ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

05.09.2017 14:00

У Центральному районі привітали з 90-річним ювілеєм  учасника Великої  Вітчизняної війни Бродського Аркадія Марковича!


5 вересня 2017 року заступник голови адміністрації Центрального району Чайка Лілія Леонідівна та голова ради ветеранів Центрального району Надточій Тамара Кузьмівна привітали з 90-річним ювілеєм мешканця Центрального району, учасника Великої  Вітчизняної війни, інваліда першої групи Бродського Аркадія Марковича. Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, добробуту, бадьорості духу та миру і вручили цінні подарунки, квіти  та подячний лист від адміністрації Центрального району та ради ветеранів Центрального району «За мужність, проявлену у роки війни та багаторічну працю на благо нашої Батьківщини».
У роки війни Аркадій Маркович воював на 3-му Білоруському фронті, визволяючи Підмосков’я та дійшов до Кенігсбергу. Після закінчення війни родина проживала у місті Рига, а у  1947 році  переїхали жити до міста Миколаєва. Працював ювіляр електромонтажником.
Нагороджений Орденом Вітчизняної війни другого ступеня «За мужність», двома медалями «За бойові заслуги» та багатьма визначними нагородами та медалями.
Разом з дружиною виховали сина та двох внуків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев