ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.01.2019 12:30

Учні ЗОШ №60 колядою привітали голову адміністрації Центрального району Олександра Березу із різдвяними святами

Сьогодні, 3 січня, вже традиційно учні ЗОШ №60 разом із директором Наталею Боярською напередодні Різдва Христового привітали голову адміністрації Центрального району Олександра Березу зі святами виконавши популярні українські народні колядки.

«Добрий вечір тобі, пане господарю», «По всьому світі стала новина», На синім небі» - це далеко не повний перелік українських народних різдвяних колядок, які виконали школярі. Талановиті діти виконували колядки та щедрівки, бажали миру і злагоди, щастя, радості та процвітання.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза радо приймав гостей та подякував юним колядникам та щедрувальникам за виставу солодкими подарунками.

- Я дуже вдячний вам за те, що вже 2 рік поспіль ви приходите до мене колядувати. Україна багата на гарні традиційні свята, які ми шануємо та поважаємо! Завдяки вам я маю змогу відчути яскравий дух українського Різдва! Мені приємно, що ви від щирого серця так натхненно і трепетно бережете та дотримуєтеся українських традицій! Бажаю вам в 2019 році аби здійснювалися мрії та прагнення, а ще розуміння та підтримки зі сторони родини та вчителів! – сказав Олександр Береза.