ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
10.03.2017 12:25

Благоустрій міста Миколаєва

Благоустрій – одна з найважливіших місій саме місцевого самоврядування. Адже чистота і порядок більше залежать не від грошей, а від поваги та любові до рідного міста, культури поведінки кожного його жителя.
З квітня 2007 року в Миколаєві діють затверджені міською радою Правила благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті. Головним завданням реалізації Правил благоустрою є поліпшення стану міського середовища, сталий розвиток і функціонування комунальної інфраструктури та систем життєзабезпечення району, що дозволяють сформувати здорове, безпечне і комфортне середовище проживання.
Тому на території вулиць Центрального району працює автотранспорт підрядного підприємства, яким виконуються роботипо вивозу сміття. Управлінням комунального господарства адміністрації Центрального району підрядному підприємству ТОВ «КРАС КЛІНІНГ» надається завдання щодо здійснення щоденного вивозу великогабаритного сміття, гілок дерев, опалого листя та інших предметів колишнього вжитку з території мікрорайонів, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами всіх форм власності та приватного сектору.
На цьому тижні виконувались роботи по вивозу з вулиць району крупно габаритного сміття, побутових відходів та гілок дерев двома патрульними машинами по вулицям:  68 Десантників, Нікольська, Шкапіна, Лягіна, Фалєєвська, Декабристів, Пушкінська, В.Морська, пр. Центральний, Адміральська, Спаська, 2 Екіпажна, Московська, М.Морська, Громадянська, 3 Воєнна, Терасна, Садова, Шевченка, Шнеєрсона, Лагерне поле, Чкалова, Московська, Набережна, Інженерна, Наварінська, Чкалова, 1, 2, 3, 6, 9, 10 Слобідські, Потьмкінська, Артилерійська, пр. Героїв України, Фалєєвська, Севастопольська, Степова, 1 Воєнна, Терновська, Котельна. Всього вивезено 312м3 великогабаритного сміття, листя, гілок дерев з вулиць Центрального району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев