ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.03.2019

В адміністрації Центрального району відбулася нарада на тему «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень «антикорупційного законодавства»

7 березня в актовій залі адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулася розширена семінар-нарада на тему «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень «антикорупційного законодавства». Захід проводився за участю керівництва та співробітників адміністрації.

Нагадаємо, 1 січня почався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік. Поданню декларацій повинно передувати вивчення всіх нюансів цього процесу та додержання законодавства і відповідних інструкцій.

Метою заходу стало підвищення рівня знань щодо вимог антикорупційного законодавства для недопущення випадків корупційних правопорушень.

Крім того, кандидат наук з державного управління старший викладач ЧНУ ім. П.Могили А. Шульга розповіла про особливості нинішньої кампанії з декларування. Вона звернула увагу відповідальних осіб-декларантів як на необхідність додержання термінів подання електронних декларацій, так і на правильність їх заповнення. Були дані відповіді на запитання, що надійшли протягом семінару.

Одночасно присутнім було роз’яснено дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів.