ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
03.03.2017 11:30

Службою у справах дітей Центрального району проведено рейд «Діти вулиці»

01.03.2017 р. службою у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з сектором ювенальної превенції Центрального відділу поліції ГУНП у Миколаївській області був проведений рейд «Діти вулиці», метою якого було виявлення бездоглядних та безпритульних дітей на вулицях міста, дітей, схильних до правопорушень, бродяжництва та жебракування, дітей, які перебувають у комп’ютерних клубах у навчальний час.
Рейд проводився у ранковий (під час проведення навчальних занять) та вечірній час. Рейдом були охоплені центральні вулиці міста, зокрема пр. Центральний, вул. 3 Слобідська, Садова, Потьомкінська, Лягіна, Набережна. Особлива увага приділялася виявленню бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які займаються жебракуванням на вул. Соборній.
Під час рейду дітей, які перебувають у комп’ютерних клубах у навчальний час та дітей, які займаються бродяжництвом та жебракуванням, не виявлено.
Питання попередження та виявлення дитячої безпритульності та бездоглядності перебуває на постійному контролі служби у справах дітей адміністрації Центрального району. У разі виявлення дітей, втягнених у жебракування, службою вживаються термінові заходи для здійснення соціального захисту дитини, а працівниками органу внутрішніх справ здійснюється притягнення винних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев