ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
14.03.2017 16:15

Шановні жителі Миколаєва

Наступила весна. Незабаром Великодні свята. Люди активно взялися до прибирання своїх садів. Спалюють суху тогорічну траву, листя та сміття. Від диму та вогню страждає природа. Страждаємо і всі ми, дихаючи отруйним димом який виділяється при спалюванні сухого листя.
У зв’язку з масовим спалюванням сухого листя та трави рятувальникам доводиться добряче попотіти. Буває і так, що дві-три пожежі стаються водночас у різних місцях. Їх гасити важко, бо поруч нема води і нема де заправитися. А води в автоцистерні вистачає на 10-15 хвилин. Крім того, вогонь поширюється на велику територію, його складно приборкати, бо присадибні ділянки можуть знаходитися біля лісу й тоді доводиться захищати і його.
Та головне ще й те, що сьогодні горять трава зі сміттям, а завтра можуть бути віддалені наслідки такого прибирання — зокрема проблеми зі здоров’ям, бо при спалюванні листя та сухої трави виділяється велика кількість їдкого диму, до складу якого можуть входити дуже токсичні сполуки та діоксини, які можуть викликати ракові захворювання.
Центральний районний відділ м. Миколаїв  ГУ ДСНС України у Миколаївській області вкотре закликає жителів району серйозно віднестися до даної проблеми. Не спалювати сухе листя та траву, аби попередити страшні наслідки від пожежі.

Центральний РВ у м. Миколаїв
ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев