ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

04.09.2017 13:00

Впорядкування мкр. Соляні

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради  з 2011 року плідно співпрацює з Центральним районним Центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району. Завдяки залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішується  одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, забезпечення тимчасової зайнятості людей, які шукають роботу і користь місцевій громаді по благоустрою та санітарному утриманню територій.
Хочеться наголосити, що деякі безробітні, які знаходяться на обліку в Центрі зайнятості та задіяні на громадських роботах тимчасового характеру, знаходять для себе постійну роботу. Дехто влаштовується на роботу до житлово-комунальних підприємств. Найважливіше те, що люди зайняті роботою, своєю працею приносять велику користь громаді та нашому рідному місту. 
З залученням даних працівників з 01.09. по 04.09.2017 року  виконуються роботи з вирубки пасинків та підбору випадкового сміття по пр. Героїв України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев