ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
15.03.2017 10:15

Службою у справах дітей та працівниками Центрального ВП ГУНП проведено профілактичні бесіди у навчальних закладах району

З метою профілактики правопорушень, зменшення негативних проявів серед учнів навчальних закладів, підвищення рівня правової свідомості школярів 14.03.2017 р. службою у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Центрального відділу поліції Головного управління Національної поліції були проведені профілактичні бесіди в Миколаївських загальноосвітніх школах № 3 та 13, морському ліцеї ім. проф. М.Александрова.
Під час бесід охоплювались такі спектри питань, як: підтримання дисципліни під час навчально-виховного процесу та відповідального ставлення до навчання, особливості цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, вияви жорстокого поводження в кіберпростори.
Працівниками служби у справах дітей було зроблено акцент на дотриманні порядку під час навчально-виховного процесу, виконання вимог статуту та правил внутрішнього розпорядку навчального закладу. Учнів ознайомлено з їх правами та обов’язками, передбаченими законодавством, наголошено на неприпустимості пропусків занять без поважної причини та проінформовано про можливі наслідки у випадку виявлення учня на вулиці, в місцях дозвілля та відпочинку або у комп’ютерному клубі у навчальний час. Роз’яснено про випадки притягнення батьків до відповідальності за ст. 184 КпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».
Працівником Центрального ВП ГУНП було розглянуто проблеми дитячої злочинності та втягнення неповнолітніх до скоєння правопорушень, розкрито причини, що сприяють виникненню у дітей бажання до здійснення неправомірних діянь. Також було роз’яснено випадки настання кримінальної, адміністративної, цивільно-правової, дисциплінарної відповідальності, проілюстровані найрозповсюдженіші схеми залучення дітей до протиправної діяльності. У зв’язку з тим, що як середовище для злочинної діяльності використовується також мережа Інтернет, співробітником закцентовано увагу на існуванні відповідних органів Національної поліції, які виявляють, припиняють та розкривають кримінальні правопорушення, при вчиненні яких використовуються комп'ютери, телекомунікаційні та комп'ютерні Інтернет-мережі і системи, і на караності таких видів правопорушень.
З учнями, які входять у групу ризику, були проведені індивідуальні профілактичні бесіди, спрямовані на недопущення девіантної поведінки у школі, мінімізацію проявів агресії під час взаємодії з оточуючими.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев