ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

20.07.2017 13:00

Безпечне житло

11 липня 2017 року представниками Центрального РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області спільно з працівниками міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в рамках проведення операції під умовною назвою «Житло», ціль  якої - профілактика пожеж у побуті, було проведено рейд з перевірки протипожежного стану помешкань соціально незахищеної категорії населення, а саме поодиноко проживаючих осіб похилого віку, неблагополучних сімей, які знаходяться на обслуговуванні міського територіального центру соціального обслуговування.  З початку року тільки у Центральному районі  м. Миколаїв  виникло 59  пожеж. В результаті яких загинуло дві особи. Безжалісна статистика свідчить, що основною причиною виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем в побуті таких категорій населення як пенсіонери, інваліди, безробітні. Це і стало приводом для проведення рейду.
При проведенні рейду було проведено обстеження 28 помешкань поодиноко проживаючих осіб похилого віку та неблагонадійних сімей. Під час проведення обстежень були виявлені наступні порушення вимог пожежної безпеки:

  1. відкриті електророзподільні коробки;
  2. встановлення електророзеток та елекровимикачів на горючі поверхні;
  3. прокладення ділянок електромереж по горючим поверхням та конструкціям;
  4. складання речей з горючих матеріалів під електролічильниками;
  5. порушення правил експлуатації печей;
  6. зберігання дров та горючого сміття впритул до житлових будинків.

 Всі вище зазначені порушення є причинами виникнення пожежі. Проте, більшість господарів не звертає увагу на такі, начебто, дрібниці, і тим самим ризикують не тільки залишитись без житла, але й втратити власне життя. Тому інспекторський склад Центрального РВ м. Миколаїв  ГУ ДСНС України у Миколаївський області звертається до всіх мешканців м. Миколаїв  та закликає більше уваги приділяти дотриманню правил пожежної безпеки в побуті.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев