ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.01.2019 15:45

Звіт про роботу громадського формування "Сокіл" при адміністрації Центрального району м. Миколаєва за 2018 рік

За планами адміністрації Центрального району, плану роботи ГФ «Сокіл» за участю співробітників Центрального відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області, членів громадського формування «Сокіл» та робітників адміністрації району проведено всього 491 захід, в яких прийняло участь 696 членів громадського формування «Сокіл». 

Протягом 2018 року працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 75 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 215 осіб. З відділом санітарної інспекції проведено 12 рейдів – складено 24 протоколи на порушників. З метою захисту прав дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявленню малолітніх та неповнолітніх в місцях скупчень людей з проявами девіантної поведінки, сприяння їм та їх батькам у вирішенні поточних проблемних питань члени ГФ «Сокіл» прийняли участь у 24 рейдах, відвідано 150 сімей. З працівниками відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи відвідано 10 багатодітних сімей.

Щодо охорони громадського порядку 465 членів формування «Сокіл» прийняли участь у 300 заходах, а саме при проведенні свят (День Незалежності, День міста, свята у Тернівки та Варварівки, Новорічних свят та інших), футбольних матчів на міському стадіоні. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у документуванні і оформленні 61 випадку правопорушень, 69 членів формування були задіяні як свідки та поняті. 

Протягом 2018 року проведено 558 бесід з населенням, на яких були присутні 879 осіб. 

Щодо роботи з під обліковим елементом, особами раніше судимими, наркоманами, умовно-достроково звільненими проведено 1994 бесіди. Перевірено 37 осіб звільнених з міст позбавлення волі згідно наданих повідомлень від виправних колоній. Проведено робочі зустрічі з організації роботи з під обліковим елементом зі службою пробації Центрального району. Складено списки цієї категорії для подальшої роботи. 

В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві, надана їм консультативна, безоплатна правова та інша допомога у вирішенні соціально-побутових проблем.

У звітному періоді начальники опорних пунктів ГФ «Сокіл» прийняли участь в березні 2018 року у тренінгу за проектом благодійного фонду «За майбутнє без СНІДу» на тему «Дотримання прав вразливих груп населення в правоохоронній системі та державній виправній службі України». 

18.06.2018 року члени громадського формування «Сокіл» прийняли участь в семінарі «Комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ, ЗПТ та ВГС для осіб, які знаходяться в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань та на обліку уповноважених органів з питань пробації». 

Проведено дві робочі зустрічі членів громадського формування «Сокіл» м.Миколаєва по аналізу роботи за 2018 рік та плануванню спільної співпраці на 2019 рік між Центральним районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.

Інформація про роботу громадського формування «Сокіл» щомісяця розміщується на Інтернет сайті адміністрації Центрального району.

Завершено роботи з ремонту приміщення опорного пункту з охорони громадського порядку за адресою пр. Центральний 152/7.

Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при наявності на кожному пункті дільничного офіцеру поліції.