ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.01.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району знайомить із історією родини підлітка, яка самостійно звернулася за допомогою

Життєві історії бувають занадто різними та не завжди зрозумілими, але єдине, що їх об’єднує – жалість і бажання допомогти. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району займається роботою із родинами, які з певних причин опинилися у важких життєвих ситуаціях, наповнених непорозуміннями між членами сім’ї, відсутність стабільного доходу, хвороба одного із батьків і це далеко не повний перелік проблем, які нагнітають та залишають свій слід на фізичному, психічному та духовному здоров’ю дітей.

У буденних справах працівників служби виникають ситуації, коли життєві обставини по-новому розкривають усю палітру важких відносин між матір’ю та дитиною.

У січні цього року до Служби у справах дітей самостійно звернулася 15-річна дівчинка, яка потребувала допомоги. Як виявилося, дівчина мешкає із мамой, тато пішов із родини декілька років тому, але вони продовжують спілкування. Родина мешкає у власній квартирі із новим ремонтом та меблями. Близько 10 років тому сім’я була цілком благополучною, весь жах почався пізніше. Мати, яка завжди проявляла безумовну любов до собак, з роками почала проявляти певні розлади психічного здоров’я, що призвело до повністю антисанітарних умов життя у власній квартирі, яка до стелі забита сміттям та непотребом. Що вже говорити про відносини між мамою та донькою. Маніпуляції, накази та майже повна заборона у користуванні електрикою і гарячою водою.

Невиконання батьківських обов’язків належним чином, відбилося і на емоційному стані неповнолітньої, яка потребує спілкування із психологом.

Зараз дівчина перебуває в КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради. Що стосується матері, то їй рекомендовано пройти медичне обстеження. Варто відзначити, що доля 15-річної дівчини повністю залежить від свідомого вибору її матері.