ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.03.2019

В Центральному районі Миколаєва завершився всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок», який відбувався за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального районі

Сьогодні, 3 березня, в Центральному районі Миколаєва відбувся завершальний етап всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Шлях до зірок», який пройшов при підтримці народного депутата України Олександра Жолобецького та адміністрації Центрального району. На урочистому заході були присутніми народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, організатор турніру та Президент спортивного клубу «Персея» Олена Равіна.

Відкриваючи офіційну частину турніру на якій відбулося нагородження переможців Олександр Жолобецький подякував батькам за виховання дітей, за підтримку їх починань та розвиток талантів.

- За 2 дні турніру ми разом із вами отримали велику кількість позитивних емоцій, які заряджають на добрі справи. Від себе особисто та від адміністрації Центрального району хочу висловити подяку та слова захвату організатору Олені Равіній. Бажаю Вам розвивати свою позитивну енергію, адже Ви творите добро! Висловлюю подяку суддівській команді, яка чесно та професійно оцінювала виступи учасників. А юні прекрасні гімнастки – найкращі у своїй справі, сильні духом на цілеспрямовані спортсменки, - сказав Олександр Жолобецький.

Також, власними враженнями від турніру «Шлях до зірок» поділився і голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

- Нам приємно, що саме на території Центрального району Миколаєва майбутні чемпіонки підкорюють чергові сходинки до блискучих спортивних результатів у художній гімнастиці беручи участь в турнірі, який адміністрація Центрального району підтримує. Бажаю маленьким спортсменкам ще багато перемог, нагород та визнання у своїй справі, - сказав Олександр Береза.

Організатор турніру та Президент спортивного клубу «Персея» Олена Равіна віддячила народного депутата Олександра Жолобецького та голову адміністрації Центрального району Олександра Березу подяками та відзначила, що завдяки підтримці з боку влади спорт розвиватиметься, а перемог на міжнародному рівні стане тільки більше.

Учасниці турніру «Шлях до зірок» отримали заслужені нагороди, купу привітань та побажань. Маємо надію, що всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок», який у Миколаєві відбувся вперше стане щорічним.