ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

31.10.2018 16:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 31.10.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 36 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 13 600 грн.

 

31.10.2018 11:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району перевірила опікунські родини - діти задоволені умовами проживання

У вівторок, 30 жовтня 2018 року, здійснений виїзд спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради до опікунських родин з метою обстеження умов проживання підопічних дітей.

Більш детально>>>

 

31.10.2018 09:35

Жителі Ракетного урочища подякували голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за асфальтування вулиці Майстерська

У жовтні було завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Майстерська від 9-ї Воєнної до вулиці Володарського в мікрорайоні Ракетне урочище.

Місцева жителька Марина Модь від імені мешканців вулиць 9-та Воєнна, Майстерська та Володарського направила письмову подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за виконану роботу.

- Мої сусіди та усі жителі вулиць дуже задоволені якістю виконаних робіт. Ми не могли взагалі уявити, що коли-небудь влада почує нас та здійнить асфальтування дорожнього покриття нашої вулиці. Відтепер наші діти мають змогу йти до школи асфальтованою дорогою, а літні люди спокійно та безпечно пересуватися без страху та ризику травмуватися, - зазначила Марина Модь.

 

31.10.2018 08:40

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району продовжують боротьбу з порушниками Правил благоустрою: складено 3 адмінпротоколи

У вівторок, 30 жовтня, в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Більш детально>>>

 

30.10.2018 13:45

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 7 адмінпротоколів

У понеділок, 29 жовтня 2018 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

 

30.10.2018 12:30

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району продовжуються роботи щодо відновлення зовнішнього освітлення

На минулому тижні в мікрорайоні Матвіївка адміністрацією Центрального району за участю КП «Гозпрозрахункововою дільницею механізації будівництва» були продовжені роботи по відновленню зовнішнього освітлення.

Так підрядною організацією було встановлено 8 точок освітлення по вулиці Польова. Роботи в даному напрямку тривають.

30.10.2018 09:55

В Центральному районі здійснили прибирання вулиці Нікольська

У понеділок, 29 жовтня, за дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» згідно графіку на жовтень продовжуються роботи по підмітанню території, прибирання випадкового сміття та прибирання урн від сміття по вулиці Нікольська.

Роботи у даному напрямку тривають.

 

30.10.2018 08:45

Діяльність громадського формування «Сокіл» адміністрації Центрального району у жовтні

Станом на 29 жовтня 2018 року на обліку в громадському формуванні по охороні громадського порядку «Сокіл» м. Миколаєва знаходиться 63 члена. Протягом жовтня 2018 року працівниками адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 4 рейди по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 17 осіб.

Більш детально>>>

29.10.2018 15:20

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

В Центральному районі на самому початку вулиці Адміральської розташований Будинок флагманів і командирів, який пізніше став Зимовим морським зібранням. Дім зведений у першій половині XIX століття за розпорядженням головного командира Чорноморського флоту і портів, військового губернатора Миколаєва адмірала Олексія Грейга.

Більш детально>>>

 

29.10.2018 11:00

СТАТТЯ №1: Служба у справах дітей адміністрації Центрального району розпочинає цикл роз'яснювальної інформації щодо поширення обізнаності про типи та форми виховання дітей

З 2016 року в Україні на законодавчому рівні запроваджено таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас — цю практику давно використовують у багатьох країнах Європи та в США як свого роду підготовку дитини до влаштування в прийомну сім’ю чи всиновлення.

Більш детально>>>

 

29.10.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

26.10.2018 13:20

В Центральному районі в Тернівці відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника загиблих під час визволення України від окупантів

У п'ятницю, 26 жовтня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району традиційно на честь 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистьських загарбників місцеві жителі та представники адміністрації Центрального району здійснили покладання квітів до пам`ятника загиблих воїнів.

Більш детально>>>

 

26.10.2018 12:45

У Каштановому сквері в Центральному районі упорядковують «Шахове містечко»

На доручення міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича щодо благоустрою території для шахістів у Каштановому сквері в Центральному районі, Департаментом ЖКГ були проведені роботи щодо установки столів та лавок, а також, для більшої зручності та комфорту городян упорядкована територія була викладена плиткою, забезпечена освітленням, а також навколо «Шахового містечка» висаджені зелені насаджені, які доповнює композиція із квітів.

Більш детально>>>

26.10.2018 10:30

В Центральному районі урочисто відзначили річницю визволення України від нацистських окупантів

У п’ятницю, 26 жовтня, в Центральному районі Миколаєва відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу на честь 68-ми десантників-ольшанців до Дня визволення України від фашистсько-німецьких загарбників.

Більш детально>>>

 

26.10.2018 10:00

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району відзначили 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників

День визволення України від нацистських загарбників - свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Більш детально>>>

 

25.10.2018 13:05

В Центральному районі здійснюють прибирання вулиці Лягіна

У четвер, 25 жовтня, за дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» згідно графіку на жовтень продовжуються роботи по підмітанню території, прибирання випадкового сміття та прибирання урн від сміття по вулиці Лягіна.

Роботи у даному напрямку тривають.

 

25.10.2018 11:40

Дві сестрички та братик із Центрального району шукають родину!

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради шукає сім’ю для трьох дітей: рідних двох сестричок: Анастасії, 8 років та Дар’ї, 10 років і братика Артема, 2 роки.

Діти позбавлені батьківського піклування, дуже потребують сімейного оточення.

За консультацією щодо влаштування дітей в сім’ю звертайтесь за адресою: місто Миколаїв, вул. Інженерна, 1, каб. № 124, 128.

25.10.2018 10:15

Спеціалісти адміністрації Центрального району відвідали тренінг щодо роботи з постраждалими від домашнього насильства: у рамках проекту вже створено 3 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги

23 та 24 жовтня в місті Миколаєві відбувся тренінг на тему: «Особливості роботи з постраждалими від домашнього насильства за ознакою статі» в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», організатором якого є Фонд ООН у галузі народонаселення та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».

Більш детально>>>

25.10.2018 09:00

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району продовжують боротьбу з порушниками Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 23 жовтня, в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Більш детально>>>

 

24.10.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 24.10.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 41 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктівЗа результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 10 863 грн.

 

24.10.2018 13:00

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 5 адмінпротоколів

У вівторок, 23 жовтня 2018 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6-ій Слобідській.

Більш детально>>>

 

24.10.2018 08:40

Роботи, які виконувалися з 1 по 23 жовтня на замовлення адміністрації Центрального району щодо санітарного очищення території району

- Виконані роботи по очищенню підбордюрної частини дороги по вулиці Силікатній в Матвіївці від піску, який намивається під час дощів та погіршує умови для пересування автотранспорту. Роботи проводять ручним способом із залученням спеціалізованої техніки;

Більш детально>>>

23.10.2018 15:35

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району завершені роботи щодо відновлення зовнішнього освітлення

У жовтні місяці в мікрорайоні Матвіївка адміністрацією Центрального району за участю КП «Гозпрозрахункововою дільницею механізації будівництва» були проведені роботи по відновленню зовнішнього освітлення по вулицям: Польська, 1-3, Матвіївська, 47-49, Колгоспна, 1-3.

Роботи в даному напрямку тривають.

23.10.2018 14:00

Адміністрація Центрального району закликає жителів дотримуватися законодавства України - не спалювати листя!

Традиційно восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Законодавство України забороняє це робити. Проте розмір штрафу за таке порушення занадто малий, тому люди, особливо в селах, продовжують масово палити.

Більш детально>>>

23.10.2018 11:20

Увага!!! Жителів Центрального району попереджають про погіршення погодніх умов!!!

Про погіршення погодних умов на території Миколаївської області та в м. Миколаїв 24-25 жовтня 2018 року.

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології 24-25 жовтня 2018 року внаслідок проходження холодного атмосферного фронту очікується ускладнення погодних умов: дощі, посилення вітру до 15-20 м/с, зниження температури повітря вночі до 2-6? тепла, вдень до 6-11? тепла.

Більш детально>>>

23.10.2018 09:40

До уваги жителів Центрального району!!!

У середу, 24 жовтня, з акваторії ДП "Миколаївський суднобудівний завод" вийде гідрографічне судно ГС-82. У зв'язку з цим в Миколаєві розведуть Південнобузький та Інгульський мости.

Планується, що розведення мостів пройде з 12:00 до 13:00. Резервним днем для виходу корабля вибрано 25 жовтня.Просимо врахувати це при плануванні свого маршруту на завтра.

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

23.10.2018 08:55

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: Як розпізнати неусвідомлену шкоду батьків

Більшість батьків дійсно роблять усе можливе, щоб виховати своїх дітей щасливими та здоровими, але навіть найкращі батьки можуть неусвідомлено й ненавмисно робити помилки, наслідки яких можуть вкрай негативно позначитись на дитині.

Більш детально>>>

22.10.2018 16:05

В мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району ліквідують стихійні звалища: роботи тривають

У понеділок, 22 жовтня, адміністрацією Центрального району проводяться заходи щодо ліквідації стихійних звалищ побутового сміття та опалого листя на вулицях: 2-га Екіпажна, 9-та Воєнна та Привільна в мікрорайоні Ракетне урочище.

Загалом було вивезено 140 куб.м. побутового сміття та опалого листя.

Робота в даному напрямку триває.

22.10.2018 15:20

В Центральному районі продовжують ліквідовувати надписи реклами розповсюдження наркотиків

У п'ятницю, 19 жовтня, працівниками адміністрації Центрального району проведені заходи реагування з ліквідації написів реклами інтернет-месенджерів, через які розповсюджуються наркотичні засоби, які були нанесені на забори та будівлі по вулицях Центрального району. У ході проведених заходів ліквідовано 17 написів вздовж проспекту Центральний.

Більш детально>>>

 

22.10.2018 13:10

Осінній призов-2018: Кого з мешканців Центрального району м. Миколаєва призвуть на строкову військову службу

Районна призовна комісія Центрального району м. Миколаєва з жовтня 2018 року розпочала свою роботу згідно з указом президента України №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

Більш детально>>>

22.10.2018 11:40

В Центральному районі прибирають головну вулицю міста

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в Центральному районі.

За дорученням адміністрації підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» згідно графіку на жовтень продовжуються роботи по підмітанню території біля лавок, прибирання випадкового сміття та прибирання урн від сміття по вулиці Соборній.

Більш детально>>>

22.10.2018 09:15

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

19.10.2018 15:00

До уваги жителів Центрального району!!! Як боротися із опалим листям!!!

Друга половина осені – це час опалого листя. Всі ми любимо гарні золоті килими в парках і лісах. Але опале листя – це не завжди гарно. Менш приємним і навіть небезпечним воно стає, коли починають іти дощі і весь золотий килим стає слизькою сірою кашею, по якій вже не дуже приємно і безпечно ходити. Тому краще збирати і вивозити опале листя на звалища.

Більш детально>>>

 

19.10.2018 13:20

Пішов із життя заступник голови ради первинної ветеранської організації мкр. Матвіївка - Василь Гаврилович Письменний

Колектив адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради глибоко сумує з приводу непоправної тяжкої втрати - смерті Письменного Василя Гавриловича - заступника голови ради первинної ветеранської організації мікрорайону Матвіївка.

Більш детально>>>

 

19.10.2018 09:35

ЗОШ №32 ім. Кривоносова в Центральному районі представила свій музей Бойової слави

У Миколаївській загальноосвітній школі №32 імені С. С. Кривоносова про бойову славу земляків знають у результаті пошуково-дослідницьких проектів. Перше дослідження історії подвигу своїх земляків, жителів мікрорайону, датоване 2003-2004 н.р.

Більш детально>>>

 

18.10.2018 15:10

Робота адміністрації Центрального району у вересні, 2018

Вересень – шкільна пора. Довгоочікуваний День Знань приносить за собою шлейф свят, особливо шанованих для миколаївців. Адміністрація Центрального району у вересні цього року особливо пильно слідкувала за санітарним станом вулиць, адже жителі Миколаєва святкували не тільки початок навчального року, але й День народження рідного міста!

Більш детально>>>

 

18.10.2018 12:30

В Центральному районі демонтували незаконні пересувні тимчасові споруди та рекламні конструкції

У четвер, 18 жовтня 2018 року, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд та рекламних конструкцій.

Більш детально>>>

18.10.2018 11:25

В Центральному районі 100-річний ювійлей відзначила учасниця бойових дій Великої вітчизняної війни - Віра Павлівна Чернявська!

У середу, 17 жовтня, свій 100-річний ювілей відсвяткувала жителька Центрального району Миколаєва учасник бойових дій у Великій вітчизняній війні, ветерана праці - Віра Павлівна Чернявська. Від імені голови адміністрації Центрального району Олександра Береза вітала іменинницю заступник Лілія Чайка: подарунками, квітами та теплими побажаннями.

Більш детально>>>

18.10.2018 10:00

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району взяла участь у форумі - "Протидії домашньому насильству"

У середу, 17 жовтня, завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська взяла участь у обласному форумі «Впровадження нових механізмів запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі».

Більш детально>>>

 

17.10.2018 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 17.10.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 64 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. Правил благоустрою територій населених пунктівЗа результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 20 825 грн.

 

17.10.2018 14:30

До уваги жителів Центрального району!!! Насильство в сім'ї. Як захистити себе та родину

Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” - насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

Більш детально>>>

 

17.10.2018 13:15

Пам'ять потрібна полеглим, увага потрібна живим: В Центральному районі ЗОШ №3 представила свій музей "Зала бойової слави"

У загальноосвітній школі №3 з 2003 року існує музей «Зала бойової слави», при якому функціонує учнівська рада. Її мета: виховувати любов до рідного краю, знайомити з історичним минулим, виховувати гідність, повагу до свого народу, проводити героїко-патріотичну діяльність.

Більш детально>>>

 

17.10.2018 11:05

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Миколаїв ще називають містом наречених. У 2010 році цей статус вирішили увічнити пам'ятником, який спорудили біля Палацу одружень на вулиці Лягіна в Центральному районі.

Миколаївська наречена, виконана з бронзи. Її виготовив миколаївський скульптор. Притиснута до грудей троянда - символ вірності і відданості, розвивається фата - традиційна прикраса будь-якої нареченої.

Більш детально>>>

17.10.2018 09:45

В Центральному районі здійснили прибирання головної вулиці міста Соборної

За дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради для підтримки належного санітарного стану вулиць Центрального району міста Миколаєва працівниками підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» здійснено механізоване вакуумне та механізоване вологе прибирання вулиці Соборної.

Роботи у цьому напрямку тривають.

 

17.10.2018 08:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

16.10.2018 16:10

Конкурс на кращий музей до Дня захисника України? серед шкіл Центрального району: Миколаївський муніципальний колегіум представив свою гордість

Музей Учасників АТО, Воїнів-інтернаціоналістів в Миколаївському муніципальному колегіумі імені В.Д. Чайки розпочав своє функціонування ще з 2008 року, коли з’явились перші експонати з часів війн та бойових операцій Афганістану, Чехословаччини та інших держав, в яких приймали участь наші випускники, вчителі та директор ММК.

Більш детально>>>

16.10.2018 15:30

Як минув один із робочих тижнів адміністрації Центрального району у жовтні

- Турнір із футболу «Золота осінь» в мікрорайоні Варварівка;

- Відпрацювання звернень жителів пр. Центральний, 74;

- Проведення рейду щодо ліквідації стихійної торгівлі: складено 2 амінпротоли;

Більш детально>>>

16.10.2018 11:20

В мікрорайоні Тернівка Центрального району святковим концертом вітали Захисників України

14 жовтня в мікрорайоні Тернівка відбувся святковий концерт присвячений Дню Захисника України, це свято співпадає з днем козацтва та «Покрови Пресвятої Богородиці». Покрови вважається святом вояцької честі та звитяги, на якому оборонці Матері-Землі показують свою вправність.

Більш детально>>>

 

16.10.2018 10:00

В Центральному районі в 2018 році 140 дітей влаштовано під опіку

Сім’я - найголовніша підтримка в житті кожного, а особливо в дитячому віці. Якщо ж так сталося, що тимчасові труднощі не дають змоги дитині перебувати в сім’ї, біля близьких та рідних, то на допомогу приходять люди, яким небайдужа дитяча доля та їх майбутнє.

Кожна дитина повинна мати свою сім`ю, відчувати батьківську опіку і любов, бути в ній захищеною і самостійною, а в майбутньому – передати все це своїм дітям. 

Більш детально>>>

16.10.2018 08:50

В мікрорайоні Тернівка Центрального району відсвяткували свято «Покрови Пресвятої Богородиці»

13 жовтня в мікрорайоні Тернівка в будинку культури «Софія» бібліотека філія № 16 для дорослих провела вечорниці на яких показала обряд та традиції свята «Покрови».

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. „Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”. В українських селах і до сьогодні дотримуються давньої народної традиції справляти весілля після Покрови.

Більш детально>>>

14.10.2018 08:30

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Днем захисника України

14 жовтня — День українського козацтва, захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості, мужності та сміливості наших бійців ми спокійно живемо у своїх домівках під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Сьогодні усі ми щиро молимося Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших воїнів-захисників, аби кожен із них повернувся живим до своєї родини. Бажаю нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу!

З повагою та вдячністю Олександр Береза

12.10.2018 16:00

В Центральному районі із жителями Новоросійської обговорили проблему заміни дринажних труб на їх вулиці

У п’ятницю, 12 жовтня, відбулася нарада щодо проведення робіт з укладання дренажних труб на вулиці Новоросійська в мікрорайоні Тернівка Центрального району.

Більш детально>>>

 

12.10.2018 13:00

В Центральному районі нагородили переможців еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018": цьогорічні квітники вражають оригінальністю

У четвер, 11 жовтня, в приміщенні адміністрації Центрального району відбулося нагородження переможців та учасників еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018». На святковому заході був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та народний депутат України Олександр Жолобецький, за підтримки якого і відбувався еко-проект.

Більш детально>>>

12.10.2018 11:20

В Центральному районі стартував конкурс шкільних музеїв бойової слави до Дня захисника України

Священним місцем ЗОШ №24 мікрорайону Матвіївка Центрального району є музей бойової слави керівником якого являється Ковальова Валентина Данилівна. Ідея його створення належить учням, вчителям, батькам і ветеранам 2 світової війни, звичайним жителям нашого селища.

Відкриття музею було присвячене грандіозній і величній даті - 60-річчю звільнення України від німецьких загарбників.

Більш детально>>>

12.10.2018 09:00

В Центральному районі для жителів Тернівки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 11 жовтня, в мікрорайоні Тернівка відбувся прийом представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Мушак Тетяни Миколаївни.

На прийомі мешканці отримали безкоштовну консультацію щодо виготовлення технічної документації, застосування будівельної амністії та інших питань.

 

11.10.2018 15:35

7 дітей із Центрального району, які виховуються в будинку сімейного типу, відпочинуть в ДЦ "Артек. Пуща-Водиця"

Протягом тижня відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району проведено роботу щодо відбору дітей із пільгових категорій для відпочинку в ДЦ «Артек. Пуща-Водиця».

Більш детально>>>

 

11.10.2018 14:30

В Центральному районі здійснили демонтаж незаконних пересувних тимчасових споруд

У четвер, 11 жовтня 2018 року, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, спеціалістами відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.

Більш детально>>>

 

11.10.2018 13:10

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проводить прийом спеціаліст із соціального захисту населення

У приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 кожен понеділок та четвер спеціаліст 1 категорії Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Левченко Ольга Миколаївна приймає документи на оформлення житлової субсидій на комунальні послуги.

Більш детально>>>

11.10.2018 12:00

Ремонт внутрішньоквартального проїзду?, реалізація проектів, допомога ДНЗ: із якими проблемами звертаються жителі Центрального району до Олександра Берези

У четвер, 11 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян, які звернулися із важливими проблемами та питаннями.

На прийом до Олександра Берези звернулися: голова правління ОСББ «ПГУ 105» з проханням здійснити капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду, батьківський комітет та працівники ДНЗ №70 щодо допомоги в завершенні ремонтних робіт на території закладу, а також автор проекту громадського бюджету «Аляудські джерела» щодо його реалізації.

Більш детально>>>

11.10.2018 10:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

На вулиці Великій Морській в Центральному районі Миколаєва є будинок під номером 47 – один із найкрасивіших у Миколаєві. Тут розмістився один із найстаріших художніх музеїв? України.

Він став знаком данини талановитому російському художнику-баталісту Верещагіну?. Основу музею склали саме його картини – 148 полотен?, що зображували хід бойових подій. Сьогодні до колекції художнього музею входить близько 10 тисяч полотен?, що складаються у справжній художній літопис.

10.10.2018 15:20

Шановні жителі Центрального району!!! Увага, важлива інформація!!!

Нагадуємо, що біля будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації (вулиця Адміральська, 22) свою роботу продовжує пункт збору гуманітарної допомоги.

Кожен небайдужий може поділитися зимовим одягом, продуктами харчування аби допомогти постраждалим жителям Чернігівщини. Пункт працює цілодобово.

 

10.10.2018 14:45

Адміністрація Центрального району передала до пункту збору гуманітарної допомоги, постраждалим від вибуху в Ічнянському районі, нові матраци та ковдри

У середу, 10 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза передав до пункту збору гуманітарної допомоги для жителів Ічнянського району, які були евакуйовані у зв’язку із вибухом на військовому арсеналі, нові матраци та теплі ковдри.

Більш детально>>>

 

09.10.2018 16:30

Колектив ДНЗ №87 подякував голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за відновлення мережі освітлення на території закладу

Завідувач та колектив ДНЗ №87 в мікрорайоні Ракетне урочище висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за оперативне реагування у вирішенні питання щодо відновлення мережі освітлення на території дитсадка.

- Протягом багатьох років територія ДНЗ №87 не освітлюється. Шість високовольтних стовпів, які знаходяться на території не підключені до мережі. Освітлення встановлювалося, проте, лише на період виборчого процесу, оскільки в приміщенні садка знаходиться територіальний виборчий округ №129. Коли завершується виборчий процес, освітлення знімається, - відмітила завідувач ДНЗ №87 Людмила Крот.

Лише після втручання Олександра Берези, мережа освітлення була оперативно відновлена, адже безпека та комфорт дітей - понад усе!

 

09.10.2018 15:50

В Центральному районі проведено рейд щодо ліквідації стихійної торгівлі: складено 2 амінпротоли

У вівторок 9 жовтня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» та Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Більш детально>>>

 

09.10.2018 10:15

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Собор Касперівської ікони Божої Матері - храм, присвячений одній з найбільш шанованих чудотворних ікон - Касперівській іконі Божої Матері, яка з 1853 по 1918 роки щорічно урочисто прибувала в Миколаїв хресним ходом і упродовж місяця (з 1 липня по 1 серпня) знаходилася в різних храмах міста. Жителі Миколаєва вірили, що саме ця ікона врятувала місто від нападу ворогів в період Кримської війни 1853-1856 років.

Більш детально>>>

 

08.10.2018 11:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району відбувся турнір із футболу «Золота осінь»

У суботу, 6 жовтня, в мікрорайоні Варварівка Центрального району до Дня футболу відбувся спортивний турнір "Золота осінь". Урочиста частина почалася із привітального слова гостей: народного депутата Олександра Жолобецького, начальника управління з питань фізичної культури і спорту Олега Машкіна, депутата Миколаївської міської ради Сергія Жайворонка та голови адміністраії Центрального району Олександра Берези.

Більш детально>>>

08.10.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!!!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

05.10.2018 15:00

В Центральному районі відбувся рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: зафіксовано ряд порушень

У четвер 4 жовтня 2018 фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 3-тя Слобідська, вул. Чкалова.

Більш детально>>>

 

05.10.2018 13:25

В мікрорайоні Тернівка Центрального району завершили капремонт вулиці Слов'янська

У четвер 4 жовтня в мікрорайоні Тернівка Центрального району було завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Слов'янська.

 

 

05.10.2018 11:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Днем вчителя

Висловлюю щирі вітання вчителям – людям, які вкладають зерно мудрості, толерантності, відповідальності та знань маленьким школярам. Вчитель – благородна професія, поклик душі та відповідальність перед Людиною за формування її особистості.

Вчительський шлях нелегкий: тернистий, усипаний труднощами та перешкодами, посиленою відповідальністю та переживаннями за своїх шкільних дітей. Уклін і подяка Вам за доброту сердець! Бажаю аби на вашому вчительському шляху були слухняні, талановиті, обдаровані діти, розуміючі батьки та професійний, творчий колектив!

Я вірю в прогресивне покоління, яке ви продовжуєте виховувати, а ми продовжуємо ним пишатися!

З повагою та вдячністю Олександр Береза

05.10.2018 11:10

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер 4 жовтня у приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 з 9.00 до 12.00 години відбувся прийом за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Олени Кравець.

На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу. Наступний прийом відбудеться 1 листопада 2018 року.

05.10.2018 09:45

В Центральному районі ручним способом прибрали частину вулиці Потьомкінська

В Центральному районі здійснили прибирання вулиці Потьомкінська, від вулиці Садової до вулиці 1-ї Військової. Роботи виконувалися комунальним підприємством "ЕЛУ Автодоріг" ручним способом.

Благоустрій території Центрального району - важливий напрям в роботі адміністрації. Варто зазначити, що чистота і порядок всієї території Центрального району більше залежать не від фінансування, а від поваги та любові до рідного міста, культури поведінки кожного його жителя.

Більш детально>>>

05.10.2018 08:55

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району очистили від піску підбордюрну частину доріг

У вівторок 2 жовтня в мікрорайоні Матвіївка Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» були закінчені роботи з очищення підбордюрної частини дороги від піску по вулиці Силікатній та по маршруту громадського транспорту № 54.

Роботи виконувались ручним способом із залученням спецтехніки.

 

04.10.2018 16:30

В Центральному районі відремонтували вулицю 9-ту Військову: місцеві мешканці задоволені якістю

В Центральному районі закінчили капітальний ремонт вулиці 9-та Військова в мікрорайоні Ракетне урочище для комфорту та зручності місцевих мешканців, адже протягом багатьох останніх років вулиця не ремонтувалася взагалі. Місцеві жителі якістю виконання робіт задоволені.

 

 

04.10.2018 10:15

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Ротонда є частиною архітектурного ансамблю шахового клубу. У нього також входять палац і парк. Ротонда, як і будинок, були зведені на Флотському бульварі на початку 20 століття. Кілька разів комплекс міняв господаря. До 1988 року тут розташовувався відділ зв'язку. І тільки в 1998 році після реставрації будівлі перейшли у володіння шахового клубу.

Ротонда помітна здалеку. Вона виблискує на південному сонці своїми білосніжними колонами. Виконана в античному стилі, ротонда нагадує шматочок Древньої Греції. Просторий майданчик прихована від палючої спеки не тільки дахом. Ротонда оточена стінами зелених насаджень.

Влітку в клубі проводяться шахові турніри різної величини, концерти та виставки. Тут витає ледь вловиме відчуття королівської розкоші, яка безсумнівно властива всьому місту. Обов'язково зробіть кілька фотографій на тлі білосніжної ротонди.

03.10.2018 15:50

Вчитель – не професія, а поклик душі! - Олександр Береза привітав працівників освіти Центрального району із професійним святом

У середу, 3 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав із професійним святом працівників освіти – директорів навчальних закладів Центрального району.

Більш детально>>>

 

03.10.2018 13:35

Спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців? адміністрації Центрального району взяла участь у семінарі «Про використання Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків»

У вівторок, 2 жовтня, Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичний короткотерміновий семінар «Про використання Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків».

Більш детально>>>

 

03.10.2018 09:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району інформує!!! Чому важливо вчасно відреагувати на дитячий булінг 

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг" – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Більш детально>>>

 

02.10.2018 11:50

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

У приміщенні сучасного Будівельного коледжу, що в Центральному районі, раніше була Олександрівська чоловіча гімназія, відкрита 1862 року. Найстарішим навчальним закладом нашого міста сміливо можна вважати Чорноморське штурманське училище для хлопців (1798).

До училища приймалися діти службовців, різночинців та дворян у віці 9 років. Курс навчання був розрахований на 8 років і проводився на надзвичайно високому рівні. Викладалися предмети: правопис, арифметика, геометрія, навігація, астрономія, геодезія, користування морськими картами і інструментами, англійська мова, малювання і креслення планів. Сьогодні у приміщенні Чорноморського штурманського училища знаходиться гімназія №2.

01.10.2018 16:00

Чистота і порядок в районі - пріоритетне завдання адміністрації Центрального району!

З квітня 2007 року в Миколаєві діють затверджені міською радою Правила благоустрою і забезпечення чистоти і порядку в місті. Головним завданням реалізації Правил благоустрою є поліпшення стану міського середовища, сталий розвиток і функціонування комунальної інфраструктури і систем життєзабезпечення району, що дозволяють сформувати здорову, безпечну і комфортну середу проживання.

Більш детально>>>

 

01.10.2018 14:25

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району проводить виховні бесіди з дітьми та батьками проти булінгу в навчальних закладах

З метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей, підвищення правової освіченості батьків, педагогів та дітей щодо соціального захисту неповнолітніх службою у справах дітей адміністрації Центрального району з 24.09.2018 р. по 28.09.2018 р. було проведено 3 профілактичних заходи.

Більш детально>>>

 

01.10.2018 10:30

В Центральному районі здійснили вивезення сміття, гілок та листя дерев з метою підтримання чистоти вулиць

Кожень день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів, листя, гілок та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

01.10.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!!!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев