ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.01.2019

Наша мета – інформаційно-роз’яснювальна робота: Олександр Береза про рейди обстеження санстану приватного сектору в Центральному районі

У середу, 23 січня, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Метою проведення спільного рейду є інформаційна та роз’яснювальна робота, адже обізнаність сприяє запобіганню адміністративних порушень у будь-яких проявах. Серед найбільш частих порушень в Ракетному урочищі – влаштування несанкціонованих звалищ сміття.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив, що подібні ситуації та правопорушення повторюються систематично і причина даного факту в більшості – відсутність договорів на вивезення ТПВ у місцевих жителів.

- Перед своїми працівниками я ставлю мету, в першу чергу, здійснювати інформаційно-роз’яснювальну роботу, адже жителі мають усвідомлювати, що саме від них залежить санітарний стан їх мікрорайону. Звичайно, це приносить свою користь, та, як правило, не на довго. Але варто відмітити, що приємні зміни відбуваються – радує й той факт, що більшість місцевих жителів відповідально відносяться до санітарної чистоти та порядку і намагаються боротися із порушниками шляхом фото чи відео фіксації, аби в подальшому людина понесла відповідальність - відзначив Олександр Береза.

За результатами рейду складено 2 адміністративні протоколи про адміністративне правопорушення ст.152 КУпАП п. 12.2.9 (створення смітників). Робота в даному напрямі продовжується.