ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

 
Новини
17.03.2017 11:00

Працівники з Центру зайнятості допомагають
підтримувати санітарний стан району

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу і користь місцевій громаді по благоустрою та санітарному утриманні територій.
Хочеться наголосити, що деякі безробітні, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості та задіяні на громадських роботах тимчасового характеру, знаходять для себе постійну роботу. Дехто влаштовується на роботу до житлово-комунальних підприємств. Найважливіше те, що люди зайняті роботою, своєю працею приносять велику користь громаді та нашому рідному місту. 
З залученням даних працівників  16.03.2017р. виконувались роботи по санітарній очистці, підмітанню та підбору випадкового сміття паркувальних карманів по пр. Центральному.
Шановні підприємці, роботодавці, організатори! Адміністрація Центрального району звертається до Вас з проханням тримати прилеглі території в належному санітарному стані.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев