ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.01.2019 10:50

Жителям та підприємцям Центрального району нагадують про своєчасне прибирання закріпленої території від снігу

У зв’язку з великою кількістю опадів у вигляді снігу адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради, звертає увагу всіх підприємців і мешканців Центрального району, що несвоєчасне прибирання снігу та льоду з тротуарів, пішохідних доріжок, місць паркування автомобілів, прибудинкових територій, покрівель, територій підприємств і організацій та несвоєчасне посипання їх дорожньою сумішшю, це - порушення Правил благоустрою міста Миколаєва, яке тягне за собою адміністративну відповідальність.

Варто відзначити, що за невиконання вищезазначених робіт, згідно ст. 152 КУпАП і Правилам благоустрою міста складається адміністративний протокол: приватні та фізичні особи повинні будуть сплатити від 340 до 1300 грн, з керівників організацій стягнуть від 850 до 1700 грн.

З метою запобігання травмування мешканців міста та області, адміністрація району наголошує на тому, що треба завчасно посипати та розчищати прилеглі території до об’єктів торгівлі та сфери послуг.

Заздалегідь вдячні за порозуміння.

Нагадаємо, що 8 січня, працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району з метою запобігання травмування мешканців району та міста та для вільного руху пішоходів на зупинках громадського транспорту м. Миколаєва, проведено роботу з власниками зупинкових комплексів розташованих на території району з питання своєчасного забезпечення ними розчистки від снігу та посипанням дорожньою сумішшю від ожеледиці закріпленої за ними території.

Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району