ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка
Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

30.11.2018 17:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району проводиться роз'яснювальна робота щодо дотримання пожежної безпеки

В п`ятницю, 30 листопада, працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району проведено бесіди з мешканцями приватного сектору щодо дотримання пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2018-2019. Особливу увагу приділили сім`ям які користуються пічним опаленням.

В ході роз'яснювальних бесід всім було вручено листівки з правилами дотримання пожежної безпеки.

Відділ соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району

30.11.2018 16:00

Проектно-кошторисна документація повинна бути завершена в найкоротші терміни – Олександр Береза про ремонт освітлення провулку Фінський в Центральному районі 

Сьогодні, 30 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду щодо здійснення капітального ремонту освітлення по провулку фінському в мікрорайоні Соляні. Олександр Береза поставив перед виконавцями робіт чітке завдання – необхідно завершити розробку проектно-кошторисної документації в короткі терміни, аби вже у 2019 році за настання сприятливої погоди розпочати роботи.

Більш детально>>>

30.11.2018 15:15

Шановні мешканці та підприємці Центрального району!

Центральний район міста Миколаєва готується до проведення Новорічних та Різдвяних свят. Щоб створити святковий настрій городянам та гостям міста, адміністрація району звертається з проханням до власників кафе, керівників підприємств торгівлі та сфери послуг, до мешканців Центрального району прикрасити фасади своїх будинків і прилеглі території новорічною атрибутикою і ілюмінацією.

Яскраві вітрини магазинів, кафе, салонів, готелів будуть створювати привабливий вигляд вулиць району, радувати око відвідувачів і піднімати настрій перехожим. Заздалегідь вдячні за порозуміння.

Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району

30.11.2018 14:50

Увага! Жителів Центрального району попереджають про погіршення погодних умов

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, 1 грудня очікується погіршення погодних умов. Вночі сильний сніг, вдень сніг. Слабка хуртовина, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Вітер північний, 9-14 м/с. Температура вночі 4-6° морозу, вдень 0-2° морозу.

2-3 грудня - мінлива хмарність, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вночі, вранці 3 грудня місцями туман. Вітер південно-східний, 5-10м/с. Температура вночі 6-11° морозу, вдень 2 грудня 0-5° морозу, 3 грудня 1-6° тепла.

Будьте пильні та бережіть своє здоров'я!

Сектор з питань НС та ЦЗН в Центральному районі

30.11.2018 13:35

Для адміністрації Центрального району найголовніше бути готовими до будь-яких погодних колапсів взимку, - Олександр Береза провів нараду щодо зимового періоду 2018-2019

У п’ятницю, 30 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду щодо прибирання вулиць у зимовий період 2018-2019 рр. при снігових заметах та ожеледиці. На нараді обговорили стан підготовки до зимового періоду та організацію прибирання Центрального району під час снігових заметів та ожеледиці та контроль ситуації з вивезенням сміття під час снігових заметів.

Більш детально>>>

30.11.2018 11:20

30 листопада – Міжнародний День захисту інформації!

1988 року американська Асоціація комп’ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію хробака, якого назвали за іменем його творця – Морріса. День захисту інформації був створений для підвищення обізнаності та пропаганди найкращих практик комп'ютерної безпеки.

Більш детально>>>

 

30.11.2018 09:50

В Центральному районі згідно рішення виконкому здійснюється демонтаж металевих гаражів встановлених на самовільно зайнятій земельній ділянці

З метою усунення порушень вимог земельного законодавства і приведення самовільно зайнятої земельної ділянки у придатний для використання стан шляхом демонтажу незаконно встановленої споруди в м. Миколаєві, згідно з п. 2.9 Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом та поверненням самовільно зайнятих земельних ділянок, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 21.04.2011 № 5/15, керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»», виконавчий комітет Миколаївської міської ради доручив адміністрації Центрального району виконати всі необхідні роботи щодо демонтажу самочинно розміщених металевих гаражів біля житлових будинків №183А, №187 по пр. Центральному.

Більш детально>>>

29.11.2018 17:00

В Центральному районі продовжується роз'яснювальна робота щодо дотримання ЗУ «Про декомунізацію» із мешканцями приватного сектору в Тернівці

В середу, 28 листопада, працівники відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району продовжили роз'яснювальну роботу з мешканцями приватного сектору щодо належного утримання прибудинкових територій та виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) та тоталітарних режимів України та заборони пропаганди їхньої символіки».

Більш детально>>>

29.11.2018 16:10

До уваги жителів Центрального району!!! Насильство в сім'ї. Як захистити себе та родину

Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” - насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

Більш детально>>>

29.11.2018 14:00

Заплановану розводку мостів на сьогодні перенесли на 3 грудня

За ініціативою замовника (ГП «Миколаївський суднобудівельний завод»), запланована розводка мостів, яка повинна була пройти 30 листопада, перенесена на 3 грудня. 3 грудня, понеділок, з 12:00 до 13:00 години в м. Миколаїв розведуть Південно-Бузький (Варварівський), Інгульский, та пішохідний понтонний мости.

Просимо врахувати цю інформацію при плануванні свого маршруту!

КП "ЕЛУ автодоріг"

29.11.2018 11:55

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Вулиця Соборна – поперечна вулиця Миколаєва. Перша назва вулиці «Єлисаветградська» запропонована П.І.Федоровим у 1822 році, але не затверджена віце-адміралом О. С. Грейгом. Назву було запропоновано так, оскільки вулиця вела до Інгульського мосту, через Інгульський узвіз, а від мосту починалася Єлисаветградська дорога. Поліцмейстер Г. Г. Автономов 1835 року запропонував назву «Соборна». Ця назва пов'язана з тим, що початок цієї вулиці знаходився поряд з Адміралтейським собором Св. Григорія Великої Вірменії. Згодом, у другій половині XIX ст., вулицю продовжено на південь до Каботажного спуску, повз Вавілову дачу.

Більш детально>>>

29.11.2018 08:40

Обережно! Африканська чума свиней!

Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – висококонтагіозна вірусна хвороба, яка характеризується блискавичністю і високою летальністю, збудник стійкий до факторів зовнішнього середовища. До африканської чуми сприйнятливі домашні й дикі свині незалежно від віку і породи. Свині заражаються, головним чином, при поїданні кормів, контамінованих вірусом. Зараження можливе також респіраторним шляхом.

Більш детально>>>

28.11.2018 15:35

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 28.11.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 33 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 179, розпивання спиртних напоїв на виробництві. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 860 грн.

 

 

28.11.2018 15:10

#Центральнийрайон_прекрасний

Останні осінні дні 2018 року в Центральному районі. Фото зроблені ще у жовтні, але краса - не має часових рамок, тому ділимося із Вами знімками головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району Євгена Адирова.

Більш детально>>>

 

28.11.2018 13:25

Дотримання Законів України - наш свідомий обов'язок! - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про виконання ЗУ "Про декомунізацію"

Адміністрація Центрального району на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням вимог ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності (імен, псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пп. «а», «б» п. 3.3 ч. 3 Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м. Миколаєва та громадських організацій нагадує жителям про те, що процес декомунізації на території Центрального району триває й досі.

Більш детально>>>

28.11.2018 12:10

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району провели виїзну нараду щодо покращення стану благоустрою

На доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези завідуючим сектором соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району 28 листопада було проведено обстеження в Матвіївці щодо покращення стану благоустрою в мікрорайоні.

Більш детально>>>

 

28.11.2018 10:05

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Більш детально>>>

 

28.11.2018 08:40

До уваги жителів Центрального району! Запланована розводка мостів переноситься на 30 листопада

За ініціативою замовника (ГП «Миколаївський суднобудівельний завод»), запланована розводка Південно-Бугського (Варварівський), Інгульского, та пішохідного понтонного мостів, яка повинна була пройти 28 листопада, перенесена на 30 листопада.

У п'ятницю, 30 листопада, з 12:00 до 13:00 години в м. Миколаїв розведуть Південно-Бугський (Варварівський), Інгульский, та пішохідний понтонний мости. З акваторії "Миколаївського суднобудівельного заводу" вийде ракетний катер ВМС України U153 «Прилуки».

КП "ЕЛУ автодоріг"

27.11.2018 16:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району проводяться обстеження вулиць щодо виявлення порушників Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 27 листопада, працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району проведена робота з мешканцями приватного сектору щодо належного утримання прибудинкових територій та проведено бесіду щодо необхідності виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) та тоталітарних режимів України та заборони пропаганди їхньої символіки».

Більш детально>>>

27.11.2018 12:00

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Більш детально>>>

 

27.11.2018 09:45

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Більш детально>>>

 

27.11.2018 09:00

До уваги жителів Центрального району! 28 листопада у Миколаєві розведуть мости!

У середу, 28 листопада, з акваторії ДП "Миколаївський суднобудівний завод" вийде ракетний катер "Прилуки". У зв'язку з цим відбудеться розведення Південнобузького та Інгульського мостів. Планується, що розведення мостів пройде з 12:00 до 13:00.

Резервним днем для виходу корабля обрано 29 листопада. Просимо врахувати це при плануванні свого маршруту!

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

26.11.2018 14:50

У мікрорайоні Варварівка Центрального району проводится роз'яснювальна робота із жителями щодо дотримання Правил благоустрою

Сектором соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району продовжуються виконуватись роботи по благоустрою мікрорайону: проводиться інформаційна - роз'яснювальна робота з підприємствами та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою.

Більш детально>>>

 

26.11.2018 12:35

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району виконано ремонт ділянки дороги, якою курсують маршрути №54 та №48

У мікрорайоні Матвіївка відновлено ділянку дороги, якою курсують автобусні маршрути №54 та №48. Про це повідомив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза під час наради з керівниками структурних підрозділів міської ради, яку сьогодні, 26 листопада, провів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Більш детально>>>

 

26.11.2018 11:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: перелік необхідних документів для встановлення опіки та піклування

Один із пріоритетних напрямків сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - встановлення опіки та піклування. Встановлення опіки та піклування – це влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів.

Більш детально>>>

26.11.2018 10:25

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

26.11.2018 08:30

Шановні жителі Центрального району, просимо вас бути пильними та обережними у зв'язку зі змінами погодних умов!

У понеділок, 26 листопада, на більшій частині території країни складні погодні умови: мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, вдень на Прикарпатті та у центральних областях місцями сильні опади; температура вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла (на Закарпатті дощ, температура протягом доби 3-8° тепла); вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

У південній частині вночі без істотних опадів, вдень дощ; температура вночі 0-5° тепла, вдень 5-10°; вітер південний, 7-12 м/с. 

Український гідрометцентр

25.11.2018 15:40

В Центральному районі за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації виконано капремонт частини вулиці Нікольської

Сьогодні, 25 листопада, завершено виконання капітального ремонту асфальтного покриття частини вулиці Нікольська в Центральному районі Миколаєва. На гарячу лінію голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка надійшло звернення щодо аварійного стану асфальтного покриття по вулиці Нікольська та прохання його відремонтувати. Варто зазначити, що питання виконання капремонту вже неодноразово обговорювалося і з міською владою.

Більш детально>>>

24.11.2018 16:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні в 1932-33 років хвилиною мовчання та покладанням квітів

Мільйони загиблих, точна кількість яких невідома й досі, тисячі ненароджених, зруйновані і обірвані людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти й сьогодні. Ім’я великої трагедії — Голодомор, Головна ціль та мета — геноцид.

Більш детально>>>

 

24.11.2018 11:00

Ми маємо це пам'ятати: 10 фактів про Голодомор 1932-33 років

На думку більшості істориків, причиною виникнення в Україні та інших частинах СРСР голоду 1932-33 років стала примусова і репресивна для селян політика хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Від голоду в Україні, відомого як Голодомор, померло, за уточненими даними, від 3 до 3,5 мільйона людей. Кількість жертв у всьому Союзі оцінюють до семи мільйонів.

Більш детально>>>

 

24.11.2018 09:00

Голодомори 1921-23, 1932-33, 1946-47 років – чорна сторінка в історії кожної родини. 24 листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів, геноциду українського народу. 

Сьогодні ми сильні та незалежні, тож не маємо права забути про страшні голодні часи, що призвели до смерті мільйонів українців…

Вшануймо разом пам’ять тих, хто був жорстоко знищений штучним голодомором… Запали свічку пам’яті у своїй душі!

 

Олександр Береза

 

23.11.2018 16:30

«Цього дня вони чекають на тебе»: жителів Центрального району запрошують вшанувати пам'ять жертв голодоморів

24 листопада Миколаївщина долучиться до вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. По всій області відбудуться жалобні заходи в пам'ять про жертв геноциду. У Миколаєві заплановано Скорботну ходу від площі перед Кафедральним собором на вулиці Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів, де відбудеться молебень. Захід розпочнеться о 14:45.

Після загальнонаціональної хвилини мовчання відбудеться акція «Засвіти свічку пам’яті» (початок о 15:30). Вшануйте пам'ять мільйонів вбитих українців, запаливши свічку на своєму вікні.

Миколаївська обласна державна адміністрація

23.11.2018 16:00

В Центральному районі на площі "Адміралтейства" реалізують проект учнів класичного ліцею "Майданчик для вигулу та тренування собак"

У п’ятницю, 23 листопада, на доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези першим заступником проведено нараду із представниками Миколаївського класичного ліцею щодо реалізації Україно-словацького проекту «Активний громадянин – єфективна влада» в якому беруть участь школярі.

Більш детально>>>

 

23.11.2018 14:20

Жителів Центрального району попереджають про ускладнення погодніх умов: прогнозують ожеледицю на дорогах

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу активного циклону вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада очікується ускладнення погодних умов: дощ та мокрий сніг, вночі 27 листопада сильні опади. На дорогах ожеледиця, в окремих районах налипання мокрого снігу, ожеледь. 27 листопада пориви вітру, 15-20 м/с. Протягом 27-28 листопада зниження температури повітря до 1-6° морозу.

28 листопада поступове припинення опадів та явищ, на дорогах збережеться ожеледиця. Будьте пильні та бережіть своє здоров'я!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій в Центральному районі міста Миколаєва управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради

23.11.2018 12:55

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі та санітарного стану прилеглої до об'єктів торгівлі: складено 7 адмінпротоколів

У четвер, 22 листопада 2018 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з санітарною інспекцією адміністрації району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі та санітарного стану прилеглої до об'єктів торгівлі території по пр. Центральному від вул. 3 Слобідської до вул. 6 Слобідської.

Більш детально>>>

23.11.2018 10:00

В Центральному районі із субвенції, отриманої народним депутатом Олександром Жолобецьким, виділено 320 тисяч гривень на капітальний ремонт провулку Фінський в мікрорайоні Соляні

Завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Жолобецького, який у 2018 році домігся отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, із отриманої загальної суми субвенції виділено 320 000 гривень на виконання капітального ремонту провулку Фінського у мікрорайоні Соляні. Коштами міського бюджету буде забезпечено розробку проектно-кошторисної документації та співфінансування у розмірі 3%.

Більш детально>>>

22.11.2018 15:40

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Більш детально>>>

 

22.11.2018 13:35

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проведено рейд щодо виявлення порушень Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи

В середу, 21 листопада, працівниками адміністрації Центрального району була проведена робота з мешканцями приватного сектору щодо належного утримання при будинкових територій. Так, наприклад, по вулиці Матвіївській був проведений рейд по виявленню порушників Правил благоустрою та санітарного утримання населеного пункту. Під час рейду особлива увага була приділена прибиранню опалого листя біля будинків.

Більш детально>>>

22.11.2018 12:15

В адміністрації Центрального району відбулась нарада щодо обговорення питання сфери ЖКГ

В четвер, 22 листопада, першим заступником голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександром Косьяновим разом із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенко та начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом проведено нараду в залі засідань з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Центрального району та підготовки санітарного стану на території району перед відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів.

Більш детально>>>

22.11.2018 11:00

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 4 адмінпротоколи

У середу, 21 листопада 2018 року, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з санітарною інспекцією адміністрації району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі та санітарного стану прилеглої до об'єктів торгівлі території по вул. Соборній та по пр. Центральному.

Більш детально>>>

 

22.11.2018 09:40

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО: історія великого Адмірала Макарова

Макаров Степан Осипович народився 27 грудня 1848 (8 січня 1849р.) в сім’ї прапорщика в Миколаєві. З юнацьких літ Степан Осиповіч пов'язав свою долю з морем і до кінця життя не змінив йому. За проектом С.О. Макарова і під його керівництвом був побудований перший в світі могутній криголам «Єрмак», на якому він двічі здійснював плавання до Арктики. В результаті двох кругосвітніх подорожей в 1891 і 1894 роках були зроблені наукові відкриття в області океанографії та географії. Його ім’ям названо один з островів Карського моря.

Більш детально>>>

21.11.2018 15:50

Працівники адміністрації Центрального району відвідали презентацію сучасного підмітально-вакумного автомобіля для прибирання вулиць

У середу, 21 листопада, на території комунального підприємства «ЕЛУ автодоріг» відбулася презентація сучасної підмітально-вакумного автомобіля для механічного прибирання вулиць. На презентації були присутніми заступник голови адміністрації Центрального району та начальник відділу санітарної інспекції адміністрації Центрального району.

Більш детально>>>

21.11.2018 15:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 21.11.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 21 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 920 грн.

 

 

21.11.2018 13:35

В Центральному районі відзначили День Гідності та Свободи покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної сотні

У середу, 21 листопада, в Центральному районі Миколаєва в сквері Європи відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, на яке зібралися небайдужі миколаївці та представники міської і обласної влади. Вшанувати пам’ять загиблих прийшли голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації.

Більш детально>>>

21.11.2018 11:20

Працівники адміністрації Центрального району отримали сертифікати семінару “Ділова англійська мова як комунікативний засіб професійного спілкування”

У вівторок, 20 листопада 2018 року, у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулось урочисте вручення сертифікатів слухачам тематичного постійно діючого семінару “Ділова англійська мова як комунікативний засіб професійного спілкування” у якому взяли участь працівники адміністрації Центрального району.

Більш детально>>>

 

21.11.2018 09:45

В Центральному районі виконуються роботи щодо прибирання головної вулиці міста - Соборної

Адміністрацією Центрального району виконується робота у посиленному режимі щодо прибирання опалого листя на території району. У середу, 21 листопада, працівниками комунальних служб на замовлення адміністрації Центрального району із залученням техніки виконуються роботи щодо прибирання вулицы Соборної від опалого листя із подальшим його вивезенням, очищення урн від сміття та підбирання випадкового сміття.

Більш детально>>>

21.11.2018 09:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Для нас це визначна дата вшанування величі духу та нескореності народу України, його відданості й цілеспрямованості, згуртованості та вірності у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Я щиро дякую тим, хто ціною власного життя подарував українському народові право – бути вільними і незалежними! Ми все пам’ятаємо! Ми усіх пам’ятаємо, адже єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших предків!

Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава українському народу! Слава Україні!

З повагою, Олександр Береза

20.11.2018 15:20

В Центральному районі провели благодійну акцію по збору та надання речової допомоги дітям, які цього потребують

У вівторок, 20 листопада, начальник Служби у справах дітей адміністрації Центрального району Наталя Бакалова взяла участь у круглому столі, організованому службою у справах дітей Миколаївської міської ради до Дня спільних дій в
інтересах дітей з метою розв’язання актуальних проблем та налагодження взаємодії між усіма зацікавленими установами щодо захисту прав дітей.

Більш детально>>>

20.11.2018 14:05

Головне для кожного малюка – увага, турбота і любов: 20 листопада - Всесвітній День дитини

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення. Сьогодні у всьому світі часто порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю, тому в День дитини проводяться благодійні заходи, спрямовані на допомогу нужденним.

Більш детально>>>

20.11.2018 13:00

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Більш детально>>>

 

20.11.2018 10:15

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Усиновлення – це юридичний процес, під час якого рішенням суду створюються нові, постійні відносини між батьками та дитиною, і який полягає у передачі батьківських прав та обов’язків від однієї родини до іншої, це прийняття у сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками, як з боку дорослих так і з боку дитини.

Більш детально>>>

 

19.11.2018 10:00

Жителів Центрального району закликають бути уважними та обережними під час погіршення погодних умов!

Весь день в Миколаєві буде хмарним. Прогнозують невеликий дощ вдень, який посилиться і буде продовжувати йти до самого вечора.

Народний прогноз погоди: 19 листопад вшановується пам'ять святителя Павла і Варлаама Хутинського. Cніг в цей день обіцяє сніжну зиму, яка особливо сприятлива для озимих. У минулі часи говорили: «Якщо лід на річці стає купами, то і хліба буде купа, а гладко - так і хліба буде гладко". У першій третині листопада, біля Михайлового дня (21 листопада), нерідко буває повернення тепла: задощить, затуманить, і підуть відлиги.

19.11.2018 08:45

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

18.11.2018 16:00

Центральний район багатий на талановитих людей: Олександр Береза привітав колектив ансамблю «Веселка» із 30 річницею від дня створення

Сьогодні, 18 листопада, у Миколаївському міському палаці творчості учнів святковим концертом відзначили 30 річницю створення народного художнього колективу ансамблю танця «Веселка». Привітав колектив ансамблю «Веселка» зі святом і голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, побажавши творчої наснаги, натхнення та великих перемог.

Більш детально>>>

17.11.2018 13:00

Олександр Береза нагороджений почесною відзнакою «За партнерство та співпрацю» за підтримку аграріїв Центрального району

У суботу, 17 листопада, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося урочисте святкування Дня сільськогосподарського працівника та 25-річниці створення ТОВ «Золотий колос».

Більш детально>>>

 

16.11.2018 16:40

У мікрорайоні Тернівка Центрального району проводяться обстеження вулиць з виявлення порушників Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколів

З 12 по 16 листопада працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району проведено обстеження вулиць: Одеська, Втората, Сергія Цвєтка, Е.Димитрова, Ілька Борщака, Гагаріна щодо дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві».

Більш детально>>>

16.11.2018 14:10

В Центральному районі продовжують ліквідовувати надписи реклами розповсюдження наркотиків

У п'ятницю, 19 жовтня, працівниками адміністрації Центрального району проведені заходи реагування з ліквідації написів реклами інтернет-месенджерів, через які розповсюджуються наркотичні засоби, які були нанесені на забори та будівлі по вулицях Центрального району. У ході проведених заходів ліквідовано 17 написів вздовж проспекту Центральний.

Більш детально>>>

 

16.11.2018 12:20

В Центральному районі виконуються роботи по прибиранню опалого листя із внутрішньодворової території

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради повідомляє, що з 16 листопада 2018 року організовані роботи з вивезення опалого листя з внутрішньодворової території Центрального району м. Миколаєва.

Більш детально>>>

 

16.11.2018 10:50

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району продовжують боротьбу з порушниками Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

З 12 по 16 листопада в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Більш детально>>>

 

16.11.2018 09:15

За хвилями часу: В Центральному районі миколаївські дослідники презентували книгу «Інженер Микола Дмитрієв» про відомого суднобудівника

У четвер, 15 листопада, в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Гмирьова відбулася презентація спільної книги «Инженер Николай Дмитриев» миколаївських авторів: відомого дослідника та краєзнавця Євгена Горбурова, журналіста газети «Вечірній Миколаїв» Наталії Пономарьової та інженера-кораблебудівника, дослідника історії суднобудування Володимира Левицького.

Більш детально>>>

15.11.2018 15:30

В мікрорайонах Соляні та Північний Центрального району здійснюють ремонт тротуарних доріжок

За багаторазовими зверненнями жителів Центрального району здійснюються ремонтні роботи тротуарних доріжок, які знаходяться на перетині мікрорайонів Соляні та Північний. Ремонт тротуарних доріжок здійснюється за кошти, які вдалося зекономити шляхом проведення державних електронних закупівель.

Наразі місцеві жителі задоволені тим, що їх звернення взято до роботи і їх особистий комфорт та безпека значно покращаться.

15.11.2018 13:50

Працівники КП "ЕЛУ автодоріг" на замовлення адміністрації Центрального району продовжують прибирання опалого листя по вулиці Адміральська

 

 

 

15.11.2018 13:20

"Ми проти насильства в сім'ї - Не руйнуй!" - Служба у справах дітей адміністрації Центрального району

За загальною успішністю розвитку сучасного суспільства приховується велика кількість соціальних проблем, що з плинністю часу все більше вкорінюються в повсякденне життя соціуму. Однією з таких проблем можна вважати насилля. Насильство в усіх його проявах існує в суспільстві ще з прадавніх часів. Однак, сьогодні воно набуває дійсно загрозливих масштабів.

Більш детально>>>

15.11.2018 11:45

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону пропонує познайомитися сьогодні з головним спеціалістом відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Павлом Аверіним

 

Більш детально>>>

 

 

15.11.2018 10:00

В Центральному районі виконуються роботи щодо прибирання опалого листя в посиленому режимі

Адміністрацією Центрального району виконується робота у посиленному режимі щодо прибирання опалого листя на території району. У четвер, 15 листопада, працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" на замовлення адміністрації Центрального району із залученням техніки виконуються роботи щодо прибирання опалого листя по вулиці Пушкінська та на площі Судобудівників.

Більш детально>>>

 

15.11.2018 09:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району вихованці ДНЗ №112 «Журавушка» відсвяткували День осені

З 12 по 14 листопада вихованці дитячого садочка №112 «Журавушка» в мікрорайоні Тернівка Центрального району святкують свято осені. Кожна група дітей показує виставу в якій розповідається про цікаві події, які відбуваються тільки восени: збір врожаю овочів та фруктів, опадання листя з дерев, підготовка лісових звірів до зими. Також в костюмованих виставах презентували страви, які готують з осінніх плодів.

Більш детально>>>

 

14.11.2018 16:00

У Центральному районі здійснюють прибирання опалого листя

Працівниками адміністрації Центрального району оперативно вживаються заходи та координується робота щодо прибирання опалого листя на території району. Варто відзначити, що після перших приморозків у нічний час починає рясно опадати листя. У зв’язку з цим, працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» за дорученням адміністрації Центрального району, розпочато підмітання тротуарів по вулицям району. В роботі залучено 5 одиниць техніки.

Більш детально>>>

 

14.11.2018 15:15

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 14.11.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 8 670 грн.

 

 

14.11.2018 13:20

Вийшов новий випуск газети "Проспект" із новинами про Центральний район!

Для інформування жителів Центрального району про роботу адміністрації кожного місяця здійснюється випуск газети "Проспект", в якому можна ознайомитися із новинами району та знайти для себе багато цікавої та корисної інформації!

Кожен, хто бажає ознайомитися із газетою зможе взяти її в холі адміністрації Центрального району безкоштовно!

Приємного читання!

14.11.2018 11:35

У жовтні в Центральному районі у неблагополучних сімей відібрали 7 дітей

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснює облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Дані сім’ї знаходяться під постійним контролем центру соціальних служб, навчальних та виховних закладів. Спеціалістами Служби у справах дітей на постійній основі проводиться робота із батьками щодо зміни способу життя, відношення до виховання дітей, покращення умов проживання та інше.

Більш детально>>>

 

14.11.2018 10:10

У Центральному районі батьки, що не виконують свій обов`язок перед дітьми, платитимуть штраф

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, інспектор ювенальної превенції Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області спільно зі спеціалістами Служби у справах дітей адміністрації Центрального району провели профілактичний рейд «Діти вулиці».

Більш детально>>>

 

14.11.2018 08:55

Археологічна пам'ятка "Дикий сад" в Центральному районі

Заселення півострова, на якому сьогодні стоїть Миколаїв, почалося дуже давно. Вчені припускають, що перші люди з'явилися на наших землях у період пізнього палеоліту, тобто понад 15 тисяч років тому. Сьогодні на території стародавнього городища "Дикий Сад", яке знаходиться в самому центрі старого Миколаєва, вчені знаходять бронзові знаряддя праці. Вік знахідок - близько трьох тисяч років.

Більш детально>>>

13.11.2018 14:40

В Центральному районі через невиконання батьківських обов’язків від рук людей, які вживають наркотичні засоби, постраждали неповнолітні

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з метою попередження батьків щодо уникнення злочинів, жорстокого поводження та порушення прав дитини попереджує про те, що перебування дітей на вулиці в нічний час без нагляду дорослих може призвести до тяжких та непоправних наслідків.

Більш детально>>>

 

13.11.2018 11:25

В Центральному районі демонтували незаконно розміщені пересувні тимчасові споруди та рекламні конструкції

9 листопада 2018 року на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд та рекламних конструкцій. В ході проведення заходу силами підрядної організації демонтовано: 4 незаконно розміщені пересувні тимчасові споруди.

Більш детально>>>

13.11.2018 10:00

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. 

Більш детально>>>

 

13.11.2018 08:50

У мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району здійснюють ліквідацію несанкціонованих звалищ

11 та 12 листопада адміністрацією Центрального району продовжуються заходи щодо ліквідації несанкціонованих звалищ опалого листя та побутового сміття у мікрорайоні Ракетне урочище. Робота у даному напрямку триває.

 

Відділ комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району

12.11.2018 13:20

У мікрорайоні Тернівка Центрального району проводено рейди щодо виявлення порушників «Правил благоустрою»

У мікрорайоні Тернівка Центрального району, 9 листопада, проведено черговий рейд щодо виявлення порушників «Правил благоустрою». В ході проведення рейду з мешканцями проведені бесіди щодо заборони спалювання сміття і опалого листя та розповсюджені інформаційні листівки щодо нанесення шкоди здоров`ю людини та оточуючому середовищу.

Відділ соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району

#Історія_Миколаєва - Миколаївські катакомби!!!

Миколаївські катакомби - мережа підземних ходів і лабіринтів під містом. Мають природний і штучний характер походження. Десь кам'яну породу вимили потужні підземні води, а десь під землею працювали люди, видобуваючи камінь для будівництва міста.

Підземелля мають два-три, а може, і більше ярусів. Деякі ходи знаходяться на глибині 3-4 метри, інші - 8 і 20 метрів від рівня земної поверхні.

Більш детально>>>

12.11.2018 10:35

До уваги жителів Центрального району!!! Планується розводка Південно-Бугського та Інгульского мостів!!!

У понеділок, 12 листопада, з 12:00 до 13:00 години в м. Миколаїв планується розводка Південно-Бугського (Варварівський), Інгульского, та пішохідного понтонного мостів (резерв 13.11.2018 р., с 12:00 до 13:00 год).

В акваторіїю"Миколаївського суднобудівельного заводу" пройде буксир «Володимир Іванов». Просимо врахувати цю інформацію при плануванні свого маршруту!

За інформацією КП "ЕЛУ автодоріг"

12.11.2018 10:10

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 8 адмінпротоколів

8 листопада 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній та вул. Декабристів ріг вул. Потьомкінської.

Більш детально>>>

12.11.2018 08:55

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проведено рейд щодо дотримання громадянами Правил благоустрою: виявлено 4 порушників

З 5 по 9 листопада працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд по вулицям Карельська, Перекопська, Кримська, Матвіївська з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, а саме п. 12.2.37 – відсутність та незадовільне утримання покажчиків будинків та п. 12.2. 38 – незадовільний технічний стан фасадів та інших елементів.

Більш детально>>>

09.11.2018 16:40

В Центральному районі здійснили прибирання опалого листя по вулиці Нікольська

У п'ятницю, 9 листопада, за дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» згідно графіку на листопад продовжується прибирання опалого листя по вулиці Нікольська. Роботи у даному напрямку тривають.

Відділ комунального господарства та благоустрою

 

09.11.2018 15:40

У мікрорайоні Тернівка Центрального району провели свято до Дня української писемності і мови

В п'ятницю, 9 листопада, в мікрорайоні Тернівка Центрального району в будинку культури «Софія» для учнів молодших класів ЗОШ №16 працівники філії бібліотеки №16 для дорослих спільно з художніми колективами будинку культури підготували та провели святково-пізнавальну програму до Дня української писемності і мови.

Більш детально>>>

 

09.11.2018 13:10

До уваги жителів Центрального району! 5 кроків, які позбавлять Вас від пластикових відходів

Роблячи невеликі зміни у повсякденному житті, ми маємо можливість навчитися правильно позбавлятися від сміття та відходів. Загальний корінь і причина виникнення відходів – це упаковки, які довго зберігаються і багато разів використовуються. Це означає, що переробка відходів займає достатньо багато часу. На сьогоднішній день є декілька речей, якими ми маємо можливість користуватися і керуватися.

Більш детально>>>

09.11.2018 10:15

Адміністрація Центрального району тримає питання подачі тепла на контролі

Згідно рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 05 листопада 2018 № 1053 «Про початок опалювального періоду 2018-2019 рр. у житловому фонді та інших об’єктах м. Миколаєва», розпочато опалювальний період на всіх об’єктах житлового фонду та інших об’єктах.

Більш детально>>>

 

09.11.2018 09:30

Адміністрація Центрального району розпочинає цикл інформації щодо основних завдань та положень управлінь та відділів

Метою діяльності Служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради є реалізація на території міста Миколаєва державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; організація в межах визначених законодавством повноважень практичних заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, створення умов щодо недопущення приниження їх честі і гідності.

Більш детально>>>

09.11.2018 08:50

У мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся прийом громадян працівниками соцзахисту

У четвер, 8 листопада, у мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся прийому громадян працівниками соціального захисту населення.

Мешканці мікрорайону мають можливість не тільки отримати кваліфіковану інформацію щодо оформлення субсидії а й подати документи для її оформлення. Також можливо подати документи на оформлення виплати при народженні дитини, виплати малазабезпеченим та багатодітним родинам, по опікувані за громадянами які втратили працездатність та інші виплати на які мають право громадяни.

08.11.2018 12:50

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – один із головних аспектів в роботі адміністрації Центрального району, - Олександр Береза

У четвер, 8 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийоми громадян відповідно до Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Більш детально>>>

 

08.11.2018 09:35

А чи знали ви, що: ТОП-5 цікавих фактів про Миколаїв

1. У 1964-му році виконком Миколаївської міської Ради депутатів трудящих прийняв рішення про заснування пам'ятної медалі «Народженого в Миколаєві».

2. За часів адмірала Грейга Миколаїв був обгороджений кам'яною стіною, загальна довжина якої складала 1457 сажнів (трохи більше трьох кілометрів).

3. Мікрорайон Ракетне урочище в Миколаєві отримав свою назву від заводу, який знаходився тут і випускав бойові та сигнальні ракети для потреб армії.

4. Перший театр в Миколаєві відкрито 175 років тому на вулиці Московській.

5. У 1802 році була створена Миколаївська губернія з центром у Миколаєві, яка проіснувала всього один рік.

07.11.2018 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 07.11.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 25 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробівЗа результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 860 грн.

 

07.11.2018 14:30

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Більш детально>>>

 

07.11.2018 11:50

В Центральному районі здійснили прибирання опалого листя по вулиці Велика Морська

У середу, 7 листопада, за дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» згідно графіку на листопад продовжується прибирання опалого листя по вулиці Велика Морська.

Роботи у даному напрямку тривають.

 

07.11.2018 10:00

Олександр Береза зустрівся із учнями класичного ліцею щодо реалізації Україно-словацького проекту «Активний громадянин – ефективна влада» в Центральному районі

У вівторок, 6 листопада, відбулася зустріч голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із викладачем та учнями Миколаївського класичного ліцею на якій обговорювали реалізацію Україно-словацького проекту «Активний громадянин – ефективна влада».

Більш детально>>>

 

06.11.2018 16:40

У мікрорайоні Тернівка Центрального району продовжуються роботи по проведенню дренажної мережі

В мікрорайоні Тернівка тривають роботи по проведенню дренажної мережі в зоні підтоплення. На даний час дренаж прокладено по вулиці Варнінська та частково по вул. Новоросійська. Станом на 6 листопада розпочалися роботи на провулку Воєнному.

Мешканці, які проживають на вулицях розташованих в зоні підтоплення дуже вдячні за дренажну мережу, адже ще на початковій стадії проведення дренажу рівень грунтових вод в підсобних приміщеннях потрохи почав зменшуватися.

 

06.11.2018 14:00

Миколаїв: цікаві факти!!!

- Перші 45 років існування Миколаєва його вулиці не мали назв і отримали їх лише в 1835 році.

- Протягом 18 років Миколаєвом і Чорноморським флотом керував першовідкривач Антарктиди адмірал Михайло Лазарєв.

- Найвища точка міста – це Миколаївська астрономічна обсерваторія, яка розміщується на висоті 52 м над рівнем моря.

- Миколаївська яхта «Ікар» була першим судном в СРСР, команда якого здійснила навколосвітню подорож, обігнувши мис Горн.

06.11.2018 11:15

Жителів мікрорайону Матвіївка Центрального району інформують, що електропостачання - відновлено

У вівторок, 6 листопада, до адміністрації Центрального району від мешканців Матвіївки надійшло повідомлення про те, що по вулицям Верхня, Чуйкова, Лісова - відсутнє електропостачання. Працівники адміністрації вийшли на місце де у робітників ПАТ «Миколаївобленерго» встановили причину відключення.

Під час ліквідації технічної неполадки працівники адміністрації вели роз’яснювальну роботу серед населення. О 11.00 електропостачання в мікрорайоні Матвіївка було відновлене.

06.11.2018 09:10

Ми не можемо бути всюди, але ми можемо бути там, де потрібні: жителів Центрального району закликають не бути байдужими до правопорушень

Небайдужість – риса, що об’єднала мільйони українців у прагненні нового життя. Саме вона була і залишається рушійною силою змін в економіці, соціальній сфері, культурі тощо. Тому сьогодні, коли ми маємо ефективний інструмент боротьби із правопорушеннями, єдине, що залишається, – бути небайдужим.

Більш детально>>>

05.11.2018 15:40

До уваги жителів Центрального району!!! Пам'ятка "Безпека при використанні електроприладів у побуті"

Дотримуючись основних правил безпечного користування електроприладами в побуті, необхідно виконувати наступне:

- квартирна електропроводка повинна завжди  бути справною, мати захист від коротких замикань  автоматичними вимикачами або запобіжниками.

Більш детально>>>

05.11.2018 14:50

СТАТТЯ №2: Служба у справах дітей адміністрації Центрального району продовжує цикл роз'яснювальної інформації щодо поширення обізнаності про типи та форми виховання дітей

З 2016 року в Україні на законодавчому рівні запроваджено таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас — цю практику давно використовують у багатьох країнах Європи та в США як свого роду підготовку дитини до влаштування в прийомну сім’ю чи всиновлення.

Більш детально>>>

 

05.11.2018 13:15

В Центральному районі в 2019 році відремонтують внутрішньоквартальний проїзд на проспекті Центральний, 184 за зверненнями жителів, - Олександр Береза

До голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулася жителька будинку на проспекті Центральний, 184 із проханням здійснити капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду.

Більш детально>>>

 

05.11.2018 09:30

До уваги мешканців Центрального району! Адміністрація інформує! 

Шановні мешканці Центрального району, адміністрація Центрального району інформує вас про те, що кожного місяця здійснюється випуск газети "Проспект", в якому ви зможете ознайомитися із новинами району та знайти для себе багато цікавої та корисної інформації! Газета "Проспект" створена аби інформувати миколаївців про останні події, які відбулися в нашому районі.

Кожен, хто бажає ознайомитися із газетою зможе взяти її в холі адміністрації Центрального району безкоштовно! До речі, випуск за жовтень вже давно вийшов! Приємного читання!

05.11.2018 08:50

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

02.11.2018 16:45

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проведено рейд щодо дотримання Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

Протягом тижня, з 29 жовтня по 2 листопада, в мікрорайоні Тернівка працівниками відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району спільно з представником громадського формування «Сокіл» проведено санітарні рейди з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Миколаєві та заборони спалювання опалого листя і трави.

Більш детально>>>

02.11.2018 16:10

В Центральному районі жителі Тернівки креативно облаштували зупинку "Нижня"

В мікрорайоні Тернівка Центрального району активні громадяни власними силами здійснили роботи по благоустрою зупинки громадського транспорту «Нижня». Ініціатором акції виступила Олена Малінчик. Багато добрих людей допомогли з підготовкою до ремонту: фінансова підтримка або ж забезпечення необхідними робочими матеріалами. Художні роботи виконав Владислав Белюк. Роботи по ремонту даху виконали Олександр Варміш та Володимир Хмель.

Адміністрація Центрального району звертається до мешканців з проханням поважати чужий труд, завдяки якому створено комфортні умови для кожного із нас під час очікування транспортних засобів.

02.11.2018 15:00

В ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» в Центральному районі відбулися учбові збори керівників

У п’ятницю, 2 листопада, відбулися учбові збори керівництва Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ.

Більш детально>>>

 

02.11.2018 13:15

Мешканці мікрорайону Матвіївка Центрального району подякували Олександру Березі за відновлення мережі освітлення

Мешканці вулиці Матвіївська, 47-49, Польська, 1-3, Колгоспна, 1-5, мікрорайону Матвіївка висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за оперативну допомогу у вирішенні питання щодо відновлення мережі зовнішнього освітлення на вказаних вулицях.

Більш детально>>>

 

02.11.2018 10:40

В сфері ЖКГ адміністрації Центрального району пріоритет – роз’яснювальна робота, - Олександр Береза про людський фактор адміністративних порушників

Пріоритетом в роботі житлово-комунальної сфери адміністрації Центрального району – є роз’яснювальна робота із жителями, аби в подальшому уникнути адміністративних порушень не володіючи інформацією щодо Правил благоустрою м. Миколаєва.

Більш детально>>>

 

01.11.2018 12:00

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 1 листопада, у приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 відбувся прийом за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації».

На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу. Наступний прийом відбудеться 1 грудня 2018 року.

01.11.2018 10:20

До уваги жителів Центрального району!!! В Миколаєві функціонують Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля!!!

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

01.11.2018 09:05

Склад затверджує виконком - Олександр Береза про особливості роботи адмінкомісії при адміністраціях та її положеннях

Положення адміністративної комісії яка працює при адміністраціях районів затверджені ще складом президії в Радянському Союзі, що підлягає декомунізації.

Про це розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза в ефірі програми «Спитай».

Більш детально>>>

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1