ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка
Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.
27.04.2018 16:40

Безпека дітей в пріоритеті, - голова адміністрації Центрального району про благоустрій двору на проспекті Героїв України

У п'ятницю 27 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів зустріч із жителями будинку на проспекті Героїв України, 105, метою якої було обговорення благоустрою футбольного поля в дворі будинку.
У 2017 році за ініціативою депутата Миколаївської міської ради Сергія Мотуза адміністрацією Центрального району було розпочато благоустрій дитячого майданчика.

Більш детально>>>

27.04.2018 16:20

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив виконання ремонту провулку Кар'єрний

В п'ятницю 27 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив хід виконання ремонтних робіт по провулку Кар'єрний.
Нагадаємо, що керівництво аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного Управління ДСНС в Миколаївській області звернулося до міського голови Олександра Сєнкевича та депутата міської ради Олени Кісельової з проханням здійснити ремонт провулку Кар'єрний.

Більш детально>>>

27.04.2018 16:00

В Тернівському будинку культури Центрального району відбувся звітний концерт - «Зоряне намисто»

В мікрорайоні Тернівка 27 квітня відбувся звітний концерт за рік роботи Тернівського будинку культури «Софія» - «Зоряне намисто».Намистинка за намистинкою творчі колективи своїми виступами збирали намисто та сіяли добро в серцях глядачів.

Більш детально>>>

 

27.04.2018 15:40

В Центральному районі урочисто відкрили "книжкову оранжерею"-філію Центральної бібліотеки ім. Кропивницького

В п'ятницю 27 квітня в мікрорайоні Ракетне Урочище урочисто відкрили філію Центральної бібліотеки ім. М. Кропивицького.
На святковому відкритті були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Більш детально>>>

27.04.2018 13:40

Центральний район готується до Травневих свят

У зв’язку з наближенням Травневих свят адміністрацією Центрального району продовжуються заходи із покосу трави та бур’янистої рослинності.
27 квітня ТОВ «Центральний-1», згідно укладеного договору, виконуються роботи з покосу трави по проспекту Центральному від вулиці 1 Інгульської до вулиці Московської, у тому числі куточки відпочинку по проспекту Центральному ріг вулиці Інженерної.
Адміністрація району звертається з проханням до мешканців Центрального району міста Миколаєва, вчасно викошуйте траву та бур’янисту рослинність на своїх закріплених територіях.

27.04.2018 13:00

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено бесіди зі школярами з метою попередження насильства

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району систематично проводиться профілактична робота з дітьми у навчально-виховних закладах району з метою попередження негативних явищ у дитячому середовищі.

Більш детально>>>

27.04.2018 09:00

В Центральному районі прибирають головну вулицю міста

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в Центральному районі.

Більш детально>>>

 

 

26.04.2018 16:00

Належний санітарний стан мікрорайонів Соляні та Північний - повинен бути в пріоритеті, - голова адміністрації Центрального району про роботу ЖЕКа

В четвер 26 квітня в адміністрації Центрального району відбулася робоча нарада з питання якісного обслуговування ТОВ "ЖЕК Соляні" житлових будинків та прибудинкових територій в мікрорайонах Соляні та Північному.

Більш детально>>>

26.04.2018 14:40

В адміністрації Центрального району відбулась нарада
«Чистий четвер»

В четвер 26 квітня перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов разом із начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом та представником з головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Ксенією Дейнеко провів нараду «Чистий четвер» в залі засідань з нагальних питань у сфері житлово - комунального господарства та благоустрою Центрального району.

Більш детально>>>

26.04.2018 13:00

В Центральному районі відбулося засідання координаційної ради, на якому обговорили проблеми та досягнення міської програми «Соціальний захист»

У четвер 26 квітня в міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки та міської програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх родин.

Більш детально>>>

26.04.2018 12:30

Голова адміністрації Центрального району вшанував річницю пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 В четвер 26 квітня біля монументу «Скорботний янгол Чорнобиля»  відбулося вшанування пам’яті та покладання квітів із нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Быльш детально>>>

 

26.04.2018 10:40

В Центральному районі привітали з 103-м Днем народження
учасника бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни
Канарша Льва Володимировича

Більш детально>>>

 

25.04.2018 09:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза висловив співчуття жертвам Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська катастрофа - чорна мітка в історії нашого народу. Рівно 32 роки пройшло із того дня, як українці перемогли у боротьбі із атомним пеклом.
Щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, спричиненими жахливою катастрофою.

Більш детально>>>

25.04.2018 15:30

В адміністрації Центрального району працівникам нагадали Правила з пожежної безпеки

В середу 25 квітня для підвищення рівня знань з питань пожежної безпеки в адміністрації Центрального району для працівників проведено навчання  та практично відпрацьовані заходи з гасіння умовної пожежі.

Більш детально>>>

 

25.04.2018 15:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 25.04.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 35 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 172 грн.

25.04.2018 13:20

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

25.04.2018 11:00

Реставрація споруд, розташованих при в'їзді до міста -
показник роботи міської влади, - голова адміністрації Центрального району

У вівторок 24 квітня за дорученням міського голови голова адміністрації Центрального району Олександр Береза із керівництвом КП "Агенція Розвитку Миколаєва" провели спільну виїзну нараду щодо питання відновлення та ремонту споруд, розташованих на в'їзді до міста.

Більш детально>>>

24.04.2018 17:00

Наша мета не кількість, а якість, - голова адміністрації Центрального району про поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів

На території Центрального району розпочато поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів відповідно до звернень депутатів міської ради та мешканців району.

Більш детально>>>

24.04.2018 16:00

В Центральному районі продовжують боротися зі стихійною торгівлею

24 квітня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Більш детально>>>

24.04.2018 15:35

В Центральному районі проводяться заходи з покосу трави

У весняно літній період, список робіт в управлінні комунального господарства та благоустрою доповнюють такі послуги як покіс трави та бур'янистої рослинності.
Так 24 квітня ТОВ «Центральний-1», згідно укладеного договору, розпочаті та виконуються роботи з покосу трави по вулицям: Нікольська, Садова, Спаська.

Більш детально>>>

23.04.2018 14:35

В Центральному районі  здійснили прибирання дороги по вулиці 2 Екіпажна

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради
інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
23 квітня поточного року підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» із залученням спецтехніки здійснюються роботи по очищенню від бруду ручним способом прибордюрної частини дороги з двох сторін по вулиці 2 Екіпажна. Наразі роботи тривають.

24.04.2018 13:00

Жителі Матвіївки відновили пам'ятні таблички про загиблих воїнів у Парку Слави

 
У вівторок 24 квітня жителі мікрорайону Матвіївка Центрального району зібралися в Парку Слави, аби спільними зусиллями відновити старі надписи прізвищ загиблих воїнів у період Другої Світової війни.

 

23.04.2018 14:00

В Центральному районі працівники служби у справах дітей вилучили 3-річну дівчинку в матері, яка пиячила

В п'ятницю 20 квітня начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району Наталя Бакалова та головний спеціаліст відділу за інформацією наданою поліцією здійснили перевірку родини, яка перебувала на обліку.

Більш детально>>>

23.04.2018 12:00

Адміністрація Центрального району глибоко сумує із приводу смерті голови районної ради ветеранів Тамари Кузьмівни Надточій

 

>>>

 

21.04.2018 15:30

Працівники адміністрації Центрального району вийшли на прибирання парку Перемоги

В суботу 21 квітня спільною працею працівників адміністрації Центрального району на чолі з головою Олександром Березою було прибрано територію парку Перемоги.
На пропозицію адміністрації Центрального району - навести лад в парку Перемоги відгукнулися працівники “Ощадбанку” , викладачі та студенти МНУ ім. Сухомлинського, не залишився осторонь і депутат Миколаївської міської ради Кирило Горбуров.

Більш детально>>>

20.04.2018 16:50

В Центральному районі відбувся фестиваль дружин юних пожежних

В п'ятницю 20 квітня в міському палаці творчості учнів відбувся фестиваль дружин юних пожежників в якому приймало участь 17 шкіл Центрального району.

Більш детально>>>

 

20.04.2018 16:30

Бажаю змістовної гри, - голова адміністрації Центрального району командам чемпіонату по футболу серед учасників АТО

20 квітня на стадіоні в парку Перемоги відбулося відкриття чемпіонату Федерації футболу України серед команд "Ліги учасників АТО".
На урочисте відкриття були запрошені: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, заступник міського голови Юрій Степанець, т.в.о. голови Миколаївскої державної адміністрації В'ячеслав Бонь та радник голови Федерації футболу України Валентин Латипов.

Більш детально>>>

20.04.2018 15:50

В Центральному районі від бруду прибирають технічні смуги на проспекті Центральний

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» щодня проводяться роботи з наведення загального санітарного порядку на території району.

Більш детально>>>

 

20.04.2018 15:00

В мкр. Варварівка учні  ЗОШ № 60 долучилися до всеукраїнської акції  «За чисте довкілля»

В п'ятницю 20 квітня в Центральному районі учні ЗОШ № 60 долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та прибрали сквер Якір в мікрорайоні Варварівка.

Більш детально>>>

 

20.04.2018 13:35

Голова адміністрації Центрального району провів виїзну нараду щодо ремонту вулиці в Тернівці

В четвер 19 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза разом із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенком провів виїзну нараду в Тернівці щодо проблеми ремонту вулиці Піщаної та перехрестя вулиці Софіївської.

Більш детально>>>

19.04.2018 16:35

Голова адміністрації Центрального району провів особистий прийом громадян в Матвіївці

В четвер 19 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян в мікрорайоні Матвіївка.
На прийом до Олександра Берези прийшли члени організації ветеранів Матвіївки, аби розповісти про всі проблеми мікрорайону.

Більш детально>>>

19.04.2018 14:35

В Центральному районі 21 квітня проведуть захід в межах щорічної акції «За чисте довкілля»

Благоустрій – одна з найважніших місій місцевого самоврядування. Адже чистота та порядок залежать не від грошей, а від уваги та любові до рідного міста, культури поведінки кожного громадянина.

Більш детально>>>

 

19.04.2018 13:30

В Центральному районі демонтують непрацюючі пересувні тимчасові споруди та незаконну рекламу

З 16 квітня 2018 року,на доручення управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради, працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району розпочато роботу шодо обстеження території району з метою інвентаризації пересувних тимчасових споруд, які на теперішній день закриті, тобто не ведуть господарської діяльності.

Більш детально>>>

19.04.2018 11:30

В Центральному районі вихователям розповіли про права дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах

17 квітня завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлією Батовською проведено круглий стіл з вихователями ДНЗ № 94 з метою налагодження взаємодії у роботі з дітьми та їх батьками, розв’язання конфліктних ситуацій на законних підставах.

Більш детально>>>

19.04.2018 10:00

У мікрорайоні Матвіївка роботи з благоустрою тривають

Адміністрацією Центрального району з 12 по 18 квітня поточного року спільно з ФОП «Озейчук» у мікрорайоні Матвіївка виконані роботи з  планування земельного полотна по вулицям: Лісова, Хвойна, Курчатова, Запорізька, Перекопська, Авіаційна,  Колгоспна, Козака Матвія.

 

19.04.2018 9:00

В Центральному районі відбулося відкриття XVI виставки місцевих видавництв "Миколаївська книга"

В середу 18 квітня в Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького відбулося урочисте відкриття XVI виставки місцевих видавництв "Миколаївська книга".

 

Більш детально>>>

18.04.2018 16:40

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 18.04.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 27 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 3 740грн.

 

18.04.2018 13:40

В Центральному районі здійснюються роботи по розгортанні дороги в приватному секторі

В Центральному районі здійснюються роботи по питанню планування земельного полотна в мікрорайонах Матвіївка та Тернівка.

Більш детально>>>

 

18.04.2018 10:40

В Центральному районі відбувся фестиваль «Батьківські пороги»

Нещодавно в Центральному районі пройшов фестиваль-конкурс «Батьківські пороги». В конкурсній програмі прийняли участь 17 дитячих вокальних та хореографічних колективів.

Більш детально>>>

 

17.04.2018 15:40

В  районі продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею на головній вулиці міста

11 та 17 квітня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Соборній.

 

Більш детально>>>

17.04.2018 14:40

В Центральному районі прибрали проспект Героїв України

17 квітня за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради із залученням громадських працівників направлених з Центрального районного центру зайнятості та техніки підрядної організації ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» були здійснені роботи по очистці проспекту Героїв України ріг вулиці Оберегової від випадкового сміття, торішнього листя,гілок дерев та великогабаритного сміття.

Більш детально>>>

14.04.2018 16:30

В Центральному районі Миколаєва демонтували незаконні рекламні конструкції

В суботу 14 квітня адміністрацією Центрального району спільно із представниками патрульної поліції Миколаєва організовано та проведено заходи щодо демонтажу незаконно встановлених засобів зовнішньої реклами за адресами...

Більш детально>>>

13.04.2018 15:30

В Центральному районі в школі №61 провели день цивільного захисту

В п'ятницю 13 квітня в мікрорайоні Варваріка в ЗОШ №61 провели день цивільного захисту, на який запросили голову адміністрації Центрального району Олександра Березу.

Більш детально>>>

 

13.04.2018 15:00

В Центральному районі перевірять готовність пляжів та місць відпочинку до літнього періоду

В адміністрації Центрального району 13 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань ТЕБ і НС Центрального району під керівництвом голови адміністрації Олександра Берези.

Більш детально>>>

 

13.04.2018 14:00

В Центральному районі підготовка до поминальних днів триває: в Тернівці прибирають кладовище

В мікрорайоні Тернівка проводяться роботи по приведенню до належного стану території кладовища та прилеглої території.
КП «Миколаївська ритуальна служба» при підтримці ТОВ «Золотий колос» та МУМА УДП «Укрхімтрансамміак»   проводять роботи по вивезенню сміття з території кладовища та прилеглої території.

Більш детально>>>

13.04.2018 13:00

В школах та дитсадочках Центрального району провели бесіди: “Ми - проти насилля”

В четвер, 12 квітня, завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей адміністрації Центрального району Юлія Ботовська спільно із волонтерами служби провели зустріч із учнями 6, 7, 8 і 9-х класів ЗОШ №16 з метою попередження, правопорушень та інших протиправних дій в дитячому середовищі.

Більш детально>>>

13.04.2018 10:30

На вулицях Центрального району ліквідували сміттєзвалища

В Центральному районі Миколаєва з метою забезпечення належного санітарного стану вулиць міста організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів, будівельного сміття, гілок, дерев та великогабаритного сміття.

Більш детально>>>

 

12.04.2018 16:10

Тяжка та сумлінна праця двірників Центрального району не залишається без уваги

В Центральному районі працюють двірники —  люди, які щоранку починають свою роботу о 5.00 годині. Кожен житель Миколаєва бажає бачити місто чистим та доглянутим.

Більш детально>>>

 

12.04.2018 13:50

В Центральному районі наводять чистоту: Варварівка готується до поминальної неділі

В мікрорайоні Варварівка готуються до Поминальної неділі: прибирано вулицю Веселинівська, пустир біля підприємства «Агро експорт» та територію по трасі «Миколаїв-Одеса».
Не забули і про під’їзні шляхи біля церкви в мікрорайоні Варварівка, які теж привели до ладу.
Також, спільними зусилями із місцевими громадськими активістами прибрані дитячі майданчики на вулицях Чорноморська та Урожайна.

12.04.2018 13:50

В Центральному районі відремонтують провулок Кар'єрний для зручності «рятувальників»


До голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернувся аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління ДСНС в Миколаївській області з проханням відремонтувати провулок Кар'єрний, на якому розташована їх частина.

Більш детально>>>

12.04.2018 12:40

В Центральному районі міста готуються до поминальної неділі

В мікрорайоні Матвіївка тривають роботи по благоустрою нового кладовища.
Протягом цього тижня працівниками ТОВ «Миколаївавтодор» продовжуються роботи з благоустрою нового кладовища: дорогу засипано щебенем, центральну частину кладовища укладають асфальтовою крихтою, рівняють прохідні доріжки, пофарбували вхідні ворота.

Бідьш детально>>>

12.04.2018 11:30

В Центральному районі міста прибирають бордюри

11 і 12 квітня на території Центрального району здійснюється прибирання прибордюрних частин доріг на вулицях 2 Набережна та Паромний спуск.
Наведенням загального санітарного порядку займаються працівники КП «ЕЛУ автодоріг». Роботи проводять ручним способом із залученням спецтехніки.

Наразі роботи тривають.

12.04.2018 11:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийом громадян

В четвер, 12 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийом громадян.
До Олександра Берези звернулися мешканці мікрорайону Тернівка з проблемою ремонту доріг. За словами місцевих жителів, найпроблемніша ділянка, яка їх турбує — перетин вулиць Софіївської та Піщаної. Жителі розповіли, що саме ця ділянка заважає їм під час дощу та танення снігу, після яких вони не мають змоги вийти з власних будинків.

Більш детально>>>

12.04.2018 9:00

В Центральному районі після капремонту за новими технологіями презентували вуличне освітлення

В мікрорайоні Ракетне Урочище на вулицях 7-ма Військова, Столярна і Котельна 11 квітня презентували вуличне освітлення після капітального ремонту за новими технологіями.

Більш детально>>>

 

11.04.2018 16:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

11.04.2018 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 11.04.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 31 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 182, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 860 грн.

11.04.2018 15:00

В Центральному районі прибрали вулиці та ліквідували сміттєзвалища

В Миколаєві на вулицях Центрального району міста 10 квітня проводилися роботи по вивозу великогабаритного сміття, будівельних відходів, гілок дерев та інших предметів навколишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

11.04.2018 11:30

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза вшанував пам'ять про жертв концтаборів

В середу, 11 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза разом із представниками міської та обласної влади вшанував пам'ять та поклав квіти до пам'ятного знаку на Темводі в честь Міжнародного дня пам'яті в'язнів фашистських концтаборів.

Більш детально>>>

10.04.2018 12:00

В Центральному районі привітали учасницю бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни   Скорову Марію Василівну з 90-річним ювілеєм

Жителька Центрального району, учасниця бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни Скорова Марія Василівна 10 квітня відзначила свій з 90-річний ювілей.

Більш детально>>>

 

10.04.2018 11:00

В Центральному районі від сміття очистили проспект Героїв України

Завдяки співпраці адміністрації Центрального району та Центрального районного Центру зайнятості 10 квітня безробітні громадяни були залучені до громадських робіт тимчасового характеру по благоустрою та санітарному утриманню території району.

Більш детально>>>

06.04.2018 14:35

Спеціалісти Служби у справах дітей провели профілактичний рейд

 Станом на 01.04.2018 р. на обліку служби перебуває 31 дитина, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Відповідно до Порядку ведення вказаного обліку, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики від 20.01.2014 р. № 27, спеціалісти служби повинні мати на меті організацію соціального захисту дітей вказаної категорії, здійснення комплексних заходів щодо захисту прав та інтересів дитини, надання підтримки батькам, а у разі невиконання батьківських обов’язків ними притягнення їх до відповідальності.

Більш детально>>>

06.04.2018 14:00

Адміністрація Центрального району продовжує прибирати несанкціоновані та локальні сміттєзвалища у районі

Адміністрація Центрального району постійно організовує роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Більш детально>>>

 

06.04.2018 13:30

Служба профілактує правопорушення у дитячому середовищі

 05.04.2018 р. завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Батовською Ю.В. сумісно з волонтерами служби проведено бесіду з учнями 1 курсу Миколаївського професійного ліцею. Тема зустрічі «Профілактика насилля, правопорушень та інших негативних явищ у дитячому середовищі» не залишила байдужим учнів ліцею.

Більш детально>>>

06.04.2018 13:00

Прибирання вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.

Більш детально>>>

 

05.04.2018 16:30

ПАМ’ЯТКА

ХІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА - ХЛОР!

Хлор – зеленувато-жовтий газ з різким запахом, важчий повітря. Під час випарювання в повітря рідкий хлор утворює з водяним паром білий туман.

Ознаки отруєння хлором – різкий біль за грудиною, сухий кашель, блювання, задуха, порушення координації рухів, сльозотеча.

Більш детально>>>

05.04.2018 15:30

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

05 квітня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України.

Більш детально>>>

05.04.2018 14:00

Громадські роботи по вулицям Центрального району

05.04.2018 року із залученням безробітних до громадських робіт було здійснено збирання випадкового сміття та вигрібання листя з тротуарів та зеленої зони по вул. Спаській, вул. М. Морській та вул. Громадянській.

Більш детально>>>

05.04.2018 11:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

Більш детально>>>

04.04.2018 16:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 04.04.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 50 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів,ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, ст. 180, доведення неповнолітнього до стану сп'яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 663 грн.

04.04.2018 14:30

В Центральному районі триває боротьба з несанкціонованими   сміттєзвалищами

Адміністрація Центрального району постійно організовує роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Більш детально>>>

 

03.04.2018 15:30

Нові сигнали про неблагополуччя – новий рейд служби

Більш детально>>>

03.04.2018 15:00

Ліквідація стихійної торгівлі   по проспекту Центральному ріг вул. 3-ї Слобідської

03 квітня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Центральному ріг вул. 3-ї Слобідської.

 

Більш детально>>>

02.04.2018 15:20

Робота ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» з ліквідації сміттєзвалищ

Кожен день працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації смітттєзвалищ по вулицям Центрального району, а саме вивіз великогабаритного сміття, будівельних відходів, гілок дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

02.04.2018 14:40

У Матвіївці готуються до Пасхальних свят

 На цьому тижні ТОВ «Миколаївавтодор» розпочаті роботи з благоустрою нового кладовища: ремонтують дорогу та засипають щебенем, на території кладовища рівняють прохідні доріжки.
КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва»   перевірено зовнішнє освітлення по вулицям мікрорайону та поблизу храму «Святих Петра і Павла».
Роботи з благоустрою тривають.

02.04.2018 14:35

Очистка тротуарів та зеленої зони по вулиці Спаській

02.04.2018 року за дорученням Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради із залученням громадських працівників з  Центрального районного центру зайнятості   та техніки підрядної організації ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» були здійснені роботи по очистці тротуару та зеленої зони від бруду по вулиці Спаській від вул. Садової до вул. Інженерної.
Адміністрація району інформує, що заходи з наведення загального санітарного порядку в Центральному районі тривають.

03.04.2018 14:20

За порушення Правил благоустрою жителі мкр. Матвіївка
отримали адмінпротоколи

Більш детально>>>

02.04.2018 11:35

По проспекту  Центральному  із залученням спецтехніки виконані роботи по очищенню від бруду  прибордюрної частини дороги

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.

 

 

Більш детально>>>

02.04.2018 11:20

Громадські працівники з Центру зайнятості виконують роботи з благоустрою Центрального району

Завдяки співпраці Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з 2011р. з Центральним районним Центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району та залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішуються важливі питання по благоустрою та санітарному утриманню територій району.

 

Більш детально>>>

02.04.2018 10:00

Практикум для фахівців органів місцевого
самоврядування за напрямом «Адміністративні послуги»

29 березня у Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Адміністративні послуги». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Більш детально>>>

30.03.2018 16:00

В адміністрації Центрального району відбулась нарада, присвячена реалізації проекту з облаштування «розумної» зупинки та скверу по вул. Потьомкінській

Громадський бюджет м. Миколаєва – це частина міського бюджету міста Миколаєва, що впроваджує процес взаємодії органів місцевого самоврядування та громадян міста Миколаєва...

 

Більшь детально>>>

29.03.2018 16:00

Рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Центральному ріг вул. 3-ї Слобідської

29 березня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Центральному ріг вул. 3-ї Слобідської.

 

Більш детально>>>

29.03.2018 13:30

Наводимо чистоту в місті разом!

Нарешті в місто Миколаїв прийшла весна, в зв'язку з чим стало з'являтися дуже багато випадкового сміття, яке раніше було прикрите снігом. Ми бачимо цю картину по всьому місту, як на проїжджій частині доріг, так і на газонах, територіях різних підприємств, установ і торгових центрів.

 

Більш детально>>>

29.03.2018 9:30

Робота з суб’єктами господарювання

28 березня поточного року працівниками управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейдове обстеження прилеглих територій до житлових будинків, підприємств, установ, організацій по пр. Центральному щодо належного санітарного стану території.

 

Більш детально>>>

28.03.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 28.03.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 33 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 930грн.

 

28.03.2018 15:00

У Варварівці пройшли урочисті заходи з нагоди  Дня  визволення міста від фашистських загарбників

28.03.2018 у мкр. Варварівка відбулися урочисті заходи з нагоди  святкування 74-ї річниці визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників.

 

 

Більш детально>>>

28.03.2018 13:00

У Матвіївці відзначили 74-річницю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників 

28 березня 2018 року миколаївці відзначають 74-річницю визволення Миколаєва від   німецько-фашистських загарбників  та вшановують пам'ять тих, хто поліг у боях, визволяючи наше місто та тих, хто повернувся із перемогою, але не дожив до сьогодення.

 

Більш детально>>>

28.03.2018 11:00

По проспекту  Центральному  із залученням спецтехніки виконані роботи по очищенню від бруду  прибордюрної частини дороги

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.

 

 

Більш детально >>>

28.03.2018 10:00

Ми за здорове майбутнє країни!

Протягом тижня в Центральному районі було проведено низку районних заходів  під гаслом «За здорове майбутнє країни» з метою формування виховання у дітей шкільного віку здорового способу життя, запобіганню проявам шкідливим звичкам: тютюнопаління, вживання наркотичних речовин, слабоалкогольних напоїв.

 

Більш детально>>>

28.03.2018 9:00

Завдання служби – допомогти та попередити

 Роботи в Службі у справах дітей завжди багато і тому працівники завжди раді волонтерам з числа студентів МНУ ім. В.О. Сухомлинського, які обрали своєю спеціальністю соціальну роботу. На даний час працівникам  допомагають 2 волонтери, які вже не вперше проходять практику у Службі у справах дітей.

 

Більш детально>>>

27.03.2018 15:00

Правова освідченість педагогів – 
запорука захисту законних інтересів дітей

Зустрічі представників Служби у справах дітей адміністрації Центрального району  з педагогами загальноосвітніх та виховних закладів давно стали традиційними. За своєю компетенцією Служба володіє багаторічним досвідом у роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та постійно аналізує актуальні проблеми у дитячому середовищі, а ці знання та досвід зажди стають у нагоді вихователям, які кожного дня зтикаються з проблемою законності своїх дій у роботі з вихованцями та їх батьками.

Більш детально>>>

27.03.2018 14:30

Виконані роботи з покращення стану благоустрою у Матвіївці

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  із залученням  патрульних машин підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» виконує роботи щодо благоустрою та санітарного утримання територій району.
Так, 27.03.2018 року у мікрорайоні Матвіївка виконано роботи з прибирання спиляних  гілок дерев у сквері Пам’яті та ліквідації смітника по вулиці Матвіївська.
Всього з мікрорайону вивезено близько 12 м. куб.  гілок та сміття.

26.03.2018 14:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

Більш детально>>>

26.03.2018 13:00

 Всеукраїнський форум місцевого самоврядування.


У Львові впродовж 22-23 березня тривав VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Під час форуму відбулось безліч дискусій з ключовими експертами у сфері децентралізації. Після останньої панельної дискусії організатори форуму презентували резолюцію, яку було написано впродовж двох днів, включаючи думки й ідеї учасників форуму.

 

Більш детально>>>

26.03.2018 13:00

Прибирання зупинок громадського транспорту

 
За дорученням адміністрації Центрального району щодня згідно графіку на березень підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» виконуються роботи по підмітанню, прибиранню випадкового сміття та очищенню урн від сміття на зупинках громадського транспорту у районі.
Роботи у даному напрямку тривають.

26.03.2018 12:00

Ліквідація локальних сміттєзвалищ

Для підтримки належного санітарного порядку в Центральному районі міста, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.

Більш детально>>>

 

25.03.2018 17:00

У мікрорайоні Тернівка пройшов концерт Пам`яті з нагоди відзначення 74-річниці визволення Тернівки та міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників

25 березня у мікрорайоні Тернівка відзначали 74-річницю визволення мікрорайону Тернівка та міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Творчі колективи будинку культури «Софія» спільно з воїнами - інтернаціоналістами та спеціалістами  бібліотеки - філії №16 ЦБС для дорослих м. Миколаєва...

Більш детально>>>                                                                   

23.03.2018 16:00

У мікрорайоні Матвіївка виконані роботи з благоустрою скверу Пам’яті

Адміністрація Центрального району готується до відзначення 74-ї річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.
Так, 23 березня поточного року за участю працівників сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка Адміністрації Центрального району із залученням працівників, направлених з Центру зайнятості Центрального району до громадських  робіт   в сквері Пам’яті мікрорайону була проведена санітарна обрізка дикоростучих рослин та кущів. Частково відремонтовані лавки для відпочинку і прибране випадкове сміття.

22.03.2018 13:00

У Центральному районі активно продовжують боротися із стихійною торгівлею

Більш детально>>>

21.03.2018 16:45

У Центральному районі перевірили стан розчищення від снігу  територій, прилеглих до  торговельних об'єктів  


21.03.2018 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками санітарної інспекції адміністрації району проведено обстеження території за адресами: вул. Одеське шосе та вул. Веселинівська.

 

Більш детально>>>

21.03.2018 16:40

Адміністрація  Центрального району із залученням спеціальної техніки підрядних організацій  виконує роботи  з посипання протиожеледними матеріалами територій зупинок громадського транспорту, доріг та тротуарів

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про виконання робіт з ліквідації наслідків непогоди у районі. Так, 21 березня організовано роботи з посипання доріг, територій зупинок громадського транспорту, тротуарів протиожеледними матеріалами із залученням спеціальної техніки підрядних організацій.

Більш детально>>>

21.03.2018 14:40

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 21.03.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 27 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 480грн.

 

21.03.2018 13:40

Підтримка заради майбутнього дітей

Головним завданням батьків або інших законних представників дитини є захист, забезпечення належного утримання та підготовка до самостійного життя своїх дітей чи підопічних. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району в своїй діяльності сприяє організаціям та установам, які мають на меті соціальний захист та підтримку дітей,  і тому вважає за необхідне повідомити мешканців Центрального району про ініціативу Райффайзен Банк Аваль.  

Більш детально>>>

20.03.2018 15:40

Стан цивільного захисту під контролем!

В ході контрольної перевірки реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, 20.03.2018 року спільною комісією ГУ ДСНС України в Миколаївській області та управління НС Миколаївської ОДА було проінспектовано стан підготовк и адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради до дій, в разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема роботу комісії ТЕБ і НС Центрального району.
Представниками комісії грубих порушень та недоліків у роботі комісії виявлено не було.

20.03.2018 14:40

Інформація про ліквідацію наслідків непогоди в Центральному районі станом на 20 березня

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про  стан виконання робіт з ліквідації наслідків непогоди у районі. Так, 20 березня організовано роботи з очищення від снігу тротуарів та територій зупинок громадського транспорту із залученням спеціальної техніки підрядних організацій. 

 

Більш детально>>>

20.03.2018 14:00

До відома мешканців Центрального району!

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради, у зв’язку з погіршенням погодних умов, звертає увагу та нагадує всім підприємцям і мешканцям Центрального району, що несвоєчасне прибирання снігу та льоду з тротуарів, пішохідних доріжок, місць паркування автомобілів, прибудинкових територій, покрівель, територій підприємств і організацій, та несвоєчасне посипання їх дорожньою сумішшю, це - порушення Правил благоустрою міста, яке тягне за собою адміністративну відповідальність.

Більш детально>>>

19.03.2018 17:00

Заходи по боротьбі з непогодою в Центральному районі

З метою попередження надзвичайної ситуації та травматизму серед мешканців міста адміністрацією району 19 березня організовано роботи по прибиранню та розчистці від снігу територій зупинок громадського транспорту, тротуарів із залученням спеціальної техніки підрядних організацій.

 

Більш детально>>>

15.03.2018 16:00

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

15.03.2018 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з представниками ГФ з охорони громадського порядку «Сокіл» та Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 6-ої Слобідської.

Більш детально>>>

15.03.2018 15:35

Про ускладнення погодних умов у м. Миколаїв 
                       18-19 березня   2018 року

У зв’язку з виходом південного циклону 18-19 березня на території Миколаївської області та м. Миколаїв очікується  ускладнення погодних умов: дощ з переходом у сніг, вночі 19 березня сильний сніг. Ожеледь, місцями налипання мокрого снігу. Пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиця та сніговий накат.
Зниження температури повітря до 0-5° морозу, вночі 19 березня до 4-10° морозу.

Сектор з питань НС та ЦЗН в Центральному районі

15.03.2018 15:35

Проведено роботи по очищенню прибордюрної частини
дороги по пр. Центральному

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
Так, 15.03.2018 підрядна організація ТОВ «Карс Клінінг» ручним способом розпочали роботи по очищенню від бруду прибордюрної частини дороги по пр. Центральному.

15.03.2018 15:30

Виконані роботи з ліквідації сміттєзвалища  біля Аляудського мосту

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради завдяки залученню працівників, направлених з Центру зайнятості Центрального району до громадських та інших робіт тимчасового характеру та патрульних машин підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» вирішує питання щодо благоустрою та санітарного утримання територій району.
Так, 15.03.2018 року виконано роботи із збирання випадкового сміття та ліквідації сміттєзвалища біля Аляудського мосту та по вулиці Гречишникова.

15.03.2018 15:20

У Центральному районі привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування з професійним святом

18 березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення святкують своє професійне свято. І сьогодні, 15 березня, напередодні свята, працівників  житлово-комунальних підприємств привітали голова адміністрації Центрального району Береза О.Д. та його перший заступник   Косьянов О.В.

Більш детально>>>

15.03.2018 13:00

За порушення Правил благоустрою у мкр. Матвіївка
складено адмінпротоколи


14 березня 2018 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві мешканцями мікрорайону.

Більш детально>>>

15.03.2018 13:00

Кожній дитині – родину, захист та увагу

Кожна дитина  – це особистість,  їй потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал. Для неї слід забезпечити максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров'я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, позитивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують, розвиток навичок догляду за собою й вирішення повсякденних проблем, позитивне уявлення про себе саму, формування самоідентичності, розвиток навичок міжособистісного спілкування і впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії.

Більш детально>>>

14.03.2018 17:00

Святкування національного болгарського свята «Мартиниці» в мкр.Тернівка

Більш детально>>>

14.03.2018 16:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 14.03.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справи за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 5 100грн.

 

14.03.2018 14:40

 Громадські працівники з Центру зайнятості виконують роботи з благоустрою Центрального району

13 та 14 березня поточного року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконані роботи по підмітанню паркувальних карманів по вул. Спаська, вул. Лягіна, пр. Центральний ріг вул. Фалєєвської, збирання випадкового сміття, зривання афіш, об’яв та листівок, розміщених у не відведених для цього місцях та підмітання, очищення від снігу підбордюрної частини дороги по вул. Соборній.

Більш детально>>>

14.03.2018 14:00

ПАМ'ЯТКА

ПАВОДОК, ПІДТОПЛЕННЯ

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:

Більш детально>>>

14.03.2018 11:00

А вже весна у двері стука

Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом. Спала з землі снігова ковдра. Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя.
Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібно, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Більш детально>>>

12.03.2018 13:20

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

Більш детально>>>

12.03.2018 11:20

Перевірка санітарного стану вулиці Соборної

З метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві працівниками управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 12.03.2018 року проведено рейдову перевірку щодо приведення до належного стану тротуарів, газонів та пішохідних доріжок на прилеглих та впорядкованих територіях підприємств і організацій по вулиці Соборній та складено 5 адміністративних протоколів за порушення ст. 152 КУпАП.

Більш детально>>>

07.03.2018

Любі, милі, чарівні жінки!

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради сердечно вітає Вас з першим весняним святом

Міжнародним жіночим днем 8 березня !

У цей чудовий день бажаємо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, натхнення, здійснення всіх мрій та сподівань! Нехай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають Вас і Вашу родину щастям та благополуччям!

З повагою
голова адміністрації
Центрального району   Береза О.Д.

09.03.2018 10:20

Санітарний стан вулиць району

Перш за все, хочеться звернути увагу, що  через низьку культуру  поводження з відходами приватних домовласників, підприємств та організацій, які масово зносять всіляке сміття, зрізані гілки дерев, тим самим утворюють  локальні сміттєзвалища по вулицям Центрального району.

Більш детально >>>

07.03.2018 10:00

У Центральному районі привітали заслужених жінок з Міжнародним жіночим  днем

І знову весна ... І нехай погода ще залишає бажати кращого, в душі всім хочеться тепла і свята. Ми всі звикли ототожнювати березень з квітами, усмішками і красою жінок. І вже за традицією 6 березня в Центральному районі, напередодні Міжнародного жіночого дня в приміщенні Міського палацу творчості учнів, відбувся святковий концерт для жінок.         

Більш детально>>>

07.03.2018 9:50

Весняна призовна кампанія 2018 року стартувала

01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

Більш детально>>>

05.03.2018 10:00

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду у районі 

Більш детально>>>

03.03.2018 13:00

Ліквідація наслідків несприятливих погодних умов
 в Центральному районі

3 березня Адміністрацією Центрального району були оперативно вжиті заходи щодо розчищення району від снігу.
Для очистки від снігу доріг приватного сектору та тротуарів Центрального району було залучено 8 одиниць спеціалізованої техніки.

Більш детально>>>

03.03.2018 09:30

Обстеження зупинок громадського транспорту на території Центрального району

02.03.2018 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради проведено обстеження стану зупинок громадського транспорту на магістральних вулицях району було встановлено, що підприємці своєчасно вживають заходи щодо розчистки закріплених за ними територій, в інших випадках розчисткою зупинок займалися працівники КП «ЕЛУ автодоріг». В результаті обстеження надано три попередження щодо термінового усунення недоліків, а саме розчистки території від снігу для очікування громадського транспорту.
Підприємців було повідомлено про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП у разі порушення правил благоустрою міста Миколаєва.

02.03.2018 10:45

Роботи по боротьбі зі сніговими заметами в Центральному районі продовжуються

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради продовжує проводити заходити по боротьбі зі сніговими заметами на території району.

Більш детально>>>

 

01.03.2018 15:45

Роботи по розчищенню  вулиць в Центральному районі тривають

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності в зимових умовах мешканців, безперебійного функціонування об’єктів соціальної сфери, установ та організацій Центрального району, згідно розпорядження голови  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради від 31.10.2017 № 76-р 01.03.2018 військовою частиною А2062 було виділено 30 чоловік особового складу для ручної розчистки від снігу під’їздів до контейнерів для збору ТПВ по вулицям Терасна та Велика Морська.
Адміністрацією Центрального району вживаються всі необхідні заходи для забезпечення комфортного проживання  жителів нашого рідного міста.

01.03.2018 14:45

Адміністрацією Центрального району  оперативно вжиті заходи   щодо розчищення району від снігу


 Під час погіршення погодних умов адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були оперативно вжиті заходи, згідно повноважень, щодо розчищення від снігу механізованим способом доріг приватного сектору, а також тротуарів та зупинок громадського транспорту Центрального району відповідно до плану та визначених маршрутів руху з залученням спеціалізованої техніки підрядних організацій.

Більш детально>>>

01.03.2018 10:45

ПАМЯТКА
щодо уникнення травмування під час ожеледі 

В зимовий період при різкому падінні температури спостерігаються несприятливі погодні умови, при яких можливі травмування, обмороження.

Більш детально>>>

 

01.03.2018 10:45

ІНФОРМАЦІЯ
про діяльність громадського формування «Сокіл»

м.Миколаєва за лютий   2018 року

 Станом на 1 березня  2018 року на обліку в громадському формуванні по охороні громадського порядку «Сокіл» м. Миколаєва  знаходиться  64 члена. Протягом лютого 2018 року працівниками адміністрації Центрального району  за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 3 рейди по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152  КУпАП притягнуто до відповідальності 11 осіб.

Більш детально>>>

01.03.2018 10:40

Про ускладнення погодних умов
в м. Миколаїв 2 – 3 березня 2018 року

У зв’язку з виходом чергового південного циклону  вдень 2 та протягом доби 3 березня 2018 року в м. Миколаїв очікується  ускладнення погодних умов: вдень 2 та протягом доби 3 березня опади у вигляді  снігу, мокрого снігу та дощу, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Різкі коливання температури повітря: вночі 2 березня 15-20? морозу, вдень 2 та протягом доби 3 березня підвищення температури повітря до 2?морозу -  2? тепла.
4 березня  припинення  опадів та явищ,  зниження температури повітря вночі до 8-13? морозу, вдень до 3-8? морозу. Інформація буде уточнюватись прогнозами та штормовими попередженнями.

Сектор з питань НС та ЦЗН в Центральному районі

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1