ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
07.03.2017 15:50

Впорядкування території з допомогою працівників з центру зайнятості

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу і користь місцевій громаді по благоустрою та санітарному утриманні територій.
Хочеться наголосити, що деякі безробітні, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості та задіяні на громадських роботах тимчасового характеру, знаходять для себе постійну роботу. Дехто влаштовується на роботу до житлово-комунальних підприємств. Найважливіше те, що люди зайняті роботою, своєю працею приносять велику користь громаді та нашому рідному місту. 
З залученням даних працівників  виконуються роботи по благоустрою, санітарній очистці вулиць, підбору випадкового сміття. Так 07.03.2017р. дані роботи виконані по проспекту Героїв України в мкр. Соляні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев