ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

31.03.2017 16:50

Повідомляємо


За ініціативи  адміністрації Центрального району 6 квітня 2017 року о 14.00 год. відбудеться засідання «круглого столу» з питань якісної організації літнього оздоровлення дітей пільгових категорій міста за адресою: вул. Інженерна, 1, актовий зал  адміністрації Центрального району.
До участі у засіданні запрошуються представники навчальних закладів Центрального району, депутатського корпусу, громадських організацій міста та інші бажаючі.

31.03.2017 14:10

У районі відбувся урочистий пленум, присвячений 30 – річчю створення Центральної районної ветеранської  організації

29.03.2017 відбувся урочистий пленум з нагоди 30-ї річниці з дня  створення  Центральної районної ради ветеранів.
Привітали ветеранів зі святом Власенко В.І. – заступник голови адміністрації Центрального району, Заруба В.І. – помічник народного депутата України Жолобецького О.О., Борецький Т.І. – заступник голови обласної ради ветеранів, Ященко В.М. – голова міської ради ветеранів.  

Більш детально>>>

31.03.2017 12:20

Вивезення сміття з магістральних вулиць району

Перш за все, хочеться звернути увагу, що через низьку культуру  поводження з твердими побутовими відходами, великогабаритним сміттям, будівельними відходами власники приватних домоволодінь та квартир в багатоквартирних будинках, які після прибирання своїх сараїв, комор, кладовок, балконів, лоджії, масово зносять всіляке сміття, залишки городини, зрізані гілки дерев, старі меблі, вікна, двері, тим самим утворюються  локальні сміттєзвалища по Центральному району.

Більш детально>>>

31.03.2017 11:20

Санітарне утримання торгівельних об'єктів на території Центрального району

30 березня 2017 року представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання санітарного стану торгівельних об'єктів по вул. Потьомкінській ріг вул. Декабристів та по вул. Нікольській, 5 (ринок «Минутка»).

Більш детально>>>

31.03.2017 11:10

Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ у районі триває

Адміністрацією Центрального району  постійно організовуються роботи по ліквідації несанкціонованих звалищ у районі. Так 30.03.2017р. за дорученням адміністрації патрульні машини ТОВ «Карс Клінінг» працювали за адресами вул. 2 Екіпажна ріг вул. 8 Воєнної по ліквідації звалищ, які  постійно утворюються мешканцями прилеглих вулиць.
Адміністрація району наголошує на підтримці чистоти і порядку на прилеглих територіях, та заборону викидання сміття у не відведених для цього місцях.

30.03.2017 14:50

Служба у справах дітей звертається з проханням  
допомогти малозабезпеченій сім’ї

З метою обстеження умов проживання дітей та перевірки стану виконання їх батьками обов’язків з виховання, розвитку та забезпечення достатнього рівня життя дітей 28.03.2017 р. працівниками служби у справах дітей адміністрації Центрального району було здійснено рейд у сім’ї, діти з яких перебувають на обліку служби як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Быльш детально>>>

30.03.2017 14:40

В мкр. Матвіївка виконані роботи по гредеруванню доріг

 Протягом тижня у в мкр. Матвіївка проводилися роботи по грейдеруванню доріг по вулицям мікрорайону. За участю ТОВ «Конкорд» механізованою технікою були приведені в належний стан вул. Верхня, М. Чуйкова, Лісова, Хвойна, 1 та 2 Піщана, Курчатова, Польова, Авіаційна, Перекопська, Колгоспна та інші.

 

30.03.2017 14:20

 У Варварівці провели акцію по благоустрою

         У нашому місті вже стало доброю багаторічною традицією проводити навесні суботники – акції по благоустрою та генеральному прибиранню  територій  від сміття. І цей рік для сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району  не став виключенням. Молоді активісти  з граблями, лопатами та пакетами для сміття 29 березня вийшли  на акцію по прибиранню лісового масиву по вул. Північній у мкр. Варварівка та зібрали близько 10 куб.м.   сміття. Лісова зона Турбази являється найулюбленішим місцем відпочинку місцевих мешканців та туристів. Правильно кажуть, що  чисто там,  де не смітять. І про це необхідно пам’ятати кожному.

30.03.2017 14:00

«Пам’ятаємо  -  перемагаємо»

У рамках  відзначення 73-ї  річниці визволення Миколаєва від  німецько-фашистських загарбників в Миколаївській  загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів № 61  відбулася  урочиста  лінійка. На  святі були присутні  ветерани  Великої  Вітчизняної  війни та голова ради ветеранів мкр.  Варварівка  Олег Павлович  Мудрий, випускники  школи  - воїни  АТО.

Більш детально>>>

 

29.03.2017 15:45

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 29.03.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 37 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 16 966 грн.

29.03.2017 15:15

Санітарний стан району на постійному контролі

28.03.2017 проводилися роботи по прибиранню випадкового сміття на вулиці Набережній та спуску до наплавного мосту. До робіт по прибиранню було залучено громадських працівників, направлених Центральним районним центром зайнятості.
Адміністрація району дякує усім громадянам міста за дотримання елементарних правил чистоти та добропорядності і вкотре звертається із закликом зберігати чистоту рідного міста.

29.03.2017 15:10

У районі виконані роботи по прибиранню  проспекту Центрального

З метою утримання в належному санітарному стані території Центрального району та забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців та гостей міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» проводяться роботи по прибиранню прибордюрної частини по проспекту Центральному.
Дані роботи проводяться регулярно згідно затверджених графіків та знаходяться на постійному контролі у керівництва адміністрації.

29.03.2017 14:50

У мкр. Варварівка продовжуються роботи по очищенню місць відпочинку

28.03.2017, в рамках весняної акції щодо санітарного очищення району, близько 200 небайдужих громадян  разом з працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району провели прибирання берегової зони річки Південний Буг (зона відпочинку «Прибій») від випадкового сміття.
Адміністрація Центрального району сподівається, що зусилля громадськості не будуть марними, відпочиваючі не залишатимуть сміття після відпочинку, а населення не буде звозити сміття з приватних подвір’їв.

28.03.2017 13:10

Санітарний рейд на території Центрального району

27.03.2017 року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд, щодо виявлення місць порушення  «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (затвердженні рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10). Під час проведення рейду виявлено грубі порушення «Правил благоустрою» власниками торгівельних об’єктів...

Більш детально>>>

28.03.2017 11:35

Заходи з нагоди відзначення 73-ої річниці визволення від фашистських загарбників у м. Миколаєва та мкр. Матвіївці

28 березня територіальна громада мкр. Матвіївки та учні ЗОШ № 24  вшанували вічну пам’ять про своїх загиблих земляків. У парку «Слави» біля меморіалу загиблих воїнів відбувся мітинг.
Під час мітингу зі святковою промовою до усіх присутніх звернулися Довженко Ю.В., завідувач сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївки,  Куц І.І,  голова ради ветеранів, депутати Миколаївської міської ради Мотуз С.В., та Кучкарова С.С.
Мітинг завершився хвилиною мовчання, та покладанням квітів до могили загиблих воїнів.

27.03.2017 16:35

Службою у справах дітей проведено перевірку
Миколаївського будівельного коледжу КНУБА

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району з метою дотримання прав дітей на отримання освіти, оцінки стану виховної роботи щодо формування правової свідомості, профілактики правопорушень серед студентів щорічно проводяться перевірки вищих навчальних закладів. Так, 27.03.2017 р. було проведено перевірку Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.

Більш детально>>>

27.03.2017 16:25

У Тернівці  відбулись заходи з нагоди 73-ої  річниці визволення мікрорайону та міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників

     26.03.2017 у будинку культури  мкр. Тернівка пройшов святковий концерт з нагоди  73-ої  річниці визволення мкр. Тернівка та міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.
Концертну програму підготували творчі колективи будинку культури, дитячої школи мистецтв, болгарського товаристві БКПЦ Търновка та спілки воїнів Афганістану.
По завершенню концертної програми відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблих воїнів.
      

25.03.2017 12:25

У Миколаєві починається пора акцій під назвою «Весняна толока»

З початком весни традиційно, відповідно до розпорядження міського голови від 16.03.2017 № 59-р в рамках міської весняної акції «Весняна толока», в місті стартують суботники. Сьогодні 25 березня організовано і проведено першу акцію «Весняної толоки».
Адміністрація Центрального району зробила все можливе для проведення весняної акції на належному рівні, що б це було дійсно свято праці – ефективне і результативне.

Більш детально>>>

24.03.2017 15:45

Санітарне очищення та благоустрій у мкр. Тернівка

Працівниками підприємства МА УДП «Укрхімтрансаміак» разом з сектором соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка адміністрації Центрального району та небайдужими мешканцями мікрорайону проведено прибирання прилеглих територій, очистку від сміття, гілок та пакетів поля біля вул. 116 Дивізії.

 

24.03.2017 15:15

У мкр. Тернівка продовжуються весняні роботи

Викладачі дитячої школи мистецтв № 1 мкр. Тернівка разом з вихованцями прийняли активну участь у наведені чистоти та порядку на прилеглий територій після зимового періоду.

 

 

24.03.2017 14:45

Службою у справах дітей проведено перевірку
стану виховної роботи в ЗОШ № 16

23.03.2017 р. службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено перевірку стану виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 щодо формування правової свідомості дітей, профілактики правопорушень та інших негативних явищ в учнівському середовищі.

Більш детально>>>

24.03.2017 14:30

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

24.03.2017 14:00

Санітарне утримання торгівельних об'єктів на території Центрального району

23 березня 2017 року представниками відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання санітарного стану торгівельних об'єктів по вул. Потьомкінській ріг вул. Декабристів та по вул. Нікольській, 5( ринок «Минутка»).
В ході проведення рейду, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.36 Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10, представниками адміністрації складено 3 протоколи за порушення п.12.2.36 ст. 152 КУпАП та запрошено порушників на чергове засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

24.03.2017 11:40

Районний етап конкурсу «ДЮП – 2017» 

23.03.17 в міському Палаці творчості школярів відбувся 23 фестиваль дружин юних пожежних серед загальноосвітніх шкіл Центрального району міста. Проведення таких змагань вже стало доброю традицією. Відкрили  районний конкурс В.І.Власенко, заступник голови адміністрації Центрального району та  В.І. Яковенко, начальник відділу захисту прав дітей міського управління освіти.

Більш детально>>>

24.03.2017 10:00

Прибирання вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради повідомляє, що з настанням весни працівники підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» розпочали роботи з наведення загального санітарного на території Центрального району. Так, 23.03.2017 виконувались роботи по очищенню та прибиранню випадкового сміття  по пр. Центральному.

 

23.03.2017 16:35

Весняне прибирання в мікрорайоні Тернівка

У мкр. Терновка, на передодні Пасхальних свят, розпочато прибирання прилеглої території та присадибних ділянок після зими.
Одними з перших долучилися до прибирання ігрових майданчиків та квітників вихователі дитячого садку № 112 «Журавушка». Небайдужі батьки вихованців дитячого садка також долучалися до прибирання прилеглої території.

 

23.03.2017 16:25

Службою у справах дітей взято на контроль сім’ї, в яких батьки зловживають спиртними напоями.

22.03.2017 відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час рейду перевірено сім’ї з дітьми, відносно яких надійшла інформація про незадовільні умови проживання, зловживання батьками спиртними напоями, їх схильність до конфліктів та бійок, агресивного поводження з дітьми.

Більш детально>>>

23.03.2017 16:15

Нарада про проведення акції «Весняна толока»

Відповідно до розпорядження Миколаївського міського голови від 16.03.2013  № 59-р «Про проведення весняної акції «Весняна толока» та з метою покращення санітарного стану та  благоустрою м. Миколаєва адміністрація Центрального району повідомляє, що 25.03.2017  відбудеться акція «Весняна толока»!
23.03.2017 року, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В., в залі засідань адміністрації Центрального району відбулась нарада за участю представників житлово-комунальних підприємств, учбових закладів, організацій, підприємств та установ усіх форм власності. Кожному з учасників наради надано відповідне доручення щодо місця проведення та необхідного комплексу робіт.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради запрошує усіх небайдужих та ініціативних городян міста прийняти активну участь у акції «Весняна толока».

23.03.2017 15:20

Районний семінар - практикум

  Щорічно відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району проводяться семінари, зустрічі, «круглі столів» для молоді та працівників закладів освіти на злободенні теми щодо попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя, протидії насиллю в сім’ї тощо.
Так, 23 березня на базі ЗОШ № 51 відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району організовано та проведено семінар на тему: «Використання інноваційних технологій в процесі формування творчої особистості та вихованні громадянина-патріота».

Більш детально>>>

23.03.2017 14.20

Санітарний стан території Центрального району

Для забезпечення належного санітарного стану адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради щодня організовуються та проводяться роботи з вивозу муніципальних відходів й великогабаритного сміття із залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».
У період з 20.03-25.03.2017 виконуються роботи з вивозу великогабаритного сміття, побутових відходів та гілок дерев з наступних  вулиць міста: Громадянська, Шнеєрсона, Інженерна, Садова, Мала Морська, Московська, Лягіна, Декабристів, Пушкінська, Артилерійська, Нікольська.
Адміністрація Центрального району в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, не смітити, зберігати належний санітарний стан на вулицях улюбленого міста.

23.03.2017 13.50

У мкр. Матвіївка розпочато грейдерування ґрунтових доріг

23 березня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради спільно з ВАТ «Конкорд»  розпочаті роботи по грейдеруванню ґрунтових доріг  у мкр. Матвіївка.

 

 

23.03.2017 12:40

До уваги багатодітних сімей, які мешкають у Центральному районі м. Миколаєва

Відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи отримано бланки посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї. Отримати посвідчення багатодітної сім’ї можна у адміністрації Центрального району за адресою: вул. Інженерна,1. каб. 204,205) з 9.00 до 15.00 год.

Більш детально>>>

23.03.2017 12:10

Акція з санітарного прибирання території мкр. Варварівка

В мкр. Варварівка подовжуються роботи по санітарному очищенню зеленої зони  уздовж доріг, лісосмуг, скверів та місць загального користування.
21.03 – 22.03.2017 завідуючою сектором соціально – економічного розвитку  мкр. Варварівка разом з громадськими активістами проведено акцію по прибиранню території уздовж доріг, лісосмуг на в’їзді до м. Миколаєва. Під час акції зібрано та вивезено біля 10 тон сміття.
Більш детально >>>

22.03.2017 15:40

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 22.03.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 47 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 15 810 грн.

21.03.2017 15:20

Санітарне очищення та благоустрій міста

         Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує мешканців міста, що ТОВ «Миколаївзеленгоспом», на замовленням  департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, проводяться роботи по санітарному очищенню, обрізки та коронуванню дерев по пр. Героїв України. Організація та проведення відповідних заходів здійснюється  у рамках міської весняної акції «Дерево насадження».

21.03.2017 13:50

Прибирання проспекту Героїв України

21.03.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради організовані та виконані роботи із прибирання, вигрібання сміття, сухого листя по пр. Героїв України, 23/1. До прибирання залучено працівників, направлених Центральним районним центром зайнятості. Роботи по прибиранню вулиць району тривають.
Адміністрація Центрального району в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути відповідальними, не смітити, поважати працю робітників житлово-комунальних та підрядних підприємств, не проявляти ознак вандалізму по відношенню до навколишнього середовища та рідного міста.

20.03.2017 16:40

Санітарний стан територій Центрального району

З метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва адміністрацією району Миколаївської міської ради щоденно організовуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття із залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».
Протягом  тижня виконуються роботи по вивозу крупногабаритного сміття, побутових відходів та гілок дерев з наступних вулиць району: 2 Екіпажна, 1 Екіпажна, ріг 10 Воєнної.
Адміністрація Центрального району в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, зберігати належний санітарний стан території улюбленого міста Миколаєва, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

17.03.2017 15:40

Виявлення порушників, що розміщують об’яви у не відведених для цього місцях

17.03.2017 працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено чергове рейдове обстеження вулиць Потьомкінська, Декабристів, Спаська щодо розміщення об’яв, афіш, листівок, плакатів тощо у не відведених для цього місцях.

Більш детально>>>

17.03.2017 12:30

Інформація про отримання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей

Відділ у справах сім’ї, культури, молоді, фізичної культури, спорту та оборонної і мобілізаційної роботи направляє дітей пільгових категорій до Міжнародного дитячого центру Артек (Київська обл.,  Пуща озерна) та Українського дитячого центру  «Молода гвардія» (м. Одеса).

Більш детально>>>

17.03.2017 11:00

Працівники з Центру зайнятості допомагають
підтримувати санітарний стан району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу і користь місцевій громаді по благоустрою та санітарному утриманні територій.

Більш детально>>>

17.03.2017 10:00

Прибирання смітників в мікрорайоні Тернівка

16.03.2017 року у мікрорайоні Тернівка проведені відповідні заходи з наведення належного санітарного стану території. Завдячуючи  підприємству МУМА УДП «Укрхімтрансамміак», що надало спецтехніку, виконані роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища біля вулиці Дачна у мікрорайоні Тернівка. 

 

16.03.2017 15:00

Перевірка стану виховної роботи у МЗОШ № 12

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району з метою дотримання прав дітей на освіту та організації правового виховання учнів,  провела відповідну перевірку у Миколаївській загальноосвітній школі № 12. Під час перевірки порушень прав дітей на отримання повної загальної середньої освіти не виявлено.

Більш детально>>>

16.03.2017 11:00

Чергове рейдове обстеження вулиць Центрального району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться рейди по виявленню не дотримання санітарного стану  на територіях, які закріплені за приватними підприємцями, в приватному секторі.

Більш детально>>>

15.03.2017 16:15

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 15.03.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 48 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 8 347 грн.

15.03.2017 11:25

Привітали з ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни

14.03.2017 року святкував своє 90-річчя учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, інвалід ІІ групи Помогалов Федір Петрович.
Завітали до ветерана та привітали із ювілеєм представники адміністрації Центрального району спільно з радою ветеранів Центрального району та  Зарубою В.І., помічником  народного депутата України Жолобецького О.О. Під час візиту ювіляру вручено державну нагороду – медаль «70 років перемоги над нацизмом».
Федір Петрович воював на Воронежському фронті снайпером. За проявлений героїзм та відвагу нагороджений  орденом «Великої Вітчизняної війни ІІ ступеня», орденом «За бойові заслуги» та медалями. Після завершення війни працював в правоохоронних органах.

15.03.2017 10:15

Службою у справах дітей та працівниками Центрального ВП ГУНП проведено профілактичні бесіди у навчальних закладах району

З метою профілактики правопорушень, зменшення негативних проявів серед учнів навчальних закладів, підвищення рівня правової свідомості школярів 14.03.2017 р. службою у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції були проведені профілактичні бесіди...

Більш детально>>>

14.03.2017 16:15

Шановні жителі Миколаєва

Наступила весна. Незабаром Великодні свята. Люди активно взялися до прибирання своїх садів. Спалюють суху тогорічну траву, листя та сміття. Від диму та вогню страждає природа. Страждаємо і всі ми, дихаючи отруйним димом який виділяється при спалюванні сухого листя.

Більш детально>>>

 

14.03.2017 14:15

У Матвіївці роботи з благоустрою тривають

14 березня працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району разом з працівниками  КП «Гозпрозрахункововою дільницею механізації будівництва (ХУМС) Миколаївської міської ради обстежено вулицю Польова, провулок Олімпійський для проведення вуличного освітлення.

 

14.03.2017 12:15

Прибирання дороги в мікрорайоні Тернівка

14.03.2017р. Тернівська дорожньо – експлуатаційна дільниця Облавтодору розпочала прибирання бурдючної частини дороги державного значення  Н-14  Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв.

 

 

14.03.2017 12:05

Демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд на території Центрального району

14 березня 2017 року на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.
В ході проведення заходу силами підрядної організації демонтовано: 4 незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.

 

 

 

14.03.2017 12:00

Прибирання проспекту Центрального

З метою забезпечення належного санітарного стану центру міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням КП «ЕЛУ автодоріг» 13.03.2017 проводилися роботи по очищенню прибордюрної частини проспекту Центрального.
Даний вид робіт має постійний характер та проводиться відповідно до затверджених графіків.

 

14.03.2017 11:55

Боротьба з випадковим сміттям

З метою наведення належного санітарного ладу на території району, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням громадських працівників направлених з Центрального районного центру зайнятості виконані роботи по прибиранню випадкового сміття у мкр. Північний.
Звертаємось з проханням до усіх громадян не засмічувати власне місто, прибирати прилеглу територію, дбати про своєчасне вивезення контейнерів з ТПВ.

14.03.2017 10:55

Весна прийшла – наводимо лад на прилеглій території!

З метою благоустрою улюбленого міста, для забезпечення комфортного проживання мешканців та гостей міста, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до усіх підприємців та мешканців з проханням навести лад на прилеглій території.
Комплекс робіт повинен включати видалення сухостійної рослинності та проведення перекопування землі після зимового періоду.
Адміністрація району закликає усіх голів ОСББ, керівників житлово-комунальних підприємств організувати та провести весняні суботники та навести санітарний лад на власних прилеглих територіях.

13.03.2017 16:55

Санітарний стан території Центрального району

Кожень день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

 

13.03.2017 10:55

Санітарний стан парку «Перемоги»

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради організовані та тривають роботи по наведенню належного санітарного стану в парку «Перемога». Адміністрація вишукала можливість та забезпечила робітників всім необхідним для роботи інструментом.

Більш детально>>>

 

10.03.2017 16:55

Рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі

10 березня 2017 року представниками відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області  з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Потьомкінській ріг вул. Декабристів та по вул. Нікольській,5 ринок «Минутка».

Більш детально>>>

10.03.2017 16:15

Адміністрація Центрального району привітала з днем народження
Арановича Олександра Йосиповича

10 березня відмічає свій день народження учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні Аранович Олександр Йосипович.
Його привітали зі святом представники адміністрації Центрального району спільно з радою ветеранів Центрального району та  Зарубою В.І. – помічником  народного депутата України Жолобецького О.О. 
З перших днів війни Олександр Йосипович на фронті був зв'язківцем, воював на Ленінградському фронті. Після війни працював в Миколаївській філії Нацбанку України. Займається громадською роботою, очолює первинну організацію ветеранів Національного банку України. Нагороджений  орденом Вітчизняної війни І ст., двома орденами Червоної зірки, орденом Богдана Хмельницького, 23 медалями.

10.03.2017 13:15

ОПІКУНСЬКІ РОДИНИ - ЧУЖИХ ДІТЕЙ  НЕ БУВАЄ

   На обліку в службі у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва перебуває  152 дитини, які влаштовані в сім’ї опікунів та піклувальників. Спеціалістами служби у справах дітей щорічно здійснюється  контроль за умовами утримання, навчання, виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування.

Більш детально>>>

10.03.2017 13:05

Прибирання проспекту Центрального

10.03.2017 з метою комфортного та безпечного проживання мешканців та гостей міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням КП «ЕЛУ автодоріг» проводяться роботи по очищенню прибордюрної частини проспекту Центрального.

 

 

10.03.2017 12:25

Благоустрій міста Миколаєва

Благоустрій – одна з найважливіших місій саме місцевого самоврядування. Адже чистота і порядок більше залежать не від грошей, а від поваги та любові до рідного міста, культури поведінки кожного його жителя.

Більш детально>>>

 

10.03.2017 12:10

Рейд служби у справах дітей в мкр. Ракетне Урочище

09.03.2017 р. спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району разом з представниками Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, а також із представниками Центрального відділу поліції ГУНП у Миколаївській області, здійснили рейд по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Більш детально>>>

09.03.2017 15:20

Проведено чергову нараду «Чистий четвер»

09.03.2017 за участю першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В., начальника управління комунального господарства Лук’яненка Г.А., начальника відділу санітарної інспекції Головенка О.В. та керівників житлово-комунальних підприємств району в адміністрації Центрального району проведено чергову нараду «Чистий четвер».
Було розглянуто питання перегляду розмірів придомових територій, ситуацію із безпритульними тваринами, активізацію роботи по вивезенню стихійних звалищ.

09.03.2017 13:20

Наведення санітарного ладу на проспекті Центральному

З метою комфортного проживання мешканців та гостей міста, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» було проведено очищення бокової частини технічної смуги по проспекту Центральному.
Адміністрація району тримає на постійному контролі санітарний стан та закликає усіх небайдужих громадян приєднуватися до боротьби за чистоту.

09.03.2017 10:00

Вітання жінок зі святом у мкр.Тернівка

07.03.2017р. в будинку культури «Софія» мікрорайону Тернівка привітали жінок з Міжнародним жіночим днем.
Святковий концерт підготували творчі колективи будинку культури, з привітаннями завітали і діти Вітовського району.
Також привітав жінок та підготував подарунки генеральний директор ТОВ «Золотий колос» Гумілевський В.М.

 

07.03.2017 16:00

Санітарне очищення проспекту Центрального

07.03.2017 з метою комфортного проживання мешканців та гостей міста адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з залученням КП «ЕЛУ автодоріг» та КП «Миколаївзеленгосп» виконуються роботи по прибиранню випадкового сміття та підмітанню бульварної та прибордюрної частини проспекту Центрального.

 

07.03.2017 15:50

Впорядкування території з допомогою працівників з центру зайнятості

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань...

Більш детально>>>

07.03.2017 13:50

Прибирання прибордюрної частини проспекту Героїв України

06.03.2017 з метою комфортного та безпечного проживання мешканців та гостей міста, дотримання санітарних норм та правил,  КП «ЕЛУ автодоріг» виконуються роботи по прибиранню прибордюрної частини на проспекті Героїв України.

 

 

07.03.2017 11:50

Санітарний стан території Центрального району

Кожен день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

07.03.2017 11:35

У Матвіївці святкували День захисту прав жінок та миру

6 березня о 17.00 годині у Матвіївському будинку культури відбувся святковий концерт під назвою  «Тобі найкращій, незрівнянній» присвячений до Міжнародного дня захисту прав жінок та миру під керівництвом виконуючої обов’язки директора Будинку культури Доценко Надії Сергіївни. Досвідчені музиканти та художні керівники разом з дітьми свої музичні вітання присвятили мамам, бабусям, сестричкам – дорогим жінкам.

Більш детально>>>

06.03.2017 15:50

Зустріч весни в мкр.Тернівка

04.03.2017р. болгарський культурно – просвітницький центр «Търновка» спільно з будинком культури «Софія» та філією бібліотеки №16 для дорослих провели святковий концерт на честь свята зустрічі весни  «Мартениці». На святі виконувалися болгарські пісня і танці, розповідали про звичаї та традиції цього свята. Як завжди концерт традиційно закінчився болгарським народним танцем «Хоро», який виконується всіма присутніми на святі.

06.03.2017 15:30

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а та­кож сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності.

Більш детально>>>

06.03.2017 11:30

Прибирання зони відпочинку « Прибій » в мкр.Варварівка

03.03.2017 сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району разом з Миколаївською ритуальною службою розпочати роботи по прибиранню зони відпочинку « Прибій» в мкр. Варварівка. Це єдине місце відпочинку не тільки для  мешканців  Варварівки, а і для гостей міста, яке розташоване на берегу р.Південний Буг. Але після відпочиваючих нажаль залишаються купи сміття, які не прикрашають наше місто. Сподіваємось, що відпочиваючи будуть бережливо ставитися до природи і не будуть залишати сміття після себе, та в святкові дні не станеться забруднення території відпочинку.

03.03.2017 16:30

Прибирання вулиць Центрального району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі.
Так, 03.03.2017р. підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» виконуються роботи по підмітанню, очищенню та прибиранню випадкового сміття  по пр. Героїв України та на Інгульському мосту.
Роботи у цьому напрямку тривають.

03.03.2017 15:30

Демонтаж незаконних рекламних конструкцій на території Центрального району

Керуючись рішенням виконкому Миколаївської міської ради № 464 від 27.04.2012 року «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м. Миколаєві», на виконання рішення виконкому Миколаївської міської ради від 24.06.2016 року № 543 «Про демонтаж рекламних засобів в м. Миколаєві» 03.03.2017 року відділом координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністраціії Центрального району Миколаївської міської ради, за участю представників патрульної поліції у м. Миколаєві, силами підрядної організації демонтовано 6 рекламних засобів, які були розміщені з порушенням на території Центрального району.

03.03.2017 11:30

Службою у справах дітей Центрального району проведено рейд «Діти вулиці»

01.03.2017 р. службою у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з сектором ювенальної превенції Центрального відділу поліції ГУНП у Миколаївській області був проведений рейд «Діти вулиці», метою якого було виявлення бездоглядних та безпритульних дітей на вулицях міста, дітей, схильних до правопорушень, бродяжництва та жебракування, дітей, які перебувають у комп’ютерних клубах у навчальний час.

Більш детально>>>

03.03.2017 10:30

Триває перевірка санітарного стану вулиць Центрального району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 02 березня поточного року проведено рейдове обстеження вул. Потьомкінської, вул. Нікольської, вул. Московської. За результатами обстеження було виявлено порушення вимог чинного законодавства та складено 7 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП.
Вказані обстеження проводяться працівниками управління регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій до підприємств. З мешканцями приватної забудови та підприємцями тривають роботи по роз’ясненню щодо дотримання Правил благоустрою.

02.03.2017 17:05

Порушення благоустрою – гарантовано адміністративну відповідальність!

02.03.2017 на проспекті Центральному – перетин з вул. 6 Слобідська водієм вантажного авто скоєно наїзд на зелену зону із подальшим руйнуванням асфальтного покриття на тротуарній частині. Водієм свідомо порушено правила дорожнього руху та правила благоустрою міста.

Більш детально>>>

02.03.2017 16:00

КП «ЕЛУ автодоріг» на варті чистоти!

З метою комфортного проживання мешканців та гостей міста адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» проводяться щоденні роботи щодо підтримання санітарного стану вулиць району. Так, 02.03.2017 на вулиці Соборній проведено перевірку санітарного стану вулиці та урн.
Адміністрація району нагадує, що дотримання санітарних норм та правил благоустрою є ознакою цивілізованого Європейського суспільства. Доведемо, що улюблене місто та країна гідні бути у дружній Європейській родині!

02.03.2017 14:00

Літературні години

28.02 – 01.03.2017 у бібліотеки – філії №16 ЦБС для дорослих мікрорайону Тернівка фахівцями  до 135 – річчя з дня народження дитячого письменника Аллана Александера  Мілна та 110 – річчя народного діяча культури Болгарії Еміліяна Станєва проведено для дітей та відвідувачів болгарської недільної школи «Търновка»  мультиплікаційний подорож та літературну годину за творами письменників.

 

02.03.2017 13:00

В Матвіївці триває робота по укладенню договорів на вивіз твердих побутових відходів

02 березня в мікрорайоні Матвіївка працівники адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, відповідно до вимог  Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, провели рейд по виявленню місцевих жителів, які користуються послугами АС « Центральний», не маючи договорів на вивіз твердих побутових відходів. Під час проведення рейду виявлено порушників,  що не мають договорів відповідно до ст. 152 КУпАП «Про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». За результатами рейду складено 3 адміністративних протоколи, які направлені до адміністративної комісії Центрального району для прийняття рішення.

02.03.2017 12:00

В Тернівці продовжують святкувати болгарське свято «Мартениці»

Першого березня дитяча школа мистецтв №1, яка розташована в мікрорайоні Тернівка відкрила свою нову концертну залу святкуванням болгарського свята весни «Мартениці» на новій довгоочікуваній  сцені.
Це свято символізує зустріч зими з весною. За звичаєм всі при зустрічі дарують один одному червоно-білі китиці, що означає бажають добра та здоров’я. Китиці прикріпляють на одежу з лівого боку, а неодружені на зап’ясті  лівої руки.

Більш детально>>>

01.03.2017 17:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 01.03.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159,порушення правил торгівлі на ринках, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 9 656 грн.

 

01.03.2017 16:45
Свято «Мартениці» в мікрорайоні Тернівка

Першого березня в мікрорайоні Тернівка за болгарськими традиціями в дитячому садку № 112 «Журавушка»  святкували «Мартениці».
Це свято символізує приход весни, пробудження сонця від зимового сну. За болгарськими традиціями в  знак настання весни  всі дарують один одному традиційний символ березня мартениці.
Мартениці – це невеликий амулет, який виробляють з шерсті або ниток білого та червоного кольору, який в перший день березня прикріпляють до одягу або на зап’ястя, для того щоб протягом року бути здоровими та щасливими.  
Святковий концерт підготували вихователі та вихованці дитячого садку. Також концертним номером привітали вихованці дитячої школи мистецтв №1 мкр.Тернівка.
01.03.2017 15:45

Санітарний стан вулиці Потьомкінська

Працівники управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 28.02.2017р. продовжують роботи по здійсненню рейдових обстежень територій приватної забудови та територій підприємств. З метою дотримання Правил благоустрою здійснено обстеження вул. Потьомкінської.

Більш детально>>>

 

01.03.2017 14:25

Адміністрація Центрального району привітала з ювілеєм
Борисова Петра Михайловича

01  березня  заступник голови адміністрації Центрального району  Власенко Володимир Ілліч та голова ради Миколаївської обласної організації ветеранів України Поротніков Микола Арсентійович привітали з 85-річним ювілеєм героя Соціалістичної Праці, депутата Верховної Ради СРСР, члена ЦК суднобудівної промисловості Борисова Петра Михайловича.

Більш детально>>>

01.03.2017 11:25

Перевірка умов проживання сімей з дітьми,
що мешкають у незадовільних умовах

28.02.2017 р. відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході рейдової перевірки представниками служб були відвідані 4 сім’ї з дітьми, що проживають в мікрорайонах Варварівка та Матвіївка, відносно яких надійшла інформація про проживання в нежитлових приміщеннях у незадовільних умовах, схильність батьків до вживання алкогольних напоїв, забруднень в оселях.

Більш детально>>>

01.03.2017 11:00

Працювати лише за європейськими стандартами!

28.02.2017 року у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено зустріч присвячену закінченню  тематичного короткострокового семінару з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування...

Більш детально>>>

01.03.2017 10:45

Рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі

28 лютого 2017 року представниками відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6-та Слобідська (Комсомольська) .

Більш детально>>>

 

 

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев