ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
06.03.2019

Жінка – це найпрекрасніше, що є в цьому світі, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав жінок зі святом весни

У середу, 6 березня, в Центральному районі Миколаєва святковим концертом відзначили жіноче свято 8 Березня. Чарівних жінок зі святом вітали народний депутат України Олександр Жолобецький, міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям. Солодкими подарунками та грамотами від депутата Верховної Ради та голови адміністрації Центрального району відзначили жінок, які завдяки власній небайдужості та сміливості роблять наше життя кращим!

- Від усієї душі вітаю Вас з 8 Березня. Жінка – це найпрекрасніше, що є в цьому світі, тому продовжуйте і далі робити його кращим, приносячи добро і любов у цей світ. Побільше посміхайтеся, адже тим самим Ви піднімаєте настрій всім навколо. Будьте завжди щасливі, задоволені, успішні, а головне – коханими!- сказав Олександр Береза.

Святкові урочистості продовжились запальним концертом за участю артистів та творчих колективів, які подарували жінкам Центрального району музичні та танцювальні композиції в ім’я ніжності, краси й любові величної, сильної, прекрасної Жінки!