ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
13.03.2017 10:55

Санітарний стан парку «Перемоги»

Адміністрацією Центрального району організовані та тривають роботи по наведенню належного санітарного стану в парку «Перемога». Адміністрація вишукала можливість та забезпечила робітників всім необхідним для роботи інструментом.
Завдяки залученню громадських працівників з Центрального районного Центру зайнятості 10.03.2017р. виконувались роботи по розчищенню території парку, вирубка паростків, розчищення алей парку та підбору випадкового сміття.
Також 11.03.2017р. в парку «Перемоги» відбувся суботник за участю спортсменів НОК КДЮСШ 1, яких забезпечила інвентарем адміністрація району. За допомогою машини підрядного підприємства ТОВ «КРАС КЛІНІНГ» вивозилося сміття.
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради хоче   звернутись до мешканців мкр. Соляні з проханням дотримуватись порядку благоустрою міста, підтримувати його санітарний стан, та викидати пакети з побутовими відходами тільки в контейнери для збору ТПВ.
Мешканці та гості нашого міста матимуть можливість комфортно та із задоволенням проводити на території парку свій вільний час, відпочивати разом із сім’ями та дітьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев