ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
10.03.2017 12:10

Рейд служби у справах дітей в мкр. Ракетне Урочище

09.03.2017 р. спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району разом з представниками Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, а також із представниками Центрального відділу поліції ГУНП у Миколаївській області, здійснили рейд по сім’ям, в яких виховуються діти, що перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Протягом дня у мкр. Ракетне урочище відвідано 4 сім‘ї, в яких виховуються 7 дітей.
Під час візитів з батьками проведено профілактично-роз‘яснювальні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків та створення ними безпечних умов проживання для дітей.
Рейди по таким сім‘ям спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району проводяться регулярно, оскільки за батьками які мають низький вихований потенціал встановлений пильний нагляд з боку усіх задіяних державних установ.
Завдяки тісній співпраці із  Миколаївським міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді та з Центральним відділом поліції ГУНП у Миколаївській області такі рейди по сім‘ям є результативними. Представники центру соціальних служб надають батькам соціальні послуги, консультують з юридичних та інших питань. У разі факту неналежного виконання батьками батьківських обов’язку, щодо них складається адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев