ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
01.03.2017 11:25

Перевірка умов проживання сімей з дітьми,
що мешкають у незадовільних умовах

28.02.2017 р. відбувся сумісний рейд служби у справах дітей адміністрації Центрального району та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході рейдової перевірки представниками служб були відвідані 4 сім’ї з дітьми, що проживають в мікрорайонах Варварівка та Матвіївка, відносно яких надійшла інформація про проживання в нежитлових приміщеннях у незадовільних умовах, схильність батьків до вживання алкогольних напоїв, забруднень в оселях.
З батьками дітей, що проживають в мікрорайоні Матвіївка, були проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди стосовно необхідності регулярного прибирання та провітрювання помешкань, контролю за гігієною дітей, належного їх лікування та регулярного медичного огляду дітей лікарями. Батькам надано час для приведення жител у належний стан, забезпечення чистоти та порядку в дитячих кімнатах. Після спливу призначеного строку службою буде здійснена повторна перевірка умов проживання дітей з даних сімей.
У мікрорайоні Варварівка працівники служб відвідали сім’ю, що проживає на території будівництва у вагончику-побутівці. У приміщенні проживає мати, маленька дитина та батько. Сім’я має будинок, у якому ведеться ремонт, тому проживати у ньому, особливо в зимовий період, не є можливим, у зв’язку з чим членам родини тимчасово доводиться мешкати за місцем роботи батька. Навіть у таких складних умовах батьки намагаються піклуватися про дитину: маля забезпечене засобами гігієни, білизною та одягом, дитячим харчуванням, у приміщенні тепло (працює електрообігрівач), питну воду носять з найближчого пункту продажу. Ситуація в даній родині взята на контроль служб та медичних працівників, що здійснюють патронаж.
Шановні батьки! Служба у справах дітей адміністрації Центрального району наголошує на необхідності виховувати дитину в сприятливих психологічних та матеріально-побутових умовах, створювати атмосферу добра, гармонії, домашнього затишку! Діти потребують любові та турботи з боку батьків!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев