ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

09.08.2017 15:00

Як діти батька виховували!

Звичайний будній робочий день служби у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва. Працівники служби працюють у звичному режимі по завчасно складеному плану роботи. Але тільки той, хто не знає тонкощів роботи даного відділу адміністрації може думати, що все так чинно, розмірено, згідно плану. Той, хто працював у службі, або хоча б трошки стикався зі специфікою роботи даного напрямку знає, що не треба тішитися спокоєм та розміреним ритмом роботи, тому що будь якої хвилини може надійти інформація на відпрацювання якої необхідний негайний виїзд або інші відповідні заходи на подолання проблеми.
Таким був і день 3 серпня. Як говорять: «зранку нічого не віщувало біду». Однак по обіді пролунав мобільній телефонний дзвінок, телефонувала молода дівчина з міста Одеса. Дуже емоційно вона розповіла, що її 13 річний брат та 9 річна сестра з речами у рюкзаках знаходяться на розі вулиць Цегляної та Безіменної, що в Центральному районі міста. Повідомила, що діти пішли з дому після сварки в сім’ї, де батько в стані алкогольного сп’яніння побив та вигнав мачуху, звинувативши при цьому дітей у причині сварки. Побоюючись негативної реакції батька в їх бік діти пішли з дому. Вона дуже переживала щоб з братом та сестрою нічого поганого не трапилось. Працівники служби уважно вислухавши жінку, запевнили, що зроблять все для того,  щоб захистити дітей.
Негайно був організований виїзд представника служби у справах дітей, представника поліції, представника ММЦСССДМ.
Діти пояснили, що така сварка в їх сім’ї вперше, вони злякалися та не повернуться додому. Просили помістити їх на деякий час до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», а саме до налагодження стосунків з батьком. Повідомили, що дуже люблять свого батька, але таким чином хочуть вплинути на нього, щоб така ситуація більше не повторилася, що цей захід є своєрідною мірою впливу на нього, це такий виховний хід.
Батька дітей запрошено до служби. 8 серпня у нього взято пояснення щодо даної проблеми, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків. Він дуже переживає, що так сталося, пообіцяв докласти зусиль для вирішення даного питання. Дана сім’я раніше жодного разу не потрапляла в поле зору служби, на обліку не перебувала. З дітьми та з батьком будуть працювати психологи. По мірі виправлення ситуації діти будуть повернуті батькові.
Шановні батьки! Живіть так, щоб Ваші діти пишалися Вами та Вашими вчинками. Щоб в їх маленьких голівках були тільки світлі думки про ігри, про навчання, про відпочинок. Не допускайте ситуації коли Ваші діти будуть змушені іти з речами з дому та вигадувати методи Вашого виховання!    

                                                                           Служба у справах дітей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев