в кросвордах, загадках і віршах»,  змагання на читання веселих віршів українською, що і справді створила незабутній святковий настрій малим розумникам и розумницям.

28.02.2017 10:45

Шановні підприємці Центрального району !

            Напередодні весняних свят звертаємось до Вас із проханням привести до належного стану фасади кіосків, магазинів, об'єктів ресторанного господарства та прилеглу до них територію !

З повагою
адміністрація Центрального району
Миколаївської міської ради

 

27.02.2017 16:45

Святкування  Масляної в мікрорайоні Тернівка

Мешканці мікрорайону Тернівка в неділю 26.02.2017 року святкували Масляну в будинку культури «Софія»
Творчі колективи будинку культури підготували концертну програму та організували ярмарку, на якій мешканці могли скуштувати млинці, мед та інші солодощі.
Фахівці бібліотеки – філії №16 ЦБС для дорослих організували для дітей майстер – клас з виготовлення атрибутів Масляної.

 

 

27.02.2017 16:30

Санітарний стан вулиці Соборної

З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10) 27 лютого поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану вулиці Соборної.

Більш детально>>>

 

27.02.2017 15:30

Масляна до нас прийшла

«Масляна до нас прийшла, весну-красну принесла», - такими словами розпочали свято Масляни жителі мікрорайону Варварівка. Підготували це дійство учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60. За традицією на святі є  Зима і Весна, Ярило і Масляна. Учні, які виконували ці ролі були настільки гарними і веселими, що навколо не залишали нікого байдужими.

Більш детально>>>

 

24.02.2017 14:10

Робота служби у справах дітей адміністрації Центрального району з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Переоцінити важливість інституту опіки та піклування неможливо, особливо на сучасному етапі розвитку нашого суспільства. Оскільки опіка (піклування) являє особливу форму державної турботи про дітей, які залишились без батьківського піклування. Згідно з чинним законодавством України опіка та піклування встановлюються з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб.

Більш детально>>>

 

24.02.2017 13:55

Контроль за благоустрієм в мікрорайоні Тернівка

3 20.02. по 24.02.2017 року працівники відділу соціально – економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району  проводили  рейди по дотриманню мешканцями Тернівки правил благоустрою. Рейди  проведено по вулиці Піщана, Успенська, Димитрова, пров. Воєнний, Мирний. Під час рейду складено 6 протоколів для розгляду на адміністративній комісії.

 

 

24.02.2017 10:35

Діти – не мають проживати в жахливих умовах!

З метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району, служби у справах дітей Миколаївської міської ради,  Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Більш детально>>>

 

23.02.2017 15:05

Оформлення субсидій в Матвіївці триває

В секторі соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою вулиця Силікатна, 174\1 кожний понеділок, вівторок, четвер, спеціалістом соціальних виплат та компенсацій Центрального району здійснюється оформлення субсидій громадянам, які потребують державної фінансової підтримки, у зв’язку з оплатою комунальних платежів за спожиті енергоносії. Станом на 23 лютого 71 відсоток домоволодінь мкр. Матвіївка отримують субсидію на комунальні послуги.
Прийом заяв від громадян продовжується.

 

23.02.2017 13:35

Вшанування рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначали в усьому світі. З ранку й до вечора навколо нас звучить мова. Щорічно відзначається це свято і в бібліотеці філії № 16 для дорослих в мікрорайоні Тернівка. Бібліотека філія № 16 для дорослих міста Миколаєва, за підсумками 2016 року стала кращою серед бібліотек міста.
Також працівники бібліотеки на замовлення ЗОШ № 64 провели для вчителів школи тренінг з превентивного виховання та профілактики шкідливих звичок у дітей.

 

23.02.2017 12:00

Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні їх у побуті

Під час опалювального сезону кількість пожеж від пічного опалення збільшується. Неодноразовими є випадки, коли від таких пожеж гинули люди. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні положень та інструкцій.

Більш детально>>>

23.02.2017 10:55

Перевірка санітарного стану прилеглих територій до магазинів

З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10) 22 лютого поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснено рейдове обстеження  вул. Чкалова, вул. Пушкінська, вул. Московська.

Більш детально>>>

 

22.02.2017 16:00

Санітарна очистка вулиць Центрального району

22.02.2017 з метою наведення належного санітарного стану на території Центрального району, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, з залученням важкої техніки КП «ЕЛУ автодоріг» та громадських працівників направлених з районного центру зайнятості виконуються роботи по санітарному очищенню спуску до наплавного мосту.
Адміністрація району доповідає, що роботи із наведення санітарного порядку на території району виконуються щоденно та тримаються на постійному жорсткому контролі. 

 

22.02.2017 15:50

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 22.02.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 35 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159,порушення правил торгівлі на ринках, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 8 126 грн.

 

21.02.2017 12:20

Звернення виборця до реєстру виборців через Інтернет

Однією з основних завдань ведення Реєстру є його постійне функціонування . Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній, а щоденно. Спеціалістами відділів ведення реєстру постійно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців. Розпорядником реєстру розробляються нові телекомунікаційні технології та сучасне програмне забезпечення.

Більш детально>>>

 

21.02.2017 10:55

Рейдове обстеження санітарного стану вул. 2 Екіпажна

На території Центрального району 20.02.2017 року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд, щодо виявлення місць порушення  Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (затвердженні рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10).

Більш детально>>>

 

20.02.2017 16:00

Продовжується прибирання району, з залученням громадських працівників

20.02.2017  адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, з залученням громадських працівників, направлених з районного Центру зайнятості організовані роботи по прибиранню випадкового сміття та ліквідації рекламних афіш, що розклеюються у не відведених для цього місцях.
Так, виконано прибирання вулиць: Садова, Нікольська, 6 Слобідська, 3 Слобідська, Велика Морська.
Адміністрація району вкотре закликає усіх громадян не порушувати санітарних норм та дбати про благоустрій улюбленого міста.

 

17.02.2017 16:00

Перше засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в 2017 році.

17 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Косьянова О.В. відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, представники ДСНС, служб цивільного захисту населення, представники комунальних підприємств та об’єктів господарської діяльності.

Більш детально>>>

17.02.2017 15:45

В адміністрації Центрального району провели навчання з питань військового обліку

        

17 лютого 2017 року в адміністрації Центрального району на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради від 27 січня 2017 року № 75 « Про забезпечення заходів з питань військового обліку на території м. Миколаєва у 2017 році» проведено навчання керівників та відповідальних за ведення військового обліку навчальних закладів Центрального району.

Більш детально>>>

 

17.02.2017 11:25

Санітарний стан Центрального району

З метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва кожен день адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» організовує та виконує роботи по вивозу муніципальних відходів, листя, гілок та великогабаритного сміття.

Більш детально>>>

 

16.02.2017 15:35

У Матвіївці продовжуються роботи по укладанню договорів на вивіз твердих побутових відходів

З 13.02 по 16.02.2017 року в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району відповідно до вимог  Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві продовжувались роботи по укладанню договорів на вивіз ТПВ з ТОВ «Валан», та періодично проводився контроль по вивозу ТПВ.  У зв’язку з чим був здійснений санітарний обхід вулиць Хвойна, Лісова. З мешканцями вулиць проводилась роз’яснювальна бесіда про необхідність укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів. На власників домоволодінь, які порушують  Правила благоустрою складено 4 адміністративних протоколи за п. 12.2.8 за відсутність договору на вивіз ТПВ.

16.02.2017 14:35

Рейдове обстеження санітарного стану проспекту Центрального

15.02.2017р. працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану Центрального району по пр. Центральному.

Більш детально>>>

 

 

16.02.2017 14:25

Контроль служби у справах дітей за умовами проживання дітей з неблагополучних сімей

15.02.2017 р. з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання відбулись сумісний рейд служби у справах дітей Миколаївської міської ради, служби у справах дітей адміністрації Центрального району та ММЦСССДМ. В ході рейду були перевірені умови проживання сімей з дітьми, щодо яких надійшла інформація про незадовільні умови проживання та неналежне лікування дітей, схильність батьків до зловживання алкогольними напоями.

Більш детально>>>

15.02.2017 15:45

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 15.02.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159,порушення правил торгівлі на ринках, ст.212-1,повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 5 559 грн.

15.02.2017 15:10

Усі разом наведемо порядок в мкр.Варварівка

Протягом тижня сектор соціально-економічного розвитку мкр.Варварівка адміністрації Центрального району разом з громадським працівником направленим Центральним районним центром зайнятості приводить до належного санітарного стану території після зимового періоду. Але нажаль підприємства  і організації, та більшість магазинів недуже квапляться навести лад на прилеглих та закріплених територіях. Невиконання підприємствами і організаціями Правил благоустрою  створюють неестетичний вигляд мікрорайону.

 

15.02.2017 14:30

Прибирання проспекту Героїв України

З метою комфортного проживання мешканців та гостей міста Миколаїв, 15.02.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням підрядного підприємства ТОВ «Евако» виконуються роботи по прибиранню від випадкового сміття проспекту Героїв України.
Адміністрація району звертається до всіх громадян з проханням берегти чистоту у рідному місті, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

 

15.02.2017 14:00

Громадські працівники на варті чистоти!

15.02.2017  адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням громадських працівників направлених із Центрального районного центру зайнятості організовані та виконуються роботи по прибиранню випадкового сміття по вул. Набережна, спуск до наплавного мосту, вул. Архітектора Старова (кінцева зупинка мікроавтобусів та тролейбусів).  

 

 

15.02.2017 13:15

Акція «Почни з себе»

Виховання патріотизму, національної свідомості, любові до рідного краю вже давно перестали бути для нас лише словами. Вона починається з того села чи  міста, де ми народились та живемо. Чи так багато ми знаємо про Миколаїв, його сьогодення, славетну історію? І тому адміністрація Центрального району вирішила започаткувати акцію «Почни з себе».

Більш детально>>>

 

15.02.2017 12:20

Вшанування Дня  памяті  воїнів – інтернаціоналістів у мкр.Варварівка

14.02.2017 в Миколаївському професійному ліцею (мкр.Варварівка) під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Кіпером С.Ф. та практичним психологом ліцею Коваленко О.П.  відбулися заходи щодо вшанування Дня пам’яті воїнів – інтернаціоналістів. Були запрошені воїни-інтернаціоналісти Колесніченко С.Н., Гуменний О.М,  Шпілєвой В.А.  Колесніченко С.Н. співав пісні під гітару про дні проведені в Афганістані, які були написані їм під час вільний від служби. Шпілєвой В.Д. подарував вихованцям ліцею книгу – роман «Я щасливий» про дні служби. На завершенні заходу запрошені шановні гості отримали солодкі подарунки від колективу ліцею. Також на наступному тижні відбудуться заходи у ЗОШ №60 та 61.

14.02.2017 15:35

Благоустрій Центрального району з залученням громадських працівників

14.02.2017  адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, з залученням громадських працівників направлених з центру зайнятості організовано роботи по прибиранню випадкового сміття, рекламних афіш, що розклеюються в не відведених для цього місцях та ліквідації реклами наркотичних речовин.
Роботи проводились по вулицям Московська, Чкалова, Садова та на пр. Героїв України.

 

14.02.2017 15:30

Проведено черговий санітарний рейд по Центральному району

13.02.2017 співробітниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району проведено черговий рейд з питань дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.
В ході обстеження проспекту Героїв України мкр.Північний було виявлено порушення п. 12.2.32 та 12.2.8 та 12.2.9, а саме відсутність урн для сміття, відсутність договорів на вивезення ТПВ та складування ґрунту без відповідного дозволу. На порушників було складено 4 адміністративні протоколи, які були передані на розгляд адміністративної комісії.

14.02.2017 13:00

Рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району

14 лютого 2017 року представниками відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Центральний, біля ТК «Юліана».

Більш детально>>>

 

13.02.2017 13:05

Поздоровлення воїнів-інтернаціоналістів в мікрорайоні Тернівка

12.02.2017 в мікрорайоні Тернівка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в будинку культури «Софія» відбувся святковий концерт. З привітанням до присутніх звернулися голова ветеранів Миколаївської обласної ради Паротніков М.А., голова ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Миколаївської міської ради Поливода С.М., головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка Гарбуз О.М., директор будинку культури «Софія» Любецька Ю.М.      
Святковий концерт підготували творчі колективи будинку культури  спільно з працівниками філії бібліотеки для дорослих № 16.

10.02.2017 16:45

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено бесіди з учасниками конфліктів у школі

10.02.2017 р. відбувся сумісний рейд служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, культури, молоді, фізичної культури, спорту та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району, Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

 

09.02.2017 16:55

Перевірка санітарного стану мікрорайону Тернівка

В мікрорайоні Тернівка продовжуються роботи по перевірці санітарного стану прилеглих територій.
09.02.2017р спеціалісти відділу соціально-економічного розвитку мік.Тернівка адміністрації Центрального району провели обстеження вулиць Алеко Константінова, Плевненська та Омеляновича-Павленка  по утриманню прилеглих територій.
В ході перевірки на домовласників, які вчасно не посипали піском доріжки складено 3 адмінпротоколи. Перевірки проводяться щонеділі.

 

09.02.2017 16:40

В Коледжі МНУ ім. В.О. Сухомлинського та в університеті дотримуються прав та законних інтересів дітей

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району з метою дотримання прав дітей на освіту та організації правового виховання студентів, 09.02.2017 р. провела відповідні перевірки у Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського, а також у Коледжі МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
Під час перевірки порушень прав неповнолітніх на отримання повної загальної середньої освіти не виявлено. Усі відрахування студентів були погодженні із відповідними службами у справах дітей за місцем проживання дітей.

Більш детально>>>

09.02.2017 13:40

Перевірка стану кінцевих зупинок громадського транспорту в мкр. Тернівка

На виконання апаратного доручення голови адміністрації Центрального району від 06.02.2017р спеціалістами відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району проведена перевірка стану кінцевих зупинок громадського транспорту та рух транспорту в мікрорайоні  07, 08, 09 лютого з 7.00 до 10.00 та з 15.00 до 18.00.
В ході перевірки встановлено, що відправка транспорту з кінцевої зупинки відбувається через кожних 3-5 хвилин. Кожного дня на лінії машин  № 62 маршруту від 22 до 26 одиниць,  № 51 маршруту від 17 до 22 одиниць. В загальній кількості від 39 до 48 одиниць.
Санітарний стан зупинок задовільний. Територія прибрана та посипана.

09.02.2017 09:55

В мкр.Тернівка продовжуються роботи по розчистці дорог

08.02.2017 для забезпечення безперебійного руху транспорту в мікрорайоні Тернівка в особливих умовах Тернівська дорожньо-експлуатаційна дільниця Облавтодору постійно проводить розчистку та посипання магістральної траси Н-14.
Для безпеки громадян при виході з громадського транспорту підприємство «Стефі» провело посипку території зупинок громадського транспорту піщано-солевою сумішшю.
Громадський транспорт працює в звичайному режимі.

 

08.02.2017 16:15

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 08.02.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 30 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.179, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві, ст.212-1,повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 828 грн.

08.02.2017 14:55

Посипання протиожеледною сумішшю центральних вулиць міста

08.02.2017 адміністрацією Центрального району виконуються роботи по посипанню тротуарної частини центральних вулиць міста.
За участю працівників житлово-комунальних підприємств та підрядних організацій виконуються роботи по посипанню вулиць Пушкінська, Велика Морська, Соборна та інші.
Адміністрація району просить усіх мешканців бути уважними при пересування містом, зважати на погодні умови та із розумінням ставитись до тимчасових незручностей пов’язаних із ділянками, на яких не встигли провести посипання.

 

08.02.2017 13:50

Районний захід з нагоди річниці виведення військ з Афганістану

Сьогодні, 08.02.2017, в адміністрації Центрального району відбулася урочиста зустріч воїнів-інтернаціоналістів та керівництва адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Більш детально>>>

 

 

08.02.2017 12:10

Продовжуються роботи по посипці доріг у мкр. Варварівка

8 лютого у мкр. Варварівка із залученням  техніки КП ЕЛУ «Автодоріг» були здійснені роботи по посипці магістральних вулиць: Веселинівська, Одеське шосе, Очаківська. Також підприємтсвом ТОВ "КарсКлінінг" були здійснені роботи по посипці піщано-сольовою сумішшю вулиць Поштова від Одеського шосе до ЦРЛ - вулиця Гастелла, пров.Туристів, вул.О.Матросова, ділянка дороги по вул.Чорноморській (під’їзні шляхи до ЗОШ №60). Посипани сумішшю також під’їзні шляхи до ДНЗ №92, ЗОШ №61, до ЦМСД №4 по вул.Ламбертівській,37.

 

08.02.2017 12:05

У Матвіївці проведені роботи по посипці доріг сольово-піщаною сумішшю.

8 лютого у мкр. Матвіївка із залученням  техніки ТОВ «Карс Клінінг», КП ЕЛУ «Автодоріг» були здійснені роботи по посипці піском автодоріг по вулицям Верхня, М. Чуйкова, Матвіївська, Лісова, Кримська, Силікатна. Рух маршрутного автотранспорту по сполученню мкр.Матвіївка з м.Миколаєвом здійснюється в нормальному режимі. На лінії працює 4 одиниці №54 ТОВ «Евротранстехсервіс», та 7 одиниць №24 ТОВ «ПіК».

 

 

08.02.2017 11:55

Подяка від мешканців району

Мешканці приватного сектору мікрорайону Тернівка дуже вдячні адміністрації Центрального району за те що в ожеледицю дороги  мікрорайону до важливо необхідних об’єктів – Харчокомбінату, лікарні, школи, дитячого садку, церкви та цвинтарю вчасно були посипані піщано-сольовою сумішшю.

 

 

07.02.2017 16:30

Звернення до мешканців Центрального району!!!

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради повідомляє, що у зв’язку з різким погіршенням погодних умов на вулиці міста знову вийшла спец-техніка.

Більш детально>>>

 

 

07.02.2017 15:15

Обстеження кінцевої зупинки у мкр. Матвіївка

На доручення голови адміністрації Центрального району  працівники сектору соціально – економічного розвитку мкр.Матвіївка провели обстеження кінцевої зупинки маршрутного транспорту №54, 24 за адресою вулиця Силікатна,275. За результатами перевірки встановлено, що кінцева зупинка знаходиться в належному санітарному стані, прибирання якої  здійснюється працівниками ТОВ «Стефі». Прибирання місця для паркування маршрутних автобусів здійснюється відповідальним працівником ТОВ «ПІК».

 

06.02.2017 16:45

Демонтаж на території Центрального району

        

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує, що пересувна тимчасова споруда кіно-атракціон 5D у павільйоні, яка була розміщена самовільно...

Більш детально>>>

 

 

06.02.2017 16:30

Ліквідація стихійної торгівлі

         04.02.2017 року відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Центрального району було організовано та проведено один рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі ковбасними виробами з автомобіля по пр. Героїв України, зупинка «Гвардійська».

Більш детально>>>

 

 

03.02.2017 16:00

Увага!!!Шановні мешканці міста!

За прогнозами Укргідрометцентру, у зв’язку з впливом активного атмосферного фронту  7-8 лютого 2017 року на території Миколаївської області очікується  ускладнення погодних умов: сніг, місцями сильний, хуртовина, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с.  Поступове зниження температури вночі до 11-16° морозу,  вдень до 5-10° морозу.
9-10 лютого подальше зниження температури, опади та явища послабшають та припиняться.
Будьте вкрай обережні!

 

03.02.2017 13:35

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району провела перевірку стану виховної роботи з дітьми у ДНЗ №2

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей», п. 5 Типового положення про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, з метою оцінки заходів, спрямованих на формування основ правової свідомості дітей дошкільного віку 02.02.2017 р. була проведена перевірка стану виховної роботи дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 2 «Берізка».

Більш детально>>>

03.02.2017 12:05

Перевірка стану правовиховної роботи зі студентами ЧНУ ім.Петра Могили

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району з метою дотримання прав дітей на отримання освіти, оцінки стану виховної роботи щодо формування правової свідомості, профілактики правопорушень серед студентів щорічно проводяться перевірки вищих навчальних закладів. Так, 31.01.2017 р. була проведена перевірка Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Більш детально>>>

 

03.02.2017 10:20

В Центральній адміністрації проведено чергову нараду «Чистий четвер»

02.02.2017 в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було проведено нараду «Чистий четвер». Участь у нараді взяли голова адміністрації Волков І.В., перший заступник голови адміністрації Центрального району Косьянов О.В...

Більш детально>>>

 

 

02.02.2017 12:05

Продовжується робота по демонтажу незаконних рекламних конструкцій на території Центрального району

Керуючись рішенням виконкому Миколаївської міської ради № 464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», на виконання рішень виконкому Миколаївської міської ради від 30.05.2016 року № 503 та від 27.01.2017 року № 27 «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві» 02.02.2017 року відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, за участю представників патрульної поліції у м. Миколаєві, силами підрядної організації демонтовано 4 рекламні засоби, які були розміщені з порушенням на території Центрального району.

02.02.2017 11:30

Тривають роботи по прибиранню вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району нагадує, що всі підприємці, установи, організації, незалежно від відомчої належності, громадяни, що, мають будинки на правах приватної власності, юридичні та фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання та очищення закріплених та прилеглих територій від сміття.

Більш детально>>>

 

02.02.2017 11:17

Виїзний прийом представником КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» у мкр.Матвіївка

У кожен перший четвер місяця у приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою вул. Силікатна,174/1 з 9.00 до 12.00 годин відбувається виїзний прийом представником КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.
Так, 02 лютого 2017 року на прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі, оформлення само забудови побудованої до 1992 року, інформаційної довідки для нотаріуса. Наступний прийом відбудеться 02 березня 2017 року.

01.02.2017 16:06

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 01.02.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 30 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 1 513 грн.

 

01.02.2017 13:40

Прибирання вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
Так, 01.02.2017 підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» продовжуються виконуватися роботи по підмітанню, очищенню та прибиранню випадкового сміття по вулиці Соборній.
Роботи у цьому напрямку тривають.

 

 

01.02.2017 13:35

Демонтаж незаконних рекламних конструкцій на території Центрального району

Керуючись рішенням виконкому Миколаївської міської ради № 464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», на виконання рішень виконкому Миколаївської міської ради від 30.05.2016 року № 503 та від 26.08.2016 року № 771 «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві»  01.02.2017 відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністраціії Центрального району...

Більш детально>>>

01.02.2017 11:15

Контроль за благоустроєм в мкр.Тернівка

31.01.2017 року працівниками відділу соціально – економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району було проведено рейд по дотриманню мешканцями мікрорайону правил благоустрою. Рейд було проведено по вул. Східна та Еміла Димитрова. Під час рейду було складено 3 адміністративні протоколи.

 

 

01.02.2017 11:05

Очищення вул. Адміральській від сніжних навалів

З метою забезпечення належного санітарного стану, та комфортного проживання громадян міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, з залученням спеціальної техніки ТОВ «КарсКлінінг» організовані роботи по вивезенню сніжних навалів з вулиці Адміральської.
Адміністрація району в котре нагадує усім підприємцям району, що згідно правил благоустрою міста, дотримання належного санітарного стану на власній прилеглій території є обов’язком.

 

 

30.01.2017 15:25

Ліквідація реклами наркотичних засобів!

30.01.2017 з залученням громадських працівників, направлених з Центрального районного центра  зайнятості, за дорученням адміністрації Центрального району було організовано роботи по ліквідації написів з рекламою наркотичних речовин.

Більш детально>>>

 

30.01.2017 14:40

Демонтаж рекламних засобів на території Центрального району

Керуючись рішеннями виконкому Миколаївської міської ради №464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві» від 27.01.2017 року відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністраціії Центрального району Миколаївської міської ради 30.01.2017 року організовано демонтаж рекламних засобів.

Більш детально>>>

 

 

27.01.2017 16:30

Вечірній рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району

Статею 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» визначено право служби у справах дітей відвідувати дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, перебувають на обліку в службі у справах дітей, за місцем їх проживання, навчання і роботи; вживати заходів для соціального захисту дітей.

Більш детально>>>

27.01.2017 15:05

Демонтаж на території Центрального району

27 січня 2017 року на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області, патрульної поліції у м. Миколаєві було організовано демонтаж...

Більш детально>>>

 

27.01.2017 11:35

Прояви вандалізму в самому серці Миколаєва!

З метою комфортного проживання мешканців міста Миколаєва, за дорученням адміністрації Центрального району у 2016 році підрядним підприємством ТОВ «Карлюка О.В.» виконанні роботи по встановленню 10 зупиночних комплексів для мешканців міста.

Більш детально>>>

 

 

 

26.01.2017 16:55

В адміністрації Центрального району відбулась нарада «Чистий четвер»

26.01.2017 в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було проведено нараду «Чистий четвер».

Більш детально>>>

 

 

26.01.2017 14:00

В приміщенні адміністрації Центрального району відбулась нарада з питань планування та реалізації основних завдань і заходів цивільного захисту Центрального району м. Миколаєва на 2017 рік.

25.01.2017 року в приміщені адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась розширена нарада...

Більш детально>>>

 

 

26.01.2017 11:30

Рейдове обстеження вулиць разом з дільничним поліції Центрального району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради тривають роботи з проведення рейдових обстежень прилеглих території до магазинів, офісів та організацій по вулицям району. 25.01.2017р. разом з дільничним поліції  Центрального району проведено рейдове обстеження...

Більш детально>>>

 

25.01.2017 15:00

Службою у справах дітей Центрального району продовжується проведення профілактичних рейдів у сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах

24.01.2017 р. з метою контрольної перевірки стану виховання та утримання батьками дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району...

Більш детально>>>

 

25.01.2017 14:06

Боротьба з несанкціонованою рекламою в районі

25 січня 2017 року з залученням працівників направлених з Центру зайнятості здійснювались роботи по ліквідації несанкціонованих об’яв, серед яких об’яви по скупці натурального волосся.
В ході обстеження вулиці Садової, Московської та проспекту Центрального ліквідовано безліч несанкціонованих об’яв, які були розміщені у не відведених для цього місцях.
Адміністрація району нагадує усім підприємцям, що розміщення об’яв, листівок, плакатів тощо у не відведених для цього місцях є порушенням пункту 12.2.23 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 №28/10 та тягне за собою адміністративну відповідальність!

25.01.2017 13:49

Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ на проспекті Героїв України

25 січня 2017 року, з метою комфортного проживання мешканців міста, під патронатом адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з залученням техніки ТОВ «Карс Клінінг» проводяться роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на проспекті Героїв України, біля військової частини.
Адміністрація району закликає усіх мешканців міста – не бути байдужими! Викидати сміття виключно у спеціально відведених місцях, не порушувати благоустрій та санітарний стан Миколаєва.

 

 

25.01.2017 13:42

В Матвіївці  відновлено рух маршруту №54

З 25 січня в м. Миколаєві відновлено рух автобусних перевезень ТОВ «Євротранстехсервіс», за маршрутом №54 по сполученню «Новий залізничний вокзал - мкр. Матвіївка».  На лінії працюють чотири автобуси. Тепер жителі Матвіївки  можуть комфортно без пересадки добиратись до віддаленого району міста.

 

 

25.01.2017 13:00

За відсутність урн для сміття в Центральному районі складено 6 адміністративних протоколів

24 січня 2017 року, з метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (затвердженні рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10), працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району було проведено рейдове обстеження вулиці Громадянської, Московської та проспекту Центрального.
Під час проведення обстеження виявлено порушення вимог чинного законодавства, а сааме п. 12.2.32 Правил благоустрою – відсутність урни для сміття, де її наявність обов’язкова.
За порушення ст.152 КУпАП складено 6 адміністративних протоколів, які передані на розгляд до адміністративної комісії.

23.01.2017 15:08

В Центральному районі демонтували ще 2 рекламних засоби, які були розміщенні з порушеннями відповідно до чинного законодавства

Керуючись рішенням виконкому Миколаївської міської ради № 464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради від 23.12.2017 року № 1228 «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві» відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень ...

Більш детально>>>

 

 

20.01.2017 16:42

Служба у справах дітей перевірила умови проживання сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах

20.01.2017 р. з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

 

 

20.01.2017 16:33

В адміністрації Центрального району відбулось урочисте нагородження двох жінок району нагрудним знаком до почесного звання України «Мати-героїня»

На обліку в Центральному районі знаходиться 627 багатодітних сімей, в яких виховується 2053 дитини. З 2008 року ще одним напрямком в роботі відділу у справах сім’ї, культури, молоді, фізичної культури, спорту та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району з багатодітними сім'ями є подання кандидатур багатодітних жінок на присвоєння почесного звання України ...

Більш детально>>>

20.01.2017 15:15

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району продовжує надавати речову допомогу дітям та їх батькам, які опинилися у складних життєвих обставинах

На обліку служби у справах дітей адміністрації Центральному районі перебуває 23 дитини, що опинилися у складних життєвих обставинах. Батьки таких дітей мають низький виховний потенціал та потребують контролю з боку служби.
Небайдужі мешканці району та міста постійно приносять до служби одяг та іграшки, які передаються малозабезпеченим родинам.
Крім цього спеціалісти служби постійно проводяться профілактичні бесіди з батьками, стосовно належного виконання ними своїх батьківських обов’язків. Під час останнього відвідування дітей за місцем проживання, спеціалісти служби привітали їх Новорічними і Різдвяними святами та вручили їм солодкі подарунки, цукерки та іграшки.

19.01.2017 16:12

Мешканці Центрального району відзначили Водохрещення Господнє - одне із дванадцяти головних християнських свят

З давніх часів 19-го січня українці святкують Водохреща, це останнє з трьох великих християнських свят різдвяного циклу. Вважається, що в цей день вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом усього року, лікуючи тілесні і духовні хвороби. Ось і в Миколаєві, вже традиційно, на Водохреща збираються сотні людей, найсміливіші з яких тричі занурюються у крижану воду.

Більш детально>>

18.01.2017 15:13

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 18.01.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 22 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 182, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 621 грн.

17.01.2017 16:22

По вул. Обереговій  ріг пр. Героїв України демонтували незаконно розміщену тимчасову споруду

17 січня 2017 року, адміністрацією Центрального району, керуючись рішенням виконкому Миколаївської міської ради №464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві»

Більш детально>>>

 

 

17.01.2017 10:17

Жителі Матвіївки, Варварівки та Ракетного Урочища  вдячні міському голові та адміністрації Центрального району за  своєчасне очищення доріг від снігу

Мешканці мікрорайону Матвіївка (вулиця Силікатна, Верхня, Маршала Чуйкова, Матвіївська, Авіаційна, І Пішана, Курчатова, Хвойна), Варварівка (вулиця Почтова, Клубна, Кутузова, Якова Бутовича, Травнева, Зарічна, Чорноморська, Павла Ходченка, Урожайної, пров. Очаківський, Веселинівський) та Ракетного Урочища (вул. Воєнна, а саме Перша, Друга, Третя, П’ята, Гречишникова) висловлюють слова щирої вдячності Миколаївському міському голові Сєнкевичу О.Ф., голові адміністрації Центрального району Волкову І.В. та працівникам ТОВ «Карс Клінінг» за належну організацію робіт по розчищенню вулиць, провулків та тротуарів приватного сектору від снігу та снігових заметів.

16.01.2017 17:40

Адміністрація Центрального району привітала з ювілеєм двох учасників бойових дій в Великій Вітчизняній війні

Вже стало доброю традицією у Центральному районі вітати з ювілейними датами людей поважного віку. Так 16 січня 2017 року представники адміністрації Центрального району спільно з радою ветеранів Центрального району привітали двох учасників бойових дій та ветеранів з 90-річним та 95-річним ювілеєм.

Більш детально>>>

 

16.01.2017 16:30

Не випробовуйте долю, не виходьте на замерзлі водойми без потреби!!!!

Через постійну мінливу температуру повітря на річках утворюється нестійкий крижаний покров, котрий представляє особливу небезпеку для людей.
У зв’язку з цим відділ з питань надзвичайних ситуацій та  цивільного захисту населення в Центральному районі попереджає мешканців та гостей міста про небезпечність виходу на лід,

Більш детально>>>

 

 

14.01.2017 17:00

В мкр. Тернівка відзначили болгарський новий рік «Сурва»

Свято болгарської Сурви - це неофіційне, але найулюбленіше свято всіх болгар. В цей день болгари святкують старий новий рік, співають колядки, діти з гілочками-сурвачка ходять колядують, б'ють цими гілочками, бажають здоров'я, удачі, грошей та щастя. 

 

Більш детально>>>

13.01.2017 16:46

ТОВ «Карс Клінінг» виконує роботи по вивезенню сніжних навалів на вулиці Соборної

З метою комфортного та безпечного проживання мешканців та гостей міста Миколаєва, адміністрація Центрального району починаючи із 06.01.2017 проводить ряд комплексних робіт, метою яких є санітарне очищення району та забезпечення дотримань Правил благоустрою міста.
Так, 13.01.2017 з залученням важкої техніки ТОВ «Карс Клінінг» виконуються роботи із вивезення сніжних навалів на вулиці Соборній.
Адміністрація району звертається з проханням до всіх громадян міста з проханням прибирати сніг з  прилеглих територій!

 

13.01.2017 15:47

У центрі міста демонтували літній майданчик

13 січня 2017 року, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради, згідно акту обстеження зайнятих земельних ділянок від 05.01.2017 року  № 21 був організований та проведений демонтаж літнього майданчику за адресою: вул. Московська 9.

Більш детально>>>

 

 

13.01.2017 15:05

В Центральному районі тривають роботи з очистки тротуарної та прибордюної частини доріг

Станом на 13 січня 2017 року спецтехніка ТОВ «Карс Клінінг», КП «ЕЛУ Автодоріг» та ТОВ «Конкорд-3» продовжує виконувати роботи по очищенню Центрального району від наслідків снігопаду. Здійснюється посипання тротуарів протиожеледною сумішшю.
Також, завдяки залученню громадських працівників, направлених з  Центру зайнятості здійснюється очистка тротуарної та прибордюрної частини дороги  вулиці Адміральській, Інженерній та Нікольській.

 

12.01.2017 17:13

7 адмінпротоколів складено за порушення Правил благоустрою при обстеженні вулиці Садової та Чкалова

З метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (затвердженні рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10) працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 12.01.2017 року ...

Більш детально>>>

 

12.01.2017 13:07

ТОВ ЛТД «Артіль»,  ТОВ «Миколаївпромбудмонтаж» та ТОВ «Карс Клінінг» надали необхідну техніку для розчищення мікрорайону Варварівка від снігу

Починаючи з 06 січня 2017 року в мкр. Варварівка тривають роботи по очистці мікрорайону від снігу та снігових заметів. Завдяки техніки, яка була надана ТОВ ЛТД «Артіль», ТОВ «Миколаївпромбудмонтаж» та ТОВ «Карс Клінінг» вдалось оперативно прибрати значну кількість вулиць,провулків та тротуарів.

Більш детально>>>

 

12.01.2017 11:55

В Матвіївці продовжуються роботи по очищенню мікрорайону від снігу

12.01.2017 року адміністрацією Центрального району із залученням техніки наданої ТОВ «Конкорд-3» були очищені від снігу вулиці Жуковського, частина вулиці 1-ша Піщана, Кримська, Котельникова, Онезького. Була надана допомога ДНЗ №99 по очищенню подвір’я біля приміщення для приготування їжі для маленьких діток.

Більш детально>>>

 

12.01.2017 10:04

МУМА УДП «Укрхімтрансаміак» та ТОВ «Золотий колос» розчистили 75 вулиць в мікрорайоні Тернівка

В мікрорайоні Тернівка з 06 січня по 10 січня 2017 року проводилися роботи по очищенню доріг від наслідків снігопаду.

Більш детально>>>

 

 

11.01.2017 17:22

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 11.01.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 49 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 182, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 16 847 грн.

11.01.2017 17:16

В районі продовжуються роботи по прибиранню снігу

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звітує, що сьогодні, 11.01.2017 року, продовжуються комплексні роботи по очищенню району від снігу.

Більш детально>>>

 

 

10.01.2017 16:15

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ
ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ ЗА 2016 РІК

Більш детально>>>

 

10.01.2017 14:04

В Центральному районі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

Для забезпечення комфортного пересування городян, здійснення безперешкодної посадки та висадки мешканців на транспортні засоби, адміністрацією Центрального району з залученням спецтехніки КП «ЕЛУ автодоріг», ТОВ «Карс Клінінг», ТОВ «Конкорд-3», Миколаївської філії ПАТ «Укртелеком», Миколаївського управління магістрального аміакопроводу УДП «Укрхімтрансаміак» проводяться...

Більш детально>>>

 

10.01.2017 13:34

Боротьба з наслідками снігопаду в мкр. Матвіївка

З 6 по 9 січня в мкр. Матвіївка тривали роботи з очищення автодоріг, зупинок громадського транспорту, під’їздів до навчальних закладів снігу та снігових заметів.

Більш детально>>>

 

 

08.01.2017 16:25

«Новорічний Балаганчик» в мкр. Тернівка

08.01.2017 року бібліотека-філія №16  ЦБС для дорослих м. Миколаєва спільно з Болгарським просвітницьким центром «Търновка» провела для мешканців територіальної громади мікрорайону «Новорічний Балаганчик», на якому усі присутні мали змогу ознайомитись з українськими та болгарськими традиціями, які відносяться до новорічних святкувань та розваг.

Захід  пройшов цікаво та весело.

 

 

07.01.2017 16:00

Святкове богослужіння в мкр. Тернівка

7 січня 2017 року в мікрорайоні Тернівка в храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулося святкове Богослужіння на честь народження Христа.
На свято до храму з Новорічними подарунками для малечі завітала депутат Миколаївської міської ради Ласурія Світлана Анатоліївна та представники відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району.

Більш детально>>>

 

 

06.01.2017 11:54

Адміністрація  Центрального району прибирає від снігу зупинки громадського транспорту та тротуари у районі

Початок січня привітав мешканців нашого міста з першим снігом. Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради готувалася  до цього заздалегідь. На протязі грудня та січня були проведені наради з керівниками та представниками комунальних підприємств, установ, організацій та підприємств усіх форм власності.

БІльш детально>>>

 

 

06.01.2017 11:37

Мкр. Матвіївка готується до непогоди

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов та очікуваним снігопадом та ожеледицею, 05 січня 2017 року, адміністрація  Центрального району спільно з КП «ЕЛУ Автодоріг» та ДП «Миколаївоблавтодор» вжили необхідні заходи для забезпечення мкр. Матвіївка необхідною кількістю сольової суміші  для подальшого посипання дороги по вул. Силікатній в напрямку м. Миколаєва.

 

 

 

06.01.2017 11:16

Шановні батьки!

Разом з зимовими канікулами, новорічними та різдвяними святами наступила пора снігу, хуртовин, морозу та ожеледиці. За таких погодних умов можливе переохолодження організму, є загроза отримання травм, в тому числі дітьми.
Нагадуємо, що згідно зі ст. 150 Сімейного Кодексу України на батьків покладається обов’язок піклуватися про здоров'я дитини.
Служба у справах дітей адміністрації Центрального району звертається до батьків з проханням посилити контроль за станом здоров'я дітей у зимовий період, пильнувати за їх зовнішнім виглядом та контролювати час перебування дітей на вулиці.
Шановні батьки! Регулярно проводьте з дітьми бесіди щодо правил поводження на льоду, на дорозі! Будьте уважні та обережні!

05.01.2017 16:21

Шановні підприємці та мешканці міста!

У зв’язку з прогнозованим різким погіршенням погодних умов з 06 грудня 2017 року, адміністрація Центрального району звертається до підприємців міста з проханням забезпечити, у разі виникнення снігових заметів, розчищення прилеглих  до об’єктів територій та посипання піском або сіллю для запобігання травмування мешканців міста, а також просить власників магазинів та інших громадських місць не відмовляти громадянам міста у можливості зігрітись.
Одночасно повідомляємо, що на території Центрального району будуть діяти пункти гарячого харчування та видачі одягу за адресою:  Шевченка, 19-А, тел. 47-59-93.

 

05.01.2017 15:31

В приміщенні адміністрації Центрального району відбулась нарада з питання підготовки району до боротьби зі сніговими заметами, ожеледицею

05.01.2017 року в приміщені адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась розширена нарада із керівниками підприємств, установ та організацій з питання підготовки району до боротьби зі сніговими заметами, ожеледицею.

Більш детально>>>

 

04.01.2017 15:32
   

Постановою Кабінету Міністрів України 7 грудня 2016 р. № 921 був затверджений «Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

  

Більш детально>>>

 

 

04.01.2017 14:23

УВАГА! З 6 січня в Україні різке похолодання

За прогнозами Укргідрометцентру, у зв’язку з виходом південного циклону 6-8 січня 2017 року на території Миколаївської області очікуються  різкі зміни погодних умов: сильний сніг,   сильна хуртовина, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, снігові замети, сніговий накат. Вітер північний 17-22 м/с, місцями 25 м/с. 

Більш детально>>>

 

 

04.01.2017 14:15

До уваги водіїв!!!

Шановні водії! За прогнозами Укргідрометцентру, 6-8 січня 2017 року на території Миколаївської області очікуються  різкі зміни погодних умов: сильний сніг,  на дорогах ожеледиця, снігові замети, сніговий накат. Зважаючи на ускладнення погодних умов Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до Вас з проханням утриматися від поїздок і дочекатися покращення погодних умов. Для якісного виконання робіт з прибирання снігу механізованим способом просимо не залишати автотранспортні засоби на узбіччях та у зупиночних карманах автомобільних доріг району.

 

30.12.2016 11:20

В Центральному районі з’явилось 10 нових зупиночних комплексів для громадян міста Миколаєва

За дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, підрядним підприємством ТОВ «Карлюка О.В.» виконанні роботи по встановленню 10 зупиночних комплексів для мешканців міста.

Більш детально>>>

 

 

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев