ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.01.2019

Шановні жителі мікрорайону Ракетне урочище Центрального району!

Проблеми комунальної сфери мікрорайону останнім часом постають гостро та систематично. Питання щодо затвердження графіку вивезення ТБВ, якість виконання робіт працівниками підприємства, яке займається вивезенням сміття, утворення стихійних незаконних звалищ, навіть після їх ліквідації, і ще багато інших на які ви вже й самі почали відповідати, адже переконалися у двоякому відношенні жителів Ракетного урочища.

На перетині вулиць Безіменної та 8-ї Воєнної місцеві жителі зафіксували на відео, як невідома жінка сприяла утворенню сміттєзвалища залишивши у НЕ ВІДВЕДЕНОМУ для цього місці власне сміття. Обурює факт, що подібний вчинок жінка здійснила на очах своєї дитини, яка була поряд.

Свідомість, відповідальність та самодисципліна громадян - запорука не тільки панування верховенства права у державі, але й стан їх життя у власному побуті. Вчинок жінки, яка зафіксована на відео, - адміністративне правопорушення, за яке передбачена відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення

Адміністрацією району розпочато здійснення рейдів із залученням працівників поліції та громадського формування "Сокіл" в мікрорайоні Ракетне урочище з метою підвищення інформаційної обізнаності серед місцевого населення щодо Правил благоустрою та виявлення порушників, які сприяють утворенню звалищ ТПВ.

Адміністрація Центрального району закликає жителів мікрорайону Ракетне урочище відповідально ставитися до власної безпеки та комфорту.

Пам'ятайте, саме від вас залежить санітарний стан місця в якому ви мешкаєте, саме ви є гідним прикладом поведінки для власних дітей, адже у дорослому житті вони робитимуть такі ж самі вчинки, як і Ви, бо Ви - для них приклад!

Якщо хтось впізнав жінку, яка зафіксована на відео - просимо звернутися до адміністрації Центрального району або ж у поліцію!