ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
18.01.2019 15:10

У мікрорайоні Варварівка Центрального району здійснено роботи по очищенню несанкціонованих звалищ

З 15.01. по 17.01.2019 адміністрацією Центрального району сумісно з підрядною організацією «КАРС-КЛІНІНГ» не зважаючи на погодні умови в мікрорайоні Варварівка, було проведено очищення звалищ від опалого листя, гілок та несанкціонованих звалищ по вул. Веселинівській, частково вул. Очаківська (біля ЗОШ № 60), вул. Клубна ріг пров. Очаківського, вул. Поштова напроти будинку № 30, вул. Зарічна ріг вул. Очаківської та на прилеглих територіях які належать будинкам комунальної власності ( ЖЕК ТОВ «ЛІС-Центр-С»).

Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка щотижня здійснюються рейди по перевірці санітарного стану мікрорайону.

У Варварівці нараховується 57 вулиць та провулків і не завжди жителі дотримуються Правил благоустрою, утримання прилеглих територій до житлових будинків. Тому, працівниками сектору ведеться роз’яснювальна робота з мешканцями приватного сектору та надаються попередження про недопустимість порушень Правил благоустрою. Якщо вже сьогодні кожен із нас, наші знайомі, рідні, сусіди будемо дотримуватися цього положення, то наш мікрорайон стане значно чистішим та затишним.

 

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району