ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.03.2019

Дякую вам за те, що гідно несете службу та щоденно оберігаєте наш мир та спокій, - Олександр Береза привітав жінок Центрального відділу поліції з жіночим святом

Сьогодні, 7 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав жінок Центрального відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області із наступаючим святом весни та жіночності та нагородив подяками за високий професіоналізм і мужність, відповідальне виконання службових обов’язків, за відданість справі зміцнення правопорядку та з нагоди відзначення жіночого свята 8 Березня.

Зі світлими побажаннями жінок вітали начальник Центрального відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області, полковник поліції Андрій Лещенко, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та заступник голови Геннадій Шкуренко.

- В передчутті жіночого свята бажаю аби кожна із вас була щасливою, задоволеною з яскравими емоціями. Нехай у вашому житті та трудовій діяльності нестандартних ситуацій було якнайменше, а служба проходила спокійно, без зайвих нервів. Думаю, кожен із вас впевнено крокуватиме кар’єрною сходинкою не тільки до найвищих звань, але й до більшої відповідальності. Дякую вам за те, що гідно несете службу та щоденно оберігаєте наш мир та спокій, - сказав Олександр Береза.

На урочистому заході до Дня 8 Березня гостям представили вокальний та танцювальний творчі номери вихованці школи-інтернату чим і привітали жінок із наступаючим святом весни.