ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

03.08.2017 16:00

3 серпня виповнилося  90 років  жителю Центрального району, учаснику бойових дій  Великої Вітчизняної війни Григоренку Івану Авксентійовичу


Привітали   Івана Авксентійовича з цією визначною датою  заступник голови адміністрації  Центрального району Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К. Гості висловили  ювіляру слова безмежної шани та вдячності за його нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки і побажали довгих років життя у гарному настрої, злагоди та любові рідних і близьких та вручили  цінні подарунки і Подячний лист адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За ратний подвиг у роки ВВВ та багаторічну працю на благо нашої Батьківщини».
Іван Авксентійович  був призваний до лав Великої Вітчизняної війни в 1944 році у віці 17 років. Захищаючи країну від окупантів, займався розмінуванням різних об’єктів на території Молдови.  
Нагороджений Орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня та багатьма визначними медалями.  
Після  війни закінчив історичний факультет Одеського державного університету ім. Мечникова. Працював викладачем в Миколаївському педагогічному інституті ім. В.О. Сухомлинського.
Не зважаючи на свій поважний вік ювіляр проводить активну роботу по патріотичному вихованню молоді.

Має двох дітей, чотирьох онуків і трьох правнуків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев