ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
02.03.2017 12:00

В Тернівці продовжують святкувати болгарське свято «Мартениці»

Першого березня дитяча школа мистецтв №1, яка розташована в мікрорайоні Тернівка відкрила свою нову концертну залу святкуванням болгарського свята весни «Мартениці» на новій довгоочікуваній  сцені.
Це свято символізує зустріч зими з весною. За звичаєм всі при зустрічі дарують один одному червоно-білі китиці, що означає бажають добра та здоров’я. Китиці прикріпляють на одежу з лівого боку, а неодружені на зап’ясті  лівої руки.
Директор школи Зайченко І.І подякувала міського голову Сєнкевича О.Ф,, керівництво управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради за турботу і увагу до потреб школи.  
Колектив, вихованців та всіх присутніх зі святом привітали  депутат Верховної ради України - Жолобецький О.О., виконуючий обов’язки начальника управління культури та охорони культурної спадщини  - Бондаренко І.А., начальник відділу мистецтв управління з питань культури – Болдусєва О.В., начальник відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району – Грус В.Д. Жолобецький О.О. подарував дитячій школі мистецтв картину.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев