ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

09.08.2017 16:00

У районі тривають роботи по ліквідації стихійної торгівлі

  09.08.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за участі представників санітарної інспекції адміністрації Центрального району та ТОВ «ВалАн» проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі за адресою: вул. Нікольська ріг вул. Потьомкінської (ринок «Минутка»).
Під час проведення рейду стихійну торгівлю було припинено.
Керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.21 «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10, представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району складено 2 адміністративних протоколи за порушення п.12.2.21 (здійснення торгівельної діяльності в не відведених для цього місцях та без відповідного на це дозволу) ст. 152 КУпАП.
Представником ТОВ «ВалАн» укладено 4 договори на вивіз ТПВ з підприємцями, які здійснювали торгівлю баштанними культурами.
Представником санітарної інспекції адміністрації складено 3 адміністративних протоколи за відсутність на торгівельному об’єкті договору на вивіз ТПВ.
Порушників запрошено на чергове засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.
Робота в даному напрямку триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев