ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
16.03.2017 11:00

Чергове рейдове обстеження вулиць Центрального району

Працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться рейди по виявленню не дотримання санітарного стану  на територіях, які закріплені за приватними підприємцями, в приватному секторі.
15 березня поточного року проведено чергове рейдове обстеження санітарного стану вулиць: М.Василевського, Степова, 6 Слобідська.
За результатами обстеження було виявлено порушення вимог чинного законодавства та складено 5 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП за порушення «Правил благоустрою», а саме п.12.2.29. не задовільний санітарний стан прибудинкових територій, п.12.2.32. відсутність урни для сміття, п.12.2.8. відсутність договору на вивіз ТПВ у приватних підприємців.
Працівниками управління комунального господарства проводилась роз’яснювальна бесіда з підприємцями щодо своєчасного прибирання території.
Вказані обстеження проводяться регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій.
З мешканцями приватної забудови також тривають роботи по роз’ясненню щодо дотримання «Правил благоустрою». Так 15.03.2017р. під час рейдового обстеження по вул. 6 Слобідська,12 працівниками управління комунального господарства було виявлено та зафіксовано факт порушення вимог чинного законодавства ст. 152 КУпАП, а саме п.12.2.9. створення смітників, самовільне скидання побутового сміття та за допомогою працівників Патрульної поліції міста Миколаєва складено адміністративний протокол. Порушника запрошено до адміністрації району на засідання адміністративної комісії для розгляду складеного протоколу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев