ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

28.07.2017 11:50

Моніторинг по боротьбі з амброзією

27 липня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Центральний 1» дільниця 2 проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Центральний 1» дільницею №2 та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Центральному, вул. Колодязній та вул.6 Слобідській щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.
З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10), керуючись статтею 152 КУпАП про порушення вимог чинного законодавства згідно п.12.2.42 (несвоєчасне видалення карантинних рослин) та п.12.2.9 (створення смітників, самовільне скидання будівельного сміття) було складено 3 адміністративні протоколи.
Дані обстеження проводяться регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій та своєчасного видалення карантинних рослин.
Постійно проводяться роботи з мешканцями району по роз’ясненню щодо дотримання Правил благоустрою та заходи боротьби з карантинними рослинами (амброзією).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев