ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

18.08.2017 12:00

У Центральному районі привітали ювіляра

 18 серпня 2017 року виповнилося 80 років Щербині Анатолію Дмитровичу – шанованій у районі людині.
Привітати ювіляра завітали заступник голови адміністрації Центрального району  Чайка Л.Л. та  голова ради ветеранів Центрального району Надточій Т.К.
З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя  гості вручили  ювіляру Пам’ятний адрес від Адміністрації Центрального району та від  районної Ради ветеранів, цінні подарунки та квіти.
Народився Анатолій Дмитрович у м. Нова Одеса. Закінчив Мелітопольський інститут механізації та електрифікації сільського господарства.  
На початку трудової діяльності працював шофером у колгоспі в Новоодеському районі, потім старшим інженером та головою виконкому Веселинівської районної Ради.  Згодом, коли родина переїхала жити до м. Миколаєва, працював заступником директора заводу «Кристал», заступником генерального директора Миколаївського виробничого об’єднання «Облагропромтехніка», начальником відділу механізації і матеріально-технічного постачання управління сільського господарства Миколаївської облдержадміністрації. Після виходу на пенсію тривалий час активно працював заступником голови Ради ветеранів Центрального району та проводив  велику роботу по патріотичному вихованню молоді в навчальних закладах району.   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев