ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.03.2019

В Центральному районі Миколаєва офіційно відкрили перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок»: найменші учасники вже розділили призові місця

Сьогодні, 2 березня, в Центральному районі Миколаєва відбувся перший день всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Шлях до зірок» за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального району.

Відкривали урочисту частину всеукраїнського турніру народний депутат Олександр Жолобецький, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління фізичної культури та спорту ММР Олег Машкін та Президент спортивного клубу «Персея» Олена Равіна.

Загалом, у турнірі беруть участь 284 гімнастки із творчими номерами із 12 міст України, а також із Придністров’я та Молдавії. Виступи наймолодших учасників турніру від 5 років судді почали оцінювати ще з самого ранку, після чого відбулося урочисте нагородження переможців.

Народний депутат України Олександр Жолобецький відзначив, що всеукраїнський турнір «Шлях до зірок» - це турнір гордості в якому беруть участь маленькі майбутні чемпіони з художньої гімнасти, які неодноразово прославлять нашу країну на весь світ.

- Сьогодні на турнірі присутні не тільки гімнастки із України але й із сусідніх країн. Кожна із учасниць – це юні талановиті та обдаровані спортсменки, які показуючи силу волі досягають значних результатів та радують батьків і тренерів. Я впевнений, що для кожної учасниці «Шлях до зірок» - це чергова сходинка до яскравої спортивної кар’єри! – сказав Олександр Жолобецький.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза побажав учасникам впевненості у власних силах та показати власні творчі номери гідно та максимально професійно.

- Адміністрація Центрального району із великою радістю долучилася до організації турніру з художньої гімнастики, адже ми всебічно підтримуємо розвиток спорту. На сьогодні приємно усвідомлювати, що спорт у сучасної молоді в пріоритеті. Гордістю для нас є той факт, що турнір відбувається саме на території Центрального району. Ми намагалися допомогти організаторам на кожному етапі підготовки заходу, аби учасникам було зручно та комфортно перебувати у нашому місті, - відмітив Олександр Береза.

В свою чергу організатор турніру та Президент спортивного клубу «Персея» Олена Равіна поділилася планами на спортивне майбутнє Миколаєва.

- Разом із командою маємо багато творчих планів. Наступний спортивний турнір плануємо провести вже восени, про назву та інші подробиці не розповім – це секрет, але те, що буде цікаво – обіцяю! – зазначила Олена Равіна.

Так, сьогодні свої нагороди вже розділили наймолодші учасники турніру віком від 5 до 10 років. Кожна юна гімнастка підкорила суддів гнучкістю, артистизмом та гідним виступом. А завдяки спонсорам турніру ще й отримали подарунки!

Вже завтра, 3 березня, відбудеться друга завершальна частина всеукраїнського турніру в якому за першість змагатимуться гімнастки старшого віку!