ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

05.09.2017 16:17

Черговий виїзд до учасників конкурсів “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”


05.09.2017 члени оргкомітету здійснили черговий виїзд до учасників конкурсів “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Підприємство-сад”, “Мій квітучий дитячий садок”.
Цього разу до учасників приєдналися і підприємці Центрального району. Керівники ресторану “Гуляка” та кафе “Paprica” запросили комісію оцінити квіткове оформлення їх закладів. Поповнили ряди конкурсантів і ОСББ. Керівництво ОСББ ім.Макаренко (вул.Чкалова, 112), “Улей” (вул.Чкалова, 110Б), “Люмера” (вул.Декабристів, 7) представили на розгляд свої квіткові клумби. Голова ОСББ ім.Макаренко Недбайло Галина Олександрівна розповідала про свої творіння — яскраві міні-фігурки тваринок, зроблені із підручних засобів, які прикрашають подвір’я будинку та притягують увагу жителів, а особливо дітей. Голова ОСББ “Люмера” презентувала свій затишний двір, який було облаштовано та облагороджено з допомогою всіх мешканців. Купченкова Н.Ю, жителька будинку №110Б по вул.Чкалова, показала свою чудову клумбу, яку вона з чоловіком обладнала протягом літа, щойно дізналась про проведення конкурсу. Пара підійшла до питання зі смаком та творчою фантазією, і в результаті вийшла яскрава, незвичайна, цікава робота. Всі перехожі мимоволі затримують погляд та фотографуються на фоні цієї краси.
По всіх закутках свого великого двору провели членів комісії мешканці будинку №2Б по вул.Шнеєрсона. Кожен клаптик землі вони засаджують квітами, хвойними рослинами, декоративними деревами, щоб зробити свій двір ще кращим та гарнішим. Всі жителі допомагають один одному, привозять саджанці із різних міст, поливають рослини, піклуються про них.
Ще один квітучий балкон претендує на звання найкращого в Центральному районі. Його  власниця Терновська Лариса Анатоліївна вирощує велику кількість пишноквітучих рослин та прикрашає ними свій балкон.
Члени комісії також завітали у дитячі садочки Центрального району. Керівники садочків №99 (вул.Курчатова, 22) та №87 (вул.Привільна, 57) провели екскурсію своєї території, показавши велику кількість яскравих клумб, ландшафтних мініатюр та творчих знахідок у оформленні квітників.
Члени еко-проекту дякують всім учасникам конкурсів за старання та бажання прикрасити наше рідне місто! Прийом заявок на участь закінчено, про результати конкурсу та переможців стане відомо в жовтні.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев