ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

20.07.2017 10:00

Шановні громадяни!

У зв’язку із початком сезону відпусток та літніх канікул Центральний районий відділ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області нагадує громадянам про дотримання заходів безпеки під час відпочинку на водних об’єктах Центрального району. Звертаємо Вашу увагу на те, що відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. А купання дітей тільки у присутності дорослих.
Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
Громадянам, які відпочивають у місцях масового відпочинку на водних об’єктах забороняється:
запливати за огороджувальні буї;
стрибати в воду зі споруд, не пристосованих для цього і в місцях, де невідомі глибина та стан дна;
розпивати спиртні напої і купатись в нетверезому стані;
організовувати у воді ігри, пов'язані з пірнанням та захватом тих, хто купається;
використовувати моторні, вітрильні, веслові човни, інші гребні і моторні плавзасоби, водні велосипеди, швидкісні моторні плавзасоби, водні мотоцикли в зонах пляжів, у громадських місцях купання при відсутності буйкового огородження пляжної зони і в межах цієї зони.
Нехтування цими правилами поведінки на воді та необачність людей нерідко стають причинами трагічних випадків. З початку купального сезону на території Центрального району м. Миколаєва на водних об’єкта сталися 4 епізоди під час яких загинуло 5 осіб.
З метою недопущення травмування та загибелі людей на воді 15 та 16 липня співробітники Центрального РВ ГУ ДСНС України у м. Миколаєві продовжили проводити рейдові заходи. Під час проведення рейдів проведений огляд пляжу "Стрілка" та стихійних місць відпочинку у прибережній зоні р. Південний Буг та р. Інгул.  Фахівці ДСНС закликали батьків пильнувати своїх дітей та у жодному разі не залишати їх на одинці і не дозволяти заходити у воду без супроводу.

Центральний РВ у м. Миколаїв
ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев