ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.03.2019

Ви народжуєте та виховуєте справжніх чоловіків, - голова Центральної адміністрації Олександр Береза привітав жінок Тернівки зі святом 8 Березня

У четвер, 7 березня, в Центральному районі для жителів мікрорайону Тернівка в будинку культури «Софія» відбувся святковий концерт, який організувало ТОВ «Золотий Колос» до міжнародного Дня 8 Березня.

Зі словами привітання до жінок звернувся голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

- Я щиро вітаю вас, дорогі жінки, зі святом весни, ніжності та любові! Завдяки вашому люблячому серцю ви створюєте навколо себе атмосферу затишку та комфорту, даруєте своїм родинам тепло та турботу! Я вдячний вам за те, що саме ви народжуєте та виховуєте справжніх чоловіків: мужніх, сміливих та сильних, підтримуєте нас та допомагаєте мудрою порадою. Бажаю вам міцного здоров’я, весняного настрою та сонячної погоди в душі, - сказав Олександр Береза.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив подяками за сумлінну і плідну працю, професіоналізм та з нагоди відзначення міжнародного жіночого свята 8 Березня представниць прекрасної половини ТОВ «Золотий Колос».

Завершилося урочисте привітання святковим концертом із традиційними болгарськими танцями, українськими піснями та найкращими побажаннями добра, миру та злагоди в кожну домівку!