ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

2017

Увага!
Проводиться підбір кандидатур на посаду присяжних для участі у судових засіданнях в Центральному районному суді м. Миколаєва

До адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради надійшло звернення Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області  щодо формування списку присяжних.
На підставі ст. 64 Закону України ”Про судоустрій і статус суддів ” адміністрація Центрального району проводить підбір кандидатур на посади присяжних для участі у судових засіданнях в Центральному районному суді  м. Миколаєва.
У відповідності до ст. 65 Закону України ”Про судоустрій і статус суддів” до кандидатів пред’являються такі основні вимоги:
1. Особа є громадянином України;
2. Особа досягла 30 річного віку;
3.Особа постійно проживає на території Центрального району      м. Миколаєва.
Граничний вік кандидата не повинен перевищувати шістдесяти п’яти років.

Додатково інформуємо, що згідно статті 68 вищевказаного Закону,  присяжним гарантується:

1. За час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені Законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

3. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені Законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Додаткову інформацію з вказаного питання Ви можете отримати за телефоном:                   

37-57-00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев