ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

04.09.2017 14:00

Перший дзвоник у  Миколаївському  слідчому  ізоляторі

           4 вересня 2017 року члени спостережної комісії  адміністрації Центрального району відвідали ДУ «Миколаївський  слідчий  ізолятор», де утримуються під вартою 16 неповнолітніх правопорушників, які зараховані та продовжують навчання у вечірній загальноосвітній школі №1 м. Миколаєва.
Голова спостережної комісії, заступник голови адміністрації  Центрального району Власенко В.І., заступник голови спостережної комісії, начальник громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» Красіліч В.І., директор вечірньої  загальноосвітньої школі №1 м. Миколаєва Таратухіна К.П. та заступник директора Центрального районного центру зайнятості  населення Мойса С.О.  привітали неповнолітніх  зі святом Першого дзвоника та побажали скорішого становлення на шлях виправлення.
Слід зазначити, що в цілому адміністрація СІЗО створила належні умови для утримання неповнолітніх. Вони мають можливість придбати навики  роботи на комп’ютері, користуватися спортивною кімнатою та бібліотекою. В ході спілкування скарг та прохань від засуджених до членів спостережної комісії не надходило.  На завершення зустрічі кожен з неповнолітніх, які утримуються у СІЗО, отримав в подарунок   канцелярські товари.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев