ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.01.2019 12:20

Мікрорайон Варварівка Центрального району оперативно розчистили від снігу

У мікрорайоні Варварівка Центрального району в зв’язку з випадінням снігу проведені роботи сумісно з ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» по очищенню вулиць та посипання їх пісчано-сольовою сумішшю. Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району сумісно з ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконані роботи по очищенню вулиць від снігу.

08.01 2019 року очищені: вул. Гастело, вул. Клубна, вул. Ключова, вул. Поштова, вул. Полярна, вул. О. Матросова, Північна, вул. Бузька, вул. Врожайна, пров. Туристів, пров. Мічуріна, вул. Зарічна, вул. Ізмавїльська, вул. П. Ходченко, під’їздні шляхи до загальноосвітніх шкіл, професійного ліцею, амбулаторії, районної лікарні.

Також працівниками сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району проведені роботи сумісно з КП «ЕЛУ автодоріг» по очищенню від снігу та ожеледі пішохідних тротуарів по вул. Очаківській.

Проводиться інформаційно-ро’зяснювальна робота з керівниками підприємств та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою, зі своєчасної посипки та очистки прилеглих територій від снігу.

Нажаль, працівникам сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району доводиться на недбайливих господарів складати адмінпротоколи та притягати їх до адміністративної відповідальності.

Шановні жителі мкр. Варварівка, звертаємо Вашу увагу на своєчасне проведення робіт з очищення прилеглих територій до житлових будинків від снігу.

Вдячні за порозуміння.

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району