ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
01.03.2017 14:25

Адміністрація Центрального району привітала з ювілеєм
Борисова Петра Михайловича

01  березня  заступник голови адміністрації Центрального району  Власенко Володимир Ілліч та голова ради Миколаївської обласної організації ветеранів України Поротніков Микола Арсентійович привітали з 85-річним ювілеєм героя Соціалістичної Праці, депутата Верховної Ради СРСР, члена ЦК суднобудівної промисловості Борисова Петра Михайловича.
Гості привітали ювіляра зі святом та побажали йому міцного здоров’я, радості, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої та мирного неба над головою і  вручили вітальний адрес та подарунки.
Свій трудовий шлях, Петро Михайловичу, почав в далекому 1950 році на Чорноморському суднобудівному заводі, працював розмітником. Потім перейшов в складально – добудовних цех, де працював складальник-добудовник на будівництві кораблів.
Нагороджений  двома орденами «Знак  Пошани», в 1970 році за видатні успіхи у виконанні і перевиконанні планів і прийнятих соціалістичних зобов'язань присвоєно високе звання Героя Соціалістичної праці з врученням ордена Леніна і золотої медалі «Серп і Молот».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев