ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка
Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

29.12.2018 11:40

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району відбувся новорічний концерт "Серпантин новорічних бажань"

У п'ятницю, 28 грудня, до Нового року в Матвіївському будинку культури пройшов святковий концерт під назвою «Серпантин новорічних бажань». Творчі колективи Будинку культури виступили із культурно-розважальною програмою, подарували глядачам новорічний настрій своїми яскравими номерами. Дід Мороз разом із Снігуронькою привітали присутніх з наступаючим святом, побажали усім веселого новорічного настрою, здоров'я, миру та злагоди.

Детальніше>>>

 

29.12.2018 10:00

Робота адміністрації Центрального району в грудні 2018 року

Грудень, як завжди, насичений новорічними святами та заходами. Напередодні новорічних свят в Центральному районі відбулися концерти до Дня Святого Миколая, урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, робочі наради та звіти.

Детальніше>>>

 

28.12.2018 12:25

СТАТТЯ №1: Служба у справах дітей адміністрації Центрального району розпочинає цикл роз'яснювальної інформації щодо поширення обізнаності про типи та форми виховання дітей

З 2016 року в Україні на законодавчому рівні запроваджено таке новаторство, як патронатна родина. Нове воно лише для нас — цю практику давно використовують у багатьох країнах Європи та в США як свого роду підготовку дитини до влаштування в прийомну сім’ю чи всиновлення.

Детальніше>>>

 

27.12.2018 15:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району передала матері 7 дітей іграшки та одяг від небайдужих миколаївців

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району на постійній основі проводяться благодійні акції щодо допомоги дітям, які цього потребують, до яких мають змогу долучитися усі небайдужі до дитячих доль громадяни. Завдяки допомозі та підтримці небайдужих людей, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах мають надію на здійснення своїх мрій у вигляді іграшки чи одягу, або й навіть простої уваги та турботи.

Детальніше>>>

27.12.2018 14:20

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Детальніше>>>

27.12.2018 11:45

В Центральному районі жителька Матвіївки Ганна Антикало стала Чемпіонкою України по спортивному та бойовому самбо

22 грудня, в Києві відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок, по спортивному та бойовому самбо. В турнірі прийняли участь біля 300 спортсменів з 22 регіонів України. В перший день змагань було розіграно 15 комплектів нагород. Дві з яких опинились в руках в миколаївських спортсменів. Чемпіонкою України стала миколаївська вихованка «Динамо» Ганна Антикало в ваговій категорії до 68 кг, яка є жителькою мікрорайону Матвіївка Центрального району.

Бажаємо Ганні ще багато перемог та досягнень, нехай спорт загартовує бойовий дух та надихає на нові звершення!

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району

27.12.2018 09:00

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Детальніше>>>

 

26.12.2018 14:25

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: Як розпізнати неусвідомлену шкоду батьків

Більшість батьків дійсно роблять усе можливе, щоб виховати своїх дітей щасливими та здоровими, але навіть найкращі батьки можуть неусвідомлено й ненавмисно робити помилки, наслідки яких можуть вкрай негативно позначитись на дитині.

На жаль, деякі батьки не обмежуються випадковими помилками й потрапляють у категорію «шкідливих» (є навіть поняття «токсичні» батьки). Незалежно від того, шкодять вони навмисно чи ні, існує кілька моделей поведінки, які можуть викликати в дитини настільки сильні емоційні та психологічні переживання, що навіть у дорослому віці вони будуть продовжувати мати на неї свій руйнівний вплив.

Більш детально>>>

26.12.2018 12:10

До уваги жителів Центрального району!!! В Миколаєві функціонують Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля!!!

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

26.12.2018 10:35

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

25.12.2018 14:40

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО: історія великого Адмірала Макарова

Макаров Степан Осипович народився 27 грудня 1848 (8 січня 1849р.) в сім’ї прапорщика в Миколаєві. З юнацьких літ Степан Осиповіч пов'язав свою долю з морем і до кінця життя не змінив йому. За проектом С.О. Макарова і під його керівництвом був побудований перший в світі могутній криголам «Єрмак», на якому він двічі здійснював плавання до Арктики. В результаті двох кругосвітніх подорожей в 1891 і 1894 роках були зроблені наукові відкриття в області океанографії та географії. Його ім’ям названо один з островів Карського моря. 

Більш детально>>>

25.12.2018 09:50

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує про дотримання Правил безпеки дітей та їх батьків під час зимових канікул

Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Саме тому необхідно пам’ятати про необхідність дотримання елементарних правил поводження в побуті, у громадських місцях, на вулицях тощо.

Більш детально>>>

 

24.12.2018 16:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району розпочато роботи щодо профілювання та підсипки вулиці Новоросійська

Сьогодні, 24 грудня, реагуючи на числені скарги мешканців, на замовлення адміністрації Центрального району підрядною організацією розпочате профілювання та підсипка вулиці Новоросійська у мікрорайоні Тернівка. Варто зауважити, що на вказаній вулиці за кошти державного фонду регіонального розвитку, виділені завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Жолобецького, були виконані роботи щодо прокладки дренажної системи з метою вирішення багаторічної проблеми підтоплення у Тернівці.

Більш детально>>>

24.12.2018 15:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Перша назва цієї вулиці «Херсонська» запропонована П.І.Федоровим у 1822 році, але не затверджена віце-адміралом О. С. Грейгом, повторно запропонована поліцмейстером Г.Г.Автономовим і затверджено адміралом М.П.Лазаревим у 1835 році. Назва дана на честь міста і порту Херсона. Вулиця виводила до виїзду з міста на Херсонську дорогу. Це єдина вулиця, яка проходила через Городову і Адміралтейську частини старого Миколаєва. Херсонська вулиця – це найдовша поздовжня вулиця міста.

Більш детально>>>

24.12.2018 11:00

Працівники Служби у справах дітей адміністрації Центрального району ознайомили батьків учнів Першої української гімназії ім. М. Аркаса про прийняття законопроекту, який передбачає відповідальність за булінг

На минулому тижні Службою у справах дітей адміністрації Центрального району взято участь у батьківських зборах Першої україніської гімназії ім. М. Аркаса. Однією з тем зустрічі з батьками стала протидія усім формам насильства, зокрема булінгу в учнівському середовищі. Завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Юлія Батовська ознайомила присутніх із прийнятим 18.12.2018 р. Верховною Радою України законопроектом № 8584, який визначає поняття «булінгу» та передбачає адміністративну відповідальність за нього, роз’яснено відповідальність підлітків за нанесення важких тілесних ушкоджень та психологічне насилля згідно чинного законодавства.

Більш детально>>>

22.12.2018 14:25

В Центральному районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 зареєстровано 87 пожеж, які завдали збитків на 1,5 млн

За статистичними даними в Центральному районі м. Миколаїв за період осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. зареєстровано 87 пожеж (2016-2017 рр. – 93). Пожежами завдано збитків на суму близько 1,5 млн. грн., (2016-2017рр. – 1,8 млн. грн.).

Більш детально>>>

22.12.2018 13:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Наваринська вулиця – одна з найстаріших і найкоротших поперечних вулиць в Городовій частині старого Миколаєва. Вона починається від вулиці Адміральської, воріт будинку Головного командира, а після вулиці Адмірала Макарова, звертаючи від «п'яти кутів», виходить до Пушкінського кільця, де зливається з Пушкінською вулицею. Для першої поперечної вулиці, поліцмейстер П.І.Федоров запропонував назву – Фонтальна вулиця. Назва пов’язана з Фонтаном (джерелом), вода якого подавалась у будинок Головного командира з боку цієї вулиці. Назва не була затверджена генерал-губернатором Миколаєва адміралом О. С. Грейгом. 

Більш детально>>>

22.12.2018 09:15

Адреси пунктів гарячого харчування та пунктів обігріву в Центральному районі

З метою уникнення загибелі людей від переохолодження в зимовий період 2018-2019, визначені місця розгортання та функціонування пунктів гарячого харчування та пунктів обігріву:

- від адміністрації Центрального району: пункт обігріву у секторі соціально-економічного розвитку смт. Матвіївка, вул. Силікатна, 174/1;

- від управління соціального захисту населення ММР: Шевченка, 19А;

- від управління культури ММР: Тернівський будинок культури, вул. Софіївська,18; Матвіївський будинок культури, вул. Матвіївська,1; Структурний підрозділ Миколаївського міського палацу культури і мистецтв "Центрі культури та дозвілля "Промінь", вул. Веселинівська, 23.

Сектору з питань надзвичайних ситуацій в Центральному районі

21.12.2018 12:40

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району інформує: Рада схвалила закон про відповідальність за булінг

Верховна рада України прийняла в другому читанні законопроект №8584, який визначає поняття булінгу і передбачає адміністративну відповідальність за нього. У пояснювальній записці наголошується, що, згідно з інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей.

Більш детально>>>

21.12.2018 09:00

УВАГА! В Центральному районі визналичи перелік місць, ЗАБОРОНЕНИХ для любительського і спортивного рибальства у зимовий період 2018-2019

Керуючись Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 №301, управлінням з питань НС та ЦЗН ММР попередньо визначено перелік місць, заборонених для любительського і спортивного рибальства в межах м. Миколаєва.

Більш детально>>>

 

20.12.2018 16:35

Члени спостережної комісії при адміністрації Центрального району в День Святого Миколая з подарунками відвідали неповнолітніх правопорушникі в СІЗО

У середу, 19 грудня 2018 року, в День Святого Миколая, члени спостережної комісії при адміністрації Центрального району відвідали ДУ «Миколаївський слідчій ізолятор», де утримаються під вартою 3 неповнолітніх правопорушників.

Більш детально>>>

 

20.12.2018 15:10

Головне завдання – забезпечити життєдіяльність важливих об’єктів соціального значення в зимовий період: Олександр Береза провів засідання комісії з питань НС в Центральному районі

Сьогодні, 20 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій адміністрації Центрального району.

Більш детально>>>

 

20.12.2018 11:50

В Центральному районі Миколаєва 21 грудня планується розводка мостів

У п'ятницю, 21 грудня, з 12:00 до 13:00 години в м. Миколаїв планується розводка Південно-Бузького (Варварівський), Інгульского, та пішохідного понтонного мостів.

З акваторії ГП "Миколаївського суднобудівельного заводу" вийде буксир «Володимир Іванов». Просимо врахувати цю інформацію при плануванні свого маршруту!

КП "ЕЛУ автодоріг"

20.12.2018 10:00

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Більш детально>>>

19.12.2018 16:15

У мікрорайоні Тернівка Центрального району відсвяткували День Святого Миколая

У середу, 19 грудня, в мікрорайоні Тернівка в дитячому садочку №112 «Журавушка» до Дня Святого Миколая відкрили Новорічну ялинку.

Вихованці дитячого садка вбралися в казкові новорічні костюми. Разом з Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями та творчими колективами Тернівського будинку культури "Софія" малеча занурилася у чудовий світ казки: діти танцювали, співали та розповідали вірші. Після закінченню вистави вихованці отримали солодкі подарунки.

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району

19.12.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 19.12.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 40 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 156 ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 24 381грн.

 

19.12.2018 14:55

Нехай в кожній родині панує мир, злагода та любов: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав дітей із Днем Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у Центральному районі Миколаєва традиційно відбувся святковий концерт у Палаці творчості учнів до Дня Святого Миколая.

Відкривав урочистий захід голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, який привітав гостей зі святом та побажав кожному покровительства, прихильності та захисту Святого Миколая.

Більш детально>>>

19.12.2018 14:10

ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області та ГФ "Сокіл" при адміністрації Центрального району підвели підсумки співпраці за 2018 рік

Центральним районним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено чергову робочу зустріч із Формуванням з охорони громадського порядку «Сокіл» при адміністрації Центрального району м. Миколаєва та членами спостережної комісії при адміністрації Центрального району міста, щодо підведення підсумків співпраці за 2018 рік.

Більш детально>>>

19.12.2018 12:40

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району святкують День Святого Миколая: Олександр Береза поздоровив дітлахів солодкими подарунками

У середу, 19 грудня, в мікрорайоні Матвіївка Центрального району в бібліотеці-філіалі №21 відбувся урочистий захід до Дня Святого Миколая із учнями 2-го класу ЗОШ №24, які активно декламували вірші, танцювали ритмічні танці та отримували солодкі призи і подарунки.

Більш детально>>>

 

19.12.2018 09:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези з Днем Святого Миколая

Вітаю усіх з Днем Святого Миколая! Сьогодні день справжніх чудес та добрих справ! Нехай Святий Миколай принесе з собою зцілення душі та чудотворні сили, бажаю, щоб серце кожного із нас відкрилося назустріч теплу та світлу!

Вірю, що Святий Миколай принесе в дім кожного чудеса, благословення, радісні звістки та довгоочікувані подарунки під подушку!

Від усієї душі вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, миру і спокою у ваших домівках, хороших та надійних вірних друзів. Нехай Господь завжди оберігає вас!

З повагою, Олександр Береза

18.12.2018 15:30

До уваги жителів Центрального району! В Миколаєві функціонують Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля!

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

18.12.2018 13:50

Благоустрій та озеленення Центрального району – в пріоритеті: Олександр Береза провів виїзну нараду щодо облаштування скверу «Горобинний»

Сьогодні, 18 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів виїзну нараду щодо обговорення реалізації ідеї жителя Миколаєва облаштувати сквер «Горобинний», розташований на проспекті Центральний, 179.

Більш детально>>>

 

18.12.2018 12:20

У наступному році на розі вул. Арх. Старова і вул. Малко-Тирнівської в мікрорайоні Тернівка Центрального району планують встановити світлофор

У бюджеті Миколаєва на 2019 рік передбачать кошти на встановлення нового світлофору на жвавій автомагістралі в мкр. Тернівка. Об'єкт, який регулює дорожній рух, з'явиться на розі вул. Архітектора Старова та вул. Малко-Тирновської. Про це стало відомо в ході апаратної наради у понеділок, 17 грудня.

Варто відзначити, що дане питання вже внесли в програму соціально-економічного розвитку та запропонували в бюджеті на наступний рік виділити кошти на проектування і будівництво зазначеного об'єкта.

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

18.12.2018 10:05

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розповів про закінчення соціального проекту компанії, яка утримувала дитячий майданчик на Набережній: необхідно вирішити, хто буде займатися обслуговуванням надалі

Компанія, яка займалася обслуговуванням території дитячого майданчика на вулиці Набережна в Центральному районі Миколаєва припинить свою роботу з нового року, наразі треба вирішити питання щодо того, хто буде утримувати та обслуговувати ігровий майданчик.

Більш детально>>>

17.12.2018 13:20

Працівники адміністрації Центрального району долучилися до проведення «Стрілецького дня»

На виконання рішення начальника Генерального штабу – головнокомандуючого Збройних Сил України стосовно впорядкування проведення додаткових навчальних зборів з практичним призовом резервістів оперативного резерву другої черги та військовозобов’язаних в грудні 2018 року, а саме збільшення чисельності резервістів ОР-2 для залучення на одноденні перевірочні збори з військовими частинами (підрозділами) ТрО на добровільній безоплатній основі, в рамках проведення «Всеукраїнського єдиного стрілецького дня».

Більш детально>>>

17.12.2018 11:45

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

17.12.2018 09:30

В мікрорайоні Соляні Центрального району здійснили капремонт тротуарів: сквер «Чумацький» повністю відремонтують в 2019

В Центральному районі Миколаєва біля тернівської розвилки в сквері «Чумацький», а також від супермаркету «АТБ» в напрямку до мікрорайону Північний, виконали роботи щодо викладання тротуарів будівельною плиткою.

Більш детально>>>

 

16.12.2018 13:00

В Центральному районі Миколаєва напередодні Дня Святого Миколая відкрили новий облаштований дитячий майданчик на вулиці Колодязна, 35

Сьогодні, 16 грудня, в Центральному районі Миколаєва відкрили відремонтований дитячий майданчик на вулиці Колодязна, 35. Роботи щодо облаштування та благоустрою ігрового майданчика тривали більше року, але результат того вартий.

Більш детально>>>

 

15.12.2018 15:00

Народний депутат Олександр Жолобецький продовжує ряд зустрічей в Центральному районі: цього разу спілкувався із жителями будинків на Чкалова, 62 та Нікольській, 17

Цього тижня в Центральному районі Миколаєва відбулося ряд зустрічей народного депутата Олександра Жолобецького із місцевими жителями з метою обговорити проблемні питання та проінспектувати роботи щодо встановлення нових вікон в під’їздах, перевірити якість виконаних робіт асфальтування внутрішньоквартальних проїздів та інше.

Більш детально>>>

15.12.2018 09:30

В Центральному районі народний депутат Олександр Жолобецький та міський голова Олександр Сєнкевич зустрілися із жителями Матвіївки: обговорили актуальні проблеми сфери ЖКГ

У п’ятницю, 14 грудня, в будинку культури мікрорайону Матвіївка в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького та мера Миколаєва Олександра Сєнкевича із місцевими жителями. На зустрічі були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз.

Більш детально>>>

14.12.2018 16:00

Звіт про роботу охорони громадського порядку формування «Сокіл» при адміністрації Центрального району за листопад, 2018

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради на виконання п. 3 доручення першого заступника міського голови від 19.02.2018 №32/02.02.05-11 надає звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» за листопад 2018 року.

Протягом листопада 2018 року працівниками адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 3 рейди по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 11 осіб.

Більш детально>>>

14.12.2018 14:25

В Центральному районі демонтували 5 незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд

У п'ятницю, 14 грудня 2018 року, на території Центрального району, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області було організовано демонтаж незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд.

В ході проведення заходу силами підрядної організації демонтовано:5 незаконно розміщені пересувні тимчасові споруди. Робота в даному напрямку триває.

Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району

14.12.2018 13:45

Працівники Служби у справах дітей адміністрації Центрального району поспілкувалися з учнями муніципального колегіуму та ЗОШ №16 з метою підвищення правової освіти

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008 р. № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», наказу служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації № 54 від 18.10.2018 р. служба у справах дітей адміністрації Центрального району долучилася до проведення щорічних заходів з метою підвищення правової освіти, виховання у громадян до закону і прав людини.

Більш детально>>>

14.12.2018 12:20

Ідеолог ініціативної групи, яка розфарбувала зупинки в Тернівці, розповіла про плани роботи в соціальній сфері життя мікрорайону та поділилася ідеями: Олена Малінчик. ЧАСТИНА 2

Творчість та небайдужість - як геніальна складова свідомості людини зароджена позитивним мисленням на досягання результату в процесі власної діяльності. Безлічі можливостей подаровані прогресивними та вільними ідеями успішних та реалізованих особистостей. В сучасному світі навіть благодійність вже сприймається як щось "належне" та "звичайне", адже має місце в житті кожного з нас.

Більш детально>>>

14.12.2018 11:10

У мікрорайоні Варварівка Центрального району виконуються роботи по очищенню тротуарів від снігу

У п'ятницю, 14 грудня, у мікрорайоні Варварівка Централнього району в зв’язку з випадінням осадків в зимовий період, виконуються роботи по очищенню тротуарів від снігу громадськими працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради. Проводиться інформаційно-ро’зяснювальна робота з керівниками підприємств та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою, зі своєчасної посипки та очистки прилеглих територій від снігу.

Більш детально>>>

14.12.2018 09:35

В Центральному районі для жителів Тернівки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 13 грудня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся прийом представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Мушак Тетяни Миколаївни. На прийомі мешканці отримали безкоштовну консультацію щодо виготовлення технічної документації, застосування будівельної амністії та інших питань.

 

Відділ соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району

13.12.2018 16:00

В Центральному районі народний депутат Олександр Жолобецький інспектує виконані роботи за кошти субвенції виділеної із держбюджету

Сьогодні, 13 грудня, в Центральному районі Миколаєва відбулася зустріч народного депутат Олександра Жолобецького із жителями будинків № 77 А, 75 А і Б, 79, 79 А і Б, 81,71, 87 і 87 Б, що розташовані на проспекті Героїв України. На зустріч був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

13.12.2018 14:10

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 13 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийоми громадян відповідно до Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Більш детально>>>

 

13.12.2018 12:45

В Центральному районі розпочався конкурс художньої самодіяльності «Призи Святого Миколая» серед школярів

В середу, 12 грудня, в Міському будинку учителя та в Міському палаці творчості розпочався конкурс художньої самодіяльності «Призи святого Миколая» серед дітей та підлітків шкільного віку з метою розширення культурного та творчого потенціалу, розкриття творчих здібностей та талантів дітей та підлітку.

Більш детально>>>

 

13.12.2018 11:50

На замовлення адміністрації Центрального району 13 грудня на вулицях міста працює техніка комунального підприємства "ЕЛУ автодоріг", яка бореться зі сніжною стихією

 

 

 

13.12.2018 11:25

В Центральному районі народний депутат та голова адміністрації проінспектували якість капремонту на Нікольській, 18

Народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснили інспекційну перевірку об’єктів, роботи на яких виконувалися в 2018 році за кошти державного та місцевого бюджетів. Ремонт асфальтного покриття по вулиці Нікольська, 18 був виконаний в короткий термін: самі місцеві мешканці залишилися задоволеними, адже протягом декількох останніх років по вулиці за вказаною адресою були тільки залишки асфальту та нескінченні ями.

Більш детально>>>

13.12.2018 09:10

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Більш детально>>>

12.12.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 12.12.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 922 грн.

 

12.12.2018 14:20

До уваги жителів Центрального району!!! В Миколаєві функціонують Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля!!!

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Більш детально>>>

12.12.2018 11:40

Інспекційна перевірка відремонтованих об’єктів у мікрорайоні Варварівка Центрального району: Олександр Жолобецький та Олександр Береза розповіли про плани на 2019 рік

У вівторок, 11 грудня, народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провели інспекційну поїздку за рядом об’єктів, які були відремонтовані у 2018 році за рахунок державного та міського бюджетів у мікрорайоні Варварівка: вулиця Рекордна, провулок 2-й Північний та вулиця Травнева і це далеко не повний перелік.

Більш детально>>>

12.12.2018 10:00

На що треба звернути увагу жителям Центрального району купуючи піротехнічний виріб

Напередодні новорічних свят варто пам'ятати про те, що феєрверки є вогне- та вибухонебезпечними виробами і вимагають підвищеної уваги під час використання. На жаль, піротехніка не завжди буває якісною і не завжди відповідає вимогам, що пред’являються до неї.

Більшь детально>>>

 

11.12.2018 15:45

В Центральному районі в 2019 році для жителів Варварівки планують збудувати сучасне футбольне поле

У 2019 році в мікрорайоні Варварівка Центрального району планують почати будівельні роботи сучасного футбольного поля за Державною цільовою соціальною програмою розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, яка передбачає фінансування 50/50 із державного та місцевого бюджетів. Фінансові кошти у сумі 750 тисяч гривень із держбюджету виділив народний депутат Олександр Жолобецький.

Більш детально>>>

11.12.2018 13:20

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району проводиться робота щодо дотримання вимог ЗУ «Про декомунізацію»: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 11 грудня, працівниками адміністрації Центрального району на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал соціалістичного (нацистського) та тоталітарних режимів України та заборони пропаганди їхньої символіки», з урахуванням вимог ст. 3 Закону України «Про присвоєння об`єктам права власності назв і дат історичних подій».

Більш детально>>>

11.12.2018 10:35

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

11.12.2018 09:00

Жителів Центрального району попереджають про складні погодні умови 12-13 грудня 2018 року

У зв’язку з виходом південного циклону, 12-13 грудня 2018 року на території Миколаївської області та в м. Миколаїв очікуються складні погодні умови: опади у вигляді снігу, мокрого снігу, на півдні з дощем, 12 грудня місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця, сніговий накат, утворення снігового покриву. Посилення вітру до 15-22 м/с, хуртовини. Температура повітря вночі та вдень від 3* морозу до 
2* тепла.

14 грудня поступове послаблення та припинення опадів та явищ, зниження нічної температури повітря до 2-5* морозу. Шановні жителі Центрального району! Просимо вас бути пильними та обережними! Бережіть себе!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій в Центральному районі міста Миколаєва управління з питань НС та ЦЗН Миколаївської міської ради

10.12.2018 17:00

Олександр Жолобецький та Олександр Береза здійснили інспекційну перевірку відремонтованих об’єктів за кошти із субвенції народного депутата та міського бюджету в мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району

У понеділок, 10 грудня, народний депутат України Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснили інспекційну поїздку за переліком ряду відремонтованих об’єктів в Центральному районі за депутатськими запитами народного депутата щодо звернень миколаївців.

Більш детально>>>

10.12.2018 14:50

Розумну зупинку та Літературний сквер в Центральному районі відкриємо найближчим часом: Олександр Береза перевірив виконання робіт щодо реалізації проекту Громадського бюджету

Сьогодні, 10 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив хід виконання робіт щодо реалізації проекту Громадського бюджету облаштування Розумної зупинки та Літературного скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінська.

Більш детально>>>

 

10.12.2018 11:25

Як ініціативна група мікрорайону Тернівка в Центральному районі займалася благоустроєм зупинок громадського транспорту: Аліса Грабко. ЧАСТИНА 1

Творче волевиявлення сучасного населення планети – не має рамок та кордонів. Демократія – як головна риса свідомого покоління сучасного часового простору, яке безспірно складається із технічної підкованості, підприємливості, креативу, ідейності та сконцентрованості на власному комфорті. Покоління успішних активно долучається до соціального життя суспільства. Небайдужість та свобода – не пусті слова, не гасла, а невід’ємна частина сформованої успішної людини!

Більш детально>>>

10.12.2018 08:40

 Олександр Береза познайомився із громадською ініціативою #УкраїнаБезСміття в Києві: жителі Центрального району можуть перейняти досвід

Вкрай важлива та актуальна проблема для жителів не тільки Центрального району, але й всього Миколаєва. Чистота навколишнього середовища та наша впевненість в цьому - запорука розуміння та усвідомлення кожного громадянина важливості та серйозності даної проблеми! Долучайтеся до створення та популяризації комфортних та належних умов для свого життя #МиколаївБезСміття - це просто, а головне безпечно, хоча й базується на особистій відповідальності кожного.

Більш детально>>>

07.12.2018 15:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Велика Морська – поздовжня вулиця в Городовій частині старого Миколаєва. Це одна з найдовших вулиць старого міста. Вона починається від Бузького бульвару на північному заході, де вона виходить з Варварівського мосту і тягнеться до вулиці 1-ї Воєєної (в минулому Акіма), впираючись в парк Народний сад.

Більш детально>>>

 

07.12.2018 11:45

День місцевого самоврядування в Центральному районі: Олександр Береза привітав працівників адміністрації із професійним святом

Сьогодні, 7 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив працівників самоуправління та підприємств району грамотами та подяками за сумлінну плідну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Більш детально>>>

 

07.12.2018 10:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Вітаю Вас із професійним святом! Бажаю, щоб труд та зусилля вкладені в роботу були нагородженні людською вдячністю, підтримкою та розумінням з боку громади! 

Дякуючи запровадженій Президентом Україні реформі децентралізації в Україні у органів місцевого самоврядування з’явилося більше можливостей сфокусуватися на найважливіших питаннях для громади та виробити ефективнішу модель органів місцевого самоуправління.

Я впевнений, що завдяки об’єднанню ми зможемо швидкими темпами поліпшити життя кожного українця та забезпечити щасливе майбутнє наших дітей!

В демократичному суспільстві органи самоврядування – є важливим інститутом народовладдя. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм та компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним вкладом у розбудову нашої держави. 

Бажаю Вам наполегливості, мужності і нових здобутків у такій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою, Олександр Береза

07.12.2018 08:55

7 грудня - День місцевого самоврядування: адміністрація Центрального району вітає ветеранів праці в органах самоуправління

Працювати в органах місцевого самоврядування – означає бути відповідальним, сміливим та рішучим у своїх діях, відстоювати інтереси громади, дбати про комфорт та порядок на довіреній території. Указом Президента України від 25 листопада 2000 року №1250/2000 щороку 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування, адже саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування".

Більш детально>>>

06.12.2018 11:35

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У четвер, 6 грудня, у приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 відбувся прийом за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Олени Кравець.

На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу.

 

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району

06.12.2018 09:00

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези з Днем Збройних Сил України

Вітаю з Днем Збройних Сил України наших мужніх, сміливих захисників! Пам’ятайте, Ви – гордість українського народу! Ви – честь та совість української нації! Щодня Ви доводите, що наша країна – сильна та незалежна! Українцям є ким пишатися!

Бажаю усім військовослужбовцям міцного здоров’я, незламної віри, відмінного виконання всіх поставлених завдань, зберігати спокій і оптимізм душі, зберігати щастя й доброту в серці! 

Впевнений, що незабаром наші захисники повернуться до нас із перемогою! Слава Україні!

 

З повагою, Олександр Береза

 

05.12.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 28.11.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 22 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 2 550 грн.

 

 

05.12.2018 13:55

В Центральному районі відкрити реконструйовану будівлю за рахунок бізнесу на 3-й Слобідській

Сьогодні, 5 грудня, в Центральному районі Миколаєва відкрили реконструйовану будівлю на вулиці 3-я Слобідська за рахунок бізнесу в якій знаходяться супермаркет та магазини. Варто відзначити, що реконструкція тривала більш ніж півроку. Саме у день відкриття оновленої будівлі керівництво супермаркету та магазинів влаштувало день тотального розпродажу, коли усі охочі мають змогу за низькими цінами придбати необхідний товар. Зазначимо, що бажаючих виявилося дуже багато. 

Більш детально>>>

05.12.2018 10:35

До уваги жителів Центрального району!!! В Миколаєві функціонують Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля!!!

На виконання Закону України від 07.12.2017 р. № 2229-VIII «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» першим кроком реалізації ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі є створення та функціонування у м. Миколаєві Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Быльш детально>>>

05.12.2018 09:00

Кожен житель Центрального району може завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені його дані до Реєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району запрошує вас завітати до “Особистого кабінету виборця” та перевірити чи внесені ваші дані до Реєстру. Зробити це можна не виходячи з дому, за допомогою власного комп’ютера або смартфона. Все дуже просто — на офіційному сайті.

Більш детально>>>

 

04.12.2018 16:15

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Наваринська вулиця – одна з найстаріших і найкоротших поперечних вулиць в Городовій частині старого Миколаєва. Вона починається від вулиці Адміральської, воріт будинку Головного командира, а після вулиці Адмірала Макарова, звертаючи від «п'яти кутів», виходить до Пушкінського кільця, де зливається з Пушкінською вулицею. Для першої поперечної вулиці, поліцмейстер П.І.Федоров запропонував назву – Фонтальна вулиця. 

Більш детально>>>

 

04.12.2018 15:00

Запланована на 4 грудня розводка Миколаївських мостів перенесена на 5 грудня

За ініціативою ГП "Миколаївський суднобудівельний завод" запланована на 4 грудня розводка Миколаївських мостів перенесена на 5 грудня.

5 грудня, середа, 2018, з 12:00 до 13:00 год. для виходу корабля з акваторії ГП "Миколаївський суднобудівельний завод" розведуть Південно-Бузький (Варварівський), Інгульский, та пішохідний понтонний мости.

КП "ЕЛУ автодоріг"

04.12.2018 13:40

Багатодітним родинам Центрального району нагадують, які документи потрібні для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень

Інформуємо, що для первинного взяття на облік та отримання пільгових посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї, сім'ям, які мають 3-х і більше дітей, необхідно надати такі документи.

Більш детально>>>

 

04.12.2018 09:20

Прогноз погоди на 4 грудня для жителів Центрального району

Протягом усього дня у Миколаєві утримається хмарна погода. Вдень та ввечері - без опадів.

Народний прогноз погоди: 4 грудня відзначається свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. У минулі часи цей день називали “воротами зими” і говорили: “Введення прийшло – зиму привело”. Погода цього дня може бути дуже мінливою: і морозною, і теплою. Наші пращури підмітили, якщо на Введення похолодає, то зима буде суровою. Якщо сніг випаде до Введення, то він може розтанути, якщо після — то лежатиме аж до весни.

 

 

03.12.2018 15:50

Жителів Центрального району попереджають: 5 грудня у Миколаєві лунатимуть сирени

Відповідно до графіку, затвердженого першим заступником міського голови, 5 грудня 2018 року з 14:00 до 15:00 буде здійснено технічну перевірку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій у м. Миколаєві з практичним запуском електросирен.

 

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

03.12.2018 15:25

Інформація для осіб 14-річного віку стосовно своєчасного отримання паспортів в Центральному районі

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Більш детально>>>

03.12.2018 13:10

Боротьба із негодою в Центральному районі: у Варварівці оперативно очистили вулиці від снігу та посипали спецсумішшю

У вихідні, 1 та 2 грудня, мікрорайон Варварівка Центрального району, як і прогнозували синоптики, засипало снігом. Сектором соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району сумісно з працівниками ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» протягом 1 та 2 грудня 2018 року виконані роботи по очищенню вулиць від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю.

Більш детально>>>

03.12.2018 12:20

Жорстокість - суспільне явище, яке потребує викорінення: Служба у справах дітей адміністрації Центрального району долучилася до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

Насилля в сім'ї, вияви жорстокості між однолітками, цькування та залякування, фізичні розправи в школах є актуальними проблемами сьогодення. Саме тому щорічно в Україні проводиться акція «16 днів проти насильства», яка має на меті привернути увагу громадськості до цього явища. 

Більш детально>>>

 

03.12.2018 11:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району протягом 2 днів негоди безперервно працювала снігопрпибиральна техніка - вулиці розчищені, жителі в безпеці

В перший зимовий день - 1 грудня прийшла справжня зима зі снігом та ожеледицею. Завдяки оперативній роботі адміністрації Центрального району та відповідних служб незважаючи на те, що сніжна негода вирувала безперервно - транспорт в мікрорайоні Тернівка працював в звичному режимі, магістральну трасу було оперативно прибрано та посипано піщано-сольовою сумішшю.

Більш детально>>>

03.12.2018 10:15

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців».

Більш детально>>>

03.12.2018 09:30

Разом ми всі сила і здатні подолати будь-яку непогоду! - в Центральному районі професійно та оперативно подолали негоду

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза висловив подяку керівництву та працівникам КП "ЕЛУ Автодоріг" та ТОВ "Карс Клініг" за професійні та оперативні дії в боротьбі із негодою на території Центрального району.

Більш детально>>>

 

03.12.2018 09:00

Шановні жителі Центрального району! 4 грудня заплановано розводку мостів!

У вівторок, 4 грудня 2018 року, з 12:00 до 13:00 для виходу корабля з акваторії ГП "Миколаївський суднобудівельний завод" фахівці КП "ЭЛУ автодоріг" проведуть розводку Південно-Бузького (Варварівський), Інгульского, та пішохідного понтонного мостів.

Просимо врахувати дану інформацію при плануванні свого маршруту!

КП "ЕЛУ автодоріг"

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1