ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

02.08.2017 16:00

Батьки, оберігайте своїх дітей від небезпечних занять

 

Велика кількість травмувань та нещасних випадків починається саме з дитячих пустощів та цікавості. Тому, кожен з батьків змалечку навчає своїх дітей основам безпечного поводження з побутовими приладами, правил безпеки в побуті, на дорозі, на природі, у воді.
  Однак, періодично місцеву громадськість вражають страшні новини: загибель дітей внаслідок падіння з недобудованої багатоповерхівки, утоплення, аварії. Аналіз надзвичайних подій, що мають наслідком дитячу смертність, показує, що часто жертвами стають саме діти з благополучних сімей, незалежно від матеріального становища та соціального статусу родини, які, ігноруючи ризикованість своїх дій, внаслідок надмірної цікавості, авантюризму, прагнення похизуватися один перед одним, захоплюються небезпечними заняттями.
  Одним з небезпечних захоплень підлітків є зачепінг – проїзд на задньому торці трамваїв та тролейбусів, чіпляючись за зовнішню арматуру вагона.
  Популярним також є роуп-джампінг, який являє собою стрибок з будь-якого високого об’єкту та наступного за ним вільного падіння. При його виконанні має використовуватися альпіністське спорядження, компетентність при здійсненні даних послуг має підтверджуватися відповідними дозволами на здійснення діяльності, сертифікатами якості обладнання та відповідності стандартам. Однак, на незакінчених будівництвах процвітає нелегальне заняття з використанням кустарного спорядження, безпека учасників нічим не гарантована, а за трагічні наслідки ніхто не несе відповідальності.
  Деякі підлітки захоплюються руфінгом (дослідження міських дахів). Його цінність визначається складністю потрапляння на нього. Особливо екстремали прагнуть потрапити на дахи промислових зон, з яких відкривається вид на індустріальну частину міста. Це заняття небезпечне, як і будь-яке, пов’язане з перебуванням на висоті.
  Кожне з цих небезпечних хобі несе в собі загрозу для життя та здоров'я дитини, і будь-який сміливий та авантюрний, на думку підлітка, вчинок може обернутися трагедією для самого неповнолітнього екстремала та його сім’ї. З огляду на це, дізнавшись про захоплення дитини, батьки повинні володіти повною інформацію щодо небезпеки зайняття дитини цим видом розваг та проводити профілактичні бесіди, бути дитині другом, якому він розповідатиме про свої захоплення та вчинки.
  Житття у людини одне – цінуйте його! Втрата дитини – це найтяжча втрата для батьків. Любіть своїх дітей та оберігайте їх!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев