ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.01.2019

У мікрорайоні Варварівка Центрального району здійснили посипання доріг піщано-сольовою сумішшю

У мкр. Варварівка в зв’язку з випадінням снігу та налипання ожеледі, проведені роботи сумісно з ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» по посипанню пісчано-сольовою сумішшю вулиць. Сектором соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району сумісно з ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконані роботи по посипанню пісчано-сольовою сумішшю вулиць від ожеледі. 28.01 2019 року посипані вул. Гастело, Поштова, Північна, Бузька, Врожайна, пров. Туристів, пров. Мічуріна, вул. О.Матросова, вул. Мічуріна, вул. Зарічна вул. Клубна, під’їздні шляхи до загальноосвітніх шкіл, професійного ліцею, амбулаторії, районної лікарні, частково під’їзд до Варварівського ринку та церкви.

Проводиться інформаційно-ро’зяснювальна робота з керівниками підприємств та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою, зі своєчасної посипки прилеглих територій від ожеледі.

Нажаль, працівникам сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району доводиться на недбайливих господарів складати адмінпротоколи та притягати їх до адміністративної відповідальності.

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району