ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
10.03.2017 13:15

ОПІКУНСЬКІ РОДИНИ - ЧУЖИХ ДІТЕЙ  НЕ БУВАЄ

   На обліку в службі у справах дітей адміністрації Центрального району м.Миколаєва перебуває  152 дитини, які влаштовані в сім’ї опікунів та піклувальників. Спеціалістами служби у справах дітей щорічно здійснюється  контроль за умовами утримання, навчання, виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування.
З початку 2017 року шляхом відвідування опікунських родин здійснено 40 перевірок щодо відповідного контролю. Умови проживання відповідають санітарним нормам, в  помешканні чисто та прибрано, діти забезпечені всім  необхідним для навчання відпочинку та гармонійного розвитку. У багатьох сімей є свої домашні улюбленці та живі куточки із різними чудовими тваринками, які радують діток та викликають у них позитивні емоції. Всі  підопічні охоплені навчанням, в позашкільний час відвідують спортивні секції, різноманітні гуртки українського прикладного мистецтва та усної народної творчості, захоплюються малюванням та різним рукоділлям (вишивання, бісер тощо). Багато діток є учасниками творчих аматорських, танцювальних колективів. Брали неодноразово участь у багатьох українських Всеукраїнських конкурсах, фестивалях про  що свідчать їхні медалі, грамоти та призи за перемоги.
09.03.2017 року начальником служби Бакаловою Н.В. та спеціалістами  служби здійснено відвідування трьох опікунських родин. Проведено  консультації та бесіди з питань утримання, навчання, виховання дітей над якими встановлено опіку, піклування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев