ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
04.03.2019

На Раді регіонального розвитку розповіли про вирішення проблеми водопостачання на території мікрорайону Варварівка в Центральному районі

Сьогодні, 4 березня, в Миколаєві відбулася Рада регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенко.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич відзвітував перед Президентом про виконану роботу. В ході свого виступу міський голова розповів і про вирішення проблеми водопостачання на території мікрорайону Варварівка в Центральному районі - будівництво дюкеру для централізованого водопостачання.

Варто відзначити, що з моменту свого заснування мікрорайон Варварівка не мав центрального водопостачання й водовідведення.

Наразі вже виготовлена проектно-кошторисна документація та отримана експертиза на будівництво дюкеру через річку Південний Буг, що дозволяє приступити до будівельних робіт. Звичайно, забезпечення жителів мікрорайону Варварівка водою – це великі фінансові витрати, коштуватиме це 79 млн гривень, але все ж таки складно переоцінити важливість даного проекту, який вирішить проблему майже 15 тисяч жителів Миколаєва.

Варто відзначити, що завдяки сприянню Президента Петра Порошенко вдалося відновити спільний проект з Європейським Інвестиційним Банком щодо модернізації мереж водопостачання та водовідведення у Миколаєві.