ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

Першовересень прийшов


Це, найперше, свято першокласників. У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 цього року  три перших класи.Свято в школі відчувалося вже від воріт. Оскільки діти розпочинали свою подорож в Країну знань на уявній повітряній кулі,  то і при вході до навчального закладу учнів, батьків. учителів стрічала гарна повітряна куля.

Більш детально>>>

31.08.2017 16:30

Засідання по погашенню заборгованості заробітної плати

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 31.08.17 року проведено чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію було запрошено 6 керівників підприємств боржників та 5 фізичних осіб підприємців. В ході засідання комісії була розглянута інформація по кожному запрошеному підприємству та визначено заходи щодо погашення боргів.

 

РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен день працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації смітттєзвалищ по вулицям Центрального району, а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

Зустріч з мешканцями мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі

31 серпня 2017 депутат Верховної ради Жолобецький О.О. та голова адміністрації Центрального району Береза О.Д.  провели зустріч з мешканцями  мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі «Миколаївводоканалу» за залізничною колією. На зустрічі також були присутні представники МКП «Миколаївводоканал» та комунального підприємства «Комунальне будівництво» Миколаївської міської ради.

Більш детально>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 478 грн

У мікрорайоні Матвіївка відсвяткували День незалежності

26 років - стільки зараз виповнилося нашій державі. За її буремну та, все ж, незалежну історію ми зазнали і радощів, і прикрощів. Зараз ми з впевненістю можемо стверджувати: незалежність нам не дісталася - ми її вибороли. Тому і маємо право святкувати цей особливий для усіх патріотів день.24 серпня о 17 годині  на території житлового масиву КЖЕП «Прибужжя» за адресою вул. Силікатна біля буд. 275 на розважальному майданчику, творчий колектив Матвіївського будинку культури організував та провів культурно-розважальну програму в честь Дня незалежності України.

Більш детально>>>

Штормове попередження

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології в понеділок, 28 серпня, в Миколаєві та області очікуються сильні пориви вітру 15-20 м/с та дощі з грозами, в окремих районах град. Така погода збережеться до кінця доби. Радимо Вам бути уважними та обережними!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН
в Центральному районі

Шановні громадяни!

Служба у справах дітей повідомляє, що в результаті нещасного випадку постраждала малолітня дитина Багнюк Дамір Сергійович, 02.06.2014 р.н. Хлопчик отримав 50% опіків тіла та перебуває в опіковому відділенні лікарні. Лікування дитини потребує значних коштів, які сім’я вже на даний час вичерпала.
Прохання відгукнутися всіх небайдужих громадян та надати допомогу у лікуванні дитини.
Рахунок: Приват Банк № 4149437861230298 на ім’я матері дитини Багнюк Елеонори Олексіївни для лікування Багнюка Даміра Сергійовича, 02.06.2014 р.н.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 23.08.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 92 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 26 101грн

 

У Варварівці відзначили
День Державного Прапора України

Щороку 23 серпня  учні, батьки, педагогічний колектив, жителі мікрорайону Варварівка святкують День Державного Прапора України, який заснований Указом Президента в 2004 році на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. При в’їзді у Варварівку, на Одеському шосе, де  проходить церемонія підняття Державного Прапора України, саме в цей день збираються учні загальноосвітніх шкіл № 60 та № 61, вчителі, батьки, місцева громадськість.

Більш детально>>>

У Центральному районі привітали ювіляра

18 серпня 2017 року виповнилося 80 років Щербині Анатолію Дмитровичу – шанованій у районі людині.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя  гості вручили  ювіляру Пам’ятний адрес від Адміністрації Центрального району та від  районної Ради ветеранів, цінні подарунки та квіти.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

17.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.На момент проведення рейду стихійна торгівля припинена.З власниками пересувних тимчасових споруд за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг пр. Центрального проведено роботу щодо належного утримання прилеглої до об’єкту території. Робота у даному напрямку триває.

У мікрорайоні Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

17 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка було перевірено санітарний стан вулиць Матвіївська, Верхня, Маршала Чуйкова, Лісова по шляху слідування маршрутних автобусів № 54. У ході обстеження були виявлені порушення п. 12.2.42 Правил благоустрою, а саме несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих до будинку територіях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

Увага, ХОЛЕРА!!!

У серпні місяці у районі гідроспоруди «Інгульський пішохідний міст», при плановому моніторингу води відкритих водойм, було виявлено збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, а саме Vibrio cholerea O1 біовар Eltor серовар Ogawa», який є збудником холери.
Холера — гостра інфекційна антропонозна хвороба, яку спричинюють холерні вібріони, має фекально-оральний механізм передачі інфекції, та нерідко характеризується розвитком тяжкої діареї, яка супроводжується значними порушеннями водно-іонного обміну, тяжким зневодненням організму, розладами гемодинаміки.

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

17 серпня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом голови адміністрації Центрального району Берези О.Д., першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Завершується літнє оздоровлення
дітей пільгових категорій

Незабаром завершується літня оздоровча кампанія дітей пільгових категорій, що проводилась з 5 червня   адміністрацією Центрального району.  За літо  діти відпочили у оздоровчих таборах нашої області та ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) і УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).   14 серпня  ще 91 дитину направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка).
Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Крім того, продовжено оздоровлювати дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах та  дітей з сімей, батьки, яких приймають участь  в  АТО та дітей з сімей переселенців за їх зверненнями.

Розшукується мати-зозуля

В Центральному районі міста, в будинку непридатному для проживання, службою у справах дітей знайдено двох малолітніх: хлопчика та дівчинку приблизно 2 та 5 років. Діти голодні, брудні, налякані просили їсти у сусідів, які й повідомили про дітей. Діти не знають свого прізвища, тільки імена Максим та Віка, маму звати Альона.

Більш детально>>>

 

Боротьба з амброзією триває

10 серпня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Соляні» проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Соляні» та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Героїв України щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

У мкр. Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

09 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. У ході обстеження вулиць Тимірязєва, 1 Піщана, 2 Піщана були виявлені порушення п. 12.2.9, а саме самовільне скидання побутового сміття, побутових відходів у не відведених для цього місцях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

У районі тривають роботи по ліквідації стихійної торгівлі  

09.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участі представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району та ТОВ «ВалАн» проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. Нікольська ріг вул. Потьомкінської (ринок «Минутка»).

Більш детально>>>

Як діти батька виховували!

Звичайний будній робочий день служби у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва. Працівники служби працюють у звичному режимі по завчасно складеному плану роботи. Але тільки той, хто не знає тонкощів роботи даного відділу адміністрації може думати, що все так чинно, розмірено, згідно плану. Той, хто працював у службі, або хоча б трошки стикався зі специфікою роботи даного напрямку знає, що не треба тішитися спокоєм та розміреним ритмом роботи, тому що будь якої хвилини може надійти інформація на відпрацювання якої необхідний негайний виїзд або інші відповідні заходи на подолання проблеми.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

 08.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками управління споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Боротьба з написами реклами розповсюдження наркотиків продовжується!

    

Вже з початку серпня місяця поточного року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були вжиті заходи щодо ліквідації більш ніж 30 написів інтерернет-месенджерів, через які відбувається розповсюдження наркотичних речовин.

Більш детально >>>

ЩОДЕННА РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен тиждень за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації сміттєзвалищ по вулицям Центрального району,  а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок, листя  дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

3 серпня виповнилося 90 років жителю Центрального району, учаснику бойових дій  Великої Вітчизняної війни Григоренку Івану Авксентійовичу


Привітали   Івана Авксентійовича з цією визначною датою  заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К. Гості висловили  ювіляру слова безмежної шани та вдячності за його нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки і побажали довгих років життя у гарному настрої, злагоди та любові рідних і близьких та вручили  цінні подарунки і Подячний лист адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За ратний подвиг у роки ВВВ та багаторічну працю на благо нашої Батьківщини».

Більш детально>>>

У районі продовжуються   роботи з благоустрою

Адміністрацією Центрального району для поліпшення благоустрою міста та естетичного стану вулиць, дворів та будинків, а також з метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів на відкритих територіях  у мікрорайоні Матвіївка проведені роботи  по покосу сухостою трави в місцях відпочинку та загального користування. До виконання робіт було залучено ФОП ТОВ «Байда», яке  покосило траву в зоні відпочинку та на дитячому майданчику в Парку Слави, а також  була очищена зелена зона вздовж дороги по вул. Силікатна від сухостою трави біля старого кладовища та інше.

 

Батьки, оберігайте своїх дітей від небезпечних занять

Велика кількість травмувань та нещасних випадків починається саме з дитячих пустощів та цікавості. Тому, кожен з батьків змалечку навчає своїх дітей основам безпечного поводження з побутовими приладами, правил безпеки в побуті, на дорозі, на природі, у воді.

Більш детально>>>

 

 

31  липня  адміністрацією Центрального району ще 105 дітей пільгових категорій направлено в оздоровчі табори

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 31  липня,  ще 105 дітей направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка) ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса). 

Більш детально>>>

 

Благоустрій району

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради спільно з громадською організацією «Миколаїв – чисте місто» 11 липня організовано та проведено прибирання клумб по пр. Центральному ріг вул. Садової. Метою вказаного заходу наголосити мешканцям, що потрібно любити своє рідне місто та не забруднювати його.

Більш детально>>>

Моніторинг по боротьбі з амброзією

27 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Центральний 1» дільниця 2 проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Центральний 1» дільницею №2 та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Центральному, вул. Колодязній та вул.6 Слобідській щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

Санітарний стан території

Кожен день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

27 липня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Під час відвідування дітей підоблікового контингенту службою у справах дітей
в одній із сімей розпочалася бійка

З метою контролю за ситуацією в родинах дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, регулярного нагляду за станом виконання батьками батьківських обов’язків, аналізу стану виховання та утримання дітей, умов їх проживання службою у справах дітей регулярно здійснюються виходи в сім’ї, переважно з залученням працівників інших установ –суб’єктів соціальної роботи.

Більш детально>>>

Рейдове обстеження

25 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради   проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану прилеглих територій мкр. Соляні, пров.Парусний.

Більш детально>>>

 

Ліквідація сміттєзвалища

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до мешканців м. Миколаєва з проханням не утворювати сміттєзвалища на міських територіях. Завдяки неправомірним вчинкам громадян, на узбіччі проїзної частини по вул. 2 Набережна утворилось сміттєзвалище побутового сміття.

Більш детально>>>

 

«Веселе літо» в мкр. Матвіївка

Літо - сонячна, різнобарвна та ласкава пора року, коли тепле сонечко зігріває наші серця, синє море дарує гарний настрій і навіть дощ сприймається в літку інакше, якось по особливому! Саме в літку наші маленькі жителі звільняються від такого надокучливого але життєво необхідного навчання і нестримно весело проводять своє дозвілля на ігрових майданчиках.

Більш детально>>>

Збережемо ліс

У спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Частішають випадки займань лісових насаджень, сухої трави та сміття.З метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів, попередження пожеж у лісових масивах та на виконання доручення Миколаївського міського голови від 18.04.2017 року № 792/02.02.01-22/17/14/17 “Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях”, головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  Березою Олександром Дмитровичем спільно з представниками управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради та ДП “Миколаївське лісове господарство”

Быльш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         20.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

18.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради при підтримці патрульної поліції м. Миколаєва організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до Тернівського роздоріжжя)

Быльш детально>>>

 

Безпечне житло

11 липня 2017 року представниками Центрального РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області спільно з працівниками міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в рамках проведення операції під умовною назвою «Житло», ціль  якої - профілактика пожеж у побуті, було проведено рейд з перевірки протипожежного стану помешкань соціально незахищеної категорії населення, а саме поодиноко проживаючих осіб похилого віку, неблагополучних сімей, які знаходяться на обслуговуванні міського територіального центру соціального обслуговування.

Більш детально>>>

Рейд у мкр. Матвіївка

19 червня  працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка сумісно з громадськими активістами було організовано та проведено рейд з метою недопущення спалювання на території мікрорайону листя, гілок, сухостою трави. За результатами рейду була  проведена бесіда з мешканцями мікрорайону про недопущення розведення вогнищ на території міста та складено адмін протокол на порушників за ст.152 КУпАП на мешканку мікрорайону яка спалювала сухостій трави на прилеглій території до будинку.

 

У мкр. Варварівка проводяться роботи по очищенню вулиць

Для поліпшення санітарного стану мікрорайону Варварівка Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради систематично проводиться робота з мешканцями мікрорайону щодо  прибирання прилеглої території до приватних домоволодінь, викосу бур’янистої рослинності, утримання в належному санітарному стані.

Більш детально>>>

 

Шановні громадяни!

У зв’язку із початком сезону відпусток та літніх канікул Центральний районий відділ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області нагадує громадянам про дотримання заходів безпеки під час відпочинку на водних об’єктах Центрального району. Звертаємо Вашу увагу на те, що відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. А купання дітей тільки у присутності дорослих.

Більш детально>>>

 

Кожній дитині – родину, захист та увагу

Діти - наше майбутнє! А тому кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал. Для неї слід забезпечити максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров'я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, позитивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують, розвиток навичок догляду за собою й вирішення повсякденних проблем, позитивне уявлення про себе саму, формування само ідентичності, розвиток навичок міжособистісного спілкування і впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії.

Більш детально>>>

Літнє оздоровлення дітей

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 17  липня, 77 дітей направлено в ДОТ «Маяк». 

Більш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         13.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.
В ході проведення рейду, з підприємцями та реалізаторами на торговельних об'єктах проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності наявності дозвільних документів на торговельному об’єкті та про дотримання правил торгівлі.

Більш детально>>>

«Грані 3»

В часи технологічного розвитку, інновацій в різноманітних сферах життєдіяльності, відкритості та доступності інформації все одно існує безліч порушень прав людини але най актуальнішим є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Найчастіше жертвами такого явища стають незахищені верстви населення, які шукають працевлаштування за кордоном за для покращення своїх соціальних умов або шукачі легкого заробітку, які не враховуючі ризиків самовільно віддають себе до рук рабовласників, проте існують винятки, коли люди стають жертвами обставин.

Більш детально>>>

Боротьба з нечистотами

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради наголошує, що зливання рідких нечистот у міську каналізаційну мережу заборонено!Адміністрація району звертається до мешканців міста з проханням, якщо Ви стали свідками зливу нечистот у міську каналізаційну мережу або у будь-якому іншому не відведеному для цього місці, фіксувати зазначене правопорушення шляхом фотофіксації.

Більш детально>>>

У Матвіївці продовжуються роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією  КП «ЕЛУ автодоріг» у мікрорайоні Матвіївка продовжуються роботи  по очищенню підбардюрної частини дороги  по вул. Силікатній від  піску, який намивається під час дощів та погіршує умови для пересування автотранспорту.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини, ст.183, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 476грн

 

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

У Матвіївці виконані ремонтні роботи доріг по вулицям
Польській та Відродження

В липні місяці поточного року при підтримці адміністрації Центрального району за участю мешканців вулиці Відродження були організовані роботи по  ремонту дорожнього покриття на перехресті вулиць Польської та Відродження у мікрорайоні Матвіївка. За результатами роботи було укладено 150 тон асфальтової крихти та відремонтовано близько 600 погонних метрів дорожнього покриття.

 

Укладання асфальту у мкр.Тернівка

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради закінчила благоустрій вулиці Одеської в мікрорайоні Тернівка, яка була розпочата в 2016 році та призупинена через настання холодів. Виконання робіт  по укладанню асфальту виконала підрядна організація ТОВ  «Миколаївавтодор».
Мешканці вулиці дуже вдячні адміністрації за проведені роботи.

 

 

УВАГА!!!БОТУЛІЗМ!!!

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОПЕРЕДЖАЄ!

Ботулізм - гостре інфекційне захворювання, обумовлене отруєнням ботулотоксином, що потрапляють в організм людини внаслідок вживання різних продуктів харчування, що містять токсини ботулізму і характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

Більш детально>>>

 

Миколаїв – чисте місто

Більш детально>>>

 

 

Члени оргкомітету  здійснили перший об’їзд учасників   проекту “Миколаїв квітучий 2017”

06.07.2017 члени оргкомітету проекту “Миколаїв квітучий 2017” здійснили перший об’їзд учасників конкурсу “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти біля школи”. Жителі Центрального району, які відгукнулися на проведення конкурсів представили на розгляд конкурсної комісії багате різноманіття квітів та творчий підхід до облаштування квітників і клумб.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         07.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області, громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до центру міста)

Більш детально>>>

 

В адміністрації Центрального району пройшла

зустріч з народним депутатом

України Жолобецьким О.О.

 

Більш детально>>>

 

Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"

На обліку в Центральному районі знаходиться 645 багатодітних сімей, в яких виховується 2112 дітей. З 2008 року ще одним напрямком в роботі відділу з гуманітарних питань є робота з багатодітними сім'ями та подання кандидатур багатодітних жінок на присвоєння їм почесного звання України "Мати-героїня".

Більш детально>>>

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 05.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 24 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини  ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7548грн.

 

Нарада «Чистий четвер»

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 06.07.2017 під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. відбулась нарада «Чистий четвер».
На нараді були присутні керівники житлово-комунальних підприємств, представники організацій та підприємств району. На нараді розглянуто ряд таких питань:

Быльш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         27.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.

Більш детально >>>

 

 

У Матвіївці відбувся виїзний прийом громадян представником КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації»

У кожен перший четвер місяця у приміщенні сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 з 9.00 до 12.00 годин проходить в’їздний прийом громадян за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.
Так, 06 липня 2017 року відбувся прийом представника з БТІ. На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу.
Наступний прийом відбудеться 07 вересня 2017 року.

Видалення написів реклами наркотичних засобів


05.07.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були проведені заходи, направлені на ліквідацію написів реклами наркотичних засобів на парканах та будівлях району.

 

Більш детально>>>

 

Адміністрація Центрального району проводить благоустрій вулиць в мікрорайоні Тернівка

Так  підрядною організацією ФОП  «Симонян С.А.» виконані роботи по укладанню асфальту по вулиці Цілинній (від Харчокомбінату до вулиці Сергія Цвєтка). Мешканці мікрорайону дуже вдячні  адміністрації за проведені роботи.

          

 

 

На захисті прав дітей

Кожного дня служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради реалізовує державну політику з питань соціального захисту дітей.
Завдяки плідній праці протягом І півріччя нашою службою досягнуто певних результатів.
Станом на 03.07.2017 р. в Центральному районі на обліку в службі перебуває 246 дітей за різними категоріями, в тому числі, 218 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 28 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Більш детально>>>

 

 

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев