ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

31.08.2017 16:30

Засідання по погашенню заборгованості заробітної плати

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 31.08.17 року проведено чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію було запрошено 6 керівників підприємств боржників та 5 фізичних осіб підприємців. В ході засідання комісії була розглянута інформація по кожному запрошеному підприємству та визначено заходи щодо погашення боргів.

 

РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен день працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації смітттєзвалищ по вулицям Центрального району, а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

Зустріч з мешканцями мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі

31 серпня 2017 депутат Верховної ради Жолобецький О.О. та голова адміністрації Центрального району Береза О.Д.  провели зустріч з мешканцями  мкр. Тернівка з приводу підключення до водопровідної мережі «Миколаївводоканалу» за залізничною колією. На зустрічі також були присутні представники МКП «Миколаївводоканал» та комунального підприємства «Комунальне будівництво» Миколаївської міської ради.

Більш детально>>>

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.09.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 34 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 478 грн

У мікрорайоні Матвіївка відсвяткували День незалежності

26 років - стільки зараз виповнилося нашій державі. За її буремну та, все ж, незалежну історію ми зазнали і радощів, і прикрощів. Зараз ми з впевненістю можемо стверджувати: незалежність нам не дісталася - ми її вибороли. Тому і маємо право святкувати цей особливий для усіх патріотів день.24 серпня о 17 годині  на території житлового масиву КЖЕП «Прибужжя» за адресою вул. Силікатна біля буд. 275 на розважальному майданчику, творчий колектив Матвіївського будинку культури організував та провів культурно-розважальну програму в честь Дня незалежності України.

Більш детально>>>

Штормове попередження

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології в понеділок, 28 серпня, в Миколаєві та області очікуються сильні пориви вітру 15-20 м/с та дощі з грозами, в окремих районах град. Така погода збережеться до кінця доби. Радимо Вам бути уважними та обережними!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН
в Центральному районі

Шановні громадяни!

Служба у справах дітей повідомляє, що в результаті нещасного випадку постраждала малолітня дитина Багнюк Дамір Сергійович, 02.06.2014 р.н. Хлопчик отримав 50% опіків тіла та перебуває в опіковому відділенні лікарні. Лікування дитини потребує значних коштів, які сім’я вже на даний час вичерпала.
Прохання відгукнутися всіх небайдужих громадян та надати допомогу у лікуванні дитини.
Рахунок: Приват Банк № 4149437861230298 на ім’я матері дитини Багнюк Елеонори Олексіївни для лікування Багнюка Даміра Сергійовича, 02.06.2014 р.н.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 23.08.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 92 справ за ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 26 101грн

 

У Варварівці відзначили
День Державного Прапора України

Щороку 23 серпня  учні, батьки, педагогічний колектив, жителі мікрорайону Варварівка святкують День Державного Прапора України, який заснований Указом Президента в 2004 році на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. При в’їзді у Варварівку, на Одеському шосе, де  проходить церемонія підняття Державного Прапора України, саме в цей день збираються учні загальноосвітніх шкіл № 60 та № 61, вчителі, батьки, місцева громадськість.

Більш детально>>>

У Центральному районі привітали ювіляра

18 серпня 2017 року виповнилося 80 років Щербині Анатолію Дмитровичу – шанованій у районі людині.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя  гості вручили  ювіляру Пам’ятний адрес від Адміністрації Центрального району та від  районної Ради ветеранів, цінні подарунки та квіти.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

17.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.На момент проведення рейду стихійна торгівля припинена.З власниками пересувних тимчасових споруд за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг пр. Центрального проведено роботу щодо належного утримання прилеглої до об’єкту території. Робота у даному напрямку триває.

У мікрорайоні Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

17 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка було перевірено санітарний стан вулиць Матвіївська, Верхня, Маршала Чуйкова, Лісова по шляху слідування маршрутних автобусів № 54. У ході обстеження були виявлені порушення п. 12.2.42 Правил благоустрою, а саме несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих до будинку територіях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

Увага, ХОЛЕРА!!!

У серпні місяці у районі гідроспоруди «Інгульський пішохідний міст», при плановому моніторингу води відкритих водойм, було виявлено збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, а саме Vibrio cholerea O1 біовар Eltor серовар Ogawa», який є збудником холери.
Холера — гостра інфекційна антропонозна хвороба, яку спричинюють холерні вібріони, має фекально-оральний механізм передачі інфекції, та нерідко характеризується розвитком тяжкої діареї, яка супроводжується значними порушеннями водно-іонного обміну, тяжким зневодненням організму, розладами гемодинаміки.

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

17 серпня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом голови адміністрації Центрального району Берези О.Д., першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Завершується літнє оздоровлення
дітей пільгових категорій

Незабаром завершується літня оздоровча кампанія дітей пільгових категорій, що проводилась з 5 червня   адміністрацією Центрального району.  За літо  діти відпочили у оздоровчих таборах нашої області та ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) і УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).   14 серпня  ще 91 дитину направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка).
Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Крім того, продовжено оздоровлювати дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах та  дітей з сімей, батьки, яких приймають участь  в  АТО та дітей з сімей переселенців за їх зверненнями.

Розшукується мати-зозуля

В Центральному районі міста, в будинку непридатному для проживання, службою у справах дітей знайдено двох малолітніх: хлопчика та дівчинку приблизно 2 та 5 років. Діти голодні, брудні, налякані просили їсти у сусідів, які й повідомили про дітей. Діти не знають свого прізвища, тільки імена Максим та Віка, маму звати Альона.

Більш детально>>>

 

Боротьба з амброзією триває

10 серпня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Соляні» проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Соляні» та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Героїв України щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

У мкр. Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

09 серпня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. У ході обстеження вулиць Тимірязєва, 1 Піщана, 2 Піщана були виявлені порушення п. 12.2.9, а саме самовільне скидання побутового сміття, побутових відходів у не відведених для цього місцях. На порушників було складено 2 адміністративні протоколи, які передані на розгляд адміністративної комісії.

 

У районі тривають роботи по ліквідації стихійної торгівлі  

09.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участі представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району та ТОВ «ВалАн» проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. Нікольська ріг вул. Потьомкінської (ринок «Минутка»).

Більш детально>>>

Як діти батька виховували!

Звичайний будній робочий день служби у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва. Працівники служби працюють у звичному режимі по завчасно складеному плану роботи. Але тільки той, хто не знає тонкощів роботи даного відділу адміністрації може думати, що все так чинно, розмірено, згідно плану. Той, хто працював у службі, або хоча б трошки стикався зі специфікою роботи даного напрямку знає, що не треба тішитися спокоєм та розміреним ритмом роботи, тому що будь якої хвилини може надійти інформація на відпрацювання якої необхідний негайний виїзд або інші відповідні заходи на подолання проблеми.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

 08.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками управління споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Боротьба з написами реклами розповсюдження наркотиків продовжується!

    

Вже з початку серпня місяця поточного року адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були вжиті заходи щодо ліквідації більш ніж 30 написів інтерернет-месенджерів, через які відбувається розповсюдження наркотичних речовин.

Більш детально >>>

ЩОДЕННА РОБОТА ТОВ «КАРС КЛІНІНГ»

Кожен тиждень за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» з залученням спецтехніки виконуються роботи по ліквідації сміттєзвалищ по вулицям Центрального району,  а саме вивіз великогабаритного сміття, гілок, листя  дерев та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.

Більш детально>>>

3 серпня виповнилося 90 років жителю Центрального району, учаснику бойових дій  Великої Вітчизняної війни Григоренку Івану Авксентійовичу


Привітали   Івана Авксентійовича з цією визначною датою  заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К. Гості висловили  ювіляру слова безмежної шани та вдячності за його нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки і побажали довгих років життя у гарному настрої, злагоди та любові рідних і близьких та вручили  цінні подарунки і Подячний лист адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За ратний подвиг у роки ВВВ та багаторічну працю на благо нашої Батьківщини».

Більш детально>>>

У районі продовжуються   роботи з благоустрою

Адміністрацією Центрального району для поліпшення благоустрою міста та естетичного стану вулиць, дворів та будинків, а також з метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів на відкритих територіях  у мікрорайоні Матвіївка проведені роботи  по покосу сухостою трави в місцях відпочинку та загального користування. До виконання робіт було залучено ФОП ТОВ «Байда», яке  покосило траву в зоні відпочинку та на дитячому майданчику в Парку Слави, а також  була очищена зелена зона вздовж дороги по вул. Силікатна від сухостою трави біля старого кладовища та інше.

 

Батьки, оберігайте своїх дітей від небезпечних занять

Велика кількість травмувань та нещасних випадків починається саме з дитячих пустощів та цікавості. Тому, кожен з батьків змалечку навчає своїх дітей основам безпечного поводження з побутовими приладами, правил безпеки в побуті, на дорозі, на природі, у воді.

Більш детально>>>

 

 

31  липня  адміністрацією Центрального району ще 105 дітей пільгових категорій направлено в оздоровчі табори

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 31  липня,  ще 105 дітей направлено в ДОТ «Маяк» (с. Рибаківка) ДЦ «Артек» (м.Пуща Водиця) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса). 

Більш детально>>>

 

Благоустрій району

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради спільно з громадською організацією «Миколаїв – чисте місто» 11 липня організовано та проведено прибирання клумб по пр. Центральному ріг вул. Садової. Метою вказаного заходу наголосити мешканцям, що потрібно любити своє рідне місто та не забруднювати його.

Більш детально>>>

Моніторинг по боротьбі з амброзією

27 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Центральний 1» дільниця 2 проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Центральний 1» дільницею №2 та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Центральному, вул. Колодязній та вул.6 Слобідській щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.

Більш детально>>>

Санітарний стан території

Кожен день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

Нарада «Чистий четвер»

27 липня 2017 року у приміщенні адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась нарада «Чистий четвер» під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. з керівниками житлово – комунальних підприємств, представниками організацій та управлінь з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Більш детально>>>

Під час відвідування дітей підоблікового контингенту службою у справах дітей
в одній із сімей розпочалася бійка

З метою контролю за ситуацією в родинах дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, регулярного нагляду за станом виконання батьками батьківських обов’язків, аналізу стану виховання та утримання дітей, умов їх проживання службою у справах дітей регулярно здійснюються виходи в сім’ї, переважно з залученням працівників інших установ –суб’єктів соціальної роботи.

Більш детально>>>

Рейдове обстеження

25 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради   проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану прилеглих територій мкр. Соляні, пров.Парусний.

Більш детально>>>

 

Ліквідація сміттєзвалища

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до мешканців м. Миколаєва з проханням не утворювати сміттєзвалища на міських територіях. Завдяки неправомірним вчинкам громадян, на узбіччі проїзної частини по вул. 2 Набережна утворилось сміттєзвалище побутового сміття.

Більш детально>>>

 

«Веселе літо» в мкр. Матвіївка

Літо - сонячна, різнобарвна та ласкава пора року, коли тепле сонечко зігріває наші серця, синє море дарує гарний настрій і навіть дощ сприймається в літку інакше, якось по особливому! Саме в літку наші маленькі жителі звільняються від такого надокучливого але життєво необхідного навчання і нестримно весело проводять своє дозвілля на ігрових майданчиках.

Більш детально>>>

Збережемо ліс

У спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Частішають випадки займань лісових насаджень, сухої трави та сміття.З метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів, попередження пожеж у лісових масивах та на виконання доручення Миколаївського міського голови від 18.04.2017 року № 792/02.02.01-22/17/14/17 “Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях”, головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  Березою Олександром Дмитровичем спільно з представниками управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради та ДП “Миколаївське лісове господарство”

Быльш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         20.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

18.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради при підтримці патрульної поліції м. Миколаєва організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до Тернівського роздоріжжя)

Быльш детально>>>

 

Безпечне житло

11 липня 2017 року представниками Центрального РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області спільно з працівниками міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в рамках проведення операції під умовною назвою «Житло», ціль  якої - профілактика пожеж у побуті, було проведено рейд з перевірки протипожежного стану помешкань соціально незахищеної категорії населення, а саме поодиноко проживаючих осіб похилого віку, неблагополучних сімей, які знаходяться на обслуговуванні міського територіального центру соціального обслуговування.

Більш детально>>>

Рейд у мкр. Матвіївка

19 червня  працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка сумісно з громадськими активістами було організовано та проведено рейд з метою недопущення спалювання на території мікрорайону листя, гілок, сухостою трави. За результатами рейду була  проведена бесіда з мешканцями мікрорайону про недопущення розведення вогнищ на території міста та складено адмін протокол на порушників за ст.152 КУпАП на мешканку мікрорайону яка спалювала сухостій трави на прилеглій території до будинку.

 

У мкр. Варварівка проводяться роботи по очищенню вулиць

Для поліпшення санітарного стану мікрорайону Варварівка Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради систематично проводиться робота з мешканцями мікрорайону щодо  прибирання прилеглої території до приватних домоволодінь, викосу бур’янистої рослинності, утримання в належному санітарному стані.

Більш детально>>>

 

Шановні громадяни!

У зв’язку із початком сезону відпусток та літніх канікул Центральний районий відділ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області нагадує громадянам про дотримання заходів безпеки під час відпочинку на водних об’єктах Центрального району. Звертаємо Вашу увагу на те, що відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. А купання дітей тільки у присутності дорослих.

Більш детально>>>

 

Кожній дитині – родину, захист та увагу

Діти - наше майбутнє! А тому кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал. Для неї слід забезпечити максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров'я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, позитивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують, розвиток навичок догляду за собою й вирішення повсякденних проблем, позитивне уявлення про себе саму, формування само ідентичності, розвиток навичок міжособистісного спілкування і впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії.

Більш детально>>>

Літнє оздоровлення дітей

З 5 червня   адміністрацією Центрального району проводиться літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області. Сьогодні, 17  липня, 77 дітей направлено в ДОТ «Маяк». 

Більш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

         13.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.
В ході проведення рейду, з підприємцями та реалізаторами на торговельних об'єктах проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності наявності дозвільних документів на торговельному об’єкті та про дотримання правил торгівлі.

Більш детально>>>

«Грані 3»

В часи технологічного розвитку, інновацій в різноманітних сферах життєдіяльності, відкритості та доступності інформації все одно існує безліч порушень прав людини але най актуальнішим є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Найчастіше жертвами такого явища стають незахищені верстви населення, які шукають працевлаштування за кордоном за для покращення своїх соціальних умов або шукачі легкого заробітку, які не враховуючі ризиків самовільно віддають себе до рук рабовласників, проте існують винятки, коли люди стають жертвами обставин.

Більш детально>>>

Боротьба з нечистотами

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради наголошує, що зливання рідких нечистот у міську каналізаційну мережу заборонено!Адміністрація району звертається до мешканців міста з проханням, якщо Ви стали свідками зливу нечистот у міську каналізаційну мережу або у будь-якому іншому не відведеному для цього місці, фіксувати зазначене правопорушення шляхом фотофіксації.

Більш детально>>>

У Матвіївці продовжуються роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією  КП «ЕЛУ автодоріг» у мікрорайоні Матвіївка продовжуються роботи  по очищенню підбардюрної частини дороги  по вул. Силікатній від  піску, який намивається під час дощів та погіршує умови для пересування автотранспорту.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 28 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини, ст.183, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 476грн

 

Шановні виборці Центрального району! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці.

Більш детально>>>

У Матвіївці виконані ремонтні роботи доріг по вулицям
Польській та Відродження

В липні місяці поточного року при підтримці адміністрації Центрального району за участю мешканців вулиці Відродження були організовані роботи по  ремонту дорожнього покриття на перехресті вулиць Польської та Відродження у мікрорайоні Матвіївка. За результатами роботи було укладено 150 тон асфальтової крихти та відремонтовано близько 600 погонних метрів дорожнього покриття.

 

Укладання асфальту у мкр.Тернівка

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради закінчила благоустрій вулиці Одеської в мікрорайоні Тернівка, яка була розпочата в 2016 році та призупинена через настання холодів. Виконання робіт  по укладанню асфальту виконала підрядна організація ТОВ  «Миколаївавтодор».
Мешканці вулиці дуже вдячні адміністрації за проведені роботи.

 

 

УВАГА!!!БОТУЛІЗМ!!!

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОПЕРЕДЖАЄ!

Ботулізм - гостре інфекційне захворювання, обумовлене отруєнням ботулотоксином, що потрапляють в організм людини внаслідок вживання різних продуктів харчування, що містять токсини ботулізму і характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

Більш детально>>>

 

Миколаїв – чисте місто

Більш детально>>>

 

 

Члени оргкомітету  здійснили перший об’їзд учасників   проекту “Миколаїв квітучий 2017”

06.07.2017 члени оргкомітету проекту “Миколаїв квітучий 2017” здійснили перший об’їзд учасників конкурсу “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти біля школи”. Жителі Центрального району, які відгукнулися на проведення конкурсів представили на розгляд конкурсної комісії багате різноманіття квітів та творчий підхід до облаштування квітників і клумб.

Більш детально>>>

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         07.07.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області, громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка «Шкільна», у напрямку руху до центру міста)

Більш детально>>>

 

В адміністрації Центрального району пройшла

зустріч з народним депутатом

України Жолобецьким О.О.

 

Більш детально>>>

 

Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"

На обліку в Центральному районі знаходиться 645 багатодітних сімей, в яких виховується 2112 дітей. З 2008 року ще одним напрямком в роботі відділу з гуманітарних питань є робота з багатодітними сім'ями та подання кандидатур багатодітних жінок на присвоєння їм почесного звання України "Мати-героїня".

Більш детально>>>

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 05.07.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 24 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини  ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7548грн.

 

Нарада «Чистий четвер»

В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 06.07.2017 під керівництвом першого заступника голови адміністрації Центрального району Косьянова О.В. відбулась нарада «Чистий четвер».
На нараді були присутні керівники житлово-комунальних підприємств, представники організацій та підприємств району. На нараді розглянуто ряд таких питань:

Быльш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         27.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по пр. Центральному.

Більш детально >>>

 

 

У Матвіївці відбувся виїзний прийом громадян представником КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації»

У кожен перший четвер місяця у приміщенні сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 з 9.00 до 12.00 годин проходить в’їздний прийом громадян за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Кравець Олени Борисівни.
Так, 06 липня 2017 року відбувся прийом представника з БТІ. На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу.
Наступний прийом відбудеться 07 вересня 2017 року.

Видалення написів реклами наркотичних засобів


05.07.2017 адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради були проведені заходи, направлені на ліквідацію написів реклами наркотичних засобів на парканах та будівлях району.

 

Більш детально>>>

 

Адміністрація Центрального району проводить благоустрій вулиць в мікрорайоні Тернівка

Так  підрядною організацією ФОП  «Симонян С.А.» виконані роботи по укладанню асфальту по вулиці Цілинній (від Харчокомбінату до вулиці Сергія Цвєтка). Мешканці мікрорайону дуже вдячні  адміністрації за проведені роботи.

          

 

 

На захисті прав дітей

Кожного дня служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради реалізовує державну політику з питань соціального захисту дітей.
Завдяки плідній праці протягом І півріччя нашою службою досягнуто певних результатів.
Станом на 03.07.2017 р. в Центральному районі на обліку в службі перебуває 246 дітей за різними категоріями, в тому числі, 218 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 28 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Більш детально>>>

У Матвіївці розпочаті роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

За дорученням адміністрації Центрального району підрядною організацією  КП «ЕЛУ автодоріг» у мікрорайоні Матвіївка розпочаті роботи  по очищенню прибордюрної частини дороги  по вул. Силікатній від піску, який намивається під час дощів, чим погіршує умови для пересування автотранспорту.
Мешканці вулиці Силікатна висловлюють щиру подяку органам місцевого самоврядування за приділену увагу до  вирішення проблем мікрорайону.

 

 

Літній відпочинок триває

З 5 червня адміністрацією Центрального району розпочато літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  Влітку діти будуть відпочивати в оздоровчих таборах нашої області.
Сьогодні, 3  липня, ще  110 дітей направлено в ДОТ «Маяк». 
Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Крім того, продовжено оздоровлювати дітей, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах та  дітей з сімей, батьки, яких приймають участь в АТО та дітей з сімей переселенців за їх зверненнями. Літній відпочинок триває…

ЛІКВІДАЦІЯ ЛОКАЛЬНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ

Для підтримки належного санітарного порядку в Центральному районі міста, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі. На території вулиць Центрального району працює автотранспорт підрядного підприємства, яким виконуються роботи по ліквідації стихійних локальних сміттєзвалищ.

Быльш детально>>>

 

30 червня виповнилося 95 років учасниці Великої Вітчизняної війни Пучковій Тамарі Миколаївні!

Привітати Тамару Миколаївну з цією визначною датою завітали заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л., голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К., голова первинної ветеранської організації мкр. Варварівка Мудрий О.П. та завідувач сектору соціально – економічного розвитку мкр. Варварівка Курсаненко Т.Г.
З щирими побажаннями міцного здоров'я, бадьорості духу,  сімейного затишку та дожити до 100 років, гості вручили ювілярці Подячний лист від Адміністрації Центрального району та Ради ветеранів Центрального району, цінні подарунки та квіти.

Більш детально >>>

Службою у справах дітей проведено бесіди з батьками,
між якими існує спір щодо визначення способу участі у вихованні дитини

Ст. 157 Сімейного кодексу України визначає, що питання виховання дитини вирішуються батьками спільно. Той з батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини. Проте, часто трапляються випадки недотримання даної законодавчої норми з боку одного з батьків, що стає причиною звернень іншого з батьків до служби у справах дітей

Більш детально>>>

У мікрорайоні Матвіївка виконані роботи по капітальному будівництву тротуарів

27.06.2017 адміністрацією Центрального району за участю ДСК «Дормайстер» виконані роботи по капітальному будівництву тротуарів в мкр. Матвіївка по вул. Силікатна від будинку № 100 – 120.
Місцеві жителі щиро вдячні адміністрації  Центрального району за виконані роботи.

 

 

Урочисте вручення медалі  «Захиснику Вітчизни»

26 червня, напередодні святкування  Дня Конституції України, в актовій залі адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради   відбулося урочисте вручення головою адміністрації  Центрального району Березою О.Д. медалі «Захиснику Вітчизни» Фоміченку Олександру Сергійовичу – за  особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, згідно Указу Президента України від 10.04.2017 №104/2017.

Більш детально>>>

«Ми ж бо українці»! 

День Конституції України – це свято, про яке повинні знати не лише дорослі, а й діти. Вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 знайомлять учнів в доступній формі з головними питаннями основного Закону держави. Проводяться заходи щодо виховання в дітей поваги до питань громадянськості. Діти беруть участь у вікторинах, бесідах. А ще  видно, як молодь любить і шанує свою державу – Україну.
До Дня Конституції України учні підготували невеликий концерт: співали пісні, читали вірші. А ще діти прийшли у вишиванках. Та особливою гордістю вимовляють учні: «Ми ж бо українці»!

Ліквідація стихійної торгівлі на території Центрального району

27.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представника Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг пр. Центрального.

Більш детально>>>

 

В Тернівці відбувся Перший міжетнічний фольклорний фестиваль «Етнічна спадщина»

24 червня в мікрорайоні Тернівка відбувся Перший міжетнічний фольклорний фестиваль «Етнічна спадщина». Організатори фестивалю БКПЦ «Тирновка» та Тернівський будинок культури запросили до участі в фестивалі багато національних товариств Миколаївщини, Матвіївський і Баловнянський будинки культури, які в піснях  і танцях передали  традиції і звичаї різноманітних етнокультур, а саме  Болгар, Українців, Білорусів, Вірменів, Чехів.

Більш детально>>>

Урочисте вручення подячного листа від адміністрації  Центрального району

26.06.2017 року в адміністрації Центрального району відбулося урочисте вручення подяки голові Громадської організації " Миколаївське міське об'єднання " Миколаїв -єдина родина" Чайці Владиславу Володимировичу.
Голова адміністрації  Центранрального району Береза Олександр Дмитрович та голова Ради ветеранів Центрального району Надточій Тамара Кузмівна висловили свою щиру подяку Владиславу Володимировичу за чуйне ставлення і турботу про ветеранів ВВВ Центрального району та надану матеріальну допомогу для передплати газети " Вечерний Николаев"

 

Підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий
 період 2017-2018 років

На виконання  рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.05.2017 № 358 «Про заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

Більш детально>>>

 

 

Службою у справах дітей перевірено умови проживання
сімей з дітьми в мкр. Матвіївка

22.06.2017 р. Службою у справах дітей адміністрації Центрального району було проведено рейд у мкр. Матвіївка з метою перевірки дотримання прав дітей на достатні умови для життя та розвитку та належне батьківське виховання.

 

Більш детально>>>

 

Привітання з 95-річним ювілеєм учасниці бойових дій  Другої світової війни Марії Семенівни Шаповаленко

Спливають роки. Все більше їх віддаляє нас від трагічних подій 1941 - 1945 років. Вочевидь, настане час, коли в живих не залишиться жодного свідка, жодного учасника Великої Вітчизняної війни. Звичайно, є книги, мемуари, документи, проте живого спілкування вже не буде. На щастя, поки що воно є. 

Більш детально>>>

 

 

В «День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» в мкр. Тернівка поклали квіти до Меморіального комплексу
загиблим воїнам

        В мікрорайоні Тернівка 22 червня 2017р. в «День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим воїнам.  Вшанувати пам'ять загиблих воїнів прийшли вихованці дитячого садка  № 112, працівники бібліотеки філії № 16 та школи мистецтв №1. Вихователі та вчителі розповіли дітям, що треба знати та пам'ятати історію і вшанувати пам'ять воїнів, які поклали своє життя за мир і спокій в нашій країні.

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Мешканців Матвіївки війна теж не обійшла стороною. Так,  під час Другої світової війни на фронт було відправлено близько 800 жителів, а більш ніж 260 із них не повернулися з війни живими.

Більш детально>>>

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району.

21 червня 2017 року представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації  Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з громадським формуванням з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний та вул. 3-я Слобідська (біля ТК «Юліана»).

Більш детально>>>

 

Разом зробимо місто чистішим

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради вдруге звертається до мешканців міста Миколаєва з проханням ставитися до нових встановлених об’єктів благоустрою (зупиночні комплекси, лавки у місцях відпочинку, урни для сміття) з відповідальністю та не спричиняти шкоду, не руйнувати зазначені об’єкти.
Прохання до батьків, проводити з дітьми бесіди та наголосити про недопустимість розфарбовування зупиночних комплексів, стін та фасадів будівель міста.

Більш детально>>>

 

«З добром до людей»

21 червня  в актовій  залі адміністрації Центрального району пройшла зустріч ветеранів, жителів Центрального району, з представником благодійного фонду «З добром до людей»  Присяжним Іваном Станіславовичем.

Більш детально>>>

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 21.06.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 25 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст.156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів,ст. 150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями,ст.155ч2, обман покупця чи замовника. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі  6 086грн.

 

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.  

Більш детально>>>

У  Матвіївці пройшла зустріч міського голови з громадою мікрорайону

19 червня 2017  пройшла зустріч міського голови  Сєнкевича Олександра Федоровича з громадою мікрорайону Матвіївки.
У ході зустрічі керівник міста розповів як здійснюється розподіл бюджету Миколаєва, про впровадження системи "Прозорро", завдяки якій вдалося заощадити мільйони бюджетних коштів,  і шляхи вирішення транспортної проблеми в Миколаєві.

Більш детально>>>

 

Нарада «Чистий четвер»


В адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 20.06.2017 року під керівництвом начальника управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району  Пилипенка О.О. відбулась нарада «Чистий четвер».

Більш детально>>>

 

 

Усунення написів, пов’язаних з продажем наркотичних засобів

Більш детально>>>

 

 

 

Запобігання виникненню пожеж

З настанням літнього пожежонебезпечного періоду різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Основною причиною цих пожеж є людська недбалість і безвідповідальність У зв’язку з цим, з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах, адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради звертається до громадян та нагадує про правила поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення розпалювання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон.

Більш детально>>>

 

У Центральному районі розпочато літнє оздоровлення
дітей пільгових категорій 

    З 5 червня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради розпочато літнє оздоровлення дітей пільгових категорій.  За літо діти відпочинуть у оздоровчих таборах нашої області.

Більш детально>>>

 

У районі тривають роботи з благоустрою

Через низьку культуру поводження з відходами приватні  домовласникі та підприємці масово зносять під контейнери всіляке сміття, залишки городини, зрізані гілки дерев, а також завантажують у контейнери сміття, яке не відноситься до ТПВ.  Тим самим утворюються  локальні сміттєзвалища. Пріоритетним напрямком державної політики в галузі поводження з відходами є захист навколишнього середовища і здоров'я громадян від шкідливого впливу відходів.

Більш детально>>>

 

У Матвіївці встановили три контейнери для збору ТПВ

16 червня 2017 року за дорученням голови адміністрації Центрального району Берези Олександра Дмитровича ТОВ «Валан»  у мікрорайоні Матвіївка в місцях загального користування  поблизу лісового масиву за адресами: вулиця 1 Піщана, 104, Силікатна, 264-Б та у зоні відпочинку на березі річки Південний Буг по вулиці Силікатна поруч з будинком № 1 були встановлені контейнери для збору ТПВ.

 

 

Дякуємо за допомогу  ветеранам

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради та Рада ветеранів Центрального району щиро вдячні голові Громадської організації «Миколаївське міське громадське об’єднання  «Миколаїв – єдина родина» Чайці  Владиславу Володимировичу за піклування, увагу і  турботу про ветеранів - учасників бойових дій у Другій Світовій війні, інвалідів, ветеранів війни та праці, жителів Центрального району за надану допомогу в проведенні   передплати періодичного видання газети  «Вечерний Николаев»  на  ІІ півріччя 2017 року.

Агресія батька призвела до вилучення дитини з сім’ї

13.06.2017 р. близько 15.40 у службі у справах дітей адміністрації Центрального району пролунав телефонний дзвінок: телефонував директор однієї зі шкіл-інтернатів Миколаївської області. Схвильовано директор розповіла, що дев’ятирічна учениця закладу, яка поїхала на літні канікули до батька в м. Миколаїв, зараз знаходиться біля супермаркету на вул. 6 Слобідській в оточенні перехожих, плаче, боїться повертатися додому, бо батько її поб’є. Мати дитини померла.

Більш детально>>>

 

Прибирання вулиць механізованим способом

Для підтримки належного санітарного стану вулиць Центрального району міста Миколаєва адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради надано доручення працівникам підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» кожного дня згідно розробленого графіку на червень місяць виконувати роботи з волого прибирання вулиць механізованим способом. Роботи у цьому напрямку тривають.

 

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 31.05.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 20 справ за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів,ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, ст.181-1, заняття проституцією. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 675грн.

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

         13.06.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участю представників відділу санітарної інспекції адміністрації Центрального району, представників громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. 3-я Слобідська ріг вул. Колодязна.

Більш детально>>>

 

Зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. з керівниками ОСББ

13 червня 2017 року у приміщенні Миколаївського міського будинку вчителя відбулась зустріч народного депутата України Жолобецького О.О. та голови адміністрації Центрального району Берези О.Д з керівниками ОСББ з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства. Також у нараді прийняли участь: перший заступник Косьянов О.В., начальник управління екології департаменту житлово-комунального господарства Корчагов В.Г. та начальник відділу з впровадження нових форм управління житловим господарством Цацук О.І., начальник управління соціальних виплат і компенсацій  департаменту праці та соціального захисту населення Кульбацька Н.О.

Быльш детально>>>

У Матвіївці привітали ювіляра

10 червня 2017 року заступнику голови первинної ветеранської організації мікрорайону Матвіївка Письменному Василю Гавриловичу виповнилось 80 років.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л., заступник директора міського територіального центру соціального обслуговування Колесник Т.В., голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.

Більш детально>>>

 

Своєчасне виявлення та знищення амброзії

Працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 12.06.2017 спільно з представником Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області, проведено обстеження проспекту Центрального на предмет виявлення карантинних рослин. В ході проведеного обстеження було виявлено на прилеглій до житлових будинків території осередки розростання амброзії.

Більш детально>>>

 

Служба у справах дітей звертається до батьків:
уникайте покарання при вихованні дітей

Згідно зі ст. 151 Сімейного кодексу України, батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини. Вони мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які не суперечать закону, моральним засадам суспільства.
Однак, ч. 7 ст. 150 Сімейного кодексу України забороняє батькам застосувати фізичні покарання дитини, а також інші види покарань, які принижують людську гідність дитини.

Більш детально>>>

Службою у справах дітей проведено роботу з сім’ями, діти з яких перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

07.06.2017 р. на виконання ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», п. 5 ст. 4, п. 9 ст. 5 Типового положення про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 р. № 1068, з метою перевірки умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради, відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

Проведення виїзних прийомів в мкр. Тернівка

В мікрорайоні Тернівка для зручності громадян кожного другого четверга місяця, в приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації  Центрального району Миколаївської міської ради, інженер КП “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” проводить виїзний прийом громадян.
Мешканці мікрорайону висловлюють подяку голові адміністрації - Березі О.Д. та директору КП “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” - Рижику В.І.

 

Ліквідація стихійної торгівлі на територій Центрального району

07 червня 2017 року представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та громадським формуванням з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Героїв України (зупинка громадського транспорту «Шкільна»).

Більш детально>>>

У мкр. Матвіївка перевірено санітарний стан вулиць

07 червня 2017 року працівниками сектору соціально – економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. У ході обстеження вулиць Хвойна, М. Чуйкова були виявлені порушення п. 12.2.8, 12.2.9, а саме відсутність договорів на вивезення ТПВ та складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження. На порушників було складено 4 адміністративні протоколи, які були передані на розгляд адміністративної комісії.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 07.06.2017 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справи за ст.152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрcтрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 701 грн.

 

Літні радощі школярів

Щороку влітку в Миколаївській ЗОШ №60 працює відпочинковий табір з денним перебуванням дітей «Веселка». Цього року в ньому відпочиває 80 учнів, з них 50 - діти пільгових категорій. Кожний день в таборі – це день нових дитячих радощів.

Більш детально>>>

 

 

Прибирання вулиць

В мікрорайоні Варварівка розпочались роботи по прибиранню бордюрів по вул. Очаківська від піску та бруду. Мешканці вулиці Очаківська також приймають активну участь у прибиранні прилеглих територіях до приватних житлових будинків.

 

 

 

В адміністрації Центрального району відбулось засідання оргкомітету
в межах еко – проекту «Миколаїв квітучий 2017»

Більш дітально>>>

 

До уваги мешканців Центрального району!

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району в межах еко- проекту “ Миколаїв квітучий 2017” оголошує проведення конкурсів “ Квіти біля дому ”, “ Квіти на балконі ”, “ Підприємство-сад ”, “ Квіти біля школи ”, “ Мій квітучий дитячий садок ”.

 

Більш дітально>>>

 

Службою у справах дітей перевірено сім’ї, діти з яких перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та лікарні

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району, реалізуючи функції щодо соціального захисту дітей, продовжує здійснювати контроль за сім’ями, діти з яких були вміщені до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, та залишені в закладі охорони здоров'я. Протягом 31.05.2017 р. та 01.06.2017 р.

Більш дітально>>>

За тиждень з території району вивезено 432 м3 сміття

Перш за все, хочеться звернути увагу, що  через низьку культуру поводження з відходами приватних домовласників, підприємств та організацій, які масово зносять всіляке сміття, залишки городини, зрізані гілки дерев, траву тим самим утворюються  локальні сміттєзвалища по Центральному району.

Більш детально>>>

 

 

Виявлення карантинних організмів

Працівниками управління комунального господарства та благоустрою  адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради разом з представниками від головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно графіку, щочетверга, розпочалися рейди по виявленню осередків амброзії на територіях житлово-комунальних підприємств,  приватної забудови та на територіях, які закріплені та обслуговуються  організаціями, приватними підприємцями, школами та дошкільними закладами.

Быльш детально>>>

Шановні виборці Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Більш детально>>>

  Роботи з благоустрою в мікрорайоні Матвіївка тривають

  У мікрорайоні Матвіївка тривають роботи по покращенню умов надання послуг населенню. Так, 1 червня 2017 року підрядною організацією ФОП «Медянцев» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради був встановлений павільйон для очікування пасажирського транспорту  на  зупинці маршрутного таксі № 54, за адресою: вулиця Матвіївська, 6.

 

 

Відповідальне ставлення до життя людей!!!        

29.05.2017 у Головному управлінні статистики у Миколаївській області відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та плану основних заходів з питань цивільного захисту на 2017 рік проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Навчання проведено за темою: “Заходи щодо забезпечення мінімізації наслідків та уражень під час виникнення пожежі у Головному управлінні статистики у Миколаївськійобласті".

Більш детально>>>

Планові заходи по недопущенню стихійної торгівлі на території Центрального району

       31.05 та 01.06.2017 працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно зі співробітниками управління з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради проведено чергові рейди з питання недопущення стихійної торгівлі по вул. Соборній.
За результатами складено 3 адміністративних протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення («Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів»).
З підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях. Робота у даному напрямку триває.

Відкриття Дитячого Будинку Сімейного Типу в мкр.Тернівка

Сьогодні, 1 червня в Міжнародний день захисту дітей у мікрорайоні Тернівка, відбулася знаменна подія - відкриття Дитячого Будинку Сімейного Типу. На урочистому заході були присутні: міський голова О.Ф.Сєнкевич, заступник міського голови Є.В.Шевченко, депутат С.А.Ласурія, начальник служби у справах дітей Миколаївської міської ради І.В.Шамаріна, начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району Н.В.Бакалова та інші гості.

Більш детально>>>

 

                            Свято для малечі в мікрорайоні Тернівка

Міжнародний день захисту дітей святкують 1 червня по всій Україні. В мікрорайоні Тернівка  для дітей підготували святкову концертну програму с конкурсами та іграми творчі колективи будинку культури та філії бібліотеки № 16 для дорослих. Всі діти, які приймали участь в конкурсах, отримали призи та солодкі подарунки. 
Призи та солодкі подарунки підготувала адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради.

 

 

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей в мкр.Матвіївка

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, свято маленьких громадян нашої країни. Цей рік також не став винятком , 31 травня 2017 року адміністрацією Центрального району та працівниками Матвіївського будинку культури було організовано «Подорож у країну дитинства».

Більш детально>>>

 

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1