ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

 

 

02.11.2017 14:00

Про заборону  спалювання опалого листя

З приходом осені постала одна з найгостріших екологічних та соціальних проблем - масове спалювання опалого листя,  гілок дерев, виноградної лози, сухої трави. Деякі мешканці мікрорайону  Варварівка  вважають своїм обов’язком підпалити суху траву, листя, гілки та інше для наведення порядку на прилеглих до приватних будинків територіях. Але шкода від спалювання дуже велика та небезпечна. Тому працівниками сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району систематично проводяться рейдові перевірки по вулицям та провулкам мікрорайону.

Більш детально>>>

02.11.2017 13:40

В Матвіївці розпочаті реставраційні роботи  в Парку Слави 

01 листопада в Парку Слави  у мікрорайоні Матвіївка за дорученням   адміністрації Центрального району приватним підприємством «А 7+» розпочаті роботи по реставрації пам’ятника Воїна-визволителя, який був збудований в 1972 році та потребує ремонту у зв’язку з строком давності проведення будівництва. Перший етап ремонтних робіт планується завершити у листопаді поточного року.  

 

01.11.2017 16:40

Прибирання опалого листя

Друга половина осені – це час опалого листя. Всі ми любимо гарні золоті килими в парках і лісах. Але опале листя – це не завжди гарно. Менш приємним і навіть небезпечним воно стає коли починають іти дощі і весь золотий килим стає слизьким покровом, по якому вже не дуже приємно і безпечно ходити.

Більш детально>>>

 

01.11.2017 15:36

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 01.11.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 30 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  4 148 грн.

 

31.10.2017 13:30

У Матвіївці відбулася зустріч народного депутата України з активом ради ветеранів

30 жовтня в приміщенні сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району за ініціативою народного депутата України Жолобецького О.О. та за участю активу ради ветеранів відбулася презентація проекту реконструкції Скверу «Пам’яті».

Більш детально>>>

30.11.2017 16:50

Ювілей 50-річчя ДНЗ №87 «Вишенька»

30 жовтня в дитячому садочку «Вишенька» відбулася урочиста подія – святкування 50-річчя з дня заснування. Гостей у цей святковий день зустрічали з особливою радістю. Адже усіх їх познайомив та з’єднав в одну велику родину дитячий садок №87. Тому, святковий захід, присвячений 50-річчю садочка, вийшов особливо добрим і теплим.

Більш детально>>>

27.10.2017 16:00

Завершено капітальний ремонт вул. Гречишникова

За дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради станом на 27 жовтня 2017 року підрядним підприємством ФОП «Антоненко»   завершені роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Гречишникова. Жителі району щиро вдячні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за проведені роботи.

 

27.10.2017 15:00

«Ні війні!»

27 жовтня  у мкр.Варварівка відбувся урочистий мітинг, присвячений  73-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Учні ЗОШ №61 підготували хореографічну постанову «Ні війні!». Виступ дітей розчулив всіх присутніх. Війна – це страшне слово. Скільки в ньому болю, сліз, крові, скалічених доль, смертей і ненависті. Але водночас це відвага, мужність,  героїзм, подвиг і врешті - решт Перемога! Тому молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни.

Більш детально>>>

26.10.2017 17:00

                               Капітальний ремонт пров. Лютневого

Станом на 26.10.2017 року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району і благоустрою м. Миколаєва  підрядним підприємством ФОП «Антоненко» завершуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Лютневому. Жителі  щиро вдячні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за проведені роботи.

26.10.2017 16:30

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

Більш детально>>>

26.10.2017 15:30

Рейд служби у справах дітей в мкр. Тернівка

26.10.2017 р. з метою відпрацювання звернень громадян та установ працівниками служби у справах дітей адміністрації Центрального району проведено рейд по сім’ям, які проживають у мікрорайоні Тернівка, з метою перевірки умов проживання, утримання та виховання, які створюють батьки для своїх дітей.

Більш детально >>>

 

26.10.2017 15:00

Благоустрій мікрорайону Варварівка


Адміністрацією Центрального району до осінньо-зимового періоду виконано роботи по поточному ремонту вул.Очаківської від вул.Чорноморської до провулка  Очаківського КП "ЕЛУ автодоріг".
Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації  Центрального району організовано роботи та ліквідовано стихійні звалища сміття по наступним вулицям: Чорноморська, Водна, Поштова, Одеське шосе, 84.

 

26.10.2017 14:00

Роботи з вивезення опалого листя

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради повідомляє, що з 24.10.2017 організовані роботи з вивезення опалого листя з території Центрального району м.Миколаєва. Спеціалізованою технікою вивезено купи опалого листя з вулиць: Адміральської, Нікольської, Громадянської, Великої Морської, Потьомкінської та інших. Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців міста, що у період опадання листя необхідно активізувати заходи щодо його прибирання на прилеглих територіях. Повідомляємо, що на території м. Миколаєва функціонує безкоштовне приймання опалого листя, розташоване біля міського цвинтаря, поблизу с. Мішково-Погорілове.

Більш детально>>>

25.10.2017 16:00

Роботи по прибиранню та благоустрою
Центрального району  

Благоустрій - одна з найважливіших місій саме місцевого самоврядування. Адже чистота і порядок більше залежать не від грошей, а від поваги та любові до рідного міста, культури поведінки кожного його жителя.Кожен день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів, листя, гілок та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

25.10.2017 15:50

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 25.10.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 29 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,  ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  9 231 грн.

 

23.10.2017 16:20

У мікрорайоні Матвіївка виконані роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Верхній

З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва  ПП «Шляхрембуд № 17» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  21.10.2017 виконані роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Верхній від будинку № 64 до будинку № 138.

 

23.10.2017 15:20

Роз’яснювальна робота щодо заборони спалювання
опалого  листя


Працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться роз’яснювальні роботи серед мешканців міста щодо заборони спалювання на території міста листя, гілок, відходів виробництва, а також спалювання сміття в контейнерах, урнах та на контейнерних майданчиках, у дворах.

Більш детально>>>

 

23.10.2017 14:20

Боротьба з листвою

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради продовжує боротьбу з листопадом. Організовані та виконуються роботи по прибиранню опалого листя з вулиць району.Кожен день за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»  виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів, великогабаритного сміття та листя по магістральним вулицям району.

Більш детально>>>

23.10.2017 14:00

Прибирання опалого листя та ліквідація несанкціонованих звалищ у районі

     Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради 20.10.2017 організовані роботи з прибирання опалого листя та ліквідації несанкціонованих звалищ по вул. 2 Екіпажній та вул. Привільній.Також, адміністрація району нагадує мешканцям міста про відповідальність та необхідність дотримання встановлених вимог Правил благоустрою, затверджених рішенням міської ради від 16.05.2013 № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Миколаєві», а саме спалювання на території міста листя, гілок, відходів виробництва, а також спалювання сміття в контейнерах, урнах, на контейнерних майданчиках та у дворах.

21.10.2017 13:00

80-річний ювілей Овдієнка Ігоря Миколайовича

20.10.2017 12:00

Ліквідація написів реклами наркотичних засобів

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради протягом тижня були проведені заходи, направлені на ліквідацію написів реклами наркотичних засобів на заборах та будівлях району. У зв’язку з складною ситуацією щодо поширення розповсюдження зазначених написів, адміністрація звертається до керівників підприємств, установ, організацій, незалежно від відомчої належності, не залишатись байдужими та у разі виявлення написів реклами наркотичних засобів, вжити дієвих заходів щодо їх усунення.

Більш детально>>>

19.10.2017 11:00

Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?

Восени у нас прийнято спалювати опале листя, навесні - торішню траву. В пік весняного і осіннього палів повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути? Чим шкідливе спалювання опалого листя і сухої трави?Шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. На превеликий жаль, українці рідко надають цьому ваги. При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму.

Більш детально>>>

19.10.2017 10:30

Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ

Адміністрація Центрального району  постійно організовує роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ  у районі.
Так 18.10.2017 року за дорученням адміністрації  працював автотранспорт з погрузчиком підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»  по вулицям: Флотська, 1, 2, 3 Слобідські, 68 Десантників, 3 Воєнна по ліквідації звалищ, які постійно утворюються мешканцями прилеглих вулиць.  Адміністрація Центрального району наголошує на підтримці чистоти і порядку на прилеглих територіях, та нагадує про заборону викидання сміття у не відведених для цього місцях.

19.10.2017 10:00

Благоустрій провулку Лютневого

З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва ФОП «Антоненко» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради розпочаті роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по провулку Лютневому.

 

 

18.10.2017 17:00

Поїдемо в Артек!

  Протягом тижня відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи проведено роботу щодо підбору кандидатур серед дітей пільгових категорій для відпочинку в ДЦ «Артек. Пуща-Водиця». З 20 листопада за безкоштовними путівками в табір поїдуть п’ятеро  дітей, що знаходяться під опікою з однієї родини.

Більш детально>>>

 

18.10.2017 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 18.10.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,  ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  4 386 грн.

 

18.10.2017 12:00

Боротьба з порушниками Правил благоустрою у мікрорайоні Матвіївка продовжується

З метою дотримання мешканцями Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві   17 жовтня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мікрорайону Матвіївка проведено рейд по вулиці Маршала Чуйкова щодо недопущення спалювання листя, гілок та інших відходів на території мікрорайону.Під час проведення рейду  було виявлено порушення п. 12.2.11 Правил благоустрою та складено 1 адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП.
Робота триває.

12.10.2017 15:00

Нарада по підготовці до зими

11 жовтня в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада із представниками підприємств та військових частин щодо підготовки та організації робіт з прибирання вулиць, доріг, тротуарів та дворів під час снігових заметів у зимовий період.

Більш детально>>>

 

11.10.2017 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 11.10.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 33 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст. 181-1, заняття проституцією, ст. 212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 11 067 грн.

11.10.2017 12:00

Оформлення субсидій в Матвіївці триває

В мкр. Матвіївка  у будівлі сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за адресою вулиця Силікатна, 174/1 щопонеділка та щочетверга спеціалістом  управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради здійснюється прийом по оформленню субсидій громадянам, які  потребують державної фінансової підтримки  по оплаті за комунальні послуги.
Станом на 5 жовтня  83 % жителів мкр. Матвіївка вже оформили та отримують субсидію на комунальні послуги.
Прийом заяв від громадян продовжується.

09.10.2017 16:00

Нагородження переможців еко-проекту “Миколаїв квітучий 2017”


09 жовтня в  адміністрації Центрального району відбулось урочисте нагородження учасників та переможців еко-проекту “Миколаїв квітучий 2017”. Цей проект було організовано адміністрацією за ініціативою та при підтримці народного депутата України Жолобецького О.О. В межах еко-проекту створено 5 конкурсів: “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти біля школи”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Квіти біля будинку”.

Більш детально>>>

06.10.2017 14:00

УВАГА!!!

За даними Українського гідрометеорологічного центру, на території м. Миколаєва та області, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікується різке погіршення погодних умов, а саме посилення  швидкості вітру 19-24 м/с.
Будьте обережні та без нагальної потреби не залишайте своєї домівки!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН
в Центральному районі

04.10.2017 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 04.10.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 650 грн.

 

 

03.10.2017 13:30

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

03.10.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Героїв України, по вул. Привільна та вул. 2-а Екіпажна.На момент проведення рейду стихійна торгівля припинена.

Більш детально>>>

 

29.09.2017 12:00

Святкування Дня працівників освіти  та
 Міжнародного дня людей похилого віку

1 жовтня в нашій країні відзначають Міжнародний день  людей похилого віку, а в першу неділю жовтня День працівників освіти.  Вже за щорічною традицією, ТОВ «Золотий колос» (директор Іванова Н.В.) влаштували 29 вересня  в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі свято для вчителів і людей похилого віку Вітовського і Центрального районів.

Більш детально>>>

29.09.2017 11:30

У Матвіївці розпочато капітальний ремонт дороги по вулиці Верхній

З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва ПП «Шляхрембуд № 17» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  26.09.2017 розпочаті роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Верхній від будинку № 64 до будинку № 138.

 

28.09.2017 16:00

Переможців конкурсу « Квіти біля дому» обрано!

28.09.2017 відбулось засідання оргкомітету еко-проекту «Миколаїв квітучий 2017» для винесення результатів конкурсів «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Мій квітучий дитячий садок», «Квіти біля школи», «Підприємство-сад».  До комісії проекту увійшли представники адміністрації Центрального району, департаменту ЖКГ, КП «ЕЛУ автодоріг», журналіст газети «Вечерний Николаев», архітектор. Нагадуємо, еко-проект проводиться за ініціативою та при підтримці народного депутата України О.О.Жолобецького.

Більш детально>>>

28.09.2017 12:00

Святкування Всеукраїнського Дня Бібліотек у Матвіївці

27.09.2017 17:00

Привітання працівників освіти в Центральному районі

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій у всіх особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня ми відзначаємо День працівників освіти, день коли всі навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів. Відбулося таке свято 27 вересня і в Центральному районі. На урочисту зустріч до адміністрації Центрального району було запрошено директорів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій Центрального району.

Більш детально>>>

27.09.2017 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 27.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 22 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів,  ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  4 450 грн.

27.09.2017 13:40

ЩОДЕННА РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

На території вулиць Центрального району кожен день працює автотранспорт підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ», яким виконуються роботи по ліквідації стихійних локальних сміттєзвалищ, а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок дерев, опалого листя та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

26.09.2017 17:00

Увага, заморозки!!!

        
За даними обласного Гідрометцентру з 28.09.2017 по 01.10.2017 року по м. Миколаєву та області вночі та вранці очікуються заморозки на поверхні ґрунту до -4°С.

 

 

26.09.2017 16:00

Рейдове обстеження по вул. Соборній

26.09.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками санітарної інспекції адміністрації Центрального району організовано та проведено рейд по вул. Соборній з питання ліквідації стихійної торгівлі та дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

Більш детально>>>

26.09.2017 14:00

Виїзний прийом у мкр. Матвіївка

26 вересня у мкр. Матвіївка  міський голова Сєнкевич О.Ф. та голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. провели виїзний прийом  і зустріч з первинною ветеранською організацією мікрорайону, яку очолює Куц І.І. - учасник бойових дій  Великої Вітчизняної війни.  Також на зустрічі були присутні  депутат Миколаївської міської ради Мотуз С.В., директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. та заступник директора МТЦ  Центрального району Колесник Т.В.

Більш детально >>>

25.09.2017 16:30

Розвиток   комунікативних   навичок  у дітей

Спілкування відіграє провідну роль у розвитку дитини. Друзі, як правило, з'являються в дитячому садку, у дворі будинку, де живе малюк, а потім і в школі. Якщо дитина не хоче спілкуватися з однолітками або у нього щось не виходить в комунікативному плані, необхідно йому допомогти. Для цього батькам знадобиться.

Більш детально>>>

21.09.2017 15:30

Нарада «Чистий четвер»


21 вересня в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради     під керівництвом голови адміністрації Берези О.Д. за участю першого заступника голови адміністрації Косьянова О.В., начальника Управління комунального господарства та благоустрою Пилипенка О.О., працівників адміністрації та представників районних комунальних служб відбулась щотижнева нарада «Чистий четвер».

Більш детально>>>

 

20.09.2017 16:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 20.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 25 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 5 100 грн.

 

 

20.09.2017 16:00

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

        

Більш детально>>>

19.09.2017 16:00

Увага!
Проводиться підбір кандидатур на посаду присяжних для участі у судових засіданнях в Центральному районному суді м. Миколаєва

До адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради надійшло звернення Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області  щодо формування списку присяжних. На підставі ст. 64 Закону України ”Про судоустрій і статус суддів ” адміністрація Центрального району проводить підбір кандидатур на посади присяжних для участі у судових засіданнях в Центральному районному суді  м. Миколаєва.У відповідності до ст. 65 Закону України ”Про судоустрій і статус суддів”

Більш детально >>>

19.09.2017 15:00

Подяка від Адміністрації Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради висловлює  подяку в підготовці та проведенні святкування 228- річниці з Дня заснування міста Миколаєва

Більш детально>>>

 

15.09.2017 17:10

У мкр. Матвіївка роботи з благоустрою тривають

У мікрорайоні Матвіївка 15 вересня для безпеки руху, як для автомобілістів так і пішоходів ДП «Миколаївський облавтодор» було виконано роботи з нанесення розмітки пішохідних переходів  біля зупинок громадського транспорту поблизу будинків № 9, 125, 179, 275 по вулиці Силікатній. Також КП «ЕЛУ Автодоріг» виконані роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття по вулиці Силікатній.

Більш детально>>>

 

15.09.2017 17:10

Свято з нагоди відзначення  Дня заснування
мікрорайону Варварівка

15 вересня до Дня заснування мкр. Варварівка на ФОК «Колос» відбулось грандіозне свято «Варварівка – гостинна брама міста Миколая».  На святкування  до  варварівців завітав міський голова Сєнкевич О.Ф., який виступив перед присутніми з привітаннями та поздоровленнями. На святі також  були присутні народний депутат України Жолобецький О.О., голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., депутати Миколаївської міської ради Бернацький О.В., Горбуров К.Є., Жайворонок  С.В.,  заступник голови адміністрації Власенко В.І. та інші почесні  гості.

Більш детально>>>

15.09.2017 17:00

Подяка від багатодітної родини

Від щирого серця дякую адміністрації Центрального району, зокрема відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи, за неодноразово надану багатогранну допомогу: це путівки до дитячих оздоровчих таборів, концерти, подарунки, до кожного свята персональне звернення, за любов і турботу.
Звертаючись за будь-яким питанням  у відповідь посмішка, доброзичливість і звичайно допомога, підтримка словом і ділом.

Мати – героїня (11 дітей)
Лавринець Ж.В.

15.09.2017 16:00

Привітання багатодітних сімей

З нагоди відзначення Дня міста Миколаєва в актовій залі адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбувся урочистий захід «Родинне свято в колі друзів» для вшанування багатодітних сімей. На свято було запрошено 50  жінок, які отримали Почесне звання «Мати-героїня», жінок, які виховують дітей без батька та мають дітей з особливими потребами, вадами здоров’я.

Більш детально>>>

 

Святкування Дня рятувальника в Центральному районі

Напередодні святкування Дня рятувальника голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. завітав до Центрального районного відділу ГУ ДСНС України у Миколаївській області та разом з начальником районного відділу Мясоєдовим І.М. привітали особовий склад зі святом.

Більш детально>>>

 

14.09.2017 16:00

Видалення карантинних рослин в Матвіївці

14 вересня поточного року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ЖЕК «Прибужжя» та небайдужими громадянами проведено рейдове обстеження відкритої території поблизу житлового масиву  ЖЕКу та територій, прилеглих до вулиці Курчатова біля річки Південний Буг щодо виявлення карантинних рослин. За підсумками рейду було виявлено та ліквідовано близько 300 кв. метрів дикорослих та карантинних рослин.

14.09.2017 14:35

День міста в Матвіївці

14 вересня  у Матвіївському будинку культури мешканці мікрорайону Матвіївки провели святкування 228-річниці заснування міста Миколаєва. Для матвіївців  це особливе свято, тому що воно  об’єднує жителів,  які не байдужі до свого мікрорайону. Матвіївка славиться добрими і працелюбними людьми, які своїми талантами щиро створюють матеріальні і духовні цінності.

Більш детально>>>

 

Екскурсія «В царстві книг»

В мікрорайоні Тернівка бібліотека-філіал №16 познайомила  дітей з «царством книг». В бібліотеці-філіал №16 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва пройшов цикл екскурсій для дошкільнят і школярів. На порозі бібліотеки гостей зустрічали не звичайні бібліотекарі, а чарівні герої  улюблених казок: бабуся казка, Царівна-жаба та Василіса Прекрасна.

Більш детально>>>

 

Комфортні відносини дітей з однолітками

Дитина, яка не має друзів, буде мати проблеми в спілкуванні з людьми в дорослому житті. Проблеми зі спілкуванням частіше виникають у сором’язливих дітей. Неможливо змінити темперамент вашої дитини, але знаючи її сильні і слабкі сторони, ви можете навчити її встановлювати комфортні відносини з однолітками. Отже як навчити дитину спілкуватися з однолітками?

Більш детально>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 13.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 20 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 301 грн.

 

Пізнавальний урок для учнів  ЗОШ №16


12 вересня в бібліотеці-філії №16 централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва, яка розташована в мікрорайоні Тернівка  відбувся пізнавальний урок для учнів 8 класу ЗОШ №16.
В затишній творчій атмосфері учасники заходу мали можливість не тільки познайомитися з біографією та відомими творами зарубіжних авторів а й взяти участь у інтерактивних завданнях.

Більш детально>>>

Підготовку до опалювального сезону

Згідно  рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12 травня 2017 р. № 358 «Про заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. та його сталого походження», адміністрацією Центрального району Миколаївської міської проводиться робота з координації робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на об’єктах соціально культурного та побутового призначення відомчого житлового фонду, ОСББ, ЖБК, які розташовані на території Центрального району.

Більш детально>>>

11.09.2017 14:00

Ліквідація наркотичних написів

11.09.2017 року  адміністрацією Центрального району були проведені заходи, направлені на ліквідацію написів реклами наркотичних засобів на заборах та будівлях району. У зв’язку з складною ситуацією щодо поширення розповсюдження зазначених написів, адміністрація Центрального району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, незалежно від відомчої належності, не залишатись байдужими та у разі виявлення написів реклами наркотичних засобів, вжити дієвих заходів щодо їх усунення.

 

07.09.2017 14:15

Нарада «Чистий четвер»


7 вересня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом голови адміністрації Центрального району Берези О.Д., начальника управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Пилипенка О.О. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

07.09.2017 12:00

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

На виконання розпорядження голови адміністрації Центрального району про заходи щодо ліквідації стихійних ринків та припинення несанкціонованої торгівлі живими тваринами та харчовими продуктами тваринного походження 06.09.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради

Більш детально>>>

 

06.09.2017 17:00

Боротьба з порушниками Правил благоустрою у мікрорайоні Матвіївка продовжується

З метою дотримання мешканцями Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві   6 вересня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мікрорайону Матвіївка проведено рейд по вулицям Перекопська, Авіаційна щодо недопущення спалювання листя, гілок та інших відходів на території мікрорайону та складування відходів побутового походження на при будинкових територіях. Під час проведення рейду  було виявлено порушення п. 12.2.9, п. 12.2.11. Правил благоустрою та складено 2 адміністративних протоколи за ст. 152 КУпАП.

06.09.2017 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст. 159, порушення правил торгівлі на ринках, ст. 212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 478 грн.

05.09.2017 16:17

Черговий виїзд до учасників конкурсів “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”

05.09.2017 члени оргкомітету здійснили черговий виїзд до учасників конкурсів “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”.Цього разу до учасників приєдналися і підприємці Центрального району. Керівники ресторану “Гуляка” та кафе “Paprica” запросили комісію оцінити квіткове оформлення їх закладів. Поповнили ряди конкурсантів і ОСББ. Керівництво ОСББ ім.Макаренко (вул.Чкалова, 112), “Улей” (вул.Чкалова, 110Б), “Люмера” (вул.Декабристів, 7) представили на розгляд свої квіткові клумби.

Більш детально>>>

05.09.2017 16:15

Санітарний стан району

Адміністрація Центрального району продовжує роботи з покосу трави та бур’янистої рослинності на своїй території. Так 04.09.2017 року організовані та виконані роботи з покосу трави приватним підприємством «Евако» по пр. Героїв України. Адміністрація району звертається з проханням до керівників підприємств, організацій установ різних форм власності, приватних підприємців, мешканців приватної забудови  з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою м. Миколаєва, забезпечити повний комплекс робіт на прилеглій та закріпленій території.

05.09.2017 16:00

Капітальний ремонт доріг

З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців приватного сектору Центрального району та благоустрою м. Миколаєва ПП «Шляхрембуд № 17» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Корабельному від будинку № 39 до пров. Київського.

 

У Центральному районі привітали з 90-річним ювілеєм  учасника Великої  Вітчизняної війни Бродського Аркадія Марковича!

5 вересня 2017 року заступник голови адміністрації Центрального району Чайка Лілія Леонідівна та голова ради ветеранів Центрального району Надточій Тамара Кузьмівна привітали з 90-річним ювілеєм мешканця Центрального району, учасника Великої  Вітчизняної війни, інваліда першої групи Бродського Аркадія Марковича.

Більш детально >>>

 

Перший дзвоник у  Миколаївському  слідчому  ізоляторі

           4 вересня 2017 року члени спостережної комісії  адміністрації Центрального району відвідали ДУ «Миколаївський  слідчий  ізолятор», де утримуються під вартою 16 неповнолітніх правопорушників, які зараховані та продовжують навчання у вечірній загальноосвітній школі №1 м. Миколаєва.

Більш детально>>>

04.09.2017 13:00

Впорядкування мкр. Соляні

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним Центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, забезпечення тимчасової зайнятості людей, які шукають роботу і користь місцевій громаді по благоустрою та санітарному утриманню територій.

Більш детально>>>

04.09.2017 11:00

УВАГА!!!
Штормове попередження

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології в понеділок, 04 вересня, в Миколаєві та області очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с, містами сильні зливи. В окремих районах град. Така погода збережеться до кінця доби 04.09.2017 року.
Радимо Вам бути уважними та обережними!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН
в Центральному районі

01.09.2017 11:00

День знань у мікрорайоні Матвіївка


       Першого вересня в Матвіївський ЗОШ № 24 відбулося свято Дня знань. Урочисту лінійку відкрила директор школи № 24  Жеребцова Тамара Володимирівна, привітала присутніх з початком нового навчального року. Зі словами привітань та побажань успіхів виступив гість свята депутат міської ради Мотуз Сергій Васильович, завідувач сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка Довженко Юрій Васильович та інші. Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.

Першовересень прийшов


Це, найперше, свято першокласників. У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 цього року  три перших класи.Свято в школі відчувалося вже від воріт. Оскільки діти розпочинали свою подорож в Країну знань на уявній повітряній кулі,  то і при вході до навчального закладу учнів, батьків. учителів стрічала гарна повітряна куля.

Більш детально>>>

 

31.08.2017 16:30

Засідання по погашенню заборгованості заробітної плати

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 31.08.17 року проведено чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію було запрошено 6 керівників підприємств боржників та 5 фізичних осіб підприємців. В ході засідання комісії була розглянута інформація по кожному запрошеному підприємству та визначено заходи щодо погашення боргів.

 

РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен день працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації смітттєзвалищ по вулицям Центрального району, а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

Зустріч з мешканцями мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі

31 серпня 2017 депутат Верховної ради Жолобецький О.О. та голова адміністрації Центрального району Береза О.Д.  провели зустріч з мешканцями  мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі «Миколаївводоканалу» за залізничною колією. На зустрічі також були присутні представники МКП «Миколаївводоканал» та комунального підприємства «Комунальне будівництво» Миколаївської міської ради.

Більш детально>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 478 грн

У мікрорайоні Матвіївка відсвяткували День незалежності

26 років - стільки зараз виповнилося нашій державі. За її буремну та, все ж, незалежну історію ми зазнали і радощів, і прикрощів. Зараз ми з впевненістю можемо стверджувати: незалежність нам не дісталася - ми її вибороли. Тому і маємо право святкувати цей особливий для усіх патріотів день.24 серпня о 17 годині  на території житлового масиву КЖЕП «Прибужжя» за адресою вул. Силікатна біля буд. 275 на розважальному майданчику, творчий колектив Матвіївського будинку культури організував та провів культурно-розважальну програму в честь Дня незалежності України.

Більш детально>>>

Штормове попередження

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології в понеділок, 28 серпня, в Миколаєві та області очікуються сильні пориви вітру 15-20 м/с та дощі з грозами, в окремих районах град. Така погода збережеться до кінця доби. Радимо Вам бути уважними та обережними!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН
в Центральному районі

Шановні громадяни!

Служба у справах дітей повідомляє, що в результаті нещасного випадку постраждала малолітня дитина Багнюк Дамір Сергійович, 02.06.2014 р.н. Хлопчик отримав 50% опіків тіла та перебуває в опіковому відділенні лікарні. Лікування дитини потребує значних коштів, які сім’я вже на даний час вичерпала.
Прохання відгукнутися всіх небайдужих громадян та надати допомогу у лікуванні дитини.
Рахунок: Приват Банк № 4149437861230298 на ім’я матері дитини Багнюк Елеонори Олексіївни для лікування Багнюка Даміра Сергійовича, 02.06.2014 р.н.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 23.08.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 92 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 26 101грн

 

У Варварівці відзначили
День Державного Прапора України

Щороку 23 серпня  учні, батьки, педагогічний колектив, жителі мікрорайону Варварівка святкують День Державного Прапора України, який заснований Указом Президента в 2004 році на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. При в’їзді у Варварівку, на Одеському шосе, де  проходить церемонія підняття Державного Прапора України, саме в цей день збираються учні загальноосвітніх шкіл № 60 та № 61, вчителі, батьки, місцева громадськість.

Більш детально>>>

У Центральному районі привітали ювіляра

18 серпня 2017 року виповнилося 80 років Щербині Анатолію Дмитровичу – шанованій у районі людині.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя  гості вручили  ювіляру Пам’ятний адрес від Адміністрації Центрального району та від  районної Ради ветеранів, цінні подарунки та квіти.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

17.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.На момент проведення рейду стихійна торгівля припинена.З власниками пересувних тимчасових споруд за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг пр. Центрального проведено роботу щодо належного утримання прилеглої до об’єкту території. Робота у даному напрямку триває.

У мікрорайоні Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

17 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка було перевірено санітарний стан вулиць Матвіївська, Верхня, Маршала Чуйкова, Лісова по шляху слідування маршрутних автобусів № 54. У ході обстеження були виявлені порушення п. 12.2.42 Правил благоустрою, а саме несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих до будинку територіях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

Увага, ХОЛЕРА!!!

У серпні місяці у районі гідроспоруди «Інгульський пішохідний міст», при плановому моніторингу води відкритих водойм, було виявлено збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, а саме Vibrio cholerea O1 біовар Eltor серовар Ogawa», який є збудником холери.
Холера — гостра інфекційна антропонозна хвороба, яку спричинюють холерні вібріони, має фекально-оральний механізм передачі інфекції, та нерідко характеризується розвитком тяжкої діареї, яка супроводжується значними порушеннями водно-іонного обміну, тяжким зневодненням організму, розладами гемодинаміки.

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

17 серпня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом голови адміністрації Центрального району Берези О.Д., першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Завершується літнє оздоровлення
дітей пільгових категорій

Незабаром завершується літня оздоровча кампанія дітей пільгових категорій, що проводилась з 5 червня   адміністрацією Центрального району.  За літо  діти відпочили у оздоровчих таборах нашої області та ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) і УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).   14 серпня  ще 91 дитину направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка).
Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Крім того, продовжено оздоровлювати дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах та  дітей з сімей, батьки, яких приймають участь  в  АТО та дітей з сімей переселенців за їх зверненнями.

Розшукується мати-зозуля

В Центральному районі міста, в будинку непридатному для проживання, службою у справах дітей знайдено двох малолітніх: хлопчика та дівчинку приблизно 2 та 5 років. Діти голодні, брудні, налякані просили їсти у сусідів, які й повідомили про дітей. Діти не знають свого прізвища, тільки імена Максим та Віка, маму звати Альона.

Більш детально>>>

 

Боротьба з амброзією триває

10 серпня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Соляні» проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Соляні» та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Героїв України щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

У мкр. Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

09 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. У ході обстеження вулиць Тимірязєва, 1 Піщана, 2 Піщана були виявлені порушення п. 12.2.9, а саме самовільне скидання побутового сміття, побутових відходів у не відведених для цього місцях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

У районі тривають роботи по ліквідації стихійної торгівлі  

09.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участі представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району та ТОВ «ВалАн» проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. Нікольська ріг вул. Потьомкінської (ринок «Минутка»).

Більш детально>>>

Як діти батька виховували!

Звичайний будній робочий день служби у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва. Працівники служби працюють у звичному режимі по завчасно складеному плану роботи. Але тільки той, хто не знає тонкощів роботи даного відділу адміністрації може думати, що все так чинно, розмірено, згідно плану. Той, хто працював у службі, або хоча б трошки стикався зі специфікою роботи даного напрямку знає, що не треба тішитися спокоєм та розміреним ритмом роботи, тому що будь якої хвилини може надійти інформація на відпрацювання якої необхідний негайний виїзд або інші відповідні заходи на подолання проблеми.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

 08.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками управління споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Боротьба з написами реклами розповсюдження наркотиків продовжується!

    

Вже з початку серпня місяця поточного року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були вжиті заходи щодо ліквідації більш ніж 30 написів інтерернет-месенджерів, через які відбувається розповсюдження наркотичних речовин.

Більш детально >>>

ЩОДЕННА РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен тиждень за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації сміттєзвалищ по вулицям Центрального району,  а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок, листя  дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

3 серпня виповнилося 90 років жителю Центрального району, учаснику бойових дій  Великої Вітчизняної війни Григоренку Івану Авксентійовичу


Привітали   Івана Авксентійовича з цією визначною датою  заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К. Гості висловили  ювіляру слова безмежної шани та вдячності за його нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки і побажали довгих років життя у гарному настрої, злагоди та любові рідних і близьких та вручили  цінні подарунки і Подячний лист адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За ратний подвиг у роки ВВВ та багаторічну працю на благо нашої Батьківщини».

Більш детально>>>

У районі продовжуються   роботи з благоустрою

Адміністрацією Центрального району для поліпшення благоустрою міста та естетичного стану вулиць, дворів та будинків, а також з метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів на відкритих територіях  у мікрорайоні Матвіївка проведені роботи  по покосу сухостою трави в місцях відпочинку та загального користування. До виконання робіт було залучено ФОП ТОВ «Байда», яке  покосило траву в зоні відпочинку та на дитячому майданчику в Парку Слави, а також  була очищена зелена зона вздовж дороги по вул. Силікатна від сухостою трави біля старого кладовища та інше.

 

Батьки, оберігайте своїх дітей від небезпечних занять

Велика кількість травмувань та нещасних випадків починається саме з дитячих пустощів та цікавості. Тому, кожен з батьків змалечку навчає своїх дітей основам безпечного поводження з побутовими приладами, правил безпеки в побуті, на дорозі, на природі, у воді.

Більш детально>>>

 

 

31  липня  адміністрацією Центрального району ще 105 дітей пільгових категорій направлено в оздоровчі табори

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 31  липня,  ще 105 дітей направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка) ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса). 

Більш детально>>>

 

Благоустрій району

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради спільно з громадською організацією «Миколаїв – чисте місто» 11 липня організовано та проведено прибирання клумб по пр. Центральному ріг вул. Садової. Метою вказаного заходу наголосити мешканцям, що потрібно любити своє рідне місто та не забруднювати його.

Більш детально>>>

Моніторинг по боротьбі з амброзією

27 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Центральний 1» дільниця 2 проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Центральний 1» дільницею №2 та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Центральному, вул. Колодязній та вул.6 Слобідській щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

Санітарний стан території

Кожен день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

27 липня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Під час відвідування дітей підоблікового контингенту службою у справах дітей
в одній із сімей розпочалася бійка

З метою контролю за ситуацією в родинах дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, регулярного нагляду за станом виконання батьками батьківських обов’язків, аналізу стану виховання та утримання дітей, умов їх проживання службою у справах дітей регулярно здійснюються виходи в сім’ї, переважно з залученням працівників інших установ –суб’єктів соціальної роботи.

Більш детально>>>

Рейдове обстеження

25 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради   проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану прилеглих територій мкр. Соляні, пров.Парусний.

Більш детально>>>

 

Ліквідація сміттєзвалища

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до мешканців м. Миколаєва з проханням не утворювати сміттєзвалища на міських територіях. Завдяки неправомірним вчинкам громадян, на узбіччі проїзної частини по вул. 2 Набережна утворилось сміттєзвалище побутового сміття.

Більш детально>>>

 

«Веселе літо» в мкр. Матвіївка

Літо - сонячна, різнобарвна та ласкава пора року, коли тепле сонечко зігріває наші серця, синє море дарує гарний настрій і навіть дощ сприймається в літку інакше, якось по особливому! Саме в літку наші маленькі жителі звільняються від такого надокучливого але життєво необхідного навчання і нестримно весело проводять своє дозвілля на ігрових майданчиках.

Більш детально>>>

Збережемо ліс

У спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Частішають випадки займань лісових насаджень, сухої трави та сміття.З метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів, попередження пожеж у лісових масивах та на виконання доручення Миколаївського міського голови від 18.04.2017 року № 792/02.02.01-22/17/14/17 “Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях”, головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  Березою Олександром Дмитровичем спільно з представниками управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради та ДП “Миколаївське лісове господарство”

Быльш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         20.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

18.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради при підтримці патрульної поліції м. Миколаєва організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до Тернівського роздоріжжя)

Быльш детально>>>

 

Безпечне житло

11 липня 2017 року представниками Центрального РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області спільно з працівниками міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в рамках проведення операції під умовною назвою «Житло», ціль  якої - профілактика пожеж у побуті, було проведено рейд з перевірки протипожежного стану помешкань соціально незахищеної категорії населення, а саме поодиноко проживаючих осіб похилого віку, неблагополучних сімей, які знаходяться на обслуговуванні міського територіального центру соціального обслуговування.

Більш детально>>>

Рейд у мкр. Матвіївка

19 червня  працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка сумісно з громадськими активістами було організовано та проведено рейд з метою недопущення спалювання на території мікрорайону листя, гілок, сухостою трави. За результатами рейду була  проведена бесіда з мешканцями мікрорайону про недопущення розведення вогнищ на території міста та складено адмін протокол на порушників за ст.152 КУпАП на мешканку мікрорайону яка спалювала сухостій трави на прилеглій території до будинку.

 

У мкр. Варварівка проводяться роботи по очищенню вулиць

Для поліпшення санітарного стану мікрорайону Варварівка Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради систематично проводиться робота з мешканцями мікрорайону щодо  прибирання прилеглої території до приватних домоволодінь, викосу бур’янистої рослинності, утримання в належному санітарному стані.

Більш детально>>>

 

Шановні громадяни!

У зв’язку із початком сезону відпусток та літніх канікул Центральний районий відділ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області нагадує громадянам про дотримання заходів безпеки під час відпочинку на водних об’єктах Центрального району. Звертаємо Вашу увагу на те, що відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. А купання дітей тільки у присутності дорослих.

Більш детально>>>

 

Кожній дитині – родину, захист та увагу

Діти - наше майбутнє! А тому кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал. Для неї слід забезпечити максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров'я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, позитивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують, розвиток навичок догляду за собою й вирішення повсякденних проблем, позитивне уявлення про себе саму, формування само ідентичності, розвиток навичок міжособистісного спілкування і впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії.

Більш детально>>>

Літнє оздоровлення дітей

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 17  липня, 77 дітей направлено в ДОТ «Маяк». 

Більш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         13.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.
В ході проведення рейду, з підприємцями та реалізаторами на торговельних об'єктах проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності наявності дозвільних документів на торговельному об’єкті та про дотримання правил торгівлі.

Більш детально>>>

«Грані 3»

В часи технологічного розвитку, інновацій в різноманітних сферах життєдіяльності, відкритості та доступності інформації все одно існує безліч порушень прав людини але най актуальнішим є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Найчастіше жертвами такого явища стають незахищені верстви населення, які шукають працевлаштування за кордоном за для покращення своїх соціальних умов або шукачі легкого заробітку, які не враховуючі ризиків самовільно віддають себе до рук рабовласників, проте існують винятки, коли люди стають жертвами обставин.

Більш детально>>>

Боротьба з нечистотами

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради наголошує, що зливання рідких нечистот у міську каналізаційну мережу заборонено!Адміністрація району звертається до мешканців міста з проханням, якщо Ви стали свідками зливу нечистот у міську каналізаційну мережу або у будь-якому іншому не відведеному для цього місці, фіксувати зазначене правопорушення шляхом фотофіксації.

Більш детально>>>

У Матвіївці продовжуються роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією  КП «ЕЛУ автодоріг» у мікрорайоні Матвіївка продовжуються роботи  по очищенню підбардюрної частини дороги  по вул. Силікатній від  піску, який намивається під час дощів та погіршує умови для пересування автотранспорту.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини, ст.183, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 476грн

 

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

У Матвіївці виконані ремонтні роботи доріг по вулицям
Польській та Відродження

В липні місяці поточного року при підтримці адміністрації Центрального району за участю мешканців вулиці Відродження були організовані роботи по  ремонту дорожнього покриття на перехресті вулиць Польської та Відродження у мікрорайоні Матвіївка. За результатами роботи було укладено 150 тон асфальтової крихти та відремонтовано близько 600 погонних метрів дорожнього покриття.

 

Укладання асфальту у мкр.Тернівка

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради закінчила благоустрій вулиці Одеської в мікрорайоні Тернівка, яка була розпочата в 2016 році та призупинена через настання холодів. Виконання робіт  по укладанню асфальту виконала підрядна організація ТОВ  «Миколаївавтодор».
Мешканці вулиці дуже вдячні адміністрації за проведені роботи.

 

 

УВАГА!!!БОТУЛІЗМ!!!

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОПЕРЕДЖАЄ!

Ботулізм - гостре інфекційне захворювання, обумовлене отруєнням ботулотоксином, що потрапляють в організм людини внаслідок вживання різних продуктів харчування, що містять токсини ботулізму і характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

Більш детально>>>

 

Миколаїв – чисте місто

Більш детально>>>

 

 

Члени оргкомітету  здійснили перший об’їзд учасників   проекту “Миколаїв квітучий 2017”

06.07.2017 члени оргкомітету проекту “Миколаїв квітучий 2017” здійснили перший об’їзд учасників конкурсу “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти біля школи”. Жителі Центрального району, які відгукнулися на проведення конкурсів представили на розгляд конкурсної комісії багате різноманіття квітів та творчий підхід до облаштування квітників і клумб.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         07.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області, громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до центру міста)

Більш детально>>>

 

В адміністрації Центрального району пройшла

зустріч з народним депутатом

України Жолобецьким О.О.

 

Більш детально>>>

 

Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"

На обліку в Центральному районі знаходиться 645 багатодітних сімей, в яких виховується 2112 дітей. З 2008 року ще одним напрямком в роботі відділу з гуманітарних питань є робота з багатодітними сім'ями та подання кандидатур багатодітних жінок на присвоєння їм почесного звання України "Мати-героїня".

Більш детально>>>

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 05.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 24 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини  ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7548грн.

 

Нарада «Чистий четвер»

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 06.07.2017 під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. відбулась нарада «Чистий четвер».
На нараді були присутні керівники житлово-комунальних підприємств, представники організацій та підприємств району. На нараді розглянуто ряд таких питань:

Быльш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         27.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.

Більш детально >>>

 

 

У Матвіївці відбувся виїзний прийом громадян представником КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації»

У кожен перший четвер місяця у приміщенні сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 з 9.00 до 12.00 годин проходить в’їздний прийом громадян за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.
Так, 06 липня 2017 року відбувся прийом представника з БТІ. На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу.
Наступний прийом відбудеться 07 вересня 2017 року.

Видалення написів реклами наркотичних засобів


05.07.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були проведені заходи, направлені на ліквідацію написів реклами наркотичних засобів на парканах та будівлях району.

 

Більш детально>>>

 

Адміністрація Центрального району проводить благоустрій вулиць в мікрорайоні Тернівка

Так  підрядною організацією ФОП  «Симонян С.А.» виконані роботи по укладанню асфальту по вулиці Цілинній (від Харчокомбінату до вулиці Сергія Цвєтка). Мешканці мікрорайону дуже вдячні  адміністрації за проведені роботи.

          

 

 

На захисті прав дітей

Кожного дня служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради реалізовує державну політику з питань соціального захисту дітей.
Завдяки плідній праці протягом І півріччя нашою службою досягнуто певних результатів.
Станом на 03.07.2017 р. в Центральному районі на обліку в службі перебуває 246 дітей за різними категоріями, в тому числі, 218 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 28 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Більш детально>>>

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев