ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

11.08.2017 16:00

Боротьба з амброзією триває

10 серпня поточного року працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ТОВ «Соляні» проведено рейдове обстеження прилеглої території до житлових будинків, які утримуються ТОВ «Соляні» та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Героїв України щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану території.
З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10), керуючись статтею 152 КУпАП про порушення вимог чинного законодавства згідно п.12.2.42 (несвоєчасне видалення карантинних рослин) та п.12.2.29 (незадовільне утримання прибудинкових територій) було складено 3 адміністративні протоколи.
Працівниками управління комунального господарства з мешканцями, керівниками та робітниками підприємств, організацій, установ проводилась роз’яснювальна бесіда щодо своєчасного та якісного прибирання прилеглих територій, дотримання Правил благоустрою та заходи боротьби з карантинними рослинами (амброзією).
Вказані обстеження проводяться регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій та своєчасного видалення карантинних рослин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев