ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

11.09.2017 12:15

Підготовку до опалювального сезону

Згідно  рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12 травня 2017 р. № 358 «Про заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. та його сталого походження», адміністрацією Центрального району Миколаївської міської проводиться робота з координації робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на об’єктах соціально культурного та побутового призначення відомчого житлового фонду, ОСББ, ЖБК, які розташовані на території Центрального району.
З метою тримання на контролі підготовку до опалювального сезону адміністрацію Центрального району Миколаївської міської ради  06.09.2017 проведено засідання штабу з запрошенням голів ОСББ, ЖБК відомчого житлового фонду, ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», ПАТ «Миколаївгаз»,                        ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».
ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», ПАТ «Миколаївгаз»,                                         ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надано інформацію щодо підготовки систем опалення будинків та пред’явлення їх теплопостачальним підприємствам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев