ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
18.01.2019 11:55

До уваги жителів Центрального району! 19 січня у свято Водохреща відбудеться Хресна хода: процесія завершиться на Нижній Набережній купанням

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує гостей та мешканців району, що 19 січня 2019 року на території району з 11.00 год до 13.00 год за маршрутом: Кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Лягіна – вул. Адміральська – Соборна пл. – Набережна р. Інгул буде проводитись Хресна хода для освячення води. Завершиться процесія на Нижній Набережній. Там заздалегідь буде підготували ополонку, біля якої чергуватимуть рятувальники та поліція.

Рекомендується дотримуватися наступних правил:

1. Купатись тільки у встановлених місцях у присутності представників служби порятунку і медичних працівників.

2. Перед купанням в ополонці необхідно розігріти тіло, зробивши розминку, пробіжку. Не рекомендується вживати спиртні напої, купатися в стані алкогольного сп'яніння.

3. До ополонки необхідно підходити в зручному, неслизькому взутті, що легко знімається, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще за все використовувати черевики або вовняні шкарпетки.

4. Простежте за тим, щоб сходи для спуску у воду були стійкими.

5. Поринати краще всього по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку.

6. При вході у воду перший раз намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте. Знаходитися в ополонці потрібно не більше однієї
хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму.

7. Якщо з вами дитина, стежте за нею під час її занурення в ополонку. Дитина, що злякалася, може легко забути, що вона уміє плавати.

8. Після купання (занурення) розітріть себе і дитину махровим рушником та одягніть сухий одяг.

9. В цілях зміцнення імунітету і можливості переохолодження необхідно випити гарячий чай із заздалегідь підготовленого термоса.

Пам'ятайте! Купання в ополонці протипоказано людям при гострих і хронічних захворюваннях.

 

Сектор з питань надзвичайних ситуацій в Центральному районі